[פוצל] ButtKicker - בעד ונגד

אודיו בקולנוע-ביתי ופורמטים רב-ערוציים - רסיברים, מגברי כח-רב ערוציים, פרוססורי-אודיו וכו'
itay123
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה
נתן תודות: 479 פעמים
קיבל תודות: 859 פעמים

נושא שלא נקרא #46 

עופרפולק כתב:הייתי במרכז יכין שם למטה אולי היה סאב אבל הוא כנראה היה מכובה .איתי עזוב אותך משטויות אני בדעה שאין אבל אולי יש והם לא מורגשים בכלל כמו בבית
...
עופרפולק זה לא מה שטענת פה בנחרצות :roll:
עופרפולק כתב:ברוב בתי הקולנוע אין סאב .
...
לגבי מורגשים או לא זה כבר משהו אחר, יש גם רצוי ומצוי. אולי בבית הקולנוע זה התחום שבמאי פס הקול החליט שתרגיש ובבית בא לנו ״להשתגע״ יותר, זה לא אומר שזה נכון כך לשמוע, לא אני ולא אתה מהנדסי קול, אמנם כל אחד וטעמו, אני מאידך לא אוהב סאונד אגרסיבי לא מהבאס לא מהאמצעץ ולא מהגבוה, ויש אחר שאוהב סאונד הפוך לגמרי.

זה הכיף במערכת ביתית שניתן לשלוט לפי טעמנו האישי.
כנל בחירת הציוד ואופי התאמתו לחלל יכתיבו את הטון המועדף.

bariko
סמל אישי של משתמש
חבר שלא מהעולם הזה
חבר שלא מהעולם הזה
נתן תודות: 1449 פעמים
קיבל תודות: 347 פעמים

נושא שלא נקרא #47 

עופרפולק כתב:הייתי במרכז יכין שם למטה אולי היה סאב אבל הוא כנראה היה מכובה .איתי עזוב אותך משטויות אני בדעה שאין אבל אולי יש והם לא מורגשים בכלל כמו בבית
...

זה גם מה שאני הרגשתי.
רק שאין ביכולתי לעשות הכללה, כי לא ביקרתי בבתי קולנוע אחרים.
דברי מכוונים ספציפית לסרט"וולברין" ב-יס פלאנט קניון לב המפרץ,חיפה (אינני זוכר איך היה בסרטים אחרים באותו מקום)

אדרבא, אשמח לשמוע מעוד אנשים שצפו בסרט הזה, בדיוק באותו אולם (הגדול, מספר1)
אולי הם סבורים אחרת, וזה בסדר גמור.

avihuli
סמל אישי של משתמש
חבר שלא מהעולם הזה
חבר שלא מהעולם הזה
נתן תודות: 1376 פעמים
קיבל תודות: 1230 פעמים

נושא שלא נקרא #48 

באחת מהתערוכות שהייתי בגני התערוכה (כבר לא זוכר איזו), הוצג מוצר אב טיפוס (כמדומני של חברה ישראלית כלשהי) שמתחבר לגוף.
שני מנועים כאלה בכל עקב ברגל + אחד על הצוואר וסט אוזניות. ההדמייה בוצעה על משחק מחשב והחוויה הייתה מאוד ריאסליסטית ואחרת.
מניח שאם אותה חוויה של הבטקיקר מגיעה במינון נמוך ועדין ולא יותר מדיי אגרסיבי הנ"ל ייתן אפקט חיובי נוסף כלשהו.
הדגש כאן הוא על מינון עדין ומשלים לסאב ולא כזה שממש גורם לך להתלהב בהתחלה מתחושת העוצמה אבל אח"כ בשימוש תדיר להתעייף ממנה.
Main 7.1.2: LG 77C9, Yamaha RX-A2050, Emotiva BasX A-150, Yamaha BD-A1020, Tronsmart Vega S95 Telos, Wii.
SVS ULTRA Bookshelf / Center, Focal Bird, M&K M40T, SVS Prime Elevation, SVS SB-3000.

Bedroom: LG 55EG910Y | Media Room: in progress

itay123
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה
נתן תודות: 479 פעמים
קיבל תודות: 859 פעמים

נושא שלא נקרא #49 

אביהולי

יש כמה דגמים לbuttkiker יש כאילו שמיועדים באמת לגיימרים ויש כאילו שמיועדים לתת את ערוץ הLFE בקולנוע, כמו כל רמקול או רכיב יש להתאימו לשאר המערכת והכיוון שלו הוא קריטי, ממש לא צריך להתשותלל איתו, לא לשם כך הוא מיועד, מטרתו העיקרית לטפל רק בתת ערוץ שניקרא LFE ולאפשר לך להרגיש תחום תחתון ששום סאב לא יכול לתת לך באופן כה מוחשי כמו שהיחידה הזו עושה והיא לדעתי השלמה של הסאב חד וחלק, איפה שהסאב כבר לא יכול להגיע הbuttkiker משלים אותו ונותן לך מימד נוסף פיזי ולא רק שמיעתי.
בקיצור אחלה חוויה ועל כן היא צריכה גם להיות מקונפגת היטב, הbuttkiker גרם לי לחשוב מחדש על התחום התחתון אצלי ובכלל וגרם לי לקנפג את המערכת אצלי מחדש.

בקיצר מומלץ ביותר (Y)

SHLOMIS1Z
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 166 פעמים
קיבל תודות: 19 פעמים

נושא שלא נקרא #50 

לדעתי ה BOOTKICKER ישדרג את חווית הריאליזם .
בהחלט הייתי חושב על רכישה כזו , אך לא עכשיו
שדרגת היא מחלה מדביקה וממכרת שאותך לא עוזבת

עופרפולק
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה
נתן תודות: 21 פעמים
קיבל תודות: 403 פעמים

נושא שלא נקרא #51 

מי מוכר את הבאטקיקר היום מי יודע באיזה חנות.?
Sony 1040
Monitor mass

שלח תגובה

חזור אל “אודיו רב-ערוצי (ק''ב)”