טופ אודיו ואונקיו 818 מאמזון גרמניה: בעיה בכרטיס HDMI; נפתר לאחר הרבה זמן

פורום לדיון על נושאים הקשורים לפן המסחרי ו/או השירותי של התחום (איפה קונים? כמה עולה? מי הייבואן? המלצות על חנות? ענייני ייבוא/מכס וכו').
asaf23
חבר שלא מהעולם הזה
חבר שלא מהעולם הזה
נתן תודות: 67 פעמים
קיבל תודות: 272 פעמים

נושא שלא נקרא #556 

בעיה הזו קיימת רק בארץ. במדינות אחרות המחירים הוגנים ואף אחד לא מחפש לרכוש ממדינה אחרת..... הבעיה היא העושק...

אבל יש פתגם שאומר סוף גנב לתלייה......

Lior_M, אתה כל הזמן חוזר על המשפט רכשו שניים מההתחלה... למה שנרכוש שניים? נרכוש אחד ואם מתישהו תהיה תקלה נחליט אם לשלוח ליצרן, לתקן ליד הבית או לרכוש מכשיר חדש ועדכני ועדיין נשלם פחות מהבחור שמממש אחריות ומקבל מכשיר מתוקן... זה נראה לך הגיוני שבלוריי פיוניר עולה באמזון 950 שקל כולל משלוח אקספרס וכל המיסים, לעומת 2,990 שקל בישראל, זה פשוט עושק.

Lior_M
סמל אישי של משתמש
חבר שלא מהעולם הזה
חבר שלא מהעולם הזה
נתן תודות: 403 פעמים
קיבל תודות: 388 פעמים

נושא שלא נקרא #557 

asaf23 כתב:בעיה הזו קיימת רק בארץ. במדינות אחרות המחירים הוגנים ואף אחד לא מחפש לרכוש ממדינה אחרת..... הבעיה היא העושק...

אבל יש פתגם שאומר סוף גנב לתלייה......

Lior_M, אתה כל הזמן חוזר על המשפט רכשו שניים מההתחלה... למה שנרכוש שניים? נרכוש אחד ואם מתישהו תהיה תקלה נחליט אם לשלוח ליצרן, לתקן ליד הבית או לרכוש מכשיר חדש ועדכני ועדיין נשלם פחות מהבחור שמממש אחריות ומקבל מכשיר מתוקן... זה נראה לך הגיוני שבלוריי פיוניר עולה באמזון 950 שקל כולל משלוח אקספרס וכל המיסים, לעומת 2,990 שקל בישראל, זה פשוט עושק.
...
·

לא אני אמרתי. אתה אמרת שבמחיר של הארץ אתה קונה שניים בחול. אני היתי ציני ושלחתי אותך לקנות 2 מראש.
ובכן, יש כאלו שמעדיפים להתמקח על המחיר ( בדרך כלל משיגים בין 25-30% פחות מהמחיר המוצהר ) ולקנות אחד פלוס אחריות 10 דקות מהבית.
נכון זה יעלה להם יותר מיבוא אישי ( אבל לא כפול ) ויחסוך להם כאב ראש. כל אחד והבחירה שלו.
המחירים של טופ-אודיו הם שערוריה אבל בוא לא נשכח שלא מדובר על קרטון חלב ולא על גבינה צהובה.
זכותם לתמחר איך שבא להם כמו שזו זכותנו לא לרכוש דרכם. המשפט שלך סוף גנב לתליה מיותר ולא קשור. אף אחד לא גנב ממך. לא מתאים לך המחיר חפש אלטרנטיבה.
מזכיר קצת את הויכוח על הליסינג התפעולי.כן משתלם או לא משתלם. יש אנשים שיום עבודה שווה להם 1000 שקלים ויש כאלה שגם 2000 ויותר. נראה אותך משכנע אחד כזה שליסינג תפעולי לא משתלם לו אחרי יום במוסך.
בעבר טכנאי סאונד באולפני טריטון כיום עוסק בתחום ההי-טק.
הקולנוע שלי

shay1
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 45 פעמים
קיבל תודות: 67 פעמים

נושא שלא נקרא #558 

Lior_M כתב:
...
...
·

המחירים של טופ-אודיו הם שערוריה אבל בוא לא נשכח שלא מדובר על קרטון חלב ולא על גבינה צהובה.
זכותם לתמחר איך שבא להם כמו שזו זכותנו לא לרכוש דרכם. המשפט שלך סוף גנב לתליה מיותר ולא קשור. אף אחד לא גנב ממך. לא מתאים לך המחיר חפש אלטרנטיבה.
מזכיר קצת את הויכוח על הליסינג התפעולי.כן משתלם או לא משתלם. יש אנשים שיום עבודה שווה להם 1000 שקלים ויש כאלה שגם 2000 ויותר. נראה אותך משכנע אחד כזה שליסינג תפעולי לא משתלם לו אחרי יום במוסך.
...
·

טופ אודיו היא יבואן יחיד במדינתו, בניגוד לאירופה או ארה"ב ששם יש דילרים רבים ויש תחרות לכן לצרכן שאוהב את מוצרי אונקיו או כל חברה אחרת שטופ אודיו היא נציגתה נמצא בבעיה כי אין לו אלטרנטיבה של יבואן אחר.עם מחירים שפויים יותר ואם הוא לא בקיא ופוחד להתעסק עם יבוא אישי האלטרנטיבה היחידה שלו זה לעבור ליצרן אחר ומבחינת הלקוח זה עלול להיות בעיה לכן אני חושב שיש לעודד ולתת הסברים והדרכה כמה שיותר על מנת שאנשים יפתחו לעניין היבוא האישי
נערך לאחרונה על ידי shay1 ב 02/10/2014 8:36, נערך פעם 1 בסך הכל.
כשאתה מת אתה לא יודע שאתה מת ,רק לאחרים זה קשה.
אותו דבר כשאתה טיפש.

Lior_M
סמל אישי של משתמש
חבר שלא מהעולם הזה
חבר שלא מהעולם הזה

נושא שלא נקרא #559 

shay1 כתב:
...
...
·

טופ אודיו היא יבואן יחיד במדינתו, בניגוד לאירופה או ארה"ב ששם יש דילרים רבים ויש תחרות לכן לצרכן שאוהב את מוצרי אונקיו או כל חברה אחרת שטופ אודיו היא נציגתה נמצא בבעיה כי אין לא אלטרנטיבה של יבואן אחר.עם מחירים שפויים יותר ואם הוא לא בקיא ופוחד להתעסק עם יבוא אישי האלטרנטיבה היחידה שלו זה לעבור ליצרן אחר ומבחינת הלקוח זה עלול להיות בעיה לכן אני חושב שיש לעודד ולתת הסברים והדרכה כמה שיותר על מנת שאנשים יפתחו לעניין היבוא האישי
...
·
צודק 100% רק לפני שמטפלים בשוק האלקטרוניקה הבידורית אולי כדאי שנטפל קודם בנמלים, ברשות שדות התעופה, ברכבת ובעוד אי אלו מונופולים בישראל שמשפיעים קצת יותר על הכיס שלנו.
הקולנוע שלי

shay1
חבר ותיק
חבר ותיק

נושא שלא נקרא #560 

Lior_M כתב:
...
...
·
צודק 100% רק לפני שמטפלים בשוק האלקטרוניקה הבידורית אולי כדאי שנטפל קודם בנמלים, ברשות שדות התעופה, ברכבת ובעוד אי אלו מונופולים בישראל שמשפיעים קצת יותר על הכיס שלנו.
...
·
מה הכנסת עכשיו את כול העולם ואישתו לעניין טופ אודיו ???
אותו דבר כשאתה טיפש.

lasik
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 19 פעמים
קיבל תודות: 265 פעמים

נושא שלא נקרא #561 

ישראל שונה מרוב מדינות העולם מכיוון שמתקיים בה בידוד מסחרי שמהווה קרקע פוריה לבלעדיות על מותגים.

השווקים השכנים של ירדן, מצרים, סעודיה ולבנון אינם פתוחים לנו, ולכן סחורה משווקת בישראל רק אם יועדה לישראל.
פרץ של שינוי הביא יבואן טלויזיות סמסונג ברשות הפלסטינית שלראשונה החל מוכר מלאי במחירים מוזלים לקמעונאים בישראל, מה שהנחית המחיר לצרכן ופגע בבלעדיות סמליין.

בשאר המותגים אנו מסוגרים בפני תחרות מחירים וכך יבואנים כמו טופ אודיו יכולים לבצע נאמנה את מה שבעלי המניות שלהם מצפים מהם: להוציא את המחיר המקסימלי מהלקוח הסופי.

האינטרנט משנה את התמונה מכיוון שפרץ את הגבולות, אולם עלויות השינוע הופכות את היבוא האישי לפחות כדאי.

נותר לדעתי להמתין שקמעונאים נוספים ילכו בעקבות מחסני חשמל ו י.שלום ויאתרו יבואנים נוספים ברשות הפלסטינית.
מוצרים חדשים בהזדמנות!
https://cutt.ly/xl459TY

Lior_M
סמל אישי של משתמש
חבר שלא מהעולם הזה
חבר שלא מהעולם הזה

נושא שלא נקרא #562 

shay1 כתב:
...
...
·
מה הכנסת עכשיו את כול העולם ואישתו לעניין טופ אודיו ???
...
·
ניסיתי להסביר לך שבעיית המונופולים בישראל היא הרבה יותר מורכבת מהתלונה שלך על המחיר הסופי לצרכן שטופ אודיו גובים.
הקולנוע שלי

נועם22
טרול
טרול
נתן תודות: 18 פעמים
קיבל תודות: 2 פעמים

נושא שלא נקרא #563 

הזמן והאנרגיות שהשקיע פותח השרשור הוא היה יכול כבר לקנות רסיבר חדש.

jacko-il
סמל אישי של משתמש
חבר שלא מהעולם הזה
חבר שלא מהעולם הזה
נתן תודות: 783 פעמים
קיבל תודות: 1182 פעמים

נושא שלא נקרא #564 

כנראה שאנשים פה שכחו (או בכלל לא ידעו) מאיפה הדיון הזה התחיל. הדיון התחיל בכלל בפורום אודיו שם פותח השרשור ניסה לאבחן בעזרת עזרת הפורום מדוע יציאות ה HDMI ברסיבר שלו הפסיקו לעבוד. כשחברי הפורום לא הצליחו לעזור בפתרון הוא פנה לאונקיו ואלו הפנו אותו למעבדה של הנציג שלהם בארץ והבטיחו לממן את התיקון. ואני רושם שוב, אולי בפעם החמישית, לא מדובר פה במימוש אחריות. הוא לא ניסה לממש אחריות ואונקיו גם מעולם לא הפנו אותו לממש כאן אחריות על מוצר שנרכש בחו"ל. סה"כ סוכם שהם יספגו את עלות התיקון, כמחווה של רצון טוב. הדיון הועבר לפורום הנוכחי בגלל הסאגה שנוצרה לו מול השירות של טופ אודיו.
כל ההצעות של מה היה עדיף לו לעשות או איפה עדיף היה לו לקנות וכן הלאה לא מועילות וכלל לא רלוונטיות כרגע, גם אם הן נכונות. אולי בכלל היה עדיף לו לרכוש בארץ? אולי בכלל היה מומלץ לו לפנות לאמזון? יכול להיות. אבל לא על זה הדיון. אפשר לנסות לעזור לבנאדם ואפשר גם לא להסכים איתו ולא לעזור, לגיטימי.
אין צורך לצטט כדי להגיב. בשביל זה יש "הגב".

shay1
חבר ותיק
חבר ותיק

נושא שלא נקרא #565 

Lior_M כתב:
...
...
·
ניסיתי להסביר לך שבעיית המונופולים בישראל היא הרבה יותר מורכבת מהתלונה שלך על המחיר הסופי לצרכן שטופ אודיו גובים.
...
·
אז תמשיך לשלם יקר לטופ אודיו ותילחם במונופולים ותהיה דון קישוט
תילחם אתה את המלחמות הקטנות את המלחמות הגדולות כבר יעשו בשבילך
אותו דבר כשאתה טיפש.

Newboy (פותח השרשור)
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 637 פעמים
קיבל תודות: 119 פעמים

נושא שלא נקרא #566 

jacko-il כתב:כנראה שאנשים פה שכחו (או בכלל לא ידעו) מאיפה הדיון הזה התחיל. הדיון התחיל בכלל בפורום אודיו שם פותח השרשור ניסה לאבחן בעזרת עזרת הפורום מדוע יציאות ה HDMI ברסיבר שלו הפסיקו לעבוד. כשחברי הפורום לא הצליחו לעזור בפתרון הוא פנה לאונקיו ואלו הפנו אותו למעבדה של הנציג שלהם בארץ והבטיחו לממן את התיקון. ואני רושם שוב, אולי בפעם החמישית, לא מדובר פה במימוש אחריות. הוא לא ניסה לממש אחריות ואונקיו גם מעולם לא הפנו אותו לממש כאן אחריות על מוצר שנרכש בחו"ל. סה"כ סוכם שהם יספגו את עלות התיקון, כמחווה של רצון טוב. הדיון הועבר לפורום הנוכחי בגלל הסאגה שנוצרה לו מול השירות של טופ אודיו.
כל ההצעות של מה היה עדיף לו לעשות או איפה עדיף היה לו לקנות וכן הלאה לא מועילות וכלל לא רלוונטיות כרגע, גם אם הן נכונות. אולי בכלל היה עדיף לו לרכוש בארץ? אולי בכלל היה מומלץ לו לפנות לאמזון? יכול להיות. אבל לא על זה הדיון. אפשר לנסות לעזור לבנאדם ואפשר גם לא להסכים איתו ולא לעזור, לגיטימי.
...
שחר עזוב. לא יעזור לך. גם אני הרמתי ידיים.

כן לקוח לא לקוח, רוצה לממש אחריות מחו"ל ועוד ועוד ועוד....

שימשיכו. האמת ידועה וברורה
·

Newboy (פותח השרשור)
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 637 פעמים
קיבל תודות: 119 פעמים

נושא שלא נקרא #567 

נועם22 כתב:הזמן והאנרגיות שהשקיע פותח השרשור הוא היה יכול כבר לקנות רסיבר חדש.
...
·אתה תשלם?

ועוד משהו - לא יעזור לאף אחד. כבר כתבתי את זה

אני ל א מוותר

הם יתקנו לי כמו שאונקיו הבטיחו

אפילו שזה גוזל אנרגיה זמן ומאמץ ואני מעל חודשיים בלי רסיבר.

מי שמעריך את זה שיעריך. ומי שלא, ורוצה לעקוץ ולהציק, גם בסדר. לא מזיז לי

kongo99
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 29 פעמים
קיבל תודות: 5 פעמים

נושא שלא נקרא #568 

גם לי כבר נראה שנועם22 קשור איכשהו אליהם... מסנגר על החברה יותר מדי:roll:
נועם22
הודעהנשלח: ה' 02/10/14 10:06 כותרת הודעה:
הזמן והאנרגיות שהשקיע פותח השרשור הוא היה יכול כבר לקנות רסיבר חדש.

נועם22
טרול
טרול
נתן תודות: 18 פעמים
קיבל תודות: 2 פעמים

נושא שלא נקרא #569 

@kongo99
·
תקשיב,אני לא קונה מטופאטדיו אפילו לא נעץ.
פשוט אני לא מסכים עם רוב הטענות שמופנות כאן כנגדם.

of1978
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 130 פעמים
קיבל תודות: 222 פעמים

נושא שלא נקרא #570 

נועם22 כתב:@kongo99
·
תקשיב,אני לא קונה מטופאטדיו אפילו לא נעץ.
פשוט אני לא מסכים עם רוב הטענות שמופנות כאן כנגדם.
...
·

יש פה שתי טענות ושתיהן מוצדקות.
1. הם גוררים רגליים בכוונה למען יראו ויראו.
2. התמחורים שלהם בארץ גבוהים באופן משמעותי לעומת חו"ל.
"Losers always whine about their best. Winners go home and f**k the prom queen"
John Patrick Mason

שלח תגובה

חזור אל “ייבוא, תמחור ושירות”