[סיקור] ממיר Germaine GM127A

שידורים דיגיטליים - yes, HOT, yesMax, HDTV, DTT, DVB-T, עידן+, לויין וסלולרי
benny123 (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה
נתן תודות: 556 פעמים
קיבל תודות: 937 פעמים

נושא שלא נקרא #181 

MatanNatan רק פירוק פיזי ואיבוד אחריות
לדעתי זה מוצר זהה לגרמין קרי אותו מפעל סיני...
תסתכל בתמונות ששמתי בסיקור עצמו - צלמתי כל מסך ומסך, תוכלו להשוות בין הממשקים ולהסיק מסקנות.
בדבר הקלטה אז כן לשאלתך - ניתן להקליט שני ערוצים במקביל אם מפעילים טיימשיפט על ערוץ נוכחי והקלטה על ערוץ אחר - עובד מעולה.
לשאלתך השנייה התשובה גם חיובית (למיטב זכרוני היות והממיר מנותק נכון לעתה ואני עובד עם ממיר יס HD).

בקיצור תשווה בין המסכי תוכנה ואם הם זהים אחד לאחד אז כנראה החומרה גם היא זהה.
כמו כן נסה להריץ סרטים עם תרגום SRT חיצוני ותראה איך זה עובד, מעבר לכך נדמה שמדובר במוצר זהה אבל תו המחיר המבוקש גבוה ב-20 שקלים מהממיר שפנהקין והגרמין והחנות לא מוכרת לי אישית, אלו דברים שצריך לקחת בחשבון.

מה שכן ניתן לראות כאן בארץ הוא דבר פשוט, היה יבואן אחד שהביא סטוק של ממירי גרמין, לאור הצלחתו אם זה בזכות הסיקור הנוכחי שזה כבר ל-40 אלף צפיות ואם זה בגלל הביקוש הרב החליטו עוד יבואנים קטנים להעתיק את ההצלחה ולייבא ארצה את אותו הממיר עם שם אחר ושינוי קוסמטי קל בכפתור וב-OSD התוצאה? ממירים איכותיים וזולים יותר מהממירים הוותיקים שקטנים לידם בביצועים וביכולות מכאן שאנחנו די מרוויחים.

עכשיו הצעד החכם יהיה לעקוף את אותם היבואנים ולנסות להגיע ליצרן הסיני ולבצע הזמנה ישירות ממנו - מה שיתן מחיר זול בהרבה ביחס למחיר המבוקש בזאפ ובארץ, הקושי היחידה יהיה התמיכה בעברית שלמיטב הבנתי זה דווקא מגיע מהיבואן פה בארץ ששם כסף ליצרן לטובת התרגום הקלוקל עם גוגל טרנסלייט וכו'.

eli2709
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
נתן תודות: 0
קיבל תודות: 0

נושא שלא נקרא #182 

היי, התעניינתי בקניית ממיר של ג'רמיין. ביררתי אצל היבואן (ד.ש.ש.) ובחנות "רדיו אלקטריק" בת"א. מתברר שהממיר אזל מהמלאי, וכנראה אין כוונה להמשיך לייבא אותו. מישהו יודע איפה ניתן להשיג אותו?
ואם כבר מדברים על ממירים, האם מישהו ראה חוות דעת על עוד כמה סוגי ממירים: יונדאי, מולר, תומסון ? (ראיתי שיש לתומסון גם גירסה שמתאימה לשיטת השידור העתידית של עידן).
המון המון תודה,
אלי.

adidas1
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 25 פעמים
קיבל תודות: 38 פעמים

נושא שלא נקרא #183 

אכן ה GERMAINE אזל מהמלאי, כבר לפני הרבה זמן. תקנה את ממיר ה SCHAFAUSEN, זה מוצר מדבקה (כמו ה GERMAINE) עם אותה חומרה ואותה תוכנה.

eli2709
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל

נושא שלא נקרא #184 

תודה על התשובה. האם גם Nowcom 8362 יכול לבוא בחשבון? איך הוא בהשוואה ל- Scafhausen ?

BreezeNET
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
שם מלא: אבי כהן
נתן תודות: 137 פעמים
קיבל תודות: 111 פעמים

נושא שלא נקרא #185 

להמ אתה נעול דווקע על הממיר הזה?
יש לי אותו כשנה ואני מצטער שקניתי אותו ולא את ה inova שהשאלתי לשבועיים מחבר,
הממיר הזה מתחממם מאוד וקרה לי פעם שאפילו מת (מוות קליני) לכמה זמן ואח"כ התעורר (אחרי מכות חשמל), אבל הדבר הכי מעצבן זה ההדלקה שלו, אני צריך להדליק אותו רבע שעה לפני שאני מדליק את הטלוויזיה (טוב נו הגזמתי קצת :roll: )

eli2709
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל

נושא שלא נקרא #186 

BreezeNET, איזה ממיר אתה מתכוון שקנית ואתה מצטער? Nowcom או Schafhausen ?
אגב, לפי בירור אצל היבואן (ברוכים), Schafhausen כבר לא מיובא, והוא גם לא נמצא בחנויות.

benny123 (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

נושא שלא נקרא #187 

כנראה שהוא מדבר על נאוקום

בדבר גרמין אף פעם לא מאוחר לנסות ולחפשו בחנויות חשמל הקטנות ולווא דווקא ברשתות זה שזה אזל ממלאי היבואנים אין זה אומר שבחנויות לא ניתן למצוא אותו על המדפים, עם קצת רצון הכל אפשרי!

BreezeNET
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק

נושא שלא נקרא #188 

אני דווקא התכוונתי לממיר של GERMAINE

eli2709
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל

נושא שלא נקרא #189 

היי. בינתיים קניתי את הממיר של Nowcom. עוד לא הספקתי ללמוד את כל הפונקציות שלו, אבל בינתיים הוא עושה רושם טוב.
בני, אני אנסה להתקשר לכמה חנויות כדי לראות אם ניתן למצוא ממיר של Germain, אם לא לי, אז אולי לחברים שמתעניינים. אני מקווה שיהיו לכך תוצאות.
תודה לכולכם.

benny123 (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

נושא שלא נקרא #190 

BreezeNET כל אחד והמזל שלו, כל עוד אתה בתקופת האחריות של השנה אני ממליץ לך לנצל את האחריות.
מוצר חשמלי מטבעו להתקלקל ולכן יש אחריות מצד יבואן, לי אישית אין שום בעיה במוצר ואוטוטו ימלא לו שנה ראשונה לשימוש והוא כחדש.

BreezeNET
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק

נושא שלא נקרא #191 

אני כבר החלפתי את הממיר פעם אחת, ולפי המוכר ככה זה אמור להיות,
אין לי בעיה שהממיר מתחמם, הבעייה זה שלוקח לו הרבה זמן להידלק :sleep:

benny123 (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

נושא שלא נקרא #192 

BreezeNET אצלי הוא נדלק בשניות, בדבר החימום הוא מתחמם מעט אבל לא ברמה של הממיר עולה באש אלא ברמה נורמטיבית לגמרי.
יש מצב שאתה מחבר לו כונן נייד שגוזל מהמתח שלו כל כך הרבה מה שמאיט את הפעלת הממיר?
נסה לנתק את הכונן במידה וחיברת, לנתק מהחשמל ולחבר שנית לאחר כמה שניות ואז לבדוק שוב.

eli2709
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל

נושא שלא נקרא #193 

היי,
יש לי עוד שאלה:
נתקלתי באחד הפורומים כאן בסקירה של Telefunken TLF-1350, בציון העובדה שהוא תואם Germaine ו- Schafhausen.
מה אתם יודעים על הממיר הזה?
שווה לקנות אותו?
המון המון תודה,
אלי.

shemsha
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 120 פעמים
קיבל תודות: 57 פעמים

נושא שלא נקרא #194 

אני בדיוק הזמנתי אותו כי לא ראיתי שום אופציה אחרת.

benny123 (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

נושא שלא נקרא #195 

eli2709 העובדה המדוברת הינה הבטחה מצד המוכר קרי אף אחד לא מבטיח שהיא אכן מבוססת ללא בדיקה פיזית של המוצר - קנייתו ללא מידע מקדים מהווה סיכון שיש לקחת בחשבון, חבל לי שכיום יש מוכרים ואתרים שרוכבים על מוצרים מצליחים בשביל למנף את המוצר שלהם שלווא דווקא זהה...
בל נשכח שיש היבט של תוכנה שהיא אינה זהה לגרמין ב-100 אחוז היות והיבואן מבצע את התרגום EPG בלעדית לממיר ורוב התקלות בממירים מגיעים מכיוון תוכנה לאחר שהישראלי נוגע בה כאשר בגרמין לא נתקלתי באף תקלת תוכנה ולכן אין לי טענות כנגד המוצר מה שלא אוכל לומר לגבי יתר הממירים שאולי זהים חיצונית וחומרתית אבל לך תדע מה הולך ברמת המערכת....

מקווה שהבנת

שלח תגובה

חזור אל “לווין, כבלים, עידן+”