מחפש לקנות אוזניות עד 1000 ש"ח

כל מה שאי פעם רציתם לדעת על אוזניות, מגברי אוזניות ומה שבינהם.
SM88 (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
נתן תודות: 5 פעמים
קיבל תודות: 0

מחפש לקנות אוזניות עד 1000 ש"ח

נושא שלא נקרא #1 

יש לי תקציב של 1000 ש"ח לאוזניות וחריגה עד לעוד 100 שקל אם האוזניות ממש שוות את זה .

אז מה אני רוצה מהאוזניות שלי:

1)אני צריך שהם יהיו ניידות (מתקפלות שבאות עם נרתיק או קייס)
2)עדיף אוזניות טובות ב1000 ש"ח אבל אפשר גם משהו איכותי ב800 ש"ח שצריכות AMP ב200 ש"ח (מקור הסאונד שאני ישתמש בו הוא הפאלאפון שלי)
3)יש העדפה לאוזניות סגורות או חצי סגורות משום שאני ישתמש בהן בעיקר בפומבי (נסיעות ובית ספר)
4)אני שומע בעיקר EDM , DUBSTEP , CHILLSTEP , TRAP , POP ו INDIE . (אני אוהב שיש באוזניות שלי באס טוב)
5)יכול לקנות בארץ אבל גם יכול להזמין מחול .
עוד משהו ששחכתי לציין הוא שאני חושב לקנות את ה STREETS BY 50 DJ PRO PERFORMACE כי הן מתאימות בול לכל מה שרשמתי אך אני עדיין לא סגור עליהן

Nir1
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 12 פעמים
קיבל תודות: 103 פעמים

נושא שלא נקרא #2 

אם אתה מחפש איכות מוזיקאלית אז כדאי שתשכח מאוזניות כמו ביטס ו- 50 סנט. ממליץ במקרה שלך ללכת על Sennheiser HD 25 1 II. אוזניות סגורות על האוזן עם אטימה ממש טובה. אתה יכול לשמוע אותן בחנות של קילומבו בדיזינגוף סנטר.

SM88 (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל

נושא שלא נקרא #3 

Nir1 כתב:אם אתה מחפש איכות מוזיקאלית אז כדאי שתשכח מאוזניות כמו ביטס ו- 50 סנט. ממליץ במקרה שלך ללכת על Sennheiser HD 25 1 II. אוזניות סגורות על האוזן עם אטימה ממש טובה. אתה יכול לשמוע אותן בחנות של קילומבו בדיזינגוף סנטר.
...
·

כבר שמעתי בהן ולא ממש התלהבתי , הן לא נשמעות כמו אוזניות ששווה לבזבז עליהם מעל 1000 ש"ח

1:02

מה לגבי האוזניות AKG K845BT? קראתי עליהם פה באתר וגם ב head-fi.org והבנתי שהן ממש טובות .
למרות שהן לא מתקפלות ואין להם קייס :\

Nir1
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
קיבל תודות: 103 פעמים

נושא שלא נקרא #4 

לדעתי הסנהייזר HD 25 הן לא פחות ממדהימות ומהטובות שיש ברמת מחיר של עד 1000, אבל זה כבר עניין של טעם אישי ושמיעה סובייקטיבית.
אוזניות אלחוטיות אינן מסוגלות לספק את אותה איכות הצליל שניתן לקבל באוזניות רגילות, לכן אני באופן גורף אף פעם לא ממליץ.
אופציה נוספת ששווה לבדוק היא ה- V-MODA Crossfade שיכולות להתאים למה שאתה מחפש http://amzn.to/Vr1lSm

SM88 (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל

נושא שלא נקרא #5 

Nir1 כתב:לדעתי הסנהייזר HD 25 הן לא פחות ממדהימות ומהטובות שיש ברמת מחיר של עד 1000, אבל זה כבר עניין של טעם אישי ושמיעה סובייקטיבית.
אוזניות אלחוטיות אינן מסוגלות לספק את אותה איכות הצליל שניתן לקבל באוזניות רגילות, לכן אני באופן גורף אף פעם לא ממליץ.
אופציה נוספת ששווה לבדוק היא ה- V-MODA Crossfade שיכולות להתאים למה שאתה מחפש http://amzn.to/Vr1lSm
...
·

1)לא יודע לפי דעתי חסר להן משהו בסאונד וגם שומעים את זה בסרטון הזה
1:02

BLUETOOTH & WIRELESS
These headphones are essentially a Bluetooth & NFC capable version of the AKG K545. Other components are all the exact same, down to the drivers. (The only difference for the K845BT is the fact that the 2.5mm cable is switched to a 3.5mm cable. A very welcome addition.)
Sound Quality over Wireless was so similar to my impressions over tethering (cable), that I won't bother fully separating my sonic impressions into two sections.
In general, the only even-slightly discernable impact wireless has to sound quality is a very slight loss of detail due to compression.

SOUND & TECH
First off, these seem as if they would benefit quite a bit from amping, as I needed my volume to be a good 1 or 2 clicks higher than usual to get the same amount of volume. (In comparison to my Audio Technica ATH-M50's)
The above issue seems to be removed when using the headphone's bluetooth function, which uses its own battery to both power the headphones and their receiver.
The first words that came to my head when I put these on and began to play music was "Balance." Because that's what these are: not flat, and not v-shaped; they are balanced. There is a very slight emphasis on bass - specifically sub-bass - but I wanted that.
All frequencies I looked at had a great amount of detail without being fatiguing, and in my opinion, all frequencies had the perfect amount of presence.
Highs were detailed, non-sibilant, and extended well when they needed to. I guess you would say they 'sparkled'? (Never understood what people meant by that until now.)
Mid-range was detailed and up-front. The opposite of the M-100 and other V-shaped cans. I would not go as far as saying the mids were aggressive, but vocals are very well presented on these cans. Something that I felt was lacking from the M-100's and even my M50's slightly.
Bass was probably my most pleasant surprise with these cans. It punched hard when required, but even when it was called for in some of my more bassy songs, it retained its position with the other frequencies. To put it simply, it's as if this headphone knows when to punch hard with its bass, and when to use a more subtle touch. This is likely due to the way it does its Sub-bass. The AKG K845BT has very good, deep extension, but it plays the mid-bass relatively light. This results in a lighter bass when the song doesn't need it, and a nice 'oomph' when it does. Very impressed here.
Soundstage on the AKG K845's is also very impressive considering their closed nature. I find myself hearing new details I had missed before because everything feels as if it's more spaced out. Very happy with this, though it does also expose flaws in poorly recorded or poorly mastered music.

REVIEW מ HEAD-FI.ORG

3)הבעיה היחידה שלי עם V-MODA שזה אוזניות באס נאטו , אין בהם שום דבר טוב יותר , אני מחפש משהו עם באס אבל שהוא לא ישפיע על שאר הדברים באוזניה

avilavi
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 172 פעמים
קיבל תודות: 95 פעמים

נושא שלא נקרא #6 

SM88

שמעת את הסנהייזר בפועל או רק דרך יוטיוב??

SM88 (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל

נושא שלא נקרא #7 

avilavi כתב:SM88

שמעת את הסנהייזר בפועל או רק דרך יוטיוב??
...
·

גם בפועל , שמעתי אותם לפני חודש בערך אצל חבר ולא ממש התלהבתי , חסר בהן משהו לפי דעתי אבל אני ינסה ללכת לעוד חנות ולנסות אולי לשמוע אצלם לפני שאני מחליט מה לקנות

yoavlive
סמל אישי של משתמש
עוסק בתחום
עוסק בתחום
נתן תודות: 0
קיבל תודות: 1 פעם

נושא שלא נקרא #8 

אני ממליץ לך ללכת על אודיו טכניקה: ATH-M50, הן ממש מעולות בחי מהתקציב שלך, או ללכת על Shure SRH750.
שני הדגמים ממש מעולים ולא מגיעים לאלף שקל.

Eargasm
טרול
טרול
שם מלא: נועם

נושא שלא נקרא #9 

שמעת בhd25 דרך יוטיוב? זה הדבר הכי מטומטם ששמעתי בחיי! הרי אתה שומע אותן דרך האוזניות אייפון המעפנות שלך, מה זה שמעתי אותן?? לך שמע בחנות!
אני ממליץ על הm100 למרות שהן חורגות, ושהן אוזניות שהחתימה שלהן היא באס ואני לא אוהב כאלה.

mikel1999
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 223 פעמים
קיבל תודות: 128 פעמים

נושא שלא נקרא #10 

Eargasm
תקרא שוב, הוא כתב שהוא גם שמע את האוזניות האלו בפועל.

M50 מעולה אם אתה רוצה לחסוך כסף
M100 זה גם אפשרות מעולה אם אתה רוצה למתוח קצת את התקציב

זה קצת ישן אבל:
http://www.hifimusic.co.il/%D7%90%D7%95 ... 20703.html
שלח SMS למוכר לבדוק אם יש לו עדיין את האוזניות האלו, אם יש לו אז תקנה בלי להסס (אני חושב שהוא רצה למכור אותן בסביבות ה600ש"ח)
אני בעצמי כמעט קניתי אותן רק בגלל המחיר, אבל אני לא אוהב באס חזק אז לא קניתי אותן.
קח בחשבון שה750 צריכות מגבר, משהו כמו fiio E7 יעשה את העבודה.

SM88 (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל

נושא שלא נקרא #11 

mikel1999 כתב:Eargasm
תקרא שוב, הוא כתב שהוא גם שמע את האוזניות האלו בפועל.

M50 מעולה אם אתה רוצה לחסוך כסף
M100 זה גם אפשרות מעולה אם אתה רוצה למתוח קצת את התקציב

זה קצת ישן אבל:
http://www.hifimusic.co.il/%D7%90%D7%95 ... 20703.html
שלח SMS למוכר לבדוק אם יש לו עדיין את האוזניות האלו, אם יש לו אז תקנה בלי להסס (אני חושב שהוא רצה למכור אותן בסביבות ה600ש"ח)
אני בעצמי כמעט קניתי אותן רק בגלל המחיר, אבל אני לא אוהב באס חזק אז לא קניתי אותן.
קח בחשבון שה750 צריכות מגבר, משהו כמו fiio E7 יעשה את העבודה.
...
·

תודה על העזרה , וכן אני ישלח לו הודעה מחר בבוקר כנראה לבדוק אם הוא עדיין מוכר :)
Eargasm כתב:שמעת בhd25 דרך יוטיוב? זה הדבר הכי מטומטם ששמעתי בחיי! הרי אתה שומע אותן דרך האוזניות אייפון המעפנות שלך, מה זה שמעתי אותן?? לך שמע בחנות!
אני ממליץ על הm100 למרות שהן חורגות, ושהן אוזניות שהחתימה שלהן היא באס ואני לא אוהב כאלה.
...
·

1)הבנת הנקרא יש? אמרתי כבר גם ששמעתי אותן בפועל כבר
2)מחוץ לטווח מחירים שלי לצערי :\

LQDForce
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 2 פעמים
קיבל תודות: 83 פעמים

נושא שלא נקרא #12 

אני לא הייתי הולך על ה M50 אם יש לו תקציב גבוה יותר.
אם כבר, ATH-WS99 .

לפי כל מה שהוא מתאר, הוא מחפש אוזניות FUN עם הרבה באס וטרבל.

Fidelio X1
M-100
ATH-WS99
DT990 \ DT770 (עדיפות אחרונה, אבל המחיר זול)

epony
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K
נתן תודות: 647 פעמים
קיבל תודות: 1368 פעמים

נושא שלא נקרא #13 

LQDForce כתב:אני לא הייתי הולך על ה M50 אם יש לו תקציב גבוה יותר.
אם כבר, ATH-WS99 .

לפי כל מה שהוא מתאר, הוא מחפש אוזניות FUN עם הרבה באס וטרבל.

Fidelio X1
M-100
ATH-WS99
DT990 \ DT770 (עדיפות אחרונה, אבל המחיר זול)
...
הוא מחפש אוזניות סגורות עקרונית, אז ה-Fidelio וה-DT770/990 פחות מתאימות... ה-M-100 עלולה להיות יקרה מדי, אבל ה-XS החדשות של V-Moda דווקא נכנסות יפה לתקציב.

עוד אופציה אלה ה-Custom One Pro שרצות עכשיו (שוב, ושוב בהצלחה) ב-[url=https://www.massdrop.com/r/7GW29L]Massdrop[/url] - $190 כולל משלוח לארץ, כך שגם עם מיסים (ויש סיכוי שזה יעבור את המכס בלי לעצור שם) כל העסק ייסגר במשהו כמו 800 ש"ח, לאוזניות שעולות בד"כ משהו כמו 20-30% יותר... (i)
השוס הגדול ב-COP הוא שיש להן כמה מצבי באס שונים, ככה שאתה יכול להתאים חתימת הסאונד למוזיקה שאתה שומע, או סתם למצב רוח שלך. ;)

אופציה נוספת היא הסוני MDR-1R - סוני ידועים באוזניות עם באס מאוד עשיר, והדגם הזה בהחלט נהנה מהמוניטין הזה, מבלי להקריב את איכות התדרים הגבוהים יותר. אחלה אוזניות!

אופציה אחרונה היא האונקיו ES-CTI300 - אוזניות יפהפיות עם באס דומיננטי אבל לא נפוח, וצלילות יפה למידים והגבוהים. אם המראה של האוזניות חשוב אפילו קצת, אז אלה היפות ביותר..! 8)

SM88 (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל

נושא שלא נקרא #14 

epony כתב:
...
...
הוא מחפש אוזניות סגורות עקרונית, אז ה-Fidelio וה-DT770/990 פחות מתאימות... ה-M-100 עלולה להיות יקרה מדי, אבל ה-XS החדשות של V-Moda דווקא נכנסות יפה לתקציב.

עוד אופציה אלה ה-Custom One Pro שרצות עכשיו (שוב, ושוב בהצלחה) ב-[url=https://www.massdrop.com/r/7GW29L]Massdrop[/url] - $190 כולל משלוח לארץ, כך שגם עם מיסים (ויש סיכוי שזה יעבור את המכס בלי לעצור שם) כל העסק ייסגר במשהו כמו 800 ש"ח, לאוזניות שעולות בד"כ משהו כמו 20-30% יותר... (i)
השוס הגדול ב-COP הוא שיש להן כמה מצבי באס שונים, ככה שאתה יכול להתאים חתימת הסאונד למוזיקה שאתה שומע, או סתם למצב רוח שלך. ;)

אופציה נוספת היא הסוני MDR-1R - סוני ידועים באוזניות עם באס מאוד עשיר, והדגם הזה בהחלט נהנה מהמוניטין הזה, מבלי להקריב את איכות התדרים הגבוהים יותר. אחלה אוזניות!

אופציה אחרונה היא האונקיו ES-CTI300 - אוזניות יפהפיות עם באס דומיננטי אבל לא נפוח, וצלילות יפה למידים והגבוהים. אם המראה של האוזניות חשוב אפילו קצת, אז אלה היפות ביותר..! 8)
...
·

1) סוני בארץ נמכרות ליד ה 1400 שח ולא שולחים את הדגם מאמזון לארץ לצערי

2) ES , פעם ראשונה שאני שומע על האוזניות אבל אני בטוח יבדוק אותם אם אתה ממליץ כי אתה נראה כמו בחור עם ידע בתחום :)

3) COP באמת אוזניות טובות שאני קראתי הרבה עליהן במשך שבועיים בערך .

4) אני חושב ללכת על AKG K845 , הביקורות שלהן פשוט קנו אותי , אוזניות שיש בהן הכל .
נוחות , אוזניות נטוראל עם בס עמוק שיודע לתת בראש כשצריך (מהביקורות ב HEAD-FI.ORG)

yoavlive
סמל אישי של משתמש
עוסק בתחום
עוסק בתחום
נתן תודות: 0

Re: מחפש לקנות אוזניות עד 1000 ש"ח

נושא שלא נקרא #15 

לך על Audio Technica ATH-M50 - הכי טובות שיש, והן עכשיו במחיר טוב בזאפ.
ממש שווה לך.

שלח תגובה

חזור אל “אוזניות ומגברי אוזניות”