מאמרים אחרונים

שתף בפייסבוק שיתוף בפייסבוק
RSS - מאמריםמאמרים
RSS - פורומיםפורומים
דווח למנהל דיווח למנהל
קישור לעמוד זה קישור לעמוד זה
עוד בקבוצת HT

מחאת חיילים: לא ניסע באוטובוסים במקום ברכבת

עמוד 1 מתוך 3
עבור לעמוד  1  |  2  |  3  |  הבא 
   פורומים > כללי > ללא קשר
מחבר הודעה
מושההשפיץ
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

הצטרף בתאריך:
  Jan 20, 2011
הבעות תודה: 3
מספר הודעות: 445

#1  נשלח: ו' 20/01/2012 3:18
מחאת חיילים: לא ניסע באוטובוסים במקום ברכבת

""לא נעלה על האוטובוסים שהרכבת תעמיד לרשותנו, זה זלזול". כך קבלו אתמול (יום ה') חיילים שאמורים לשוב לבסיסיהם ביום ראשון בבוקר, אך לא יוכלו לעשות כן ברכבת, אלא אם יקנו כרטיס על חשבונם. זאת בעקבות הסכם חדש שהושג בין משרד הביטחון לבין רכבת ישראל."

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4177966,00.html
באסה
| פרופיל | שלח הודעה | חפש
gedkoz (ג'ד)
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  May 07, 2010

הבעות תודה: 117
מספר הודעות: 1399

#2  נשלח: ו' 20/01/2012 10:10

אני חושב שהחלטה היא נכונה! אי אפשר להיכנס לרכבת בימי א׳ זה שהיא מלאה בחיילים זה מובן, בעייה שהתיקים ומזוודות במעברים ואין דרך גם לעמוד. דבר נוסף: גם כשה לרכבת נכנסת מבוגר, אישה בהריון או נכה החיילים ישבית ולא מזיזים את ה״ ת..ת ״ ברוב המקרים. אין לי שום בעייה שימשיכו לנסוע ברכבת, אבל עם אזרחים ( מבוגרים ותו׳) עומדים, חייל חייב לקום בפקודה... כך בכל העולם : בפקודה חייל במדים לא ישב בזמן שלידו נשים , מבוגרים וילדים עומדים...זו דעתי.
Eff (אפ)
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Dec 09, 2009

הבעות תודה: 25
מספר הודעות: 1239

#3  נשלח: ו' 20/01/2012 10:40

אני נגד מחאות, נגד מפגינים באשר הם . רק לפעמים בא לי גם מחאה . אבל שום דבר לא מזיז לי .חוצ מהצבע מאכל בקוקה-קולה.
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Apr 12, 2007
הבעות תודה: 30
מספר הודעות: 1638

#4  נשלח: ו' 20/01/2012 10:42

מה הבעיה לשחרר עוד כמה רכבות?
ארז_וחני
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Jul 06, 2008
הבעות תודה: 104
מספר הודעות: 3882

#5  נשלח: ו' 20/01/2012 11:10

Bonanja כתב:
מה הבעיה לשחרר עוד כמה רכבות?

השתגעת??
זה עלול להביא לרמת שירות גבוהה מידי...
מה זה פה, שוויץ?

רק ארגון ארכאי כמו הרכבת יכול לחשוב על פתרון כל כך עקום.
במקום לשפר את השירות ולתת מענה לביקוש גדל מבריחים את הלקוחות...

רק בעסק ממשלתי, שלא מזיז לו אם הוא מרוויח או מפסיד, ולא שם קצוץ על רמת שירות לאזרח, זה יכול לקרות.
העיקר שסידרנו עבודה למשפחה ולמקורבים.

אותי, בתור אזרח ולקוח פוטנציאלי, לא תראו יותר ברכבת ואני מקווה שרבים אחרים יחרימו אותה.
בושה וחרפה.

ארז
oferlaor (עפר לאור)
מנהל
מנהל

הצטרף בתאריך:
  Nov 10, 2004

הבעות תודה: 1684
מספר הודעות: 60984

#6  נשלח: ו' 20/01/2012 12:14

יש כאן שאלה מרכזית שהיא מה מטרת רכבת ישראל. אם זה משהו לאומי אז החיילים קריטיים לזה ואין הגיון במהלך.

אם זה משהו כלכלי שאמור להיות תחליף לרכב עבור אזרחי המדינה אז זה התפקיד של משרד הביטחון לתת לחיילים אלטרנטיבה.

המצ הנוכחי הוא בלתי אפשרי. מצד אחד זה מיזם כלכלי שאמור להוות תחליף תחבורה. מצד שני החיילים לא מכסים את העלות שלהם.

לדעתי אין מקום לשביתה. חייל צריך להשמע לחוקים וזה המשימה של משרד הביטחון לקבוע איך ומתי חיילים מתניידים בין הבית לבסיס. זה מטריד אותי שזה נראה כאילו משרד הביטחון שהיה יכול להקים רכבת משל עצמו אם היה רוצה, מנצל את הבעיה של החיילים הזו.

אני הייתי 5 ורבע שנים במרכז והבית שלי היה בקריות. זה אומר אוטובוס לתחנה מרכזית, משם לחיפה ואז אוטובוס הביתה. אין ספק שרכבת מקלה להם החיים אבל בסופו של יום צריך למצוא להם פיתרון אלטרנטיבי כגון הסעות מסודרות באוטובוסים ממקומות מרוכזים.

עוסק בתחום
עוסק בתחום

הצטרף בתאריך:
  Jan 30, 2011
הבעות תודה: 1
מספר הודעות: 59

#7  נשלח: ו' 20/01/2012 12:59

הנושא הזה מרתיח אותי כול כך שאני לא יודע מאיפה להתחיל ואיפה לסיים.
רקבת ישראל אשר ידועה ברמת השירות המצויינת, הדייקנות שמלמדת כול שעון שוויצרי מה זה להגיע בזמן, הקרונות שמריחים כמו נאד (תסלחו לי על השפה הגסה), ההרגשה הכללית שיושבים בתוך חדר מיון, וכמובן המחירים שלהם (שמביאים אותי למצב שיותר זול לי לנסוע כול יום 100 קילומטר על האופנוע מאשר על הרקבת).

אז במקום להוסיף עוד כמה קרונות, שכן זה עבודה, וזה עוד כסף, אבל זה לא יורד חס וחלילה ממשכורתם של מי מהבכירים והמנכלים, לוקחים את החיילים המסכנים - שרבים מהם גרים בצפון הרחוק ומשרתים באילת וגם ההפך (כמובן שזה כולל את כול אלו שבין לבין), שכבר ברכבת יש להם נסיעה של כמה שעות טובות, ובועטים אותם החוצה!
זה לדעתי חוצפה שאין שנייה לה, אותם חבר'ה שנותנים את הנשמה למדינה (שוב, בלי להתייחס כרגע לג'ובניקים או לוחמים ספציפית) צריכים עכשיו לאכול עוד זמבורה.

אני מוכן להידחס ברכבת ביום ראשון בבוקר, ולהתקע בקיטבגים של חיילים אשר בדרכם לבסיס בטיזינבי, ולשבת על המדרגות או אפילו לעמוד כול הדרך, ולסבול קצת, בשביל שגם החבר'ה האלו יוכלו להשתמש בה. וזה מבחינתי עדיף על להעיף אותם מהרכבת בכלל.

ואגב, מי שחושב שזה שבעטו את החיילים המסכנים החוצה מהרכבת בימי ראשון בין 6 ל9 בבוקר יעזור במאומה - זה לא ... אבל לא ניתן יהיה לתקן את זה אחר כך כבר.

ומיותר כמובן לציין שאני אעשה מאמץ עילאי כדי לא לנסוע ברכבת, ולא לשלם 100 שקל ביום על נסיעות מנתניה לרחובות וחזרה, ולו רק בגלל הצעד האיוולי הזה.

אני מעדיף כבר להוציא את הסכומים האלו על מחירי הדלק שהמדינה עושקת אותנו בהם, או במחירי הטיפולים לדו גלגלי שגם הם לא בדיוק נמוכים. אבל אלו לפחות לא פוגעים בסקטור שלא לגמרי יכול להגן על עצמו כמו החיילים.

נערך בפעם אחרונה על-ידי Idan-Golzman בתאריך ו' 20/01/2012 13:02, נערך בסך הכל 2 פעמים
ילדיעפים
חבר שלא מהעולם הזה
חבר שלא מהעולם הזה

הצטרף בתאריך:
  Aug 02, 2005

הבעות תודה: 63
מספר הודעות: 9321

#8  נשלח: ו' 20/01/2012 13:00

דור מפונק!הבן שלי משרת בצריפין(מפקד סיירת מטכל)בימי ראשון אני נוהג להסיע אותו לתמ צפת,משם הוא

עולה לאוטובוס,יורד בעכו ועולה לרכבת-עכשו אני צריך להסיע אותו לראש פינה או לחצור שחלילה לא יעמוד!

אני מנסה לדמיין ולא מצליח שאבא שלי היה מסיע אותי לאיזה מקום,שירתתי בגולני והכל היה בטרמפים כולל סיני!

קודם כל לא היה לו רשיון,בכלל לא היה לנו אוטו ואמא נוהגת זה היה יכול להיות מחזה של הגשש-עוד משהו שנורא קשור,

באמצע השירות נקרע לי המינסקוס(אלה מה)עברתי ניתוח(אז בהרדמה כללית)שכבתי עם גבס מכף רגל ועד אשך ימני

משך שבועיים בתל השומר-ההורים שלי אפילו לא ידעו-רק צריך שאמא שלי תגיע אלי באוטובוסים לשם,לשם מה?

אם אחד הילדים שלי חלילה יהיה באותו מצב קל,כל המשפחה תהיה שם,כולל הסבתות והדודים וההורים והאחים-מפונקים!!!!

חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Jul 06, 2008
הבעות תודה: 104
מספר הודעות: 3882

#9  נשלח: ו' 20/01/2012 15:08

ילדיעפים,

לא הבנתי מההתיחסות שלך אם אתה בעד או נגד ההחלטה לא לאפשר לחיילים לנסוע ברכבת ביום א.

לגבי הדברים שכתבת:
הדור שלי מפונק יותר מהדור של אבי והדור של ילדיי מפונק יותר מהדור שלי.
האם זה לא מה שכל הורה רוצה? שלילדים שלו יהיו חיים טובים ונוחים יותר?

ארז
ילדיעפים
חבר שלא מהעולם הזה
חבר שלא מהעולם הזה

הצטרף בתאריך:
  Aug 02, 2005

הבעות תודה: 63
מספר הודעות: 9321

#10  נשלח: ו' 20/01/2012 16:55

אואו!אתה מכניס אותי לבור שאול תחתיות בסגנון ורדה ריאל ז'אן דארק ז'קונט או דידי הררי-לא יודע

אני מפנק את ה3 שלי כמו כולנו-זה ממש לא בידי,בוא נגיד שאם הייתי מסיע אותם במכונת זמן לילדות שלי

הם היו מבינים שהם קצת חצופים תביא אותי ,תיקח אותי,תקנה לי,,,,,,,,בלי חשבון-ואני מסיע וקונה ולוקח ומביא

ומה לא,,,,,

בקשר לשאלה-מישהו מעלי כתה שלדעתו החיילים גם מפריעים קצת לאזרחים-אני לא הייתי ברכבת בעיתים אלו,לא יודע,

אני גם משוחד, הבן שלי בצבא כשאמרתי והוא משתמש ברכבת הזו

גורו Android
גורו Android

הצטרף בתאריך:
  Apr 11, 2007
הבעות תודה: 515
מספר הודעות: 15020

#11  נשלח: ו' 20/01/2012 18:00

gedkoz כתב:
אני חושב שהחלטה היא נכונה! אי אפשר להיכנס לרכבת בימי א׳ זה שהיא מלאה בחיילים זה מובן, בעייה שהתיקים ומזוודות במעברים ואין דרך גם לעמוד. דבר נוסף: גם כשה לרכבת נכנסת מבוגר, אישה בהריון או נכה החיילים ישבית ולא מזיזים את ה״ ת..ת ״ ברוב המקרים. אין לי שום בעייה שימשיכו לנסוע ברכבת, אבל עם אזרחים ( מבוגרים ותו׳) עומדים, חייל חייב לקום בפקודה... כך בכל העולם : בפקודה חייל במדים לא ישב בזמן שלידו נשים , מבוגרים וילדים עומדים...זו דעתי.

בוא נחשוב למה יש לחיילים תיקים גדולים שתופסים כל כך הרבה מקום ברכבת?!
אה....אולי כי חלק לא מבוטל מהם לא יראה בית במשך מספר שבועות ולכן הוא צריך להעמיס קצת ציוד בתיק........
לחשוב שהם נוסעים, לנניח 3 שבועות למקום נידח אי שם בדרום הארץ, ואנחנו, "בני זונות" לא מסוגלים אפילו לתת להם לנסוע ברכבת בחינם!

יש כל כל הרבה החלטות מטומטמות במדינה הזאת אבל זה בטח אחת מהמטופשות שאני שמעתי. הייתי אומר "ארץ אוכלת יושביה" אבל זאת לא תהיה האמת. צריך להגיד "ארץ אוכלת את יושבייה החלשים, אלה שאין להם כוח להתנגד". המרתיח אותי עוד יותר הוא שאני הייתי בטוח שרוב האזרחים יילחם על החובה הכל כך בסיסית הזאת לחיילים שלה. אבל כנראה שאנחנו באמת עם דפוק שיוצא להילחם רק כאשר זה נוגע לעצמו....פשוט בושה!
(2) הבעות תודה: מושההשפיץ , molvy
asaf23
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  Jul 08, 2008
הבעות תודה: 207
מספר הודעות: 7068

#12  נשלח: ו' 20/01/2012 21:05

gedkoz כתב:

איזה חוצפן, תגיד תודה ששומרים עליך.
oferlaor (עפר לאור)
מנהל
מנהל

הצטרף בתאריך:
  Nov 10, 2004

הבעות תודה: 1684
מספר הודעות: 60984

#13  נשלח: ו' 20/01/2012 21:24

asaf23

הילדים שלי מתקרבים לגיל צבא, שרתתי חובה וקבע וכמובן שגם מילואים שנים ארוכות.

ועדיין אני חושב שבראיה מערכתית, הצבא צריך לפתור את בעיות התחבורה בעצמו. ראית לאחרונה את תקציב הביטחון אל מול תקציב הרכבת? מטוס F16 אחד פחות ומשרד הבטחון היה יכול להקים קו מאילת לקרית שמונה רק בשביל החיילים.

הכל עניין של עדיפויות. לצבא מאוד נוח להפיל את התחבורה על הרכבת.

חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  May 07, 2010

הבעות תודה: 117
מספר הודעות: 1399

#14  נשלח: שבת 21/01/2012 11:53

asaf 23, יקירי... תודה על תועבר ״ חוצפן״ , בו נהיה קצת יותר זהירים במילים.
אלף, אני כבר מספר שנים ממשיך להתנדב במילואים . ולא קשור אלי, אף אחד לא צריך להגיד למישהו תודה. לרוב החיילים יש כבוד עצמי והבנה למה הם שם. אני מסקים עם oferlaor שזה בידיים של משרד הבטחון קודם כל, כי מה זה רכבת ישראל אנחנו יודעים. יותר רכבות ברור היו עוזרות , אבל למה שהם שם יעבדו יותר? הצחקתם אותם... אנחנו בידיים שלהם...
ועדיין -- כבוד של גבר במדים צריך להתעלות על ייפות, קושי ועצלנות : אין מקום ישיבה לחייל כשנשים, ילדים ומבוגרים עומדים לידו!!!
(1) הבעות תודה: MONI
asaf23
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  Jul 08, 2008
הבעות תודה: 207
מספר הודעות: 7068

#15  נשלח: שבת 21/01/2012 15:26

oferlaor כתב:
asaf23

הילדים שלי מתקרבים לגיל צבא, שרתתי חובה וקבע וכמובן שגם מילואים שנים ארוכות.

ועדיין אני חושב שבראיה מערכתית, הצבא צריך לפתור את בעיות התחבורה בעצמו. ראית לאחרונה את תקציב הביטחון אל מול תקציב הרכבת? מטוס F16 אחד פחות ומשרד הבטחון היה יכול להקים קו מאילת לקרית שמונה רק בשביל החיילים.

הכל עניין של עדיפויות. לצבא מאוד נוח להפיל את התחבורה על הרכבת.

הפתרון הזה לא פרקטי. אני נוסע ברכבת מדי יום א'. אין סיכוי שכל החיילים ייכנסו באוטובוסים. פשוט בלתי אפשרי.
ראינו מה קרה כשהקו לב"ש לא עבד. מראות שהזכירו לי עולם שלישי.

מעבר לזה, זה מאוד צועק אי שיוויוניות. למה מי שמתגורר בקריות צריך להתעורר ב-4 לפנות בוקר ולגרור עצמו לחיפה כדי לעלות להסעה, בעוד מי שמתגורר בחיפה מקבל הסעה ליד הבית?
כל הזמנים הם שעון קיץ - ישראל (GMT+3) הצג הודעות קודמות:    
פורומים > ללא קשר עבור לעמוד  1  |  2  |  3  |  הבא 

שם משתמש:
נתוני כניסה לכל אתרי HT:

סיסמא:
  קוד: קוד אבטחה
  הקש קוד:

| 

קפוץ אל: 
לא ניתן לשלוח הודעות בפורום זה
לא ניתן להגיב להודעות בפורום זה