מחירים של מסכים שהם חלום מרומניה הרחוקה

פורום לדיון על נושאים הקשורים לפן המסחרי ו/או השירותי של התחום (איפה קונים? כמה עולה? מי הייבואן? המלצות על חנות? ענייני ייבוא/מכס וכו').
shay1
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 45 פעמים
קיבל תודות: 67 פעמים

נושא שלא נקרא #46 

molvy כתב: מה ש claudia5 אומר והוא צודק במאה אחוז מראה איזה צרכנים טיפשים אנחנו החברות הגדולות דפקו אותנו כל הזמן וכאשר הם הורידו מחירים ואנחנו האהבלים נשארנו איתם.
...
·זה נכון אבל אני קצת מסתייג , כיום שאני עזבתי את החברות הגדולות של הסלולאר ועברתי לחברה קטנה ומתחרה אני מרגיש את ההבדל
בין חברות יציבות שכבר פרסו כמעט על כל מטר ריבועי תשתית לבין חברות הקטנות שרוכבות על תשתית קיימת ויש הבדל מהותי . אני מכיר הרבה אנשים וחברות עסקיות שמחפשים יציבות שהסלולאר זה הפרנסה שלהם וברגע שיש מקומות ללא קליטה זה מהווה מחסום לעבור לחברה קטנה, מעבר לכך שכמו שאמרתם אנחנו הצרכנים לא יודעים מה זה צרכנות נבונה ולכן מי שיכול דופק אותנו .
נ.ב בארה"ב מחירי שיחות הסלולאר גבוהים פי כמה וכמה מכאן שלא לדבר על שיחות בינלאומיות בטלפוניה הרגילה ואף אחד לא מתרעם
כשאתה מת אתה לא יודע שאתה מת ,רק לאחרים זה קשה.
אותו דבר כשאתה טיפש.

molvy
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון HT
חבר במועדון HT
נתן תודות: 1245 פעמים
קיבל תודות: 1310 פעמים

נושא שלא נקרא #47 

shay1

אמרתי שחינוך צרכני מצריך תשלום מסוים מצד הצרכן אז נכון יש כאלה שלא יכולים לעזוב בגלל שזו העבודה שלהם אבל רוב רובם של הלקוחות נשארו עם הגדולים.

דוגמה נוספת היא המדיניות של החברות הללו למשוך לקוחות חדשים עם מבצעים שהם לא מעניקים ללקוחות הנוכחיים שלהם

לדעתי זו חוצפה שאין כדוגמתה ואנחנו נשארים למרות שחבר שלנו שהתנייד' לחברה שאתם אתה כבר שנים מקבל תנאים טובים משלכם.

למה הדבר דומה ללקוח ותיק של קיוסק שהולך עם חבר שלו לקנות קולה בקיוסק והמוכר שמכיר אתכם כבר שנים מוכר לחבר שלכם (שזו פעם ראשונה שהוא נכנס לקיוסק הזה) את הקולה בהנחה ומכם לוקח מחיר רגיל.

מרגיז לא ?!

shay1
חבר ותיק
חבר ותיק

נושא שלא נקרא #48 

molvy כתב: דוגמה נוספת היא המדיניות של החברות הללו למשוך לקוחות חדשים עם מבצעים שהם לא מעניקים ללקוחות הנוכחיים שלהם

לדעתי זו חוצפה שאין כדוגמתה ואנחנו נשארים למרות שחבר שלנו שהתנייד' לחברה שאתם אתה כבר שנים מקבל תנאים טובים משלכם.

למה הדבר דומה ללקוח ותיק של קיוסק שהולך עם חבר שלו לקנות קולה בקיוסק והמוכר שמכיר אתכם כבר שנים מוכר לחבר שלכם (שזו פעם ראשונה שהוא נכנס לקיוסק הזה) את הקולה בהנחה ומכם לוקח מחיר רגיל.

מרגיז לא ?!
...
זה בהחלט מקומם ומרגיז אבל רק אנחנו מתרגזים כי אנחנו רואים שדופקים אותנו בכל מקרה ! אבל הפטנט הזה של מבצעים ללקוחות חדשים קיים בכול מקום בעולם ובעיקר בארה"ב ושם מקבלים את זה בהבנה
אותו דבר כשאתה טיפש.

molvy
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון HT
חבר במועדון HT

נושא שלא נקרא #49 

אני עובר כל חצי שנה לחברה אחרת ומקבל את מבצעי ההתניידות

יש לי סימים כמעט לכל החברות

shay1
חבר ותיק
חבר ותיק

נושא שלא נקרא #50 

molvy כתב:אני עובר כל חצי שנה לחברה אחרת ומקבל את מבצעי ההתניידות

יש לי סימים כמעט לכל החברות
...
אז על מה ההתקוממות שלך ?
אותו דבר כשאתה טיפש.

jacko-il
סמל אישי של משתמש
חבר שלא מהעולם הזה
חבר שלא מהעולם הזה
נתן תודות: 783 פעמים
קיבל תודות: 1182 פעמים

נושא שלא נקרא #51 

חבר'ה, היבואנים כאן אכן מתמחרים את המסכים בצורה קצת חזירית, אבל צריך לזכור גם את הגנב השני במשוואה - מדינת ישראל. המיסוי שהנהיג האוצר בראשות לפיד על מסכים מעל 50 אינץ' הוא אסטרונומי.
בדקתי ייבוא אישי של מסך LG OLED 55 מארה"ב - מחיר כולל משלוח אווירי ארצה 13.5k, אחרי מס זה עובר את ה 20k.
אין צורך לצטט כדי להגיב. בשביל זה יש "הגב".

shay1
חבר ותיק
חבר ותיק

נושא שלא נקרא #52 

jacko-il כתב:חבר'ה, היבואנים כאן אכן מתמחרים את המסכים בצורה קצת חזירית, אבל צריך לזכור גם את הגנב השני במשוואה - מדינת ישראל. המיסוי שהנהיג האוצר בראשות לפיד על מסכים מעל 50 אינץ' הוא אסטרונומי.
בדקתי ייבוא אישי של מסך LG OLED 55 מארה"ב - מחיר כולל משלוח אווירי ארצה 13.5k, אחרי מס זה עובר את ה 20k.
...
את המדינה לא מעניין מה יש בתוך המסך 2K /4K/100K... יש מיסוי שצריך לשלם למסכים מעל 55" וזהו .
אם תשים לב בכתבת ההשקה של מסכי פנאסוניק בארץ
תראה את מסך 60" LED לדוגמא AS700 המחיר בארץ ואוסטרליה דומה אולם ברגע שזה קופץ למסך AL800 4K
המחיר בארץ מזנק פלאים לעומת אותו מסך באוסטרליה
נערך לאחרונה על ידי shay1 ב 27/08/2014 19:33, נערך פעם 1 בסך הכל.
אותו דבר כשאתה טיפש.

molvy
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון HT
חבר במועדון HT

נושא שלא נקרא #53 

shay1

ככול הנראה לא קראת את הדוגמה עם הקיוסק.

לאחר שאני עובר, שימור לקוחות בד"כ מתקשרים אלי ונותנים לי את התנאים שרציתי .... אבל זה מאוחר מידי

אם ההתנהלות החלמאית הזו נראית לך ....... אז ככול הנראה אין לי על מה להתקומם

:roll:

asaf23
חבר שלא מהעולם הזה
חבר שלא מהעולם הזה
נתן תודות: 67 פעמים
קיבל תודות: 272 פעמים

נושא שלא נקרא #54 

האירופאים מתקדמים, לא כמו ישראל. כבר שנים הם משדרים HD חינם FTA. בישראל עדיין ערוצים 1, 2, 10 וחינוכית ב-SD והרבה שידורים ביחס 4:3 כמו בשנות השמונים (n)

לאירופאים יש גם HbbTV, רדיו דיגיטלי DAB וכל מיני שכלולים שבארץ אפשר לחלום עליהם. הם גם מוכרים כרטיסים לכבלים בקניון, מכניסים לחריץ CI בטלוויזיה ואפשר לצפות, לא צריך לרכוש ממירים יקרים מהחברות.

shay1
חבר ותיק
חבר ותיק

נושא שלא נקרא #55 

molvy כתב:shay1

ככול הנראה לא קראת את הדוגמה עם הקיוסק.

לאחר שאני עובר, שימור לקוחות בד"כ מתקשרים אלי ונותנים לי את התנאים שרציתי .... אבל זה מאוחר מידי

אם ההתנהלות החלמאית הזו נראית לך ....... אז ככול הנראה אין לי על מה להתקומם

:roll:
...
אומנם חלמאות אבל זה רק בגלל השיטה הדפוקה של המערכת. בכל מקום בעולם לא היית מקבל את הצ'ופר וזה לגיטימי
החברה רוצה למשוך לקוחות חדשים ומציע תנאים טובים זה דרך שיווק מקובלת, אתה מבקש תנאים כמו לקוח חדש תתנתק מהחברה תמתין 3 חודשים או חצי שנה לצינון ואז תחזור כלקוח חדש אם תנאים מועדפים
אותו דבר כשאתה טיפש.

claudia5 (פותח השרשור)
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 1110 פעמים
קיבל תודות: 313 פעמים

נושא שלא נקרא #56 

זה שלפיד עד היום רק דופק את מי שהצביע לו זה ברור (אני בניהם) אבל המחירים היו גבוהים גם לפני זה .

bariko
סמל אישי של משתמש
חבר שלא מהעולם הזה
חבר שלא מהעולם הזה
נתן תודות: 1449 פעמים
קיבל תודות: 347 פעמים

נושא שלא נקרא #57 

jacko-il כתב:חבר'ה, היבואנים כאן אכן מתמחרים את המסכים בצורה קצת חזירית, אבל צריך לזכור גם את הגנב השני במשוואה - מדינת ישראל. המיסוי שהנהיג האוצר בראשות לפיד על מסכים מעל 50 אינץ' הוא אסטרונומי.
...
·

נכון מאוד, אלא שהמיסוי גבוה , לא רק על מסכי טלוויזיה.
כאשר התעניינתי פעם ברכישה של מגבר מסוים, הבעתי תמיהה על כך שהמחיר המבוקש, גבוה לאין שיעור לעומת המחיר בחו"ל.
בעל העסק, הפנה את תשומת ליבי למיסוי העצום, שאכן עשה את ההבדל.

השאלה רק איך המיסוי באירופה ובארה"ב, יחסית אלינו.
אינני מתמצא בכך...

shuali
סמל אישי של משתמש
טרול
טרול
נתן תודות: 228 פעמים
קיבל תודות: 753 פעמים

נושא שלא נקרא #58 

יש מוצרים שההבדל במחירים מגיע ל100%, המיסוי בארץ הוא בין 0 ל40 על מוצרי חשמל

shay1
חבר ותיק
חבר ותיק

נושא שלא נקרא #59 

הכול תלוי ברצונו הטוב של היבואן וכמה הוא רוצה להיות חזיר
יש יבואנים שהמוצרים שלהם מתומחרים באופן סביר לאירופה או ארה"ב ולא משתלם ליבא ביבוא אישי ויש יבואנים
שהם חזירים יותר גדולים שמתמחרים את המוצרים שלהם גבוה מאוד ביחס לאירופה וארה"ב
אותו דבר כשאתה טיפש.

claudia5 (פותח השרשור)
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 1110 פעמים
קיבל תודות: 313 פעמים

נושא שלא נקרא #60 

שלחתי מייל לאמזון.הסברתי שכמו שבשנה האחרונה רכשו מהארץ רסיברים רבים הגיע הזמן למסכים.נראה מה תהיה התשובה

שלח תגובה

חזור אל “ייבוא, תמחור ושירות”