x360Key - המהפכה החלה, ניתן לשחק בגיבויים החוקיים שלכם דרך הכונן!

PlayStation, Xbox, Nintendo Switch על כל דגמיהם אביזריהם, קנסולות ניידות וקונסולות רטרו
shlomiassaf (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 42 פעמים
קיבל תודות: 70 פעמים

x360Key - המהפכה החלה, ניתן לשחק בגיבויים החוקיים שלכם דרך הכונן!

נושא שלא נקרא #1 

הערה: אין בשרשור זה לעודד כל שימוש בתכנים פירטיים שהושגו בצורה לא חוקית ומובהר בזאת כי שימוש כזה אינו חוקי ומהווה עברה. מטרת השרשור לספק מידע על אפשרויות העומדות בפני המשתמש אשר לו עותקים חוקיים בלבד של כותרים וברצונו לגבותם.

ראשית נתחיל בסקירה זריזה של מה שהתרחש בזמן האחרון:
משתמשי האקסבוקס חווים לאחרונה מבול של עדכונים מצד חברת מיקרוסופט אשר מכילים עדכוני אבטחה רבים לצד שינויים מהותיים במבנה הדיסקים.

שני שינויים משמעותיים שנכנסו לאחרונה הם ה-AP2.5 (ויורשו AP2.6), אלגוריתם לבדיקת פירטיות אשר בודק באופן שרירותי (בהכנסת דיסק ובאמצע משחק) האם הדיסק שבכונן הוא מקורי או פירטי (צרוב).
השינוי השני הוא המעבר לפורמט דיסקים חדש בשם XGD3 או בשמו המלא XBOX GAME DISC 3, כפי שמשתמע גרסא מספר 3 של דיסק משחקים לאקסבוקס וזה מתייחס בעיקר להגנות חדשות שנוספו ולמבנה הפיזי, בעיקר מבחינת נפח אחסון, של הדיסק. כעת דיסקים מגיעים בנפח של 7.8GB במקום 6.8GB שהגיעו עד כה.

עדכונים אלו הוטמעו במערכת לאחר עדכון גרסאת מערכת ההפעלה 2.0.13599.0 שהיווה עדכון משמעותי ביותר.
בעדכון זה בעצם בוצע עדכון לקושחת כונן ה-DVD של האקסבוקס, עדכון הקושחה בעצם איפס את כל הכוננים כך שהם הפכו לכוננים בעלי קושחת יצרן מה שגרם לכך שלא ניתן היה להפעיל משחקים מגובים.
מעבר להשלכות הכלכליות על החנויות שמספקות שרותי MODDING לאקסבוקס בעצם נוצר מצב חדש - מיקרוסופט שינתה פאזה והחלה להלחם בתופעת המשחקים המגובים באופן חריף מבעבר. את השינוי הזה ראינו בהדרגה החל מגלי ה-באן המפורסמים, לאחר מכן חסימת פיצ'רים מסויימים באקסבוקס כאשר המכשיר נתגלה כפרוץ (חסימת היכולת לשחק מהכונן הקשיח למשל) ועד השלב הנוכחי - מהפך באלגוריתם ההגנות של המכשיר.

אם לא דיי בכך, הכוננים החדשים שהגיעו לאחר העדכון המשמעותי (2.0.13599.0) בעצם היו חסומים לכתיבה מה שלא אפשר לעדכן אותם כך שיוכלו לקרוא משחקים מגובים ולכן היה צורך במציאת פתרונות אחרים שהם או יקרים או זולים אבל מאוד מסוכנים.

המצב נראה כרגע ברור אך במהלך כל התקופה שרר בלבול רב בכל סצנת האקסבוקס וההמתנה לפתרונות הייתה ארוכה ומייגעת.

כרגע המצב הוא שישנו פתרון המאפשר כתיבה לכונן וישנו עדכון קושחה המאפשר לשחק במשחקים מגובים אך עם מגבלות מסוימות - לא ניתן, בשלב זה, לשחק במשחקים מגובים המגיעים בפורמט החדש XGD3 ועדיין קיים אי וודאות האם הפורמט החדש יצרוך מדיה חדשה (כנראה שכן) ואם נצטרך לרכוש גם צורבים חדשים שיתמכו בו.
הדברים כמובן יתבררו בעתיד...

אבל, יש אופטימיות- מוצר חדש בשוק בשם xk3y או בשמו המלא x360Key מתיימר לפטור אותנו מכל נושא השימוש במדיות חד פעמיות, או בקיצור - לא צריך לצרוב יותר.

אז מה בגדול הוא עושה? מאפשר לשחק משחקים דרך כונן קשיח ללא צורך בדיסק המקורי/מגובה בתוך כונן ה-DVD.
איך זה עובד?
למכשיר 2 יחידות.
יחידה 1 מתחברת ללוח האם במקום כונן ה-DVD ובצידה השני מתחבר אליה כונן ה-DVD.
בעצם היא משמשת כ-גשר בין הכונן ללוח האם כאשר לוח האם חושב שכונן ה-DVD מחובר אליו בכל עת.
ליחידה זו אנו מעלים את הקושחה המקורית של הכונן והיא דואגת לכל השאר.
ביחידה זו מותקנת מערכת לינוקס מותאמת אישית על כרטיס SD ובעצם מפעילה תוכנת הדמיה (EMULATOR) של כונן DVD למערכת ה-XBOX.

יחידה 2 מתחברת ב-USB לאקסבוקס והיא משמשת כשלט, ליחידה יש כפתורי שליטה, מסך OLED וכניסת USB לחיבור כונן קשיח המכיל משחקים במעטפת ISO.
השליטה מתבצעת באמצעות הכפתורים ובעתיד הקרוב באמצעות מרכז שליטה מבוסס WEB (נדרש חיבור לרשת הביתית)

בתצורה זו המכשיר מבטיח כי הוא יוכל לדמות בשבילנו את הכונן כשנרצה לשחק בגיבויים וכאשר נרצה להשתמש בכונן המקורי לא תהיה בעיה, פשוט נעביר את המכשיר למצב PASS THROUGH.

המכשיר כמובן כולל אפשרות לעדכוני קושחה תמידיים הן למערכת הלינוקס ואין לתוכנת הדמיה.

לא נדרשת פריצה של קושחת הכונן אך כן נדרש לבצע קריאה של הקושחה המקורית של הכונן (FW DUMP) והעלתה למכשיר ולכן בהגדרה שימוש במכשיר החדש מבטל את האחריות של האקסבוקס היות ואנו נדרשים לפתוח אותו.

באתר החברה אף מבטיחים כי בקרוב תתווסף תמיכה במעטפות ISO דרך שיתוף SMB או NFS (באמצעות דונגל אלחוטי) - החיים מעולם לא היו קלים יותר!

מדיווחים שונים ברשת שמעתי כי אנשים הצליחו לשחק משחקים שהגיעו בפורמט XGD3, הומרו לISO והופעלו מכונן קשיח באמצעות המכשיר.

עלות המכשיר היא כ-400 ש"ח בערך (ללא עלות שילוח). מיותר לציין שבטווח הארוך מדובר בחסכון.
אם נניח עלות דיסק לגיבוי משחק היא 5 ש"ח תוך כ-80 משחקים ההשקעה הוחזרה וזה מבלי לחשב את עלות הצורב ואת המחיר הגבוהה שאליו צפוי להגיע מחיר דיסק בפורמט החדש, לפחות בשנה הראשונה.

מעניין לראות כיצד מקרוסופט תתמודד עם המוצר החדש וכיצד מלחמות החתול והעכבר האלו יסתיימו, אם בכלל...
נא להרשם/להכנס לחשבון בפורום על מנת לצפות בקבצים או בתמונות המצורפים לשרשור
נערך לאחרונה על ידי shlomiassaf ב 21/09/2011 13:17, נערך 2 פעמים בסך הכל.

סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק

נושא שלא נקרא #2 

גיבוי של GEARS OF WAR 3 רץ על X360KEY

Chura
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 163 פעמים
קיבל תודות: 285 פעמים

נושא שלא נקרא #3 

תודה.
בדיוק השבוע התחלתי לבדוק על PCB חליפי ל0225 שלי.
לא חיפשתי אלטרנטיבות, ואני שמח שהארת את עיני.
אני ביום ראשון בלונדון, הזמנתי את המוצר למלון.
בעוד שבועיים אעדכן.
Configure Terminal
Write Erase
reload
(6)

guyellen
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 39 פעמים
קיבל תודות: 5 פעמים

נושא שלא נקרא #4 

תודה על העדכון!!!!! (Y)

נראה מעולה! 8O

oribm2001
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
נתן תודות: 2 פעמים
קיבל תודות: 0

נושא שלא נקרא #5 

יש!!!!!!!!!!
מחכה לעדכונים,
ראיתי בפוקס צ'יפ , המחיר הוא 92 יורו....
כמו כן ראיתי באתר שלהם שצריך לעשות כל מיני דברים כגון לשמור על הקושחה המקורית איכשהו ... ולא ממש הבנתי ...
מה שכן , קשה לי להבין איך זה ימנע ממיקרוסופט לעדכן את המכשיר

אחלה כתבה, עשתה לי טוב על הלב...
תחזור מהר מלונדון ותעדכן :)

ashk
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 7 פעמים
קיבל תודות: 36 פעמים

נושא שלא נקרא #6 

יש למישהו מושג אם עדכון ל2.0.13599.0 מחזיר XBOX (שלא חיברו לNET מעולם) להיות מקורי לחלוטין, ללא חשש לקבל באן?

סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק

נושא שלא נקרא #7 

אין אף אחד שיכול להבטיח באן.

אין מתכנת בעולם שיכול לדעת מה מקרוסופט מתכננים, יש כ"כ הרבה דרכים לגלות אותך, אולי אפילו יש כאלו שאנחנו לא יודעים עליהם..
לכן אי אפשר לדעת.

ntk
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 20 פעמים
קיבל תודות: 32 פעמים

נושא שלא נקרא #8 

הבעיה זה לא ההשקעה החד פעמית, הבעיה היא שיכול להיות שמיקרוסופט תמצא דרך לחסום את זה ( אם היא עדיין לא מצאה ) ואז הכסף נזק לפח, ברגע שמיקרוסופט וסוני יכולות לעדכן את הקונסולות מתי שהן רוצות וחייב לעדכן בשביל לשחק משחקים חדשים המלחמה הזאת אבודה, בתחלס היום עם האפשרות להזמין משחקים מחו"ל במחירים הרבה יותר זולים ממה שהיה פעם כבר לא משתלם לפרוץ את הקונסולה

וגם האפשרות לעדכן את המכשיר כנראה שלא תעזור במקרה ומיקרוסופט תמצא דרך לחסום את זה, ככה שאני לא ממליץ למהר לקנות את זה

Chura
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 163 פעמים
קיבל תודות: 285 פעמים

נושא שלא נקרא #9 

מה שיפה במכשיר, שהוא עם מערכת הפעלה שיכולה בתכלס לדמות הכל.
אני מסכים שיכול להיות פה חתול ועכבר, אבל זה נכון בדיוק כמו CFW.
רק שפה יש אפשרות (לדעתי) יותר נרחבות, וגם כמובן פיצ'רים נחמדים מאוד.
Configure Terminal
Write Erase
reload
(6)

סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק

נושא שלא נקרא #10 

ntk כתב:הבעיה זה לא ההשקעה החד פעמית, הבעיה היא שיכול להיות שמיקרוסופט תמצא דרך לחסום את זה ( אם היא עדיין לא מצאה ) ואז הכסף נזק לפח, ברגע שמיקרוסופט וסוני יכולות לעדכן את הקונסולות מתי שהן רוצות וחייב לעדכן בשביל לשחק משחקים חדשים המלחמה הזאת אבודה, בתחלס היום עם האפשרות להזמין משחקים מחו"ל במחירים הרבה יותר זולים ממה שהיה פעם כבר לא משתלם לפרוץ את הקונסולה

וגם האפשרות לעדכן את המכשיר כנראה שלא תעזור במקרה ומיקרוסופט תמצא דרך לחסום את זה, ככה שאני לא ממליץ למהר לקנות את זה
...
המלצה שגויה בבסיסה.

יפה שאתה מציין את שירותי עדכון הקונסולה של מקרוסופט, אני חושב שזה באמת שירות שצריך לציין אותו.
חבל שבאופן מגמתי אתה לא מציין (למרות שציינתי את זה בסקירה) שיש שרות עדכון גם למכשיר החדש.. ויש גם עדכונים ל CFW....

אם בשבילך לא משתלם לפרוץ את הקוסנולה אז זו זוכתך ודעתך, אבל אתה לא יכול לקבוע זאת כעובדה.

guyellen
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 39 פעמים
קיבל תודות: 5 פעמים

נושא שלא נקרא #11 

זה שיש עדכונים למכשיר החדש זה מעולה אבל עדיין צריך לקחת בחשבון את הסיכון שמיקרוסופט יצליחו איכשהו לחסום את זה.

אני די אהבתי את הפתרון אבל אני חושב לחכות קצת שיבשיל ושיהיה ממשק WEB. נראה קלאסי לטעון משחקים דרך האייפון :wink:
די עם תרבות הצריכה!!!

רק עוד שדרוג אחד קטן. אני יכול להפסיק מתי שאני רוצה....

ntk
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק

נושא שלא נקרא #12 

shlomiassaf כתב:
ntk כתב:הבעיה זה לא ההשקעה החד פעמית, הבעיה היא שיכול להיות שמיקרוסופט תמצא דרך לחסום את זה ( אם היא עדיין לא מצאה ) ואז הכסף נזק לפח, ברגע שמיקרוסופט וסוני יכולות לעדכן את הקונסולות מתי שהן רוצות וחייב לעדכן בשביל לשחק משחקים חדשים המלחמה הזאת אבודה, בתחלס היום עם האפשרות להזמין משחקים מחו"ל במחירים הרבה יותר זולים ממה שהיה פעם כבר לא משתלם לפרוץ את הקונסולה

...
המלצה שגויה בבסיסה.

יפה שאתה מציין את שירותי עדכון הקונסולה של מקרוסופט, אני חושב שזה באמת שירות שצריך לציין אותו.
חבל שבאופן מגמתי אתה לא מציין (למרות שציינתי את זה בסקירה) שיש שרות עדכון גם למכשיר החדש.. ויש גם עדכונים ל CFW....

אם בשבילך לא משתלם לפרוץ את הקוסנולה אז זו זוכתך ודעתך, אבל אתה לא יכול לקבוע זאת כעובדה.
...
חחח המצלצה שגויה בבסיסה ? איזה המלצה בדיוק ? אתה חי ברט תאמין לי, לא זכור לי שהמלצתי על משהו ( ואם כבר בעקיפין זה על לא לפרוץ את המכשיר, שמצד שני אמרת שהצגתי את זה בתור עובדה, לכן או שזה המלצה או עובדה אתה קצת סותר את עצמך, ובעצם זה לא מפתיע שממשיכים לקרוא את כל התגובה שלך )

אתה בטוח שלא ציינתי או שההתלהבות שלך להגיב גברה על הצורך לקרוא הכל? ואם לא אז כדי שתקרא שוב, אתה יודע מה אני אצטט לך וגם אסביר

"וגם האפשרות לעדכן את המכשיר כנראה שלא תעזור במקרה ומיקרוסופט תמצא דרך לחסום את זה"

כמו שאתה רואה כן התייחסתי, ושאמרתי שהעדכונים של המכשיר לא יעזרו זה כי מיקרוסופט יכולה לחסום את זה בכל כך הרבה דרכים ששום עדכון למכשיר לא יעזור, קודם כל זה מתחבר לכניסת ה-USB, מה שאומר שזה הכי פשוט לחסום את החיבור של זה דרך הכניסה הזאת, וזה ממש לא קשה לחסום מכשיר מסויים, ואני מניח שלמתכנתים של מיקרוסופט יש כבר כמה כאלה לבדיקה, דבר שני היא יכול לחסום את החיבור בין הלוח לכונן DVD, שגם אז שום עדכון של המכשיר לא יעזור, אלה דברים שלא ממש קשה לעשות מבחינה טכנית, בכל מקרה, אין ביטחון לכלום יכול להיות שזה יקרה ויכול להיות שלא, כמו עם הפריצות הרגילות, אי אפשר לדעת מה מיקרוסופט מתכננת

שאמרתי שהיום כבר לא משתלם לפרוץ את הקונסולה - זאת דעתי, אין פה שום עניין של עובדות, אבל לפי התגובה שלך אתה כנראה מחפש מה להגיד, ולא מתאמץ לקרוא ממש מה שכותבים, מה שמצחיק שזה מגיע אחרי הכותרת של "הערה: אין בשרשור זה לעודד כל שימוש בתכנים פירטיים שהושגו בצורה לא חוקית ומובהר בזאת כי שימוש כזה אינו חוקי ומהווה עברה. מטרת השרשור לספק מידע על אפשרויות העומדות בפני המשתמש אשר לו עותקים חוקיים בלבד של כותרים וברצונו לגבותם." כן בסדר, גם אני אפרסם אתר להורדת סרטים וירשום שזה רק למי שיש עותק מקורי של הסרט, כל כך מיותר לרשום את השטויות האלה.... ועוד להגיב כמו שאתה מגיב

טוב בכל מקרה אין הרבה מה להגיב על מה שאמרתי כי לא תתי שום עובדות, לפי דעתי זה משהו שמיקרוסופט יכולה לחסום, אם זה יקרה או לא זה שאלה אחרת, ולכן אמרתי שזה סיכון שאנשים לוקחים, כמו גם שלפי דעתי כבר לא משתלם היום לפרוץ קונסולה במיוחד שמפסידים את המולטי....אתה תעשה מה שנראה לך

סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק

נושא שלא נקרא #13 

רשמת, ואני מצטט "וגם האפשרות לעדכן את המכשיר כנראה שלא תעזור במקרה ומיקרוסופט תמצא דרך לחסום את זה, ככה שאני לא ממליץ למהר לקנות את זה"

אז כן המלצת...
מכיוון שהמשפט הראשון של התגובה שלך הוא "חח המצלצה שגויה בבסיסה ? איזה המלצה בדיוק ? אתה חי ברט תאמין לי, לא זכור לי שהמלצתי על משהו "
מה שמראה שאתה לא זוכר מה שכתבת ואתה להוט לתקוף... עד כדי כך שאתה לא שם לב.

אם נפגעת, אני מתנצל, אבל אני לא חושב שהמלצות גורפות הן נכונות במקרה הזה.

בנוגע לחיבור ה-USB, ישנה אופציה לחסום את זה אבל אז אפשר פשוט ליצור חיבור ישיר למכשיר הפנימי.
אנחנו עדיין לא סגורים על התצורה של זה... אולי באמת זה איכשהו מתחבר לפנימי.

לגבי ביטול החיבור ללוח אם - הכל תלוי באמולציה שהם מבצעים.

אם היא 100% מקרוסופט לא תוכל לעלות על זה אף פעם, זה פשוט חיקוי מושלם של הכונן.
הכונן רץ על רום של לינוקס אז ניתן לחקות אותו.

הכתבה הייתה עובדתית, לא נכנסתי להיתכנויות עמוקות ומצבים אפשריים.
רשמתי בסוף, במשפט הסיכום (ובכוונה שם) שיש כאן מלחמה של חתול ועכבר ומה מקרוסופט תעשה אין לדעת...

אני ממליץ לך לקרוא את התגובה האחרונה שלך, אתה כאן הלהוט לתקוף.

סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק

נושא שלא נקרא #14 

אגב, רכישת מוצר טרי בשוק והתמודדות עם תקלות שלו בגלל חוסר בשלות אינו משהו חדש ואינו שייך לנושא המדובר בלבד.

כל חובב טכנולוגיה שהוא מאמץ מוקדם נתקל בזה, גם במוצרים של חברות אמינות...

זה דבר ידוע, מי שקונה מוצרים ראשון יכול להיות שייתקל בתקלות...
תמיד V2 יותר טוב מ-V1.

ntk
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק

נושא שלא נקרא #15 

shlomiassaf כתב:רשמת, ואני מצטט "וגם האפשרות לעדכן את המכשיר כנראה שלא תעזור במקרה ומיקרוסופט תמצא דרך לחסום את זה, ככה שאני לא ממליץ למהר לקנות את זה"

אז כן המלצת...
מכיוון שהמשפט הראשון של התגובה שלך הוא "חח המצלצה שגויה בבסיסה ? איזה המלצה בדיוק ? אתה חי ברט תאמין לי, לא זכור לי שהמלצתי על משהו "
מה שמראה שאתה לא זוכר מה שכתבת ואתה להוט לתקוף... עד כדי כך שאתה לא שם לב.

אם נפגעת, אני מתנצל, אבל אני לא חושב שהמלצות גורפות הן נכונות במקרה הזה.

כן, אבל אמרת
בנוגע לחיבור ה-USB, ישנה אופציה לחסום את זה אבל אז אפשר פשוט ליצור חיבור ישיר למכשיר הפנימי.
אנחנו עדיין לא סגורים על התצורה של זה... אולי באמת זה איכשהו מתחבר לפנימי.

לגבי ביטול החיבור ללוח אם - הכל תלוי באמולציה שהם מבצעים.

אם היא 100% מקרוסופט לא תוכל לעלות על זה אף פעם, זה פשוט חיקוי מושלם של הכונן.
הכונן רץ על רום של לינוקס אז ניתן לחקות אותו.

הכתבה הייתה עובדתית, לא נכנסתי להיתכנויות עמוקות ומצבים אפשריים.
רשמתי בסוף, במשפט הסיכום (ובכוונה שם) שיש כאן מלחמה של חתול ועכבר ומה מקרוסופט תעשה אין לדעת...

אני ממליץ לך לקרוא את התגובה האחרונה שלך, אתה כאן הלהוט לתקוף.
...
קודם כל לגבי ההמלצה, חשבתי שבכלל לא הגעת לחלק הזה של ההודעה כי אמרת שלא הזכרתי את עניין של עדכון המכשיר, ככה שעכשיו אני בכלל לא מבין איך קראת את המשפט הזה אבל הבנת רק חצי ממנו... ועל זה בעצם הייתה התגובה שלך

הגבתי כמו שהגבתי כי בסך הכל אמרתי שאני חושב שזה יכול להיות בזבוז כסף של 500-600 ש"ח לקנות משהו שיכולים לחסום אותו, ככה שלפחות מומלץ לחכות קצת מי שמתעקש לקנות את זה, אבל אתה החלטת שאני מציג את המכשיר ב"אופן מגמתי" ותוקף אותך אישית ( כאילו שאני עובד של מיקרוסופט ) אין לי מושג למה

ואין שום קשר למוצר חדש עם תקלות, גם שיהיה גירסה עשירית זה לא משנה, לא דיברתי בכלל על גירסת המכשיר או שלא כדי לקנות אותו בגלל שהוא חדש, לפי דעתי חסימה של מכשיר כזה היא ממש לא קשה מבחינה טכנית ( ולא אני לא מומחה, אבל יש לי לא מעט ידע בנושא ) ואם המכשיר באמת היה יכול לדמות כונן ב-100% הוא לא היה יושב בין הכונן ללוח אלא מתחבר במקומו, לגבי חיבור ה-USB, מצד אחד אתה אומר שזה מתחבר ל-USB ומצד שני אתה אומר "אנחנו עדיין לא סגורים לאן זה מתחבר" , לכן לא ברור לי למה אתה כותב משהו שאתה לא סגור עליו... ובכלל לפי מה שאמרת המכשיר נמכר כבר, לכן על מה בדיוק יש להיות סגור ?

אני אסכם כי אני לא חושב שיש טעם להיכנס לכל הפרטים הטכניים האלה, המכשיר הזה מיותר לדעתי, מי שיודע לפתוח את המכשיר בשביל לחבר את זה יודע לפתוח אותו גם בשביל לפרוץ את הכונן לבד שזה ממש לא בעיה, לכן כבר עדיף שיפרוץ את המכשיר ולא יקנה את הדבר הזה, פריצה אפשר לעדכן לבד ובחינם, אם המכשיר יחסם הלכו 500 ש"ח ( שזה היום כבר כמעט כמו עלות של מכשיר XBOX חדש שעולה 700 ש"ח, לפחות בגירסת גאספר ולא הסלים ) ככה שאני לא רואה שום יתרון לדבר הזה

לגבי החיסכון עשית חישוב של 5 ש"ח לדיסק, למרות שדיסקים של DL (טובים) אפשר לקנות 25 ב-40, ככה ש75 דיסקים זה 120 ש"ח, ובכלל מי שמוריד כמות של משחקים בטח לא ישחק בכולם, וזה סתם התלבות מהאפשרות והיכולת להוריד את אותם משחקים, מה שעוד מצחיק זה שאמרת שזה לא כולל את עלות הצורב, נו באמת, יש מישהו בעולם שאין לו צורב ? מצד שני את עלות הדיסק הקשיח שצריך להוסיף למכשיר שכחת להוסיף ( יכול להיות שמי שמנסה להציג את המכשיר הזה באופן מגמתי זה אתה ולא אני ) לכן אם קנית או שאתה מתכוון לקנות את המכשיר אני רק מאחל לך להנות ממנו, אבל זאת דעתי על המכשיר

ועוד דבר אחד ששכחתי להוסיף, אם אתה מתעקש על הרצת משחקים מה-HDD, הרי ברור שעדיף כבר להשקיע ב-JTAG ( בכל מקרה למכור את הבוקס ולקנות אחד עם JTAG יעלה כמו המכשיר הזה ) את ה-JTAG אי אפשר לחסום והוא מאפשר הרבה יותר מהרצת משחקים מגובים, הוא מאפשר גם הרצת משחקי ארקייד HOMEBREW וגם מאפשר להפוך את הבוקס למזרימדיה שיכול לנגן כל קובץ קיים, שלא נדבר על זה שהמשחקים הפרוצים זמינים לגירסת ה-JTAG בדרך כלל הרבה לפני

שלח תגובה

חזור אל “קונסולות”