שרשור מחירי טלויזיה רב ערוצית (YES / HOT) כמה באמת אתם משלמים?

פורום לדיון על נושאים הקשורים לפן המסחרי ו/או השירותי של התחום (איפה קונים? כמה עולה? מי הייבואן? המלצות על חנות? ענייני ייבוא/מכס וכו').
Shasoosh
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 28 פעמים
קיבל תודות: 144 פעמים

נושא שלא נקרא #796 

@omt

כשמגיעים לאיסוף ציוד תמיד מציעים לך עוד מבצעי שימור?
אני לא באמת רוצה להתנתק..

ואם הוא מגיע ואני מחליט שאני לא רוצה את המבצעים שלו וגם לא רוצה להתנתק? מישהו התנסה?

איינשטיין
סמל אישי של משתמש
חבר שלא מהעולם הזה
חבר שלא מהעולם הזה
נתן תודות: 178 פעמים
קיבל תודות: 401 פעמים

נושא שלא נקרא #797 

Shasoosh כתב:@omt

כשמגיעים לאיסוף ציוד תמיד מציעים לך עוד מבצעי שימור?
אני לא באמת רוצה להתנתק..

ואם הוא מגיע ואני מחליט שאני לא רוצה את המבצעים שלו וגם לא רוצה להתנתק? מישהו התנסה?
...
מה שיציעו לך בטוח יותר טוב ממה שיש לך כעת...
חיים פעם אחת, נצלו כל רגע להנות מהם!

gamer777
חבר פעיל
חבר פעיל
נתן תודות: 1 פעם
קיבל תודות: 2 פעמים

נושא שלא נקרא #798 

אז ביקשתי ניתוק עקב מחיר גבוה שאני משלם להם קבעו לי ליום ראשון איסוף ציוד אחרי שני נציגים שחזרו אלי התקשר עוד נציג והציע לי דבר כזה: 3 חודשים ב 200 שח ולאחר מכן 346 שח (מה שאני משלם היום) שזה כולל כל הערוצים למעט ספורט 1,2 ממיר מגיק HD מקליט וממיר מגי'ק רגיל + אינטרנט 100 מגה + טלפון ללא הגבלה. + חבילת הספורט5 + ערוץ פרימום NTV MIR. אני סירבתי והוא אמר יום ראשון יגיע איסוף ציוד ושאני אנתק את הממירים, מה אתם אומרים מה לעשות?

עמית_לגו
עורך חדשות HT
עורך חדשות HT
שם מלא: עמית לגו
נתן תודות: 278 פעמים
קיבל תודות: 394 פעמים

נושא שלא נקרא #799 

gamer777 כתב:אז ביקשתי ניתוק עקב מחיר גבוה שאני משלם להם קבעו לי ליום ראשון איסוף ציוד אחרי שני נציגים שחזרו אלי התקשר עוד נציג והציע לי דבר כזה: 3 חודשים ב 200 שח ולאחר מכן 346 שח (מה שאני משלם היום) שזה כולל כל הערוצים למעט ספורט 1,2 ממיר מגיק HD מקליט וממיר מגי'ק רגיל + אינטרנט 100 מגה + טלפון ללא הגבלה. + חבילת הספורט5 + ערוץ פרימום NTV MIR. אני סירבתי והוא אמר יום ראשון יגיע איסוף ציוד ושאני אנתק את הממירים, מה אתם אומרים מה לעשות?
...
לדעתי כדאי לך לחכות......
הם יבואו עם הצעה יותר מפתה
כל הכתבות שלי
עמית לגו

איינשטיין
סמל אישי של משתמש
חבר שלא מהעולם הזה
חבר שלא מהעולם הזה
נתן תודות: 178 פעמים
קיבל תודות: 401 פעמים

נושא שלא נקרא #800 

במקרה של שכנה שלי - היא פירקה את הממירים שלהם וכשהגיעו הם ראו את הכל מוכן לפינוי. אז, כשהם נוכחו לדעת שהיא רצינית, התחיל המו"מ האמיתי והיא קיבלה הצעה טובה (לדעתה).
זה עדיף מאשר לפתוח את הדלת ולשאול מה יש להם להציע, כי אז הם יודעים שאתה לא לגמרי רוצה להתנתק...
חיים פעם אחת, נצלו כל רגע להנות מהם!

בורגול
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
קיבל תודות: 5 פעמים

נושא שלא נקרא #801 

לפרק את כל הממירים, בילבול מוח, תאכלס בשבילי זה נראה טיפה מעבר למה שאני מוכן לעשות.
כל אחד צריך לקבוע את הגבול שלו.

gamer777
חבר פעיל
חבר פעיל

נושא שלא נקרא #802 

מה שמצחיק ששני הנציגים הראשונים בכלל לא התמקחו איתי על המחיר אלא רק ניסו לשכנע אותי כמה זולה החבילה שלי כיום ( פחח בטח) ושאני לא אקבל מהם יותר טוב. רק מהנציג השלישי התחילו להתקדם העניינים עם 3 חודשים ב 200 שח.. מה שכן הם פשוט התאבדו עלי עם נסיונות השכנוע שלהם...

gamer777
חבר פעיל
חבר פעיל

נושא שלא נקרא #803 

עדכון

אז הגיע המשמר סגרתי איתו חודש ראשון בחינם לאחר מכן 329 שח ממוצע 301 שח לשנה.. טריפל טופ. לא היה גמיש בכלל זאת הייתה ההצעה הראשונה והאחרונה שלו, לא הסכמתי התחיל לפרק ציוד יצא כבר מהבית ואז סגרתי איתו. לדעתי אפשר גם לקבל מחיר יותר טוב אם היה ניתוק סופי אבל הוריי לחצו שאסכים כי חייבים טלוויזיה ואינטרנט.

carmonle
חבר ותיק
חבר ותיק
שם מלא: ערן כרמון
נתן תודות: 84 פעמים
קיבל תודות: 105 פעמים

נושא שלא נקרא #804 

שלום,

לאחר כ-14 חודשי ניתוק מייס וצפייה בעיקר דרך הולו ונטפליקס באמצעות רוקו, החלטתי להתחבר מחדש לייס. מסלול טופ + 3 ממירים HD מהם אחד מקליט, ללא דמי התקנה - היה תנאי ולא הלך קל לקבל + חודשים ראשונים ב-149, המחיר הרגיל ל-18 חודש 235 ש"ח + 3 ממירי HD רגילים נוספים 15 ש"ח כל אחד. הסיבה העיקרית לחזרה היא שידורי הספורט עבורם אין פתרון איכותי באינטרנט. הוזמנו בנוסף ספורט 1 + 2 + ספורט 5HD ללא VOD או כל שירות אחר

הצלחתי להוזיל עלות תשתית בזק ב-20 ש"ח לחודש בזכות הפעלת השוק הסיטונאי - משלם כיום ל-2 קווים + תשתית 100 כ-205 ש"ח, כאמור יוזל ב-20 ש"ח. מבק בינלאומי הצלחתי לקבל חודשיים חינם כאשר העלות לא השתנתה - 30 ש"ח לחודש

מעדיף להמתין לשינויים בשוק ומאמין שטריפל בייס רק עיניין של זמן, חודשים.

ערן
קידמיים Paradgim monitor 11 V.6
סנטר Paradgim monitor cc-290
אחוריים Paradgim monitor 9 V.6
סאב SVS PC-4000
מסך Panasonic 65VT60
רסיבר Denon AVR-X3600H
Oppo BDP-103 Blu-ray
Nvidia Shield Pro

asafdr
עובד כבלים/לויין
עובד כבלים/לויין
קיבל תודות: 3 פעמים

נושא שלא נקרא #805 

הוט משמרים עם 3 חודשים ב199 גם ללקוחות קיימים(דרך קשרי לקוחות).
לידעתכם.

karpe
חבר במועדון HT
חבר במועדון HT
נתן תודות: 4 פעמים
קיבל תודות: 148 פעמים

נושא שלא נקרא #806 

אני שילמתי עד היום לYES עבור ממיר MAX HD + ממיר HD רגיל, חבילת טופ, ו-VOD, סה"כ 250 ש"ח בחודש.
שבוע שעבר החלטתי לנסות, שלחתי בקשת ניתוק דרך אתר 'נתק', אחרי יומיים התקשרו אליי לבדוק מה אפשר לעשות.
בסוף סוכם על מחיר חודשי של 125 ש"ח לשלושה חודשים, ושנדבר שוב בעוד 3 חודשים, וכנראה שיהיו להם חבילות יותר טובות ממה שיש להם להציע היום.

kalda01
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
שם מלא: דני קלמר
נתן תודות: 48 פעמים
קיבל תודות: 41 פעמים

נושא שלא נקרא #807 

YES יציעו גם תשתית אינטרנט ? הם יתחרו בבזק ?

levitmic
חבר פעיל
חבר פעיל
קיבל תודות: 4 פעמים

נושא שלא נקרא #808 

HOT. טלוויזיה+אינטרנט+טל'
טלוויזיה: הכל פתוח חוץ מספורט
טל': 500 דקות נייח+נייד
אינטרנט: 100M
ממירים: FIBER + ממיר HD MAGIC מקליט+ HD MAGIC רגיל
מחיר 330 ש"ח

off
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 41 פעמים
קיבל תודות: 203 פעמים

טריפל הוט

נושא שלא נקרא #809 

הוט מציעה לחזור אליה לטריפל במחיר קבוע (כן קבוע!) של 255 ש"ח עם מאה מגה כל הערוצים פתוחים וטלפון חופשי.

asafalfa
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 15 פעמים
קיבל תודות: 24 פעמים

Re: טריפל הוט

נושא שלא נקרא #810 

off כתב:הוט מציעה לחזור אליה לטריפל במחיר קבוע (כן קבוע!) של 255 ש"ח עם מאה מגה כל הערוצים פתוחים וטלפון חופשי.
...
·מה שה אומר ...? האם לוקחות קיימים גם יכולים לקבל את הצעה הזו או שזה רק ללקוחות חדשים, או כאלה שעזבו אותם?

שלח תגובה

חזור אל “ייבוא, תמחור ושירות”