מאמרים אחרונים

שתף בפייסבוק שיתוף בפייסבוק
RSS - מאמריםמאמרים
RSS - פורומיםפורומים
דווח למנהל דיווח למנהל
קישור לעמוד זה קישור לעמוד זה
עוד בקבוצת HT

שרשור תגובות: ThinkOptics iWavit - השליטה בכף ידך

פורומים > HT Home > שליטה ובקרה
מחבר הודעה
shlomiassaf
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Nov 21, 2005

הבעות תודה: 71
מספר הודעות: 1408

#1  נשלח: ה' 26/04/2012 17:10
שרשור תגובות: ThinkOptics iWavit - השליטה בכף ידך

למאמר: ThinkOptics iWavit - השליטה בכף ידך

כחלק מתהליך ההתכנסות (Convergence) של מכשירים אלקטרוניים ביתיים, חברות רבות מתהדרות באפליקציה לסמארטפון עבור שליטה על רסיבר, בלוריי ומסכי טלויזיה. iWavit הוא פתרון בגישה אחרת - האייפון יתאים את עצמו לעולם, ולא להפך. 
| פרופיל | שלח הודעה | חפש
מוקי27
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

הצטרף בתאריך:
  May 14, 2010
הבעות תודה: 17
מספר הודעות: 581

#2  נשלח: ה' 26/04/2012 18:08

עושה רושם שהמוצר יקר מאוד (וזה עוד לפני התכנות להוט ויס שעולה כפליים), וגם לא נוח.
avsha
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל

הצטרף בתאריך:
  Apr 26, 2012
מספר הודעות: 2

#3  נשלח: ה' 26/04/2012 18:31

שלום לכולם
משתמש חדש בפורום הנ"ל
לגבי IWAVEIT ברשותי מתאם כזה רכשתי בארה"ב לפני כ-8 חודשים והמחיר שם טיפה יותר זול
את התיכנות בצעתי בעצמי וממש אין צורך לשלם עבור התכנות הנוסף.מתאם נהדר מחליף את כל השלטים שעובדים בתקשורת IR כולל המזגן.
לגבי התכנות אין צורך בתואר אקדמי פשוט וקל

אבשה
oferlaor (עפר לאור)
מנהל
מנהל

הצטרף בתאריך:
  Nov 10, 2004

הבעות תודה: 1763
מספר הודעות: 61473

#4  נשלח: ה' 26/04/2012 19:17

נראה מעניין אבל זה נראה לי מציק לחבר משהו לאייפון/אייפד בשביל לשלוט במערכת.
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Nov 09, 2005
הבעות תודה: 84
מספר הודעות: 1451

#5  נשלח: ה' 26/04/2012 20:01

avsha כתב:
שלום לכולם
משתמש חדש בפורום הנ"ל
לגבי IWAVEIT ברשותי מתאם כזה רכשתי בארה"ב לפני כ-8 חודשים והמחיר שם טיפה יותר זול
את התיכנות בצעתי בעצמי וממש אין צורך לשלם עבור התכנות הנוסף.מתאם נהדר מחליף את כל השלטים שעובדים בתקשורת IR כולל המזגן.

אבשה

קונספט בעייתי. מה קורה אם אתה מקבל שיחה. אז בזמן שאתה מדבר (=ישר לתוך השלט) האנשים מסביב צריכים לשבת ולחכות עד שתשחרר אותו?
זה מכשיר שצריך לטעון כל יום. ועכשיו לא מספיק שהאייפון עובד מסביב לשעון, גם בזמן שהיה יחסית מת (כמו צפיה בטלויזיה) הוא בשימוש.

ואתה טוען שהמחיר בארה"ב "טיפה" יותר זול. אני מציע שתשווה מחירים בצורה קצת יותר יסודית. קפיצה קטנה לאמזון מגלה מה המחיר בארה"ב - חצי מהמחיר בארץ: http://www.amazon.com/s/ref=nb_sb_noss?url=search-alias=aps&field-keywords=IWAVEIT

עוד "עוסק בתחום"

shayze
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  May 29, 2011
הבעות תודה: 60
מספר הודעות: 1829

#6  נשלח: ה' 26/04/2012 21:37

רעיון יפה אבל נראה לי מיותר.

הייתי מצפה שאנשים יפסיקו ללכת אחורה עם משדרי IR ו/או RF יעודי, וישתמשו בתשתית הרשת שכבר יש בכל בית.
וככה לא צריך כל מיני מתאמים לכל מיני מכשירים.

זה רק עניין של זמן עד שלכל מוצר בבית תהיה כניסת רשת וניתן יהיה לשלוט עליו מרחוק. יצרנים צריכים לקדם את הגישה הזאת במקום לדחוף עוד פתרונות IR מעצבנים.

גם יפתור סוף סוף בצורה אלגנטית את התלונות של האישה (ואני מצצט משפט ששמעתי הרגע) "אוף נמאס לי כבר מכל השלטים האלה...."

The story of stuff
http://www.storyofstuff.com/
שלגון (שלולילולילולילולי לוליות)
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Nov 09, 2005

#7  נשלח: ה' 26/04/2012 23:35

shayze כתב:
...

זה רק עניין של זמן עד שלכל מוצר בבית תהיה כניסת רשת וניתן יהיה לשלוט עליו מרחוק. יצרנים צריכים לקדם את הגישה הזאת במקום לדחוף עוד פתרונות IR מעצבנים.

גם יפתור סוף סוף בצורה אלגנטית את התלונות של האישה (ואני מצצט משפט ששמעתי הרגע) "אוף נמאס לי כבר מכל השלטים האלה...."

אולי. אבל מניסיון העבר, כשזה יקרה, יהיו פתרונות אד-הוק מתחרים (פלוס פטנטים רשומים), התארגנויות של קבוצות של חברות שינסו להסכים על תקן (כל אחת והאינטרסים שלהן). אחרי שיהיה תקן 1.0 יבואו בעיות interoperability בין מוצרים שאמורים, לכאורה, להיות תואמים לתקן. בינתיים, כל מיני חברות יגלו שהתקן לא שלם אז הם "ירחיבו" אותו אד-הוק, מה שיצור עוד בעיות תאימות, שלא יפתרו בגרסה הבאה של התקן - כל זה רק יכריח אותך לשדרג קושחות (במוצרים שעדיין נתמכים), לשדרג ציוד או לקנות מתאמים או השד יודע מה.
וכשכבר יראה שהכל מתחיל להסתדר, תצוץ טכנולוגיה חדשה - rinse repeat
לא, תודה.

shayze
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  May 29, 2011
הבעות תודה: 60
מספר הודעות: 1829

#8  נשלח: ו' 27/04/2012 0:58

שלגון: דבריך אינם רלוונטיים למה שאני אומר.
נכון שתקן יכול לעזור לתמיכה ע"י פרוטוקול אחד בכל המדיה הביתית, ללא קשר לתווך שבו מועבר המידע, בין אם זה IR, RF, רשת, חיווי קולי, מצלמה שמזהה תמונות או השד יודע מה.
לדרוש מכל החברות לעמוד בתקן אחיד זה אולי אידיליה, אבל לא הכרח.

אני מדבר על התווך. בעידן שבו הכל מחובר לרשת ולאינטרנט, ולכל אחד יש טלפון, טאבלט, ומה לא מחוברים לרשת, להוסיף לטלפון הזה מתאם ייעודי רק בשביל שיוכל לתקשר על תווך ספציפי שאינו טבעי לו, נשמע לי טפשי.

נראה לי יותר הגיוני שהיחידות שעדיין לא מאפשרות שליטה דרך הרשת יתקדמו לשנת 2012. ויפה שעה אחת קודם.

The story of stuff
http://www.storyofstuff.com/
avsha
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל

הצטרף בתאריך:
  Apr 26, 2012
מספר הודעות: 2

#9  נשלח: ו' 27/04/2012 9:30

שלגון כתב:
avsha כתב:
שלום לכולם
משתמש חדש בפורום הנ"ל

אבשה

קונספט בעייתי. מה קורה אם אתה מקבל שיחה. אז בזמן שאתה מדבר (=ישר לתוך השלט) האנשים מסביב צריכים לשבת ולחכות עד שתשחרר אותו?
זה מכשיר שצריך לטעון כל יום. ועכשיו לא מספיק שהאייפון עובד מסביב לשעון, גם בזמן שהיה יחסית מת (כמו צפיה בטלויזיה) הוא בשימוש.

ואתה טוען שהמחיר בארה"ב "טיפה" יותר זול. אני מציע שתשווה מחירים בצורה קצת יותר יסודית. קפיצה קטנה לאמזון מגלה מה המחיר בארה"ב - חצי מהמחיר בארץ: http://www.amazon.com/s/ref=nb_sb_noss?url=search-alias=aps&field-keywords=IWAVEIT

עוד "עוסק בתחום"

ידידי היקר, אין לי מושג למה החלטת שעשיתי השוואת מחירים לא יסודית..ראשית לא עשיתי השוואת מחירים ציינתי רק שרכשתי את המכשיר במחיר נמוך יותר. שנית בוא נבדוק כמה אתה יסודי בדקתי באמזון ואכן המחיר שמצויין שם הוא זול יותר מהמחיר בארץ. **אתה** כמובן ״שכחת״ לנסות ולרכוש ״על אמת״ מאמזון. אם היית מנסה היית מגלה שאת המוצר הזה לא ניתן לרכוש על ידי תושבי מדינת ישראל מאמזון (משום מה האתר חוסם את הרכישה לתושבי ישראל). (יסודי דרשת יסודי תקבל) פניתי לאתר של היצרן ושם הזנתי את המדינה ממנה אני מעוניין להזמין - ישראל. ומייד קבלתי מחיר שונה מהמחיר באמזון - $113. אם הייתי משלים את ההזמנה ומשלם באמצעות PayPal או באמצעות כרטיס אשראי הייתי משלם לפי שער המרות גבוה שנכון להיום עומד על 3.78₪ לדולר. סה״כ מדובר ב 427₪. על זה צריך כמובן להוסיף מע״מ ובסך הכל מדובר ב 495₪. אז הריי לך יסודיות מתברר שלא רק שטעית אלא גם אני טעיתי והמחיר בארץ זול יותר מהמחיר בחו״ל.

לטענת של ״מטעם״, אני לא כותב פה מטעם אף אחד. וגם אם הייתי כותב מטעם אז אני לא רואה כל פסול בכך בטח כשמגיבים מסוגך הם שטחיים ומחפשים רק לקטול ללא שום הגיון ופרופורציה.

לי המתאם עובד מצויין ואני מאוד מרוצה ממנו. דרך אגב מופעל עם IPAD

אתה לא חייב לרכוש אותו אם הוא לא מתאים לך.

יש לי תחושה שגם אם היית מקבל אותו בחינם עדיין היית כותב תגובה שלילית.

עוד מגיב שלילי ומתוסכל
שלגון (שלולילולילולילולי לוליות)
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Nov 09, 2005

#10  נשלח: ו' 27/04/2012 12:44

avsha כתב:

ידידי היקר, אין לי מושג למה החלטת שעשיתי השוואת מחירים לא יסודית..ראשית לא עשיתי השוואת מחירים ציינתי רק שרכשתי את המכשיר במחיר נמוך יותר. שנית בוא נבדוק כמה אתה יסודי בדקתי באמזון ואכן המחיר שמצויין שם הוא זול יותר מהמחיר בארץ. **אתה** כמובן ״שכחת״ לנסות ולרכוש ״על אמת״ מאמזון. אם היית מנסה היית מגלה שאת המוצר הזה לא ניתן לרכוש על ידי תושבי מדינת ישראל מאמזון (משום מה האתר חוסם את הרכישה לתושבי ישראל). (יסודי דרשת יסודי תקבל) פניתי לאתר של היצרן ושם הזנתי את המדינה ממנה אני מעוניין להזמין - ישראל. ומייד קבלתי מחיר שונה מהמחיר באמזון - $113. אם הייתי משלים את ההזמנה ומשלם באמצעות PayPal או באמצעות כרטיס אשראי הייתי משלם לפי שער המרות גבוה שנכון להיום עומד על 3.78₪ לדולר. סה״כ מדובר ב 427₪. על זה צריך כמובן להוסיף מע״מ ובסך הכל מדובר ב 495₪. אז הריי לך יסודיות מתברר שלא רק שטעית אלא גם אני טעיתי והמחיר בארץ זול יותר מהמחיר בחו״ל.

מנקודת המבט של קונה פוטנציאלי, המטרה של השוואת מחירים היא למצוא את המחיר הנוח ביותר. וזה מה שעשיתי. גם אם אמזון לא שולחים את המוצר לחו"ל, אני בטוח שניתן למצוא חנות אחרת שתשלח, וכדי להיות תחרותיים המחירים שלהם יצטרכו להיות דומים למחיר באמזון. חוץ מזה, יש מספיק אנשים שטסים לארה"ב, או יש להם כתובת שם (בן משפחה, חבר, או כתובת לשילוח) - ולכן ההשוואה שלי תקפה.
מה שאתה עשית, לעומת זאת, זה חיפוש של מחיר בחו"ל שיהיה בר-השוואה למחיר בארץ, ז"א מצאת מחיר בחו"ל שבעזרתו ניתן לתרץ את המחיר הגבוה בארץ ובזאת סיימת במלאכת השוואת המחיר. זה מה שיבואן או משווק יעשה (כדי להצדיק מחיר מנופח), לא מה שצרכן יעשה.

avsha כתב:
לטענת של ״מטעם״, אני לא כותב פה מטעם אף אחד. וגם אם הייתי כותב מטעם אז אני לא רואה כל פסול בכך בטח כשמגיבים מסוגך הם שטחיים ומחפשים רק לקטול ללא שום הגיון ופרופורציה.

אני מציע שתיצור קשר עם בעלי האתר. נראה לי שהם יראו פסול בכותב מטעם, ובוודאי אחד שמתיימר לא להיות כזה.

avsha כתב:
יש לי תחושה שגם אם היית מקבל אותו בחינם עדיין היית כותב תגובה שלילית.

יכול להיות, אם היה מתברר לי שהמכשיר לא עונה על הצפיות שלי. אני מקווה שזה מה שכל אדם הגון (ונטול אינטרסים) היה עושה. ד"א, אם היו נקודות חיוביות הייתי מציין אותן.
רגע, אז זה מה שקורה פה? קיבלת מוצר בחינם בתמורה לפרסום חיובי?

avsha כתב:
עוד מגיב שלילי ומתוסכל

מגיב שלילי - בהחלט. התגובה שלי שלילית, עניינית ומנומקת. ולא שאין לי צורך בשלט חכם. יש לי. ופתרתי את הבעיה בדרך אחרת (שלט Logitech Harmony), שלדעתי טובה יותר: גם מבחינת עלות וגם מבחינת תועלת.
מתוסכל - צודק! אבל לגמרי מסיבות אחרות. ד"א, עצה ידידותית: ההנהלה לא מעריכה הערות לגופו של אדם. להבא, כדאי לך להמנע מהן.

כל הזמנים הם שעון קיץ - ישראל (GMT+3) הצג הודעות קודמות:    
פורומים > שליטה ובקרה

שם משתמש:
נתוני כניסה לכל אתרי HT:

סיסמא:
  קוד: קוד אבטחה
  הקש קוד:

| 

קפוץ אל: 
לא ניתן לשלוח הודעות בפורום זה
לא ניתן להגיב להודעות בפורום זה
לא ניתן לערוך את הודעותיך בפורום זה