מאמרים אחרונים

שתף בפייסבוק שיתוף בפייסבוק
RSS - מאמריםמאמרים
RSS - פורומיםפורומים
דווח למנהל דיווח למנהל
קישור לעמוד זה קישור לעמוד זה
עוד בקבוצת HT

מישהוא יכול להסביר לי למה פינק פלויד נחשבת ללהקה איכותית?

עמוד 4 מתוך 7
עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6  |  7  |  הבא 
   פורומים > תוכן (סרטים/מוזיקה) > מוסיקה
מחבר הודעה
opv (אור)
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  May 08, 2005

#46  נשלח: ה' 05/01/2012 10:00
Re: מישהוא יכול להסביר לי למה פינק פלויד נחשבת ללהקה איכותית?

Lior_M כתב:
Golan38 כתב:
קניתי את האלבומים המוצלחים שלהם גם ברסת SACD וגם רמאסטרד
אלוהים כמה שלא הקשבתי לצד האפל של הירח לא הצלחתי להבין מה מעניין בתקליט הזה ובלהקה הזו בכלל
אם נדבר על איכות ההקלטה - אז כל האלבומים שלהם כולל ה sacd נשמעים גרוע, אם נדבר על הצד המוסיקלי. הם להקה משעממת ביותר. לא הצלחתי להתחבר לשום דבר ואף שיר, ולדעתי לא רק שהן לא להקה טובה, היא להקה גרועה ומשעממת ביותר...

במשפט אחד,
הם עשו דברים שאף אחד לפניהם לא עשה.. מי שהקשיב לאלבומים שלהם מסוף שנות השישים ועד לאמצע שנות השבעים, קיבל הצצה לכל מה שיקרה במוסיקה ב 40 שנה הקרובות.. גם מבחינה טכנולוגית וגם מבחינת סגנונות.
למשל ב dark side of the moon שהוקלט ב 1973 יש טכנולוגיות שרק 15 שנה מאוחר יותר התחלנו להיתקל בהם ביום יום. הם קראו לזה tape loops היום קוראים לזה sampling. לדעתי זה גם אחד התקליטים הראשונים ( אם לא הראשון ) שהוקלט ב 16 ערוצים. ואנחנו מדברים על תקופה שלא היה automation ואת המיקס היו צריכים לעשות ידנית ..

זה שני משפטים,... לפחות
| פרופיל | שלח הודעה | חפש
Golan38 (Golan Haziza)
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

הצטרף בתאריך:
  Nov 26, 2011

#47  נשלח: ה' 05/01/2012 10:45

[quote="ילדיעפים"]
Sexter כתב:
מבלי לפגוע בפותח השרשור, נראה לי שאם יבדקו טוב, יגלו שאלו שלא מתחברים לפינק פלויד הם אנשים פחות אינטילגנטיים מאשר אלו שכן.. לכל הפחות הם יהיו אנשים שלא מרקע ריאלי... אני אישית שונא מוסיקה ישראלית ומתעב מוסיקה מזרחית - המיץ של הזבל לדעתי.. אבל כמובן שעל טעם אין מה להתווכח שכן עבור חתולי אשפה, מיץ זבל הוא מעדן..

בחרתי בהתחלה שלא להתייחס לזה, אבל אמירה כזו לא ממש מעידה על אינטלגנטיות... בן אדם אתה שבוי בסטריאוטיפים, ואמירות כאלה נוראיות בעיניי...
Eff (אפ)
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Dec 09, 2009

#48  נשלח: ה' 05/01/2012 11:02

לפותח השירשור .
פינקפלוייד להקה מוכשרת .
הבעייה שלהם היא שקטע שאמור להתנגן 30 שניות מתנגן אצלהם 9 דקות. וככה זה בכל השירים שלהם .
זו הבעייה שלהם .
לכן אתה לא "רואה" כלום .
זה בילתי אפשרי לשמוע קטעים טובים ככל שיהיו נמרחים על השעון ועל הקירות והתיקרה של הבית עד שהמגבר מכבה את עצמו משיעמום .
חבל .
זה כמו ההוא עם הגבות הענקיות ,מערוצ שתיים(או עשר), שמדבר שעתיים שני משפטים .
לצומת ליבם של הלהקה (אם הם עדיין חיים)

חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

הצטרף בתאריך:
  Apr 01, 2006

#49  נשלח: ה' 05/01/2012 11:19

ארז_וחני כתב:
איזה פוסט מיותר...
אני מכיר הרבה להקות/זמרים/זמרות שאני לא אוהב.
מעולם לא עלה בדעתי לפתוח פוסט על מי שאינו מוצא חן בעיני. זה כל כך מיותר ולא נכון.

מר גולן,
להבא, לפני שאתה קונה, מה דעתך להאזין קצת ?.....
תלמד לסמוך על האוזניים שלך ועל טעמך האישי ולא על דעת מבקרים.

בהצלחה,
ארז

חבר פעיל
חבר פעיל

הצטרף בתאריך:
  Sep 02, 2009

#50  נשלח: ה' 05/01/2012 11:34

להגיד על פינק פלויד "זבל" או על כל סגנון אחר זה לא יפה ולא נכון, כל סגנון כבודו במקומו.
תגידו המוזיקה הזו לא "מדברת אלי", "לא לטעמי" "משעממת אותי" . אבל תמיד תנסו לבחון בצורה של השפעה על ההיסטוריה המוזיקלית, על שימוש בטכניקות הקלטה (כמו שצוין כבר), תעוזת הטקסט יחסית לתקופה... אי אפשר להקשיב לפינק פלויד פעם ראשונה בשנת 2012 (למרות שהטקסטים אולי עדיין רלוונטים) אנחנו חיים היום בתקופת "האינסטנט" הכל כאן ועכשיו, היום אתה פה ומחר כבר לא.. להיטים של רגע (כמובן יש יוצאים מן הכלל אבל זה המיינסטרים היום..) ופתאום שיר של 23 דקות נראה קצת לא לעניין...,אבל עוד 15 שנה אף אחד לא ישמיע את הפרצים למיניהם או את בריטני ספירס, 50 סנט ועוד....אבל הביטלס, פינק פלויד, לד זפלין, נירוונה, אלביס פרסלי ועוד רבים וטובים מושמעים עד היום וכנראה ימשיכו להיות מושמעים. אלה אנשים ששינו את ההיסטוריה של המוסיקה, חלוצים לכל דבר ועניין.
ולפי דעתי האישית פינק פלויד הם אחת הלהקות היותר טובות אי פעם, הם המציאו את התאטרליות בהופעות, הם הראשונים ששמו רמקולים גם מאחורי הקהל בשביל ליצור אפקט סראונד, הם למיטב זכרוני הראשונים שכתבו אלבומי נושא, שכמו שנכתב פה צריך להקשיב לאלבום בכללותו בשביל להבין, ולא לדלג על אף שיר! הם גם הלהקה הראשונה שהוציאה סרט על בסיס אלבום...
אז לסיכום, אל תגידו על מוזיקה של האחר "זבל", ואף אחד הוא פחות אינטיליגנט כי הוא שומע מזרחית, כי אם לשפוט את כולנו לפי הערכים של עד סוף שנות החמישים ותחילת הששים כולנו בורים וכולנו מטומטמים כי אז בשביל להיות אינטיליגנט היית צריך להקשיב רק למוסיקה קלאסית...
zoso
חבר פעיל
חבר פעיל

הצטרף בתאריך:
  Dec 10, 2007

#51  נשלח: ה' 05/01/2012 13:03

פינק פלויד מתחלקת ל3 תקופות- עם סיד בארט שזה עידן הפסיכדליה בלי סיד בארט עד החומה עידן השיא משלב החומה רוג'ר ווטרס התחיל לחפור ולהיות יותר אגוצנטרי וכל חברי הלהקה סלדו ממנו והכל התחיל להתחרבש.
הדבר שחובה לכל חובב רוק לראות זה פינק פלויד בפומפי פשוט אין דבר כזה.

לא מדוייק לחשוב שכל מי שאוהב מוזיקה מזרחית הוא לא אינטיליגנט מוזיקה מזרחית לא התחילה ונגמרה באייל גולן ומשה פרץ הם האמת יותר מוזיקה ים תיכונית כשאומרים מוזיקה מזרחית יש הרבה מגוון אפילו ג'ימי פייג ורוברט פלנט מלד זפלין עשו מוזיקה מזרחית מרוקאית
lamarmur
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל

הצטרף בתאריך:
  May 23, 2010

#52  נשלח: ה' 05/01/2012 13:55
אתייחס לשאלה שלך ברצינות

כמו הרבה מהמגיבים כאן והאנשים בעולם, גם אני "גדלתי על" פינק פלויד. חוץ מטקסטים חדים ומרגשים (חשוב לי מאד במוסיקה) המוסיקה מלודית והרמונית, ונכנסת עמוק עמוק לנשמה. אני לא מסכים עם ההוא שאמר שחובבי פינק פלויד הם יותר אינטיליגנטים מכאלו שלא, כי אם זה היה ככה היו בעולם יותר אנשים חכמים מאשר באמת יש בו, אבל בתור חובב מוסיקה אפשר בקלות להגיד שפינק פלויד הכי קרובה מכל להקות הרוק למורכבות של מוסיקה קלאסית, אז לומר שזו מוסיקה "גרועה" זה פשוט לא נכון מבחינה טכנית.. שנה ניסוח, תאמר שאתה לא אהבת, מותר לך. לכל אחד מותר לאהוב מה שבא לו בלי שיכניסו אותו לקטגוריות, אז ילדיעפים- נראה לי שבינך לבינהם, אתה זה שלועג למילה "אדיוקיישן"..
Omri617 (עומרי)
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Jan 03, 2011

#53  נשלח: ה' 05/01/2012 20:23
Re: מישהוא יכול להסביר לי למה פינק פלויד נחשבת ללהקה איכותית?

Golan38 כתב:
קניתי את האלבומים המוצלחים שלהם גם ברסת SACD וגם רמאסטרד
אלוהים כמה שלא הקשבתי לצד האפל של הירח לא הצלחתי להבין מה מעניין בתקליט הזה ובלהקה הזו בכלל
אם נדבר על איכות ההקלטה - אז כל האלבומים שלהם כולל ה sacd נשמעים גרוע, אם נדבר על הצד המוסיקלי. הם להקה משעממת ביותר. לא הצלחתי להתחבר לשום דבר ואף שיר, ולדעתי לא רק שהן לא להקה טובה, היא להקה גרועה ומשעממת ביותר...

אם אתה לא מרוצה ומעוניין למסור/למכור אנא שלח הודעה פרטית.
sYn
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

הצטרף בתאריך:
  May 13, 2008

#54  נשלח: ה' 05/01/2012 20:45

יוסיסופר
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Nov 26, 2009

#55  נשלח: ה' 05/01/2012 21:08

Sexter כתב:
אגב הפינק ללא ווטרס ממש לא שווים הרבה בעיניי.. הם כמו ג'נסיס ללא פיטר גבריאל, או כמו שאחותי הקטנה הייתה אומרת, "זה כמו N SYNC ללא ג'סטין... "

מאז שהוא השתגע ונהפך לאגו מנייאק ופרש,באמת לא נשאר מהם הרבה,אבל יתכן ששגעון הגדלות שלו לא היה לשווא.
יאלה מלחמה,מי שווה יותר ווטרס או גילמור.
יוסיסופר
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Nov 26, 2009

#56  נשלח: ה' 05/01/2012 21:13

ילדיעפים כתב:
Sexter כתב:
מבלי לפגוע בפותח השרשור, נראה לי שאם יבדקו טוב, יגלו שאלו שלא מתחברים לפינק פלויד הם אנשים פחות אינטילגנטיים מאשר אלו שכן.. לכל הפחות הם יהיו אנשים שלא מרקע ריאלי... אני אישית שונא מוסיקה ישראלית ומתעב מוסיקה מזרחית - המיץ של הזבל לדעתי.. אבל כמובן שעל טעם אין מה להתווכח שכן עבור חתולי אשפה, מיץ זבל הוא מעדן..

מה אתה אומר???אז אתה יותר חכם ממני,,,,,,תשמע,,,,,,,,,,,,ומה עם אלה ששומעים מוזיקה קאמרית?

יותר אינטליגנטיים משומעי פינק פלויד?אם היית קורא את שכתבתי,יש לי סטטיסטיקה אחרת,מנסיון רבבבבבב

לא חושב שזה קשור לאינטלגנציה,אוהדי ג'נסיס ולהקות אחרות לא פחות אינטלגנטיים,זה קשור רק לאיך מתחברים למוסיקה,לחדשנות ולמילים של שיר זה או אחר,אצל הפלוייד ברגע שנתפסתה הלך עליך,אין סיכוי שתשתחרר אפילו עם אישור מרופא.
ילדיעפים
חבר שלא מהעולם הזה
חבר שלא מהעולם הזה

הצטרף בתאריך:
  Aug 02, 2005

#57  נשלח: ה' 05/01/2012 21:20

zoso כתב:
פינק פלויד מתחלקת ל3 תקופות- עם סיד בארט שזה עידן הפסיכדליה בלי סיד בארט עד החומה עידן השיא משלב החומה רוג'ר ווטרס התחיל לחפור ולהיות יותר אגוצנטרי וכל חברי הלהקה סלדו ממנו והכל התחיל להתחרבש.
הדבר שחובה לכל חובב רוק לראות זה פינק פלויד בפומפי פשוט אין דבר כזה.

לא מדוייק לחשוב שכל מי שאוהב מוזיקה מזרחית הוא לא אינטיליגנט מוזיקה מזרחית לא התחילה ונגמרה באייל גולן ומשה פרץ הם האמת יותר מוזיקה ים תיכונית כשאומרים מוזיקה מזרחית יש הרבה מגוון אפילו ג'ימי פייג ורוברט פלנט מלד זפלין עשו מוזיקה מזרחית מרוקאית

מה שהם עשו זה ממש לא מוזיקה מיזרחית-זה מוזיקה ערבית בשילוב רוק-נהדר!

הוא מדבר על המוזיקה המזרחית בישראל-חלום בלהות!!!!

חבר שלא מהעולם הזה
חבר שלא מהעולם הזה

הצטרף בתאריך:
  Aug 02, 2005

#58  נשלח: ה' 05/01/2012 21:22

Eff כתב:
לפותח השירשור .
פינקפלוייד להקה מוכשרת .
הבעייה שלהם היא שקטע שאמור להתנגן 30 שניות מתנגן אצלהם 9 דקות. וככה זה בכל השירים שלהם .
זו הבעייה שלהם .
לכן אתה לא "רואה" כלום .
זה בילתי אפשרי לשמוע קטעים טובים ככל שיהיו נמרחים על השעון ועל הקירות והתיקרה של הבית עד שהמגבר מכבה את עצמו משיעמום .
חבל .
זה כמו ההוא עם הגבות הענקיות ,מערוצ שתיים(או עשר), שמדבר שעתיים שני משפטים .
לצומת ליבם של הלהקה (אם הם עדיין חיים)

בחלט הסתכלות מעניינת וגם נכונה

חבר שלא מהעולם הזה
חבר שלא מהעולם הזה

הצטרף בתאריך:
  Aug 02, 2005

#59  נשלח: ה' 05/01/2012 21:26
Re: אתייחס לשאלה שלך ברצינות

lamarmur כתב:
כמו הרבה מהמגיבים כאן והאנשים בעולם, גם אני "גדלתי על" פינק פלויד. חוץ מטקסטים חדים ומרגשים (חשוב לי מאד במוסיקה) המוסיקה מלודית והרמונית, ונכנסת עמוק עמוק לנשמה. אני לא מסכים עם ההוא שאמר שחובבי פינק פלויד הם יותר אינטיליגנטים מכאלו שלא, כי אם זה היה ככה היו בעולם יותר אנשים חכמים מאשר באמת יש בו, אבל בתור חובב מוסיקה אפשר בקלות להגיד שפינק פלויד הכי קרובה מכל להקות הרוק למורכבות של מוסיקה קלאסית, אז לומר שזו מוסיקה "גרועה" זה פשוט לא נכון מבחינה טכנית.. שנה ניסוח, תאמר שאתה לא אהבת, מותר לך. לכל אחד מותר לאהוב מה שבא לו בלי שיכניסו אותו לקטגוריות, אז ילדיעפים- נראה לי שבינך לבינהם, אתה זה שלועג למילה "אדיוקיישן"..

למורכבות של קלאסית?עם ארבע אקורדים?אחי,צר לי,ממש ממש לא באותה ליגה,מאיפה המסקנות האלו?אני עוסק בזה בדיוק,,,

לא מבין לפעמים את האמרות האלו,,,,זה לצטט אול מישהו מבלי לבדוק,,,זה אפילו לא באותה התאחדות!!!

חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  Jul 10, 2007

#60  נשלח: ה' 05/01/2012 23:29
Re: אתייחס לשאלה שלך ברצינות

ילדיעפים כתב:
lamarmur כתב:

למורכבות של קלאסית?עם ארבע אקורדים?אחי,צר לי,ממש ממש לא באותה ליגה,מאיפה המסקנות האלו?אני עוסק בזה בדיוק,,,

לא מבין לפעמים את האמרות האלו,,,,זה לצטט אול מישהו מבלי לבדוק,,,זה אפילו לא באותה התאחדות!!!

סתם לשם עניין , את רנסאנס שמעת איי פעם ? כמה אקורדים האלבומים שלהם ?
כל הזמנים הם שעון קיץ - ישראל (GMT+3) הצג הודעות קודמות:    
פורומים > מוסיקה עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6  |  7  |  הבא 

שם משתמש:
נתוני כניסה לכל אתרי HT:

סיסמא:
  קוד: קוד אבטחה
  הקש קוד:

| 

קפוץ אל: 
לא ניתן לשלוח הודעות בפורום זה
לא ניתן להגיב להודעות בפורום זה
לא ניתן לערוך את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן למחוק את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן להצביע למשאלים בפורום זה