עדכון : הוט הוסיפו 10 ערוצים ברוסית וסוגרים את ערוצי הבית ב HD

שידורים דיגיטליים - yes, HOT, yesMax, HDTV, DTT, DVB-T, עידן+, לויין וסלולרי
Chip
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 10 פעמים
קיבל תודות: 6 פעמים

נושא שלא נקרא #61 

erezcap - מה שהיה בעבר, כבר היה - אתה לא יכול לשנות את זה כרגע. הוט שינתה אסטרגיה בכל הנוגע לתמחור ערוצי ה-HD ובחבילות החדשות הם כלולים במחיר. אם אתה מנוי על הטריפל הישן שלא כולל את חבילת ה-HD - תתקשר להוט ודרך קשרי לקוחות תתעקש לקבל את הערוצים בתמורה ל-HOT Movies HD שירד. תאמין לי שיתנו לך את החבילה או יתנו לך זיכוי על המחיר שלה.

dvb-acavish
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 125 פעמים
קיבל תודות: 48 פעמים

נושא שלא נקרא #62 

רוב דוברי הרוסית הם ב- ORANGE
רוב דוברי הרוסית הם ב- YES
רוב דוברי הרוסית הם ב- בזק בינלאומי

והקהילה הרוסית לא מקבלת הנחות באותן חברות, כי יודעים שהם אוהבים ורוצים את ORANGE, ולא יזיז להם אם בחברה אחרת השירותים יותר טובים.

לגבי ORANGE, הקהילה הרוסית נתפסה על ORANGE בגלל שהיא היתה היחידה שנתנה להם בעבר אפשרות לדבר חופשי בכל אירופה עם ה- GSM, אבל זו טעות, כי לכולם כבר יש אפשרות נדידה מלאה בעולם.

saarpen
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
שם מלא: saarpen
נתן תודות: 94 פעמים
קיבל תודות: 5 פעמים

נושא שלא נקרא #63 

חרם חרם חרם !!!
וודא תמיד שמאחורי ענף הזית הדק שלך אתה מחזיק חרב חדה וגדולה. (הפרשנות שלי לרעיון שמאחורי סיכת המ"מ)

Jonman
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 14 פעמים
קיבל תודות: 7 פעמים

נושא שלא נקרא #64 

לפי האתר של הוט הערוצים החדשים ברוסית הם בכלל פרמיום ומי שירצה לחבר אותם יצטרך להפרד מ-50 ש"ח בחודש.

TheMaster
חבר פעיל
חבר פעיל
נתן תודות: 4 פעמים
קיבל תודות: 3 פעמים

נושא שלא נקרא #65 

אני לא מבין מה כל הויכוח הזה???
אף אחד לא שם לב שהערוצים החדשים שעלו הם בתשלום ופתוחים בחינם רק עד סוף החודש?!?!? אז איזה בדיוק "על חשבוני" אתם רואים פה???
הוט מנסים להוציא עוד כסף מהלקוחות שלה וכמו שJonman אמר היא נותנתן את ה10 ערוצים האלו ב 50 ש"ח( 8O 8O 8O ?!?!?!?!) לחודש!!
אז מה חינם פה ומה "על חשבוני"?!?!

erezcap (פותח השרשור)
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 2 פעמים

נושא שלא נקרא #66 

זה עודכן ביום למחרת , אבל בכל זאת שווה לדוברי רוסית ,10 ערוצי פרימיום בכל הנושאים כולל HD ב 50 שקל .

סה"כ 27 ערוצים בשפה הרוסית.

הערוצים יעלו במסגרת חבילת RU 100% הכוללת מגוון רחב של ערוצים הנהנים מפופולאריות ברוסיה וברחבי העולם: VREMYA, TELECAFE, COMEDY TV, TOP SECRET, RU TV, JIM JAM, 1+1, OUTDOOR HD, FLN ו RUSSIAN TRAVEL GUIDE.

TheMaster
חבר פעיל
חבר פעיל
נתן תודות: 4 פעמים
קיבל תודות: 3 פעמים

נושא שלא נקרא #67 

יש שם ערוצים באוקראינית (INTER+) וערוצים בגרוזינית (GTV) שזה לא אותה השפה...
לדעתי האישית 50 ש"ח בשביל 10 ערוצים שבין היתר יש שם ערוץ לילדים ערוצי בישול וערוצי סדרות(אופרת סבון, בסיגנון ויוה)
שלא כלכך מעינינים אותי שתכלס בן אדם ממוצע יראה שם 2-3 ערוצים ובשביל זה 50 ש"ח? לדעתי זה הגזמה... ולא משהו שהיתי משתמש בוא

roubchin
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
נתן תודות: 0
קיבל תודות: 1 פעם

נושא שלא נקרא #68 

erezcap
מספיק עם הצעקות שלך ופיזור מידע לא נכון.
אין 27 ערוצים רוסיים.
חלק באוקראינית, חלק בגרוזינית וחלק מתורגמים כמו VIVA ROMANTICA וHISTORY (שגם אתה נהנה מצפיה בערוצים אלו בעברית) עם כתוביות.
עד היום היו פתוחים 4 ערוצים רוסים באמת, כל השאר - עם תרגום ורוב - פרמיום בתשלום.

10 ערוצים חדשים יהיו כלולים בחבילות טריפל החדשות ללא תשלום. מי שלא במסגרת - מראשון לאפריל - הם בתשלום.

איזה "ערוצי סרטים" סגרו לך? כנראה יש כמה? ונשארנו סה"כ עם 7 ערוצי סרטים HD מסכנים.
אם כבר פתחת אשכול על ערוצים רוסיים חדשים, אפשר לעשות דיון על התוכן שלהם, על איכות התמונה, אבל אל תקשר את זה לביטול ערוצים אחרים כי זה לא אחד על חשבון השני.

erezcap (פותח השרשור)
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

נושא שלא נקרא #69 

roubchin כתב:erezcap
מספיק עם הצעקות שלך ופיזור מידע לא נכון.
אין 27 ערוצים רוסיים.
חלק באוקראינית, חלק בגרוזינית וחלק מתורגמים כמו VIVA ROMANTICA וHISTORY (שגם אתה נהנה מצפיה בערוצים אלו בעברית) עם כתוביות.
עד היום היו פתוחים 4 ערוצים רוסים באמת, כל השאר - עם תרגום ורוב - פרמיום בתשלום.

10 ערוצים חדשים יהיו כלולים בחבילות טריפל החדשות ללא תשלום. מי שלא במסגרת - מראשון לאפריל - הם בתשלום.

איזה "ערוצי סרטים" סגרו לך? כנראה יש כמה? ונשארנו סה"כ עם 7 ערוצי סרטים HD מסכנים.
אם כבר פתחת אשכול על ערוצים רוסיים חדשים, אפשר לעשות דיון על התוכן שלהם, על איכות התמונה, אבל אל תקשר את זה לביטול ערוצים אחרים כי זה לא אחד על חשבון השני.
...
מאיר תרגע :D ,ראשית תקנתי עצמי הרבה לפני התגובה שלך ,שתה קצת מים קרים ותענה לי בהגיון ,

למה ערוצי הסרטים ב HD המקבלים ל SD נסגרים בסוף החודש ,תקרא תגובות קודמות ותיווכח שיש תומכים לטיעונים

שלי ו -מצד שני 10 ערוצים ברוסית נפתחים לכל חבילת טריפל ,אלא אם אני טועה שגם החבילה ברוסית לא בכל

חבילת טריפל !!! .

השאלה נשאלת ביחד באותו אשכול מכיוון שהאירועים של העלאה וסגירה נעשו ויעשו ממש באותם ימים !!!

ולכן השאלה מתבקשת .

מה שהוט צרכים לעשות זה סה"כ לתת לנו ליהנות מערוצי הסרטים ב HD לכל מנוי טריפל,בדיוק כמו החבילה ברוסית.

roubchin
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
נתן תודות: 0
קיבל תודות: 1 פעם

נושא שלא נקרא #70 

בכל אשכול שאני נכנס אני רואה פוסט שלך עם תלונות על הוט וערוצים הרוסיים שלהם. נראה לי הגזמת קצת.
לא היו ערוצי סרטים ב- HD לפני ואף אחד לא הבטיח לך שתקבל אותם בחינם. אתה לא שילמת עליהם לפני ואתה לא משלם עכשיו (אגב, גל על ערוץ שבוטל). הוט לא הבטיחו לך ערוצי HD בחינם לכן לא חייבים לקיים.
הם רוצים לקדם את הטריפל החדש שלהם ובשביל לתת לך מוטיבציה בין היתר הכניסו את חבילת HD אל החוזה החדש לכן מעכשיו הם מחוייבים ולא יוכלו לעשות מה שהם רוצים.
מה שהוט צרכים לעשות זה סה"כ לתת לנו ליהנות מערוצי הסרטים ב HD לכל מנוי טריפל,בדיוק כמו החבילה ברוסית.
...
ערוצים רוסיים נסגרים בסוף חודש לטריפל הישן בדיוק כמו ערוצי HD ובכלל לפני שאתה אומר משהו תבדוק.
יש לך שתי אפשרויות: לעבור לטריפל חדש או לעבור לחברה אחרת .....ואז כל הבעיות שלך יפתרו...

erezcap (פותח השרשור)
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

נושא שלא נקרא #71 

roubchin כתב:בכל אשכול שאני נכנס אני רואה פוסט שלך עם תלונות על הוט וערוצים הרוסיים שלהם. נראה לי הגזמת קצת.
לא היו ערוצי סרטים ב- HD לפני ואף אחד לא הבטיח לך שתקבל אותם בחינם. אתה לא שילמת עליהם לפני ואתה לא משלם עכשיו (אגב, גל על ערוץ שבוטל). הוט לא הבטיחו לך ערוצי HD בחינם לכן לא חייבים לקיים.
הם רוצים לקדם את הטריפל החדש שלהם ובשביל לתת לך מוטיבציה בין היתר הכניסו את חבילת HD אל החוזה החדש לכן מעכשיו הם מחוייבים ולא יוכלו לעשות מה שהם רוצים.
...
ערוצים רוסיים נסגרים בסוף חודש לטריפל הישן בדיוק כמו ערוצי HD ובכלל לפני שאתה אומר משהו תבדוק.
יש לך שתי אפשרויות: לעבור לטריפל חדש או לעבור לחברה אחרת .....ואז כל הבעיות שלך יפתרו...
...
"בכל אשכול שאני נכנס אני רואה פוסט שלך עם תלונות על הוט וערוצים הרוסיים שלהם"

איפה בדיוק בכל אשכול ??? ,

"ערוצים רוסיים נסגרים בסוף חודש לטריפל הישן בדיוק כמו ערוצי HD " ,

איפה כתוב את זה ???,האם שמת לב שאני מתנה את השאלות או שאתה מתעלם בכוונה מכל הפסקה ???

גם לך יש ברירה

אם אתה נציג של הוט ,אז כדאי שתזדהה כנציג ואז נוכל להבין טוב יותר כל משפט שלך בלי לאמת , אם לא אז תסביר

מאיפה כל המידע עליו אתה מתבסס ואיפה כתוב אותו .

שלח תגובה

חזור אל “לווין, כבלים, עידן+”