מאמרים אחרונים

שתף בפייסבוק שיתוף בפייסבוק
RSS - מאמריםמאמרים
RSS - פורומיםפורומים
דווח למנהל דיווח למנהל
קישור לעמוד זה קישור לעמוד זה
עוד בקבוצת HT

הכנה לפני רכישה-XBOX+KINECT

עמוד 1 מתוך 3
עבור לעמוד  1  |  2  |  3  |  הבא 
   פורומים > גיימינג > קונסולות - חומרה
מחבר הודעה
בוב-הבנאי
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

הצטרף בתאריך:
  Aug 27, 2009

#1  נשלח: שבת 27/11/2010 8:27
הכנה לפני רכישה-XBOX+KINECT

שלום,

אני מתכנן בימים הקרובים לרכוש XBOX +KINECT
איפה כדאי לקנות (איזור מרכז) ?
יש סוגי ערכות של XBOX?
סוגי פריצות?
| פרופיל | שלח הודעה | חפש
Malcontent
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Feb 11, 2008

#2  נשלח: שבת 27/11/2010 10:26

באופן מפתיע, דווקא בטויס אר אס יש מחיר לא רע (יחסית לארץ, כן? אם אתה רוצה בזול, תקנה בחו"ל) - אקסבוקס סלים ארקייד עם קינקט ב2300 ש"ח.
אם אתה רוצה ערכה, אתה צריך קונסולת סלים. אחרת צריך לקנות קינקט וקונסולה בנפרד, וזה כנראה יעלה יותר מ2300.
בקשר לפריצה - יחד עם קינקט יצאה גרסת קושחה חדשה שגורמת למשחקים צרובים חדשים לא לעבוד על קונסולות פרוצות - כל המשחקים של קינקט הם משחקים חדשים, לכן קונסולה פרוצה לא תעזור לך עם קינקט. כמובן שאפשר לא לעדכן את הקושחה ואז המשחקים ירוצו, אבל קינקט לא יעבוד.
בוב-הבנאי
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

הצטרף בתאריך:
  Aug 27, 2009

#3  נשלח: שבת 27/11/2010 14:26

בלאגן...
אני אתחיל מפלייגיים ברמת גן הם יודעים הכלי
morenoy
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

הצטרף בתאריך:
  May 14, 2009

#4  נשלח: שבת 27/11/2010 18:46

Malcontent כתב:
באופן מפתיע, דווקא בטויס אר אס יש מחיר לא רע (יחסית לארץ, כן? אם אתה רוצה בזול, תקנה בחו"ל) - אקסבוקס סלים ארקייד עם קינקט ב2300 ש"ח.
אם אתה רוצה ערכה, אתה צריך קונסולת סלים. אחרת צריך לקנות קינקט וקונסולה בנפרד, וזה כנראה יעלה יותר מ2300.
בקשר לפריצה - יחד עם קינקט יצאה גרסת קושחה חדשה שגורמת למשחקים צרובים חדשים לא לעבוד על קונסולות פרוצות - כל המשחקים של קינקט הם משחקים חדשים, לכן קונסולה פרוצה לא תעזור לך עם קינקט. כמובן שאפשר לא לעדכן את הקושחה ואז המשחקים ירוצו, אבל קינקט לא יעבוד.

וואוו כמה שטויות!!! אם אתה לא מבין בדברים האלה אל תגיב כי זה סתם מבלבל אנשים שבאמת מחפשים עזרה.

אתה יכול לקנות כמעט מכל מקום, אני ממליץ על ערכות גם עם הבוקס הישן יותר והקינטקט ברשת גייםסטיישן או אנג'ויסטיק.

מעבר לזה כשאתה קונה שים לב לקנות עם גירסת הפריצה החדשה שיצאה השבוע LT+ שמאפשרת את הרצת כל סוגי המשחקים החדשים כולל NFS החדש ו AC החדש.
לגבי הקינקט, זה נכון שצריך לעדכן קושחה בשביל זה, אבל המשחקים שיצאו עד עכשיו לקינקט לא כוללים את מערכת ההגנה החדשה של מייקרוסופט לכן אם תצרוב אותם הם יעבדו לך כמו כל משחק אחר וגם אם אין לך את הפריצה החדשה, אלא אחת לפניה.

יש כרגע 3 משחקים שכוללים את ההגנה החדשה והם AC בחדש, NFS החדש ופייבל 3 שהפריצה החדשה מתקנת אותם.

כמובן שאני מדבר מניסיון בתור בן אדם שיש לו קינקט והולך לשדרג פריצה מחר.
Malcontent
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Feb 11, 2008

#5  נשלח: שבת 27/11/2010 20:04

בשלוש נקודות:
1) המחיר - לא ראיתי קינקט בפחות מ1200 ש"ח. זה משאיר עוד 1100 ש"ח לקונסולה עצמה. קונסולה פרוצה בטח שלא תשיג במחיר הזה, ולא פרוצה- כבר עדיף לקנות את הסלים ולא איזו קונסולה ישנה.
2) לא הייתי ממהר להמליץ לאנשים על פריצה שיצאה לשוק לפני יומיים בדיוק - עדיין לא היה גל באנים גדול השנה, ובכל שנה יש אחד בתקופת החגים. במיוחד לא הייתי ממליץ עליה לאנשים בלי ידע טכני גדול - הסיכויים שהוא יצרוב דיסק בצורה לא נכונה ויחטוף באן גבוהים במיוחד.
3) מבטיחים שהפריצה החדשה תתאים גם לקונסולות סלים, אז אין שום סיבה לקנות קונסולה ישנה, אפילו אם רוצים פריצה.
shay820
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Aug 02, 2005

#6  נשלח: שבת 27/11/2010 21:39

Malcontent כתב:
בשלוש נקודות:
1) המחיר - לא ראיתי קינקט בפחות מ1200 ש"ח. זה משאיר עוד 1100 ש"ח לקונסולה עצמה. קונסולה פרוצה בטח שלא תשיג במחיר הזה, ולא פרוצה- כבר עדיף לקנות את הסלים ולא איזו קונסולה ישנה.
2) לא הייתי ממהר להמליץ לאנשים על פריצה שיצאה לשוק לפני יומיים בדיוק - עדיין לא היה גל באנים גדול השנה, ובכל שנה יש אחד בתקופת החגים. במיוחד לא הייתי ממליץ עליה לאנשים בלי ידע טכני גדול - הסיכויים שהוא יצרוב דיסק בצורה לא נכונה ויחטוף באן גבוהים במיוחד.
3) מבטיחים שהפריצה החדשה תתאים גם לקונסולות סלים, אז אין שום סיבה לקנות קונסולה ישנה, אפילו אם רוצים פריצה.

קינקט כבר נמכר ב 900
הפריצה אולי חדשה ,אבל הפורצים בסך הכול שידרגו את הפריצה הנוככחית שעובדת מצויין
הפריצה החדשה לא מתאימה לסלים,אם תסתכל ברשת ישנה גרסת סלים שנמכר עם הפריצה החדשה LT+ אבל אלו מכשירים שהחליפו להם את הכונן!

חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

הצטרף בתאריך:
  May 14, 2009

#7  נשלח: שבת 27/11/2010 21:47

קינקט בלי משחק ב900 ש"ח
עם משחק ב1150 ש"ח בגייםסטיישן

אין מה לא לסמוך על פריצה שיצאה באופן רישמי במיוחד אם היא מתקנת מספר דברים מועטים בפריצה הישנה. מה גם שאין שום קשר בין הפריצה החדשה לגל הבאנים... גם אנשים בלי LT1.71 יקבלו באנים, לאו דווקא מי שיש לו את הפריצה החדשה.

אין הבדלים רבים בין הקונסולה החדשה לישנה ולדעתי האישית לא שווה להוסיף על ה"יתרונות" האלה עוד הרבה כסף...

דעתי האישית כמובן
Malcontent
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Feb 11, 2008

#8  נשלח: א' 28/11/2010 9:30

לא ידעתי שמוכרים קינקט ב900. אם זה המצב, אני לוקח בחזרה את מה שאמרתי. אני גם הייתי בטוח שכל המשחקים בגל 9 כוללים AP25, אתה אומר שזה לא המצב?
gabim
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל

הצטרף בתאריך:
  Nov 28, 2010

#9  נשלח: א' 28/11/2010 9:56

מנצל את השרשור...
מארגנים לי קינקט מארה"ב.
כרגע ה- XBOX שלי עם פריצה 1.71, דאשבורד של העדכון USB.
בשביל להיות בטוח לפני הקנייה, תגידו לי אם אני צודק בדברים הבאים:
*אני חייב לעדכן לדאשבורד החדש, בלעדיו הקינקט לא יעבוד.
*משחקים פרוצים יעבדו לי על הפריצה הנוכחית כל עוד אין להם AP2.5.
*קינקט יעבוד על הפריצה הנוכחית, כל עוד למשחקים שלו אין AP2.5 (למשחקים שיצאו עד עכשיו לקינקט אין AP2.5)
*אני חייב לשדרג פריצה על מנת לתמוך בקינקט ולתמוך במשחקים עם AP2.5
*שאלה קצת מפגרת אבל בכל זאת- שיטת שידור לא קשורה לקינקט, פשוט המשחק שמגיע איתו, במידה והוא NTSC, לא יעבוד על ה XBOX שלי שהוא PAL.

קצת חפירה בשביל הודעה ראשונה...
תודה על העזרה!!!
shay820
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Aug 02, 2005

#10  נשלח: א' 28/11/2010 10:01

gabim כתב:
מנצל את השרשור...
מארגנים לי קינקט מארה"ב.
כרגע ה- XBOX שלי עם פריצה 1.71, דאשבורד של העדכון USB.
בשביל להיות בטוח לפני הקנייה, תגידו לי אם אני צודק בדברים הבאים:
*אני חייב לעדכן לדאשבורד החדש, בלעדיו הקינקט לא יעבוד.
*משחקים פרוצים יעבדו לי על הפריצה הנוכחית כל עוד אין להם AP2.5.
*קינקט יעבוד על הפריצה הנוכחית, כל עוד למשחקים שלו אין AP2.5 (למשחקים שיצאו עד עכשיו לקינקט אין AP2.5)
*אני חייב לשדרג פריצה על מנת לתמוך בקינקט ולתמוך במשחקים עם AP2.5
*שאלה קצת מפגרת אבל בכל זאת- שיטת שידור לא קשורה לקינקט, פשוט המשחק שמגיע איתו, במידה והוא NTSC, לא יעבוד על ה XBOX שלי שהוא PAL.

קצת חפירה בשביל הודעה ראשונה...
תודה על העזרה!!!

חבל ששאלתה -כל התשובות נכונות
לגבי השאלה האחרונה ,אם יש לך מכשיר PAL (בלי קשר לפריצה) שום משחק בשיטת NTSC לא יעבוד
בהצלחה

חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Feb 11, 2008

#11  נשלח: א' 28/11/2010 10:19

רק הערה קטנה - רוב המשחקים היום הם Region Free. עד כמה שאני יודע, הדיסק שמגיע עם הקינקט לא נעול לאיזור מסויים.
gabim
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל

הצטרף בתאריך:
  Nov 28, 2010

#12  נשלח: א' 28/11/2010 10:24

תודה רבה!!!
בוב-הבנאי
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

הצטרף בתאריך:
  Aug 27, 2009

#13  נשלח: ב' 29/11/2010 22:55

התחלתי ללכת לחנויות וזה מה שיש לי בינתיים
יש 3 אופציות:

1. לרכוש את הסלים לא ניתן לפריצה עם 250GB +קינקט (מתאים לסלים) מחיר=2200
2. לרכוש פרוץ עם 250GB פריצת תוכנה (בעייתית) בעיות חימום ומעבד חלש יחסית
3. לרכוש פרוץ עם 500MB רק לשמירת משחקים, פריצת חומרה (מומלץ יותר) כולל קינקט שמתאים גם לזה וגם לסלים+שלט אלחוטי נוסף ועוד פינוקים קטנים מחיר החבילה =3200

דעתכם?
Malcontent
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Feb 11, 2008

#14  נשלח: ב' 29/11/2010 23:11

למה פריצת חומרה מומלצת יותר מפריצת תוכנה?
כדאי להבין מה המשמעות של כל אחת מהפריצות לפני שמחליטים באיזו מהן לבחור (אם בכלל). חלק ניכר מחווית המשחק בימינו מגיע מהחיבור לרשת. קח לדוגמא את משחקי Call of Duty האחרונים - המשחק בשחקן יחיד מסתיים תוך שעות ספורות, אבל אנשים ממשיכים לשחק במשחק לפחות שנה (ובמקרים מסויימים גם שנתיים, אם המשחק שיצא אחרי שנה לא היה מוצלח) במשחק הרשת. פריצת חומרה למעשה תנתק אותך מהרשת.

בנוסף - אני הייתי מבקש לראות את הקונסולה עם פריצת החומרה עובדת עם קינקט בחנות. מחיפושים שערכתי ברשת לא מצאתי שום עדות לזה שאפשר להפעיל את קינקט על קונסולה כזאת. הפריצה הזאת אפשרית רק על קונסולות ישנות יחסית (לא ישנות מאוד, רק יחסית, אל תתחילו להתנפל עכשיו) ומי שתיחזק אותה הפסיק את העבודה בשלב מסויים ולא שחרר את קוד המקור, כך שכרגע עדיין אין גרסה של מערכת ההפעלה הכי חדשה של האקסבוקס (כך לפי הפורומים שבהם בדקתי), שנחוצה למשחק עם קינקט, עבור קונסולות שפרוצות באופן הזה. עדכון הקונסולה מהדיסק שמגיע ביחד עם קינקט יהרוס את הפריצה.
בוב-הבנאי
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

הצטרף בתאריך:
  Aug 27, 2009

#15  נשלח: ב' 29/11/2010 23:53

אני שוקל ללכת על הגרסה הלא פרוצה של האקסבוקס, גרסת ה-SLIM עם 250GB למדיה סנטר
החיסרון היחידי שמצאתי בינתים הוא המחיר של כל משחק, חשבתי שיכול לצאת יותר זול לרכוש באינטרנט
ואז גם אין לי בעיה להתחבר לאינטרנט,או שאני טועה?
כל הזמנים הם שעון קיץ - ישראל (GMT+3) הצג הודעות קודמות:    
פורומים > קונסולות - חומרה עבור לעמוד  1  |  2  |  3  |  הבא 

שם משתמש:
נתוני כניסה לכל אתרי HT:

סיסמא:
  קוד: קוד אבטחה
  הקש קוד:

| 

קפוץ אל: 
לא ניתן לשלוח הודעות בפורום זה
לא ניתן להגיב להודעות בפורום זה