עוד אפשרויות

Google translateGoogle translate
RSSמאמרים וחדשות RSS
קישור לעמוד זהLinkback
גרסא להדפסהגרסא להדפסה
del.icio.usשמירה ב del.icio.us
DIGGהמלצה ב-DIGG

מאמרים מהקבוצה

Yamaha מכריזה על קדם-מגבר ומגבר על ראשונים לסדרת ה- AVENTAGE

26/06/2013 - 21:19 
 
 

Yamaha מכריזה על קדם-מגבר ומגבר על ראשונים לסדרת ה- AVENTAGE

סדרת ה- AVENTAGE נחשבת לאחת המוצלחות שחברת Yamaha הוציאה מעולם, עם איכות מוצר גבוהה וביצועים תואמים. החברה החליטה שהגיע הזמן להוציא את התותחים הכבדים והיא הכריזה על קדם-מגבר חדש בסדרה אשר מלווה עם מגבר תואם. עם מערך של 11.2 עבור קדם-המגבר ומגבר ייעודי עם הגברה ל- 11 ערוצים, החברה לא חסכה במאומה על מנת להציג רכיבים שיתאימו בול לקולנוע חלומות.

קדם-המגבר מדגם CX-A5000 AV והמגבר מדגם MX-A5000, עוצבו עם התאמה עיצובית ואיכותית אשר תואמת את שאר הדגמים לסדרת ה- AVENTAGE. קדם-המגבר, עושה שימוש בזוג ממירים מדגם ESS Technology Sabre32 Ultra, יחד עם מעבדי DSP Cinema HD עבור קולנוע היקפי איכותי. יכולות העברה של סיגנל 4K כמובן שניתן למצוא כאן, גם AirPlay לחובי iOS, מחבר MHL עבור טלפונים סלולרים, Pandora, Rhapsody וגם SiriusXM (שירותים אשר לא זמינים בארץ). ניתן למצוא גם 8 כניסות HDMI, אחת חזיתית ותמיכה בקבצי שמע דיגיטלים מסוג FLAC ו- WAV ב- 24bit.

אם נעבור למגבר, ה- MX-A5000, הוא מכיל הגברה של 150W לערוץ, עם 5 ערוצים שניתן שניתן לכוון אותם כ- Bi-Amp ועוד מספר קונפיגורציות גמישות אחרות.

זוג הדגמים החדשים יהיו זמינים החל מאוגוסט הקרוב במחיר של $3000 ליחידה.לדיון בנושא: Yamaha מכריזה על קדם-מגבר ומגבר על ראשונים לסדרת ה- AVENTAGE

Yamaha מכריזה על קדם-מגבר ומגבר על ראשונים לסדרת ה- AVENTAGE

Yamaha מכריזה על קדם-מגבר ומגבר על ראשונים לסדרת ה- AVENTAGEעוד מ: ziv_r
תגיות

דירוג הכתבה

דירוג ממוצע:

5.0

בהקשר זה

 לפרסום באתר
 תקנון וחוקי האתר
 אודות האתר
 עוד על כללי - Hometheater


המאמר הפופולרי ביותר בתחום כללי - Hometheater:
פרסום ברשת אתרי HT Israel !
תקנון / תנאי השימוש באתר צור קשר / contact us כל הזכויות שמורות לקבוצת ht