מאמרים אחרונים

שתף בפייסבוק שיתוף בפייסבוק
RSS - מאמריםמאמרים
RSS - פורומיםפורומים
דווח למנהל דיווח למנהל
קישור לעמוד זה קישור לעמוד זה
עוד בקבוצת HT

Being Human UK - עונה 4

עמוד 1 מתוך 2
עבור לעמוד  1  |  2  |  הבא 
   פורומים > תוכן (סרטים/מוזיקה) > סרטים וטלויזיה
מחבר הודעה
Huber (ערן)
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  May 23, 2005
הבעות תודה: 491
מספר הודעות: 18949

#1  נשלח: ב' 26/03/2012 21:57
Being Human UK - עונה 4

קודם כל אני מופתע שאף אחד לא פתח כבר ת'רד במיוחד מישהו ספציפי שיודע שאני מתכוון אליו

צפיתי סופסוף בפרק הראשון של העונה הרביעית ופשוט ווא- אחד הפרקים הטובים ביותר בסידרה אם לא הטוב ביותר. אם העונה הרביעית תמשיך ככה צפוי לנו תענוג לא קטן.

כמה דברים שקצת בילבלו אותי, מתי נינה מתה? לא זכור לי שבעונה הקודמת הראו את הרצח שלה ע"י הערפדים. ומה זה RENT A GHOST? ההשתלטות של אנני על בני האדם? ואיך הערפד הצליח לחנוק אותה? ממתי ערפדים יכולים להזיק לרוחות?

הפרק הזה מוכיח שוב שהטלוויזיה הבריטית יודעת לייצר סדרות טובות הרבה יותר מהטלוויזיה האמריקאית. בהינף יד מחו את רובו המכריע של הקאסט המקורי (3 מתוך 4 דמויות ראשיים נהרגו) ומחליפים אותם בדמויות חדשות. בהחלט הדרך הנכונה לשמור על רעננות וחדשנות בסידרה ולשמור על העירנות של הצופה. אם כל דמות יכוהל למות, לא משנה כמה ראשית, הסידרה לא יכולה להפוך לצפוייה. ישר כח. את האמת, די שמחתי שהעיפו את ג'ורג', הקול הצווחני שלו התחיל לשחוק לי את העצבים

הסצנה של הקרבת התינוקת והמלמול ההזוי והמומצא לחלוטין של הזקן עם המשקפיים פשוט השכיב אותי על הריצפה מצחוק. פשוט גאוני.

אז צפוי לנו הצטרפות של ערפד חדש ורוח חדשה לצוות, כנראה מבטים לעתיד למלחמת הערפדים בני האדם וכמובן הצפייה לקבלת תשובה לשאלה - למה איב ביקשה מהחייל הכושי ההוא להרוג אותה ולמה היא רוצה להרוג את עצמה כתינוקת, מה בדיוק היא ראתה בחלק השלישי של המגילה שגרם לה לעשות את כל זה.

נראה מבטיח!

guyezra
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  Jan 06, 2005
הבעות תודה: 247
מספר הודעות: 27547

#2  נשלח: ג' 27/03/2012 9:42

אני מציע לך להירגע ולהיזכר מי המליץ לך על הסידרה מלכתחילה!

לצערי הרב אשתי לא עשתה מנוי לערוץ 20, מה שהכניס אותי לפיגור רציני השנה בסדרות
אני מתכוון ליישר קו בפרינג' (עוד 3 פרקים) ואז להתחיל עם זה.
| פרופיל | שלח הודעה | חפש
Huber (ערן)
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  May 23, 2005

#3  נשלח: ג' 27/03/2012 9:54

אז קודם כל ברוך השב, תחזור ותקרא את הפוסט הראשון אחרי שצפית בפרק הראשון ותגיד לי מה הבנת. דבר שני, ערוץ 20? באמת? סגרו לך את האינטרנט בשכונה שזה מה שעוצר אותך?
guyezra
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  Jan 06, 2005

#4  נשלח: ג' 27/03/2012 10:36

אשתי בסלון במקום בחדר שינה, זה מה שעוצר אותי...
Huber (ערן)
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  May 23, 2005

#5  נשלח: ג' 27/03/2012 23:46

ספויילרים לפרק 2:

אז השלימו את השלישייה ע"י היפטרות די מחוכמת מהכפילויות (2 רוחות ו 2 אנשי זאב) ועכשיו יש לנו שוב אחד מכל סוג. ד"א, אם זו הדרך שבה הם עומדם לשמור על התינוקת אני בשוק שהיא שרדה עד בגרות. מגיעים אליהם 3 אנשים זרים, 2 מהם רוצחים מטיבעם והם משאירים את התינוקת איתם לבד בחדר לבד?!

העונה בהחלט מתחילה מצוין, קו העלילה נשמע די מעניין (מלחמת הערפדים ואיב שאמורה להיות ה"משיח"). אני עדיין סקרן לדעת למה איב של העתיד מנסה להרוג את העצמה כתינוקת, או שהבנתי את זה לא נכון והבלונדה זו לא היא בכלל?

Huber (ערן)
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  May 23, 2005

#6  נשלח: ה' 29/03/2012 20:07

העונה הזו פשוט מצויינת. פרק 4 היה ממש מהנה, מה שכן הוא חיזק לי את ההנחה שהשלישיה הזו ממש גרועים בהגנה על התינוקת. מגיע בחור חדש, והם פשוט מכניסים אותו אליהם הבייתה כאילו הוא חבר וותיק ומוכר? הזוי. אולי גם אצלהם פסח וזה ה"כל דיכפין..." שלהם?

כל פעם שהם מראים את מגילת הערפדים עם הפיטמות אני לא יכול שלא לצחקק קצת.

Huber (ערן)
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  May 23, 2005

#7  נשלח: ה' 29/03/2012 22:23

ידעתי. פשוט ידעתי שהגבות והמבט הנבוב הזה מוכר לי מאפשהו. מזה כמה פרקים אני תוהה מהיכן הוא מוכר לי ולמה הפרצוף ההלמוט הזה מזכיר לי מישהו:

http://www.imdb.com/name/nm2523072/

http://www.imdb.com/name/nm2282610/

http://30.media.tumblr.com/tumblr_lfy1aar3Hz1qzif95o1_500.jpg

אם עדיין לא הבנתם על מה אני מלהג, השחקן שמשחק את טום בסידרה הזו הוא אח של השחקנית שמשחקת את קלי בסידרה Misfits. הדמיון בנהם כ"כ בולט שזה פשוט ניצחון בנוקאאוט למדע הגנטיקה.

guyezra
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  Jan 06, 2005

#8  נשלח: א' 01/04/2012 22:16

טוב, אני אקדם את הסידרה בתור, ואתחיל לראות עוד השבוע
guyezra
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  Jan 06, 2005

#9  נשלח: א' 01/04/2012 22:25

אגב, הסידרה קיבלה עונה חמישית
http://www.tv.com/news/news-briefs-the-u-k-s-being-human-gets-renewed-for-season-5-28215/
Huber (ערן)
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  May 23, 2005

#10  נשלח: א' 01/04/2012 22:40

Huber (ערן)
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  May 23, 2005

#11  נשלח: ב' 16/04/2012 21:18

נו גיא? כבר התחלת? נראה לי שאתה היחיד פה שיכול לחלוק עימי רשמים

חייבים לאהוב את הטלוויזיה הבריטית. בניגוד לטלוויזיה האמריקאית, אף פעם אי אפשר לדעת מה יקרה בעונה הבאה שלא לדבר על הפרק הבא, אף שחקן ואף דמות, ראשית ככל שתהיה לא חסינה מלמות או מלהימחק מהקאסט. העובדה הזו משאירה אותנו כצופים במתח ומאפשרת ליצור טלוויזיה עם מרחב אינסופי של אפשרויות. בנוסף, קרה לי לא פעם ולא פעמיים שסידרה בריטית הלכה והשתבחה עם העונות, בניגוד לטלוויזיה האמריקאית ששם לרב העונות הראשונות הן הטובות ביותר ולרב ההמשך הולך ונהיה פחות ופחות טוב.

העונה הרביעית היא ללא ספק ובהפרש ניכר העונה הטובה ביותר מכולן. אם עד עכשיו הסידרה הייתה סבירה ביותר אבל לא יותר, העונה הרביעית באה והפכה את הקערה על פיה. כ"כ נהניתי מהעונה הזו שאני מצפה בקוצר רוח לבואה של העונה החמישית.

ספויילרים לפרק הסיום!!!

נחמד מאוד שהצליחו לשמור על השילוש של רוח רפאיםזאיש זאב/ערפד למרות שנפרדנו מכל הקאסט הראשי של העונות הראשונות. למען האמת, אני חושב שאחת הסיבות שהעונה הנוכחית הייתה המוצלחת מכולן היא העובדה שנפטרו מהקאסט המקורי. השחקן ששיחק את ג'ורג' היה צווחן בכייני ומעצבן, השחקנית ששיחקה את אנני הייתה מתוקה עד בחילה ובגלל זה יצרה דמות מאוד חד מימדית ומשעממת לטעמי, המעבר לטום, להאל ולרוח החדשה (שד"א לדעתי הרבה יותר יפה ומעניינת מאנני) בהחלט עושה רק טוב לסידרה. ד"א, בסצנה בה אנני והרוח החדשה יושבת ביחד ליד איב ואנני מציעה ללמד אותה כל מה שרוח צריכה לדעת - שם בדיוק הבנתי שהרוח החדשה נשארת איתנו ושאנני גם היא לא ממשיכה לעונה הבאה (לפחות לא בתפקיד ראשי, אולי יחזירו אותה פה ושם).

כל המשחקים של "להרוג את ילדת המלחמה, לא להרוג את ילדת המלחמה, המוות שלה טוב לערפדים, המוות שלה לא טוב לשאר החברה" פשוט עשה את הפרק הזה למרתק. אני מודה שכמעט עד הסוף הנחתי שאנני תשמור על הילדה בחיים ובכך תגשים את העתיד בו היא צפתה.

כמה דברים שהיו לא הגיוניים לדעתי בפרק הזה, הראשון היה כשהאל ליקק את הדם שלה מהריצפה. אם היו שם תולעים כנראה שהגופה שוכבת שם כבר כמה ימים. אם זה כך, איך הדם עדיין נוזלי? הרי הוא היה צריך להיות כבר קרוש לחלוטין ולא במצב חצי נוזלי. דבר שני, אם הערפד הראשון חי כ"כ הרבה שנים (מאות אם לא אלפי שנים), איך זה שהוא עדיין לא מצא דרך להתגונן מפני רוחות? היה קצת מאכזב שכל העימות נפתר בניפנוף קליל של ידה של אנני. כבר ציינתי בעבר שיש פה חוסר איזון ושאנני היא הדמות החזקה ביותר בסידרה, הרי אף אחד לא יכול לפגוע בה בשום צורה והיא בעצם יכולה לעשות ככל העולה על רוחה.

אני משער שבעונה הבאה יעסקו בעיקר בקבוצה המיסתורית ההיא שמעלימה ראיות לגבי עצם קיומם של הלא אנושיים (אנשי זאב, ערפדים וכו). אני כבר סקרן לדעת מי הם בדיוק ומה האג'נדה שלהם. אני מניח שהאיש זאב שהציל את טום יופיע גם הוא בעונה הבאה, או לפחות מקווה, הוא נראה כדמות עם פטנציאל.

שמתם לב שכשהאל נכנס בסוף עם הפצצה, דמות כלשהי בז'קט בורדו מוליכה החוצה ילדה בלונדינית? ז"א שהיא שרדה את הפיצוץ, מה שאומר שהיוצרים כנראה עשו זאת בשביל להחזיר אותה בעונה החמישית. מעניין מי היא, אם היא הייתה שם היא אחת מהראשונים, יכול להיות שהיא הוותיקה מכולם? עריכה, מצאתי מידע לגביה:

http://beinghuman.wikia.com/wiki/Hettie

לגבי שולחן העצמות שמוצג שוב ושוב לאורך כל העונה הרביעית, מישהו הצליח להבין מה מטרתו? של מי היו העצמות הללו ולמה הוא היה נוכח בכל פגישת ערפדים?

guyezra
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  Jan 06, 2005

#12  נשלח: ב' 16/04/2012 22:26

בדיוק ראיתי את הפרק הראשון, וחסכת לי חיפוש של השירשור...

באמת פרק טוב, המשך מאוד לא צפוי של העונה הקודמת.
לא רק עשו פה קפיצה בעלילה, אלא גם שינו לחלוטין את סיפור הרקע.
ג'ורג' הרג את וינדהם שהיה אמור להיות הביג באד לפי הסיום והערפדים הורגים את נינה וכמובן הכנסת דמויות חדשות לחלוטין.
מה שלא ברור זה איך איב מתכוונת לחזור לעבר ולהרוג את עצמה...
Huber (ערן)
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  May 23, 2005

#13  נשלח: ב' 16/04/2012 22:31

איך תגלה בהמשך, השאלה שאותי סיקרנה אז היא למה. גם על זה כמובן תקבל תשובה בהמשך (חצי תשובה לפחות).
guyezra
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  Jan 06, 2005

#14  נשלח: ב' 16/04/2012 22:49

עושים לנו סוג של טרמינייטור, רק שהפעם צריך שההתנקשות תצליח...
Huber (ערן)
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  May 23, 2005

#15  נשלח: ב' 16/04/2012 22:54

את האמת, לא אהבתי איך הם פתרו בסוף את הפרדוקס של החזרה בזמן ושינויו, אבל הי, זה היה הרע במיעוטו.
כל הזמנים הם שעון חורף - ישראל (GMT+2) הצג הודעות קודמות:    
פורומים > סרטים וטלויזיה עבור לעמוד  1  |  2  |  הבא 

שם משתמש:
נתוני כניסה לכל אתרי HT:

סיסמא:
  קוד: קוד אבטחה
  הקש קוד:

| 

קפוץ אל: 
לא ניתן לשלוח הודעות בפורום זה
לא ניתן להגיב להודעות בפורום זה
לא ניתן לערוך את הודעותיך בפורום זה