סיפורי אלף לילה ולילה - מכירות ביד שנייה

פורום לדיון על נושאים הקשורים לפן המסחרי ו/או השירותי של התחום (איפה קונים? כמה עולה? מי הייבואן? המלצות על חנות? ענייני ייבוא/מכס וכו').
ziv_r (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
עורך ראשי HTmag
עורך ראשי HTmag
נתן תודות: 2083 פעמים
קיבל תודות: 4720 פעמים

נושא שלא נקרא #16 

אני מקווה שלפחות טונה במים, הערך הקלורי של טונה בשמן מסמר שיער.

guyezra
חבר במועדון ה-20K
חבר במועדון ה-20K
נתן תודות: 181 פעמים
קיבל תודות: 622 פעמים

נושא שלא נקרא #17 

מכרתי לא מזמן שני דברים ביד 2.

הליכון ב-400, האמת שהייתי מוכן לשלם 100 ש"ח רק שיורידו לי אותו במדרגות...
באו שני חבר'ה, אחד אמר שהוא לא השתגע להרים את זה, אז הם פשוט זרקו אותו בשכיבה ממדרגה למדרגה, בסוף הוא גם לא נכנס להם ברכב, והם חיכו מתחת לבית שלי בערך 3 שעות עד שהגיע מישהו עם רכב גדול, ובאותו ערב גם ירד לא מעט גשם. אני די משוכנע שההליכון לא שרד את ה-"מעבר" הזה.

טלויזיית הקרנה אחורית 44 אינטש ב-400, האמת שהייתי מוכן לשלם 100 ש"ח רק שיורידו לי אותה במדרגות...
באו 2 בחורות, בחיים שלי לא ראיתי מישהי כזאת חזקה, פשוט נפנפה באוויר טלויזיה במשקל 90 ק"ג, באו עם רכב קטן, קשרנו את הטלויזיה מאחורה עם תא מטען פתוח לגמרי, שלושת רבעי טלויזיה בחוץ, אין לי מושג איך הן הגיעו עם זה מר"ג לראשל"צ.

טלHD
סמל אישי של משתמש
גורו
גורו
נתן תודות: 948 פעמים
קיבל תודות: 1099 פעמים

Re: זהירות - נוכלים

נושא שלא נקרא #18 

Eff כתב:פעם רציתי לקנות אופנוע פג 12V לילדים . מחיר חדש הוא 2400שח ומשומש 1000-1300 שח בלוחות . התקשרתי , הבן אדם אמר 1200 שח אבל רק משבוע הבא כי הוא נוסע לחו'ל. ניתקתי , הגעתי לבית שלו אחרי יומיים, אישתו אמרה שהוא בחו'ל, אמרתי לה שבאתי מהצפון ולא אוכל לחזור שוב ושהמחיר הממוצע בלוחות הוא 400 , התקשרה אליו , הוא לא היה זמין , נתנה לי ב400 .
רק הסוללה עולה 400 .

פעם קניתי גיטרה אקוסטית חדשה ב180 שח . יצאה נפילה כמו המחיר שלה . אז מכרתי אותה ביד 2 ב250 שח .
...
מכל זה מובן שהנוכל/ת זו את/ה 8O 8O 8O

טלHD
סמל אישי של משתמש
גורו
גורו

נושא שלא נקרא #19 

לא מזמן פרסמתי רסיבר למכירה די חדש (דגם שעוד נמכר בחנויות).
התקשר אלי בחור שעושה רושם נחמד מאוד....אפילו אומר לי שהמחיר הגון והוא רק רוצה שאבוא אליו עם הרסיבר הביתה אחבר לו אותו לרמקולים ואם הוא יהיה מרוצה אחרי כמה ימים של נסיון הוא קונה בלי להתווכח על המחיר 8O ....אבל אם לא, הוא יוכל להחזיר לי אותו 8O

אחרי שקמתי מהרצפה....אמרתי לו שאני לא מנתק את הרסיבר מהחשמל עד שאני לא רואה $, הוא אמר שהוא מוכן להגיע אלי הביתה לשמוע אצלי ונעניתי בחיוב.
הבחור הגיע וישב אצלי כמה שעות 8O כי רצה לשמוע ולראות את כל סוגי הסרטים/תכנים/פורמטים ולבדוק את כל מצבי ה DSP ו2 יציאות HDMI ועוד....ממש סקירה כוללת....אבל בכיף שיהיה...כי הבחור התלהב מרגע לרגע והייתי בטוח שהוא קונה כבר אחרי עשר דקות לפי ההתלהבות מהתוצאות שראה ושמע.

בסיום ההדגמה/סקירה הארוכה והמקיפה...הבחור אומר שיחזור מחר עם הכסף על בטוח והכל סגור.
אחרי כמה ימים שלא שומעים ממנו...התקשרתי אליו והבחור אומר לי בנינוחות שמאוד עזרתי לו בהחלטה לרכוש את הרסיבר וכבר רכש אותו בחנות לפני יומיים 8O

אמרתי לו תתחדש ותהנה...ואחרי שסגרתי את הטלפון קיללתי אותו (ואת אמא שלו...) חצי שעה לפחות.

uris
סמל אישי של משתמש
מורעל האתר
מורעל האתר
שם מלא: אורי שמאי
נתן תודות: 78 פעמים
קיבל תודות: 244 פעמים

נושא שלא נקרא #20 

guyezra כתב:מכרתי לא מזמן שני דברים ביד 2.

הליכון ב-400, האמת שהייתי מוכן לשלם 100 ש"ח רק שיורידו לי אותו במדרגות...
באו שני חבר'ה, אחד אמר שהוא לא השתגע להרים את זה, אז הם פשוט זרקו אותו בשכיבה ממדרגה למדרגה, בסוף הוא גם לא נכנס להם ברכב, והם חיכו מתחת לבית שלי בערך 3 שעות עד שהגיע מישהו עם רכב גדול, ובאותו ערב גם ירד לא מעט גשם. אני די משוכנע שההליכון לא שרד את ה-"מעבר" הזה.

טלויזיית הקרנה אחורית 44 אינטש ב-400, האמת שהייתי מוכן לשלם 100 ש"ח רק שיורידו לי אותה במדרגות...
באו 2 בחורות, בחיים שלי לא ראיתי מישהי כזאת חזקה, פשוט נפנפה באוויר טלויזיה במשקל 90 ק"ג, באו עם רכב קטן, קשרנו את הטלויזיה מאחורה עם תא מטען פתוח לגמרי, שלושת רבעי טלויזיה בחוץ, אין לי מושג איך הן הגיעו עם זה מר"ג לראשל"צ.
...

:lol:

ronen61
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 195 פעמים
קיבל תודות: 106 פעמים

נושא שלא נקרא #21 

:lol: :lol:

Catskinner
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון HT
חבר במועדון HT
נתן תודות: 123 פעמים
קיבל תודות: 940 פעמים

נושא שלא נקרא #22 

טלHD, אני בטוח שמאז עוד הספקת לענות לו כמה פעמים במסגרת הפורומים כאן על שאלות בנושאי התקנה וקינפוג. אני בטוח שכשהוא יצטרך לשדרג הוא ישוב אליך היות ועשית עליו רושם כל כך טוב ומקצועי.
מעצבן אותי כשאומרים "אני ילך, אני יקנה". מעצבן אותי עוד יותר כשכותבים את זה.

טלHD
סמל אישי של משתמש
גורו
גורו

נושא שלא נקרא #23 

Catskinner כתב:טלHD, אני בטוח שמאז עוד הספקת לענות לו כמה פעמים במסגרת הפורומים כאן על שאלות בנושאי התקנה וקינפוג. אני בטוח שכשהוא יצטרך לשדרג הוא ישוב אליך היות ועשית עליו רושם כל כך טוב ומקצועי.
...
:lol: יש מצב ....

olorin
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 263 פעמים
קיבל תודות: 109 פעמים

נושא שלא נקרא #24 

Catskinner כתב:החתול שלי פעם מכר אותי תמורת ארגז קופסאות טונה, נחלצתי מזה רק בזכות המשטרה והחוק נגד סחר בבני אדם
...
:lol: :lol:

HazooM
כתב
כתב
נתן תודות: 306 פעמים
קיבל תודות: 958 פעמים

נושא שלא נקרא #25 

אחרי כמה ימים שלא שומעים ממנו...התקשרתי אליו והבחור אומר לי בנינוחות שמאוד עזרתי לו בהחלטה לרכוש את הרסיבר וכבר רכש אותו בחנות לפני יומיים
...
That's Disgusting :!:

sam22
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון ה-20K
חבר במועדון ה-20K
נתן תודות: 938 פעמים
קיבל תודות: 819 פעמים

נושא שלא נקרא #26 

טל
אתה רואה? הוא הלך לבדוק אצלך, התרשם
אבל אז איציק אמר לו ״ רק חנות מתמחה..." :wink:
העם דורש..... כל מיני דברים

mp3lll
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון ה-20K
חבר במועדון ה-20K
נתן תודות: 134 פעמים
קיבל תודות: 1006 פעמים

נושא שלא נקרא #27 

אשכול גאוני!!!
"הציבור מטומטם ולכן הציבור משלם" - אין יותר אקטואלי מזה.

haimbl
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 29 פעמים
קיבל תודות: 39 פעמים

נושא שלא נקרא #28 

זה מזכיר שמכרתי את הקטנוע שלי דרשתי עליו 12K שזה 2K מתחת למחירון.
התקשר אליי בחור והשיחה התנהלה כך:
אני: "הלו, שלום"
הבחור: "זה בקשר לקנטוע"
אני: "כן, מה אוכל לעזור"
הבחור: "אני בא מחר עם 10K מזומן וקונה אותו"
אני: "ממש לא, זה קטנוע חדש, באחריות, ואני לא מתכוון לרדת במחיר"
הבחור: "אני לוקח אותו בלי בדיקה"
אני: "אפילו לא שקל פחות מ 12K"
הבחור: "טוב אז אני בא מחר ולוקח אותו ב12K"
אני: "סבבה"
הבחור: "אבל עם קסדה, מעיל ומנעולים" 8O

בשלב הזה התחלתי לצחוק וניסיתי להסביר לו ש: א. אני עובר לאופנוע ואין לי שום אינטרס למכור ציוד שאני הולך להשתמש בו. וב. רק הקסדה עולה 2K ככה שגם אם לא הייתי משתמש בה לא הייתי מוכר לו אותה במחיר הזה

הוא פשוט ניתק לי את השיחה בפרצוף 8O

בהמשך לחיפוש הקונה + קנייה של אופנוע חדש
התקשרתי למישהו שפירסם הודעה על אופנוע שרציתי. בדרך כלל מקובל לשאול כמה שאלות לפני שניגשים לבדיקה, מסתבר שאותו בן אדם לא חושב כמו כולם. בערך בשאלה השנייה או השלישית הוא התחיל לצעוק עליי אם אני מחפש אופנוע או עושה סקר שוק. כמובן שהייתי בשוק איחלתי לו שיתקע עם האופנוע הזה לעד וניתקתי

singera
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 1 פעם
קיבל תודות: 17 פעמים

נושא שלא נקרא #29 

טלHD כתב:לא מזמן פרסמתי רסיבר למכירה די חדש (דגם שעוד נמכר בחנויות).
התקשר אלי בחור שעושה רושם נחמד מאוד....אפילו אומר לי שהמחיר הגון והוא רק רוצה שאבוא אליו עם הרסיבר הביתה אחבר לו אותו לרמקולים ואם הוא יהיה מרוצה אחרי כמה ימים של נסיון הוא קונה בלי להתווכח על המחיר 8O ....אבל אם לא, הוא יוכל להחזיר לי אותו 8O

אחרי שקמתי מהרצפה....אמרתי לו שאני לא מנתק את הרסיבר מהחשמל עד שאני לא רואה $, הוא אמר שהוא מוכן להגיע אלי הביתה לשמוע אצלי ונעניתי בחיוב.
הבחור הגיע וישב אצלי כמה שעות 8O כי רצה לשמוע ולראות את כל סוגי הסרטים/תכנים/פורמטים ולבדוק את כל מצבי ה DSP ו2 יציאות HDMI ועוד....ממש סקירה כוללת....אבל בכיף שיהיה...כי הבחור התלהב מרגע לרגע והייתי בטוח שהוא קונה כבר אחרי עשר דקות לפי ההתלהבות מהתוצאות שראה ושמע.

בסיום ההדגמה/סקירה הארוכה והמקיפה...הבחור אומר שיחזור מחר עם הכסף על בטוח והכל סגור.
אחרי כמה ימים שלא שומעים ממנו...התקשרתי אליו והבחור אומר לי בנינוחות שמאוד עזרתי לו בהחלטה לרכוש את הרסיבר וכבר רכש אותו בחנות לפני יומיים 8O

אמרתי לו תתחדש ותהנה...ואחרי שסגרתי את הטלפון קיללתי אותו (ואת אמא שלו...) חצי שעה לפחות.
...
אמרת לו תתחדש? הייתי מאחל לו שבר בפלג הHDMI או שישרף כרטיס הDSP בעוד 3 וחצי שנים (לפלאג אפשר מיידית)......

Catskinner
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון HT
חבר במועדון HT
נתן תודות: 123 פעמים
קיבל תודות: 940 פעמים

נושא שלא נקרא #30 

אולי הבחור שהתקשרת אליו בקשר לאופנוע היה טלHD שהיה עדיין בעצבים על הקונה הקודם עבור הרסיבר?
מעצבן אותי כשאומרים "אני ילך, אני יקנה". מעצבן אותי עוד יותר כשכותבים את זה.

שלח תגובה

חזור אל “ייבוא, תמחור ושירות”