אנטנה אקטיבית של QUE

שידורים דיגיטליים - yes, HOT, yesMax, HDTV, DTT, DVB-T, עידן+, לויין וסלולרי
HT-Assaf
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 3 פעמים
קיבל תודות: 147 פעמים

Re: אנטנה עידן+ פתח תקווה

נושא שלא נקרא #16 

@IdanWolf
.
אני עדיין עם היאגי וחיברתי לה גם מגבר. הקליטה בזמן האחרון לא טובה, ויש שידור מפוקסל. אבל אני כמעט לא צופה בערוצים ישראלים. הכל אני רואה באינטרנט, אז לא מפריע לי. את האנטנה האקטיבית הקטנה נתתי לחבר שגר במקום אחר בעיר ואצלו רואים טוב.

NegativeIQ
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 11 פעמים
קיבל תודות: 570 פעמים

Re: אנטנה עידן+ פתח תקווה

נושא שלא נקרא #17 

HT-Assaf כתב:@IdanWolf
.
אני עדיין עם היאגי וחיברתי לה גם מגבר. הקליטה בזמן האחרון לא טובה, ויש שידור מפוקסל. אבל אני כמעט לא צופה בערוצים ישראלים. הכל אני רואה באינטרנט, אז לא מפריע לי. את האנטנה האקטיבית הקטנה נתתי לחבר שגר במקום אחר בעיר ואצלו רואים טוב.
...
כמו שאמרנו קודם, לאנטנה אקטיבית ומגבר אין שום משמעות אם הקליטה מראש גרועה. המגבר לא יכול להמציא סיגנל שלא קיים ולא יכול לסנן רעשים שנקלטו. הדבר היחיד שהוא יכול לעשות זה למנוע מרעשים אחרי הקליטה מלהפריע, ספציפית אם הכבל בין האנטנה לממיר / טלויזיה ארוך, אז יש יתרון אדיר לאנטנה אקטיבית, אחרת אין לזה משמעות בכלל.

tomer_1968
סמל אישי של משתמש
עוסק בתחום
עוסק בתחום
נתן תודות: 52 פעמים
קיבל תודות: 47 פעמים

נושא שלא נקרא #18 

האנטנה אקטיבית קיו 101 מעולה יחסית למכירה נכון זו לא אנטנה חיצונית אבל אפשרה קליטה כאשר אנטנה בעלות 135 שקל פנימית לא אפשרה קליטה
זו אנטנה פנימית חזקה מאוד בהשוואה לכל אנטנה פנימית אחרת שבדקתי ומתאימה לקליטה בינונית לקליטה חלשה חייב אנטנה חיצונית או קליטה חלשה מאוד אנטנה חיצונית מאסיבית בעלות 180-300 שקל אנטנה חיצונית זולה החל מ69 שקל

שלח תגובה

חזור אל “לווין, כבלים, עידן+”