עוד אפשרויות

Google translateGoogle translate
RSSמאמרים וחדשות RSS
קישור לעמוד זהLinkback
גרסא להדפסהגרסא להדפסה
del.icio.usשמירה ב del.icio.us
DIGGהמלצה ב-DIGG

מאמרים מהקבוצה

היפה והאופה - Trafomatic

כתב: אייל ווינדלר
26/10/2008 - 07:00


הקדמה | המאמר המלא | עמוד הבא: החברה והאיש >

 
 
 

הקדמה

מוסיקת רוק כבד, מטאל ו Fusion מתאפיינת בדינמיות אין סופית, מהירות, שליטה ודיוק. כלי הנגינה הינם חשמליים, הגיטרות עמוסות דיסטורשיין, מתופפים עם דאבל בייס דראם ובאסיסטים שרצים על הבמה כאילו אין מחר. אף קיימת טענה כי אודיופילים רבים המירו את דתם מרוק כבד לסגנונות אחרים ולו מהסיבה שהם לא הצליחו להגיע לתוצאות משביעות רצון עם המערכות המושקעות שלהם. הרצון לשמוע באופן איכותי, להשקיע בציוד יקר ולהגיע לתוצאות הוא המאפיין של כל אודיופיל, אך האם כולם מצלחים להגיע לשם?

דיון עתיק יומין מתייחס להבדלים בין הגברה טרנזיסטורים למנורות. קיימים טיעונים רבים לכאן או לכאן ולא ניכנס לכולם, אלא נתייחס לחלק מהטענות. רבים טוענים כי מגברי מנורות מספקים צבע, רכות ומיד מלטף  וזה לתפיסתם הדבר הנכון.
מצד שני, חובבי הטרנזיסטור מייחסים לו תכונות כגון שליטה, באס הדוק, Attack ודינאמיות. כמו שאתם כבר מתארים כבר לעצמכם, אף הם טוענים כי זאת הדרך בה מוסיקה צריכה להתנגן. אך האם ניתן לבצע הכללה כזו? האם כל מגברי המנורות מביאים איתם את אותם המאפיינים, האם המגברים הטרנזיסטורים גם הם זהים באופיים?
התשובה היא כמובן שלא. ניתן למצוא מכשירים טרנזיסטורים בעלי גוון אופייני המיוחס למגברי מנורות ומגברי מנורות בעלי גוון טרנזיסטורי.
בכתבה זו אסקר סט מעניין של חברת Trafomatic.


הקדמה המאמר המלא עמוד הבא: החברה והאיש >


נושאים מקושרים

אודיו
אודיועוד מ: Eyal_W

דרגת קושי: 1
דירוג הכתבה

דירוג ממוצע:

2.3
(6) הצבעות

בהקשר זה

 מגברים: הסבר
 פורום רב ערוצי
 רמקולים ושמע - חלק א'
 ביקורות אודיו
 עוד על אודיו


המאמר הפופולרי ביותר בתחום אודיו:
רמקולים ושמע - פרק א´ בסדרה
תקנון / תנאי השימוש באתר צור קשר / contact us כל הזכויות שמורות לקבוצת ht