מאמרים אחרונים

שתף בפייסבוק שיתוף בפייסבוק
RSS - מאמריםמאמרים
RSS - פורומיםפורומים
דווח למנהל דיווח למנהל
קישור לעמוד זה קישור לעמוד זה
עוד בקבוצת HT

השוואת יציבות ה C-200 אל מול מכשיר ה Xreamer וקצת על מי עדיף (A-200 vs PRO)

פורומים > HTPC ומחשוב > חומרה PC + סטרימרים
מחבר הודעה
osherov
גורו Android
גורו Android

הצטרף בתאריך:
  Apr 11, 2007
הבעות תודה: 515
מספר הודעות: 15030

#1  נשלח: שבת 22/05/2010 10:56
השוואת יציבות ה C-200 אל מול מכשיר ה Xreamer וקצת על מי עדיף (A-200 vs PRO)

קידמון:
בעקבות שרשור אחר שמתייחס להשוואה בין יציבות מכשירי NMT החדשים לבין מכשיר ה Xtreamer החלטתי גם אני להעלות לכתב את דעתי, השונה, בקשר לרמת היציבות של מכשיר ה C-200, שנמצא ברשותי מעל חודש ימים, לבין מכשיר ה Xtreamer הישן שאליו יש לי גישה בחודשים האחרוניים (מידי פעם אני משאיל אותו למספר ימים על מנת לבחון אותו). כמו שרשמתי המסקנות שלי שונות.

ההשוואה:
ה Xtreamer, הפשטני משהו, מנגן ביציבות די מרשימה כמעט כל דבר בלי בעיות, בלי תקלות, בלי איחולים. לעומת ה C-200, שגם הוא מנגן באופן יציב את רוב הדברים אבל ברגע שמשחקים ומאמצים אותו בכל מיני תכני בלוריי, ריפים של DVD וכל מיני קידודי אודיו MPEG1 (שנמצאים אצלי בכל מיני סרטי avi/divX/MKV לילדים) המכשיר לעיתים:
1. מאתחל את עצמו
2. נתקע ודורש איתחול ידני
3. אני מאבד את הסאונד בסרט המנוגן, דבר שדורש ממני לאתחל את המכשיר

קצת על תנאי ההשוואה:
דובר על כך שכדי לעשות השוואה אמיתית יש לאתחל את שני המכשירים הנבדקים (לכבות בצורה מלאה ואז להדליק) אבל, מה לעשות שלטעמי זאת לא השוואה נכונה מכיוון שזה לא מה שתיכנן יצרן ה C-200 (כנראה גם ה A-200 אבל אין לי אחד כזה לכן אני לא יכול לאשר זאת). במכשיר ה C-200 היצרן לא תיכנן מהמשתמש לבצע כיבוי מלא למכשיר אלא רק כניסה למצב standby (עידכון, מתברר שזה כן ניתן לכיבוי על ידי לחיצה כפתור ה Power ומייד אח"כ לחיצה על כפתור ה Delete) . המוזר הוא, שבשימוש שלט ה IR למכשיר ה C-200 (לא מגיע עם המכשיר ודורש רכישה נפרדת) כן ניתן לכבות אותו על ידי לחיצה ארוכה של כפתור ה Power (אגב, גם כאן על פי ההתנהגות, ברור שהיצרן לא ייעד למשתמש רגיל לבצע כיבוי מוחלט למכשיר אלא הכנסה שלו למצב standby)

ההשוואה הזאת מזכירה לי את הפרסומות בהן בודקים סל קניות זהה בשתי רשתות שונות, כאשר אף אחד באמת לא יודע מהם המוצרים שהרכיבו את הסל (או שיודעים אבל הבחירה נעשית בצורה סלקטיבית ומכוונת מאוד) ולכן תמיד הרשת המפרסמת תרכיב סל קניות זול (טוב) יותר מהמתחרה בלי שאנחנו הצופים\קוראים באמת נדע איזה רשת היא הזולה יותר

אז הנה "סל הקניות" שאני השתמשתי על מנת לבצע בדיקת יציבות בין מכשיר ה C-200 לבין ה Xreamer:
-אני משתמש ב YAMJ (זאת האפליקצייה שסורקת את תיקיות הסרטים שלי ומייצרת את קבצי ה jukebox לניגון על מכשיר ה NMT אצלי). ה YAMJ נחשב מאוד נפוץ בעולם ה -NMT ורוב הסיכויים שגם משתמש חדש יעבוד איתו (עד שלא יהיה פתרון מתוך הבית ל JB במכשירי NMT). לכן לדעתי, כרגע, צריך להשוות מול ה JB הנפוץ ביותר בקרב המשתמשים

-התכנים המנוגנים אצלי הם בעיקר קונטיינרים של MKV מכל הסוגים וכל המינים (הרוב ,כמובן, זה קידוד H.264 עם ערוצי DTS ו DD), ריפים של בלוריי עם כל התפריטים והפורמטים החדשים (שלא נתמכים בכלל בניגון ע"י ה Xtreamer הישן והחדש (נכון לעכשיו)), קבצי ISO בודדים שהם ריפים של DVD, קבצי ISO שנבנים מריפים של בלוריי, ריפים מלאים של DVD (תיקיות VIDEO_TS), כל מיני קונטיינרים של avi ו divx (שבדר"כ מכילים קידודי MPEG4 כאלה ואחרים (לא H.264))

-ב Xtreamer אין בכלל JB ולכן שם, למרבה הצער, בחירת ניגון התכנים נעשית רק ע"י כניסה לתיקיות והרצת הסרט (בעיקר דרך שימוש בתפריט המעודפים שם). זה הליך שהוא מאוד לא חוויתי

-עקב חסימת האופציה על ידי היצרן, אין ביכולתי לכבות באופן מלא את מכשיר ה C-200 דרך שלט ה RF, לכן אני מכניס אותו למצב standby (בשבועיים האחרונים אני משתמש בשלט האוניברסלי של לוגיטק וזאת אחרי שרכשתי את מתאם ה IR, ומאז, לעיתים, אני גם מכבה את המכשיר לגמרי. אבל עדיין, בגלל חוסר נוחות העניין של ללחוץ על הכפתור לכמה שניות, גם אני וגם אישתי לא תמיד עושים זאת ולעיתים אנחנו "סתאם" לוחצים על כפתור ה Power כמו שכל אדם נורמלי עושה מול כל ציוד הקצה שיש מולו)

-למרות שהיום אני אם הגירסה האחרונה של ה C-200, את הבדיקות המקיפות עשיתי דווקא מול הגירסה הקודמת (זאת שיצאה ב 16 במרץ). כיום אני לא מאמץ יותר מידי את המכשיר וסתאם צופה באיזה סרט פה או סידרה שם ולכן קשה לי לדעת בכמה הם שיפרו את יציבות המכשיר

-ב Xtreamer הרצתי גירסה האחרונה שמספרה 2.3.1

-אני כמעט לא נתקלתי בבעייה של ניגון תכנים משני המכשירים (עם המגבלות של ה Xtreamer), למעט פרק מסידרה אחת והוא קובץ mkv של הסידרה 'נבלות' כאשר שם ב C-200, אני לא שומע את פסקול הסידרה (קונטיינר הוא MKV שמכיל ערוץ סטריאו של פורמט אודיו MPEG1/2 Layer 2). קצת מרגיז אבל לא יותר מכך

-הרושם שנוצר כנראה מההודעה שלי הוא שמכשיר ה C-200 לא יציב בצורה מזעזעת, אבל לא כך הדבר. באופן יחסי ה C-200 יציב וממש לא "קורס" כל "שתי דקות" ובזמנו שעשיתי את כל הבדיקות שהביאו לנפילתו די התאמצתי על מנת לגרום לו לאתחל את עצמו או להיתקע. לכן, אני חושב, שרמת היציבות שלו היא טובה יחסית ולדעתי למשתמש ממוצע חווית השימוש לא תיפגע באופן רציני

-כל ההתייחסות בהודעה הזאת היא רק לגבי השוואה ביציבות המכשירים, אבל לא להתבלבל בין זה לבין השוואת היכולות של שניהם. כרגע הן בכלל לא עומדות על אותה המשבצת (מבחינת איכות וגם מבחינת המחיר). כמו שנרשם בהרבה מקומות בפורום, חלק מהבעיות ב C-200 קשורות ליכולות שבכלל לא קיימות במכשיר ה Xtreamer, לכן זה קצת לא פייר כלפי מכשיר ה NMT שהתחכום שלו "ועודף" החוויה שלו גורם לחלק מהבעיות שם (ניגון בלוריי, שימוש ב JB, היכולת להכניס את המכשיר ל standby, דבר שמאפשר להדליק אותה בשנייה ולא לחכות כמעט דקה, יכולת לנגן פורמטי אודיו חדשים, יכולות ביצוע של פעולות FF ו FR נורמלים וכו)

-כמעט שני המכשרים מנגנים תכני MKV 1080p מהרשת בצורה תקינה אבל בחלק קטן מהתכנים (אני מניח שהם הכבדים יותר למרות של בדקתי) מקבלים מידי פעם גמגומים במכשיר ה Xtreamer. זה מאשר את העובדה שיכולות הרשת במכשירי ה NMT הם, נכון להיום, טובות יותר (שני המכשירים חוברו לאותו המתג ומשכו תוכן דומה ממחשב מרוחק בשיתוף Samba)

-בהמשך לסעיף הקודם, לא בדקתי ניגון של תכני בלוריי על שני המכשירים לכן אין לי ייחוס (למרות שברור שה NMT יעשה זאת טוב יותר)

-לא בדקתי יכולות אלחוטיות

-בדיקה נוספת ליציבות המכשרים שעשיתי, הייתה על ידי "הכרחה" של אישתי לצפות בתכנים שלה כל פעם במכשיר אחר (התכנים שהיא צופה בהם הם כל מידי תוכניות טלויזייה שונות ומשונות שקוראים להם CSI, ורסיות שונות ומשונות של חוק וסדר ועוד כל מיני סדרות של שוטרים, רוצחים שהם שוטרים, אנשים שרודפים אחרי רוחות, סרטי רופאים שונים ומשונים וכל שאר הסדרות שבכל פרק נרצחים שם לפחות 3 אנשים!!). הבדיקה שלי הייתה לגבי כל כמה זמן אני מקבל ממנה קריאה שמשהו שם נתקע או לא עובד כמו שצריך (נניח אין סאונד). התוצאות דומות לשלי, רוב הזמן היא לא נתקלה בבעיות מיוחדות אבל כשזה התרחש זה הגיע תמיד מצידו של ה C-200

קצת על ה Xtreamer PRO ועל הציפייה שיש ממנו:
-אני מודה שאני עדיין לא יודע איך לאכול את מכשיר ה Xtreamer PRO. כרגע המוצר הזה הוא לא יותר מאשר Xtreamer ישן עם כמה סקינים יפים יותר ויכולת לדחוף 2 דיסקים 3.5 אינצ' (אני לא בטוח שכולם בכלל צריכים את זה). ברור שכולנו מצפים לגרסת הקושחה המדוברת שתכיל את ה JB הפנימי ואת התמיכה בפורמטים החדשים אבל, אבל, אבל צריך לקחת בחשבון כאשר הגרסה הזאת תגיע (וגם לגבי מתי זה יגיע זאת שאלה שצריך לשאול מגדת עתידות כי גם 'הכמה ימים' שהובטחו כבר חלפו עברו להם) יש סיכוי שיהיו לתכונות החדשות האלה "חבלי לידה" (מונח "גאוני" שנכנס מאוד חזק בבראנז'ה של חברות מזרימדייה שבא להסתיר את העובדה שהמוצר או היכולת החדשה ממש לא נבדקו ולכן אל תצפו שזה יעבוד כמו שצריך). לכן מאוד קל להלל ולשבח את התכונות האלה שעל הנייר, במקביל לתימחור טוב, יכול להפוך את המכשיר למעניין מאוד בשוק המכשירים שעולתם באזור ה 150$-200$ או כשיימכר בארץ בעלות הנמוכה מ 1000 ש"ח (בתנאי שבאג יביאו את זה בקרוב לארץ ולא יפוצצו במחיר לא סביר). רק תזכרו, שבסבירות "הגיונית" יהיו בהתחלה בעיות עם ניגון הפורמטים החדשים ובעיות על עם ה JB החדש, דבר שייתכן יגרום לכל הרוכשים לחכות עוד מספר חודשים עד לייצוב יכולות אלה

-קצת לא קשור לעניין אבל בכל זאת אני אומר את דעתי לגבי זה שכל מי שמייעד לרכוש מזרימדייה במחיר הגבוה מ 150$ צריך לרכוש אחד כזה שכן תומך בפורמטי האודיו החדשים! למרות, שהיום לרוב האנשים אין יכולת זאת, אני בטוח שהרסיבר הבא שתרכשו יכיל יכולת זאת ולכן חבל לאבד אופצייה נפלאה זאת בגלל חוסר תמיכה של המכשיר שלכם. עוד שני דברים קטנים, הראשון-אין חובה להשתמש ב 7.1 רמקולים על מנת להנות מפרומטי האודיו החדשים. השני-יש הבדל משמועתי ומורגש בין פורמטי ה lossless לבין פורמטי ה lossy (כגון DD, DTS). רק לשם ייחוס אני אומר שזה הבדל הרבה יותר משמעותי ומורגש מאשר ההבדל בין 720P לבין 1080P

השורה התחתונה שלי:
אני חושב שאם אני הייתי קורא את ההודעה שלי כדי להסיק ממניה איזה מכשיר כדאי לי לרכוש הייתי יוצא קצת מבולבל. לכל אחד יש סט של דברים טובים וסט של דברים רעים להגיד עליו והשאלה היא איך לתעדף יתרונות וחסרונות אלה. אני יכול "להרגיע" ולומר שזה בדיוק מה שהיצרנים רוצים שיקרה. המצב הזה, מביא לכל אחד מהם יכולת להרכיב את "סל הקניות" שלהם ולהציג לנו שהוא המנצח המוחלט בקרב הזה! האחד מבטיח לנו תמיכה בדפדפן אופרה ובחיבור והקלטה למצלמת IP והשני מציג לנו תמיכה בעתיד בתכני 3D (ב Side By Side), ב JB פנימי ובניגון פורמטי אודיו חדשים מקבצים בדידים (m2ts). תאמינו לי שהרבה יותר קל להמליץ על מכשיר סמרטפון מתוך עשרות האופציות הקיימות מאשר להמליץ על מזירמדייה, ה A-200 או Xtreamer PRO (אם הוא יקבל.....)

נערך בפעם אחרונה על-ידי osherov בתאריך שבת 22/05/2010 13:11, נערך בסך הכל 2 פעמים
| פרופיל | שלח הודעה | חפש
ziv_r (זיו)
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  Jan 05, 2005
הבעות תודה: 3922
מספר הודעות: 37913

#2  נשלח: שבת 22/05/2010 11:14

osherov,
1. לחיצה על הרצף Off + Eject מבצעת אתחול ל C-200.
2. רשמת בפירוש כי פתחת את השרשור בשל השרשור שאני פתחתי. אני דנתי רק ביציבות, אתה טוען שאתה גם דן ביציבות, אבל אני מתקשה למצוא יותר מ 5 שורות שמדברות על כך.
3. אתה מבצע השוואה מאוד כללית בין 2 מזרימי מדיה שונים ובוחר את "סל הקניות" שיתאים למסקנות שאתה רוצה להציג.
לדגמי ה Xtreamer יש מצב NAS ייעודי, שליטה דרך iPhone, נעילת ספריות עם ססמה ועוד המון. לחבורת ה NMT יש רשיון HDMV, AVCHD, BD-J, קהילה עצומה, אינספור תצוגות של MovieJukeBox ועוד. למה את היכולות הללו לא הזכרת?

מה שאני בא להגיד הוא שכל אחד מהמכשירים שונה לחלוטין. לכן אם אתה מתעתד להשוות בינהם בצורה הוגנת, יש להציג את כל התכונות, לא רק את אלו שיתאימו לנקודה הפרטית שאתה מבקש להציג (שבמקרה זה הנקודה נראית כמו נסיון להתנגח בי מאשר נסיון לנהל דיון עינייני).

נערך בפעם אחרונה על-ידי ziv_r בתאריך שבת 22/05/2010 17:53, נערך סך הכל פעם אחת
osherov
גורו Android
גורו Android

הצטרף בתאריך:
  Apr 11, 2007

#3  נשלח: שבת 22/05/2010 11:33

ziv_r כתב:
osherov,
1. לחיצה על הרצף Off + Eject מבצעת אתחול ל C-200.
2. רשמת בפירוש כי פתחת את השרשור בשל השרשור שאני פתחתי. אני דנתי רק ביציבות, אתה טוען שאתה גם דן ביציבות, אבל אני מתקשה למצוא יותר מ 5 שורות שמדברות על כך.
3. אתה מבצע השוואה מאוד כללית בין 2 מזרימי מדיה שונים ובוחר את "סל הקניות" שיתאים למסקנות שאתה רוצה להציג.
לדגמי ה Xtreamer יש מצב NAS ייעודי, שליטה דרך iPhone, נעילת ספריות עם ססמה ועוד המון. לחבורת ה NMT יש רשיון BDMV, AVCHD, BD-J, קהילה עצומה, אינספור תצוגות של MovieJukeBox ועוד. למה את היכולות הללו לא הזכרת?

מה שאני בא להגיד הוא שכל אחד מהמכשירים שונה לחלוטין. לכן אם אתה מתעתד להשוות בינהם בצורה הוגנת, יש להציג את כל התכונות, לא רק את אלו שיתאימו לנקודה הפרטית שאתה מבקש להציג (שבמקרה זה הנקודה נראית כמו נסיון להתנגח בי מאשר נסיון לנהל דיון עינייני).

האם נראה לך שכל ההודעה הארוכה הזאת באה על מנת להתנגח בך, הגזמת.......

1. לחיצה על Off + Eject לא מאתחלת את מכשיר ה C-200 שלי בשימוש שלט ה RF (אם אני לא טועה, קראתי על כך שהאופצייה הזאת לא נתמכת בכל מכשירי ה C-200, המכשיר שלי נרכש לא מזמן מחברת K.S.P)

2. בגלל המסקנות השונות בשרשור אצלך, קיבלתי טריגר לפרסם מהר יותר את ההשוואה הזאת, כי כמו שמובן מהקריאה של ההשוואה שעשיתי, זה לא משהו שהחלטתי לכתוב עליו ביום אחד, ולא משהו שנעשה בגלל שקראתי את השרשור שלך (אם הובן מההודעה שלי משהו אחר אז הנה אני מתקן)

הסיבה שהחלטתי להשוות בין המוצרים, נובע בגלל הויכוח הבלתי נגמר בפורום בין תומכי XT לבין תומכי NMT. אני קורא שאנשים (וחברה אחת מהשתיים) יותר משהם מהללים את המוצר שלהם, הם מלכלכים על המוצר המתחרה בלי באמת לדעת מה בדיוק יש או אין למתחרה. ההשוואה שלי נובעת גם מכיוון שאני חושב שנכנסו בזמן האחרון לפורום גורמים חיצוניים (אינטרסנטים שאני בטוח שגם אתם שמתם לב לכך) המנסים להשפיע בצורה מכוונת על כך שאנשים ילכו לרכוש מוצר א' בחנות מסויימת או מוצר ב' בחנות המתחרה....אני ממש מתעב את הנסיונות האלה (אגב, אני לא מפנה פה שום אצבע מאשימה לאף משתמש בפורום שיש לו העדפה אישית למכשיר ה PRO או למכשירי NMT)

בקשר לכל התכונות והיכולות שתיארת (ה NAS "המשעשע" שיש ב XT וכו) אני לא בצעתי ולא ניסיתי לבצע כאן השוואה מלאה על כל היכולות והתכונות שיש או אין בכל אחד מהמכשירים האלה. משלוש סיבות:
1. דיברתי על התכונות שלדעתי הן החשובות ביותר למשתמש ממוצע
2. לדעתי, רוב התכונות הקטנות האלה נועדו על מנת לעוור אותנו ולבדל מוצר א' ממוצר ב' כך שלא באמת נוכל להגיד שהוא טוב יותר או פחות מהמתחרה, לכן לא התייחסתי אל חלקם
3. מספיק הלכה לי שעה היום לכתוב את כל זה....אם הייתי צריך לכתוב וללמוד את כל היכולות שמסתתרות בכל מכשיר זה היה לוקח לי יום שלם

כדי שלא ייוצר הרושם שזה קונטרה מכוונת עידכנתי את ההודעה שלי בשרשור השני

נערך בפעם אחרונה על-ידי osherov בתאריך שבת 22/05/2010 11:47, נערך סך הכל פעם אחת
a_yaron
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Dec 04, 2005
הבעות תודה: 115
מספר הודעות: 1637

#4  נשלח: שבת 22/05/2010 11:45

התיחסות לכיבוי בלבד

לחיצה על כיבוי ואז לחיצה על DELETE גם גורמת לכיבוי - זהה ללחיצה רצופה על הכיבוי (שלא עובד בRF ??)
את זה ראיתי בהוראות לC200 אבל נבדק אצלי רק בA200

osherov
אתה משתמש בשלט לוגיטק אז תוסיף ביציאה מהאקטיביטי לחיצה על כיבוי ולאחר מכן לחיצה על DELETE ואז הוא יהיה כבוי לגמרי
מצב זה עובד גם כאשר המכשיר דלוק וגם כאשר הוא במצב המתנה לכן אם הלוגיטק העביר אותו להמתנה ולאחר מכן רצף הלחצנים יבוצע זה גם תקין

ירון
osherov
גורו Android
גורו Android

הצטרף בתאריך:
  Apr 11, 2007

#5  נשלח: שבת 22/05/2010 11:55

a_yaron כתב:
התיחסות לכיבוי בלבד

לחיצה על כיבוי ואז לחיצה על DELETE גם גורמת לכיבוי - זהה ללחיצה רצופה על הכיבוי (שלא עובד בRF ??)
את זה ראיתי בהוראות לC200 אבל נבדק אצלי רק בA200

osherov
אתה משתמש בשלט לוגיטק אז תוסיף ביציאה מהאקטיביטי לחיצה על כיבוי ולאחר מכן לחיצה על DELETE ואז הוא יהיה כבוי לגמרי
מצב זה עובד גם כאשר המכשיר דלוק וגם כאשר הוא במצב המתנה לכן אם הלוגיטק העביר אותו להמתנה ולאחר מכן רצף הלחצנים יבוצע זה גם תקין

ירון

צודק
לחיצה על כפתור ה Power ואח"כ לחיצה על כפתור ה Delete מכבה את המכשיר בשלט ה RF. מעניין כמה יודעים את זה
(1) הבעות תודה: didi77
iceman90 (מטי אלפרו)
חבר פעיל
חבר פעיל

הצטרף בתאריך:
  Jan 16, 2010

הבעות תודה: 1
מספר הודעות: 65

#6  נשלח: שבת 22/05/2010 12:04

osherov כתב:
צודק
לחיצה על כפתור ה Power ואח"כ לחיצה על כפתור ה Delete מכבה את המכשיר בשלט ה RF. מעניין כמה יודעים את זה

תודה,,, ממש חיפשתי את זה

מטי.
Irus
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Sep 11, 2009

הבעות תודה: 160
מספר הודעות: 4163

#7  נשלח: שבת 22/05/2010 13:05

osherov

אני לא אכנס פה לדיון ארוך,

כמו שזיו אמר, כך גם היה אצלי, כשמתנגנים אותם קבצים אין הבדל ביציבות.

osherov כתב:

[u]ההשוואה:

ה Xtreamer, הפשטני משהו, מנגן ביציבות די מרשימה כמעט כל דבר בלי בעיות, בלי תקלות, בלי איחולים.

אתה אולי לא מודע לזה, אבל האקסטרימר מבצע אתחול כל פעם מחדש...

בפופקורן יש תגובה מיידית ביציאה מסטנד-ביי, או שהוא מאתחל את עצמו ברגע שהוא יוצא בכיבוי מלא.

אני מתפלא שעד היום לא ידעת אתה זה, ודווקא את נושא קיבולת הדיסק הפנימי גילית...

שוב, אתה מתייחס כל הזמן ל-PRO וליכולות מסוימות, אתה רוצה שאני אזכיר לך איך אתה מתייחס לכל מיני תגובות (גם שלי) על יכולות עתידיות של מוצרים מסוימים?

ויש עוד הרבה דברים שמשום מה לא הכנסת למשוואה.
istarmini (יואב)
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  Jul 13, 2008
הבעות תודה: 1789
מספר הודעות: 15433

#8  נשלח: שבת 22/05/2010 13:12

osherov

לדעתי כל ההשוואה הזו לא נכונה מהסיבה הפשוטה שהאקסטרימר הספציפי הזה כבר נמצא בסוף דרכו, כלומר קיבל כבר די הרבה עדכונים והוא הגיע כנראה ליציבות טובה. לעומתו ה C200 נמצא בתחילת דרכו ולכן מטבע הדברים ,בתחום ההזוי הזה, הוא לא ממש יציב אבל להערכתי עוד 2 עדכונים נוספים והוא הופך להיות סופר יציב ואז במידה ותרצה תוכל להשוות בניהם ראש בראש.
osherov
גורו Android
גורו Android

הצטרף בתאריך:
  Apr 11, 2007

#9  נשלח: שבת 22/05/2010 13:45

Irus,
לגבי נושא הכיבוי
1. היצרן של XT תיכנן שתכבה את המכשיר ותדליק אותו מחדש בכל שימוש, שלא כמו יצרן ה NMT שתיכנן שתכניס את המכשיר ל standby בשימוש רגיל ולא תכבה אותו. אני מניח שזה נעשה על מנת לאפשר לנו חוויה טובה יותר בזמן ההדלקה שאז מייד ניתן לבצע פעולות על המשיר לעומת ה XT שדורש המתנה ארוכה יותר (החוויה הזאת באה על חשבון יציבות)

2. כנראה שלא התעמקתי מספיק בכיבוי מכשיר ה C-200, מעבר לניסיון ללחוץ על כפתור ה Power למשך מספר שניות ולחיצה בו זמנית על כפתור ה Power וכפתור ה Delete. רק היום התברר לי שצריך לבצע את הפעולות האלה אחת אחרי השנייה (לא אינטואיטיבי אבל בגלל שזה רשום בהוראות היצרן אני האשם בחוסר הידיעה הזאת)

3. גם כשעוזבים את הויכוח על ה standby כן או לא. כמו שרשמתי, גם במצב של כיבוי והדלקת המכשיר כל פעם מחדש (בשימוש שלט ה IR) יש אצלי בעיות יציבות ב C-200 לעומת ה XT (עם כי, ללא ספק, פחות מאשר היציאה ממצב standby)

istarmini,
-ראשית, אני ממש לא חושב שה XT הישן נמצא בסוף דרכו בגלל שהתמחור שלו הוא זול ב 50 יורו ממכשיר ה PRO (בחו"ל) ולכן לא בהכרח כולם ירכשו את ה PRO בגלל הפורמטים החדשים (שעוד אין לו)

-שנית, לטעמי הזמן הנכון לרכוש מכשיר (בלי להתייחס ל XT הישן) הוא כאשר המוצר יציב ועובד כמו שצריך, לכן אני לא בטוח שהמעשה הנכון לעשות הוא לרכוש מוצר חדש עם כל היכולות החדשות אבל גם עם כל הבעיות שלו ("חבלי לידה")

-ה C-200 נמצא איתנו כמעט שנה (9 חודשים, אם אני לא טועה), לכן לדעתי נגמרו מזמן ימי החסד שאני לחוסר יציבות כלשהי שיש בו...

-כמו שהבנת, לא כולם מסכימים עם הטענה שלך (ושלי) שה XT יציב יותר ממכשיר ה C-200 וה A-200

Irus
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Sep 11, 2009

הבעות תודה: 160
מספר הודעות: 4163

#10  נשלח: שבת 22/05/2010 13:48

האמת שאתה לא אשם...המכשיר מגיע בלי חוברת הפעלה...
כל הזמנים הם שעון חורף - ישראל (GMT+2) הצג הודעות קודמות:    
פורומים > חומרה PC + סטרימרים

שם משתמש:
נתוני כניסה לכל אתרי HT:

סיסמא:

| 

קפוץ אל: 
לא ניתן לשלוח הודעות בפורום זה
לא ניתן להגיב להודעות בפורום זה
לא ניתן לערוך את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן למחוק את הודעותיך בפורום זה