עוד אפשרויות

Google translateGoogle translate
RSSמאמרים וחדשות RSS
קישור לעמוד זהLinkback
גרסא להדפסהגרסא להדפסה
del.icio.usשמירה ב del.icio.us
DIGGהמלצה ב-DIGG

מאמרים מהקבוצה

כבלים לרמקול: GutWire Basic2

18/06/2009 - 07:00


הקדמה | המאמר המלא | עמוד הבא: מבחן האזנה >

 
 
 

הקדמה

אני מודה, לא הכרתי את המותג GutWire הקנדי עד לפני מספר שבועות, או עד אשר הזדמן לי לקבל זוג כבלים לרמקולים, על מנת שאוכל להתרשם מהם ולשתף אתכם בחוויה.

קצת על החברה: GutWire Audio היא חברה קנדית המייצרת מגוון מוצרי כבילה איכותיים לאודיו, בטווח מחירים רחב. במגוון מוצריהם ניתן למצוא כבילה להעברת מידע ספרתי, כבלי רמקולים, אינטרקונקטס מסוגים שונים, מייצבי זרם וכבלי מתח, קיטים ל-DIY ובעבר גם משקיטי ויברציות.

קצת על המוצר: החברה מתקמדת כיום בשני סוגים של כבלי רמקולים, האחד רמת כניסה ואחד ברמה מעט גבוהה יותר. הכבל הבסיסי, תואם את שמו, Basic2 והסקירה המובאת כאן היא עליו. הסדרה הבכירה יותר שייתכן ואכתוב עליה בעתיד, לפחות אני מקווה, נקראת Synchrony2.

הסקירה תעסוק כאמור בסוג הבסיסי, Basic2, זוג כבלים כפול, (חיובי ושלילי בנפרד), מחווט עם פין בציפוי זהב, אורך כל אחד, כ-1.5 מטר (1540 מ"מ). קוטר הכבל: 9.5250 מ"מ, בעל ציפוי פוליאתילן, המוליך עשוי נחושת בדרגת טוהר גבוהה נטולת חמצן. נעשה שימוש בהלחמה קרה לחיבור הפינים וזה, נראה לפחות בעיני, עשוי באופן מדוייק, מאסיבי ויציב ביותר.מי אמר שכבל טוב חייב להיות מאסיבי, כבד ועבה במיוחד? מדובר בכבל יחסית דקיק, קל מאוד במשקלו, בעל בידוד סיבים שחור אשר חסם בסקירה כל הפרעת סביבתית (סלולר, מזגן, פלורסנט, טלויזיה וכו´). החברה ביצעה מחקר בנוגע להלחמה קרה בטרמינציה של הכבל וכאן מובאים הדברים כלשונם:

We firmly believe in the superior sound of cold-welding (a.k.a. crimping) in the termination process. During our research process, 10 out of 10 times, we found our listening panel voting unanimously toward cold-welding terminated cables. Cables that are terminated with cold welding offer the following benefits: well-defined soundstage, maximum dynamics, real-life midrange and amazing 3D imaging... just to name a few.

הנה תרגום קליל לעברית: אנו באמת מאמינים, בצליל המשובח של ההלחמה הקרה בתהליך טרמינציית הכבל. במהלך מחקר שערכנו,  בעשרה מתוך  10 מקרים, מצאנו כי צוות הבדיקות שלנו, הצביע באופן ברור לעבר כבלים אשר עברו תהליך של הלחמה קרה... כבלים אשר עברו תהליך זה, נהנו מיתרונות ברורים: במת סאונד מפורטת היטב, דינאמיות מקסימלית, צלילי מיד אמיתיים כמו במציאות ועומק מדהים, אם רק נציין כמה....".

אני פשוט חייב להסכים עם כל מילה!

זמן קצר לאחר שהכבלים הגיעו אליי, פירקתי את הכבלים הקיימים שלי, וחיש התקנתי את דגם ה Basic2 של GutWire, באופן פשוט ומהיר והתחלתי בסקירה.


הקדמה המאמר המלא עמוד הבא: מבחן האזנה >


נושאים מקושרים

אודיו
אודיו


עוד מ: roeek
תגיות


דרגת קושי: 1
דירוג הכתבה

דירוג ממוצע:

3.0
(3) הצבעות

בהקשר זה

 מגברים: הסבר
 פורום רב ערוצי
 רמקולים ושמע - חלק א'
 ביקורות אודיו
 עוד על אודיו


המאמר הפופולרי ביותר בתחום אודיו:
רמקולים ושמע - פרק א´ בסדרה
תקנון / תנאי השימוש באתר צור קשר / contact us כל הזכויות שמורות לקבוצת ht