i-Parcel - הזמנות מאמזון מתעכבות

פורום לדיון על נושאים הקשורים לפן המסחרי ו/או השירותי של התחום (איפה קונים? כמה עולה? מי הייבואן? המלצות על חנות? ענייני ייבוא/מכס וכו').
oris74 (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון HT
חבר במועדון HT
שם מלא: אורי
נתן תודות: 1102 פעמים
קיבל תודות: 916 פעמים

i-Parcel - הזמנות מאמזון מתעכבות

נושא שלא נקרא #1 

אני מזמין הרבה מאמזון ואף פעם לא היתה בעיה עם המשלוחים שלהם אבל כל פעם שהמשלוח עובר דרך i-Parcel יש לי עיכובים ותמיד יש להם תירוצים כגון "הכתובת לא נכונה" (נו באמת - מילא אם היה מדובר באיזה מוכר סיני מאיביי אבל מאמזון??) או "לא היה מספר טלפון לתיאומים" (אז למה לא לשלוח מייל כמו שאתם שולחים עבור מספר תעודת זהות למכס??)

שלחתי מייל לאמזון ואז החלטתי לחפש קצת בגוגל על החברה הזו - מסתבר שזה לא חדש ולמעשה הבעיה קיימת איתם בכל העולם:

http://www.amazon.com/forum/frustration ... 1J0EMVML11

לא ברור לי למה אמזון ממשיכה לעבוד איתם...

ra
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 156 פעמים
קיבל תודות: 121 פעמים

נושא שלא נקרא #2 

האמת שקיבלתי כמה משלוחים דרכם בזמן סביר
ובזמנים של עיצומים בדאר גם זה משהו

dima_vy
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה
נתן תודות: 135 פעמים
קיבל תודות: 298 פעמים

נושא שלא נקרא #3 

בדיוק לפני שבועיים קיבלתי חבילה שנשלחה עם iparcel, שגם הגיעה באיחור של שבוע. בזמן הזה פניתי לאמזון, והם אמרו לי שחבילה כנראה נאבדה ושלחו חדשה. בסופו של דבר היא לא נאבדה והגיעה בשלום, ואני החזרתי את החבילה החילופית. יש להם שירות לקוחות, ניתן לפנות אליהם ועונים תוך יממה.

ועובדים איתם בטח בגלל המחיר... יכולה להיות עוד סיבה הגיונית?

HT-Assaf
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 3 פעמים
קיבל תודות: 147 פעמים

נושא שלא נקרא #4 

I-parcel מאגדים כנראה את כל החבילות לישראל ומוסרים את החבילות לדואר שליחים של הדואר בנתב"ג וזה עובר להפצה בארץ.
בעצם מי שלא מוצא את הטלפון שלך או את הכתובת זה הדואר השליחים הרגיל.

ברגע שיש לך את המספר מעקב תשלח מייל לiparcel והם יגידו לך את המספר המעקב המקומי של הדואר שליחים. ולפי זה תדע איפה החבילה בארץ, במידה והיא הגיעה.

Nemesis
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 30 פעמים
קיבל תודות: 453 פעמים

נושא שלא נקרא #5 

מוזר, קיבלתי מספר חבילות דרכם בשבועות האחרונים.
התקלה היחידה היתה חבילה שאבדה, אבל זה היה אחרי שהם העבירו את החבילה למוקד דואר שליחים.

oris74 (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון HT
חבר במועדון HT

נושא שלא נקרא #6 

בסוף החבילות תמיד מגיעות אבל רק אחרי שאני פונה לשירות של iParcel - סתם מעצבן...

עובדה שכשאמזון שולחים ישירות אז זה מגיע במהירות ובזמן גם דרך הדואר אז למה נוצר העיכוב כש iParcel מעורבים??

עדכון: קיבלתי כרגע מהם מספר מעקב לדואר ישראל - בדקתי והסטאטוס הוא "בטיפול המוקד המוסר". בקיצור עכשיו אני צריך לרדוף אחרי דואר שליחים כי העדכון הזה הוא מלפני שבוע...

Nemesis
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

נושא שלא נקרא #7 

כך זה היה גם אצלי, וטרטרו אותי דואר ישראל הלוך ושוב עד שהודו שזה אבד.

liam
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 37 פעמים
קיבל תודות: 20 פעמים

נושא שלא נקרא #8 

אני מרבה להזמין מאמזון וגם לי היה ניסיון גרוע בפעם הראשונה ששלחו ע"י i-Parcel. הזמנתי מוצר כלשהו וכשבדקתי אחרי כשבוע לראות מה קורה עם המשלוח (הייתי צריך לקבל אותו), היה כתוב לי במעקב שהוא יצא ממחסני אמזון ביום הקניה ומאז אין עדכון למעט לפנות לחברת המשלוח, ניסיתי להתקשר אליהם ולא הצלחתי לתפוס אותם, שלחתי אימיילים ולא קיבלתי מענה.

פניתי לאמזון והם גם לא ידעו מה לעשות, וביקשו ממני להמשיך לנסות לתפוס את החברה (ואם אני לא מצליח לתפוס אותם, אז ישלחו לי שוב), אחרי הרבה ניסיונות שסוף סוף הצלחתי לתפוס אותם, הם ביקשו ממני את הת.ז בשביל המכס, שאלתי אותם האם החבילה תקועה במכס ובשביל זה הם צריכים את הת.ז, הם אמרו לי שהחבילה עוד לא יצאה מהמחסן שלהם מהרגע שקיבלו אותה מאמזון בגלל שלא קיבלו ממני ת.ז(!) חטפתי עצבים (שלחתי את החבילה במשלוח מהיר) ושאלתי אותם ממתי צריך את הת.ז מראש ולמה לא יצרו איתי קשר, לא הייתה להם תשובה לתת לי.

לסיכום הזמנתי מוצר שהייתי אמור לקבל בין 3-5 ימי עסקים וקיבלתי אותו אחרי 3 שבועות+.

Nemesis
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

נושא שלא נקרא #9 

נשמע לי נורא מוזר.
i-parcel תמיד שלחו לי הודעת מייל עם בקשה לת.ז. מיד שקיבלו את פרטי המשלוח, ויש להם מערכת אוטומטית שם ניתן למלא את הפרטים. יכול להיות שלא שמת לב למייל או שהוא נכנס לספאם?
בנוסף, המשלוחים ב- I-Parcel מארה"ב מוגדרים 8-16 ימי עסקים, ולא 3-5 ימי עסקים.

liam
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 37 פעמים
קיבל תודות: 20 פעמים

נושא שלא נקרא #10 

קיבלתי הודעה במייל רק אחרי שדיברתי איתם (אני מתנהל במיילים באופן שוטף, כך שלא היה יכול להיות שפיספסתי או שנכנס לספאם, וכמובן שבדקתי).

המוצר היה ספר, שלחתי ב- AmazonGlobal Priority Shipping היה מצויין 3-5 ימי עסקים, המשלוח עצמו עלה כ- $50.

Nemesis
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

נושא שלא נקרא #11 

אני די משוכנע שהתבלבלת. משלוח של 50 דולר וזמן אספקה של 3-5 ימים זה בוודאות לא I-Parcel, אלו משלוחים של UPS.

oris74 (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון HT
חבר במועדון HT

נושא שלא נקרא #12 

קיבלתי את החבילה היום מדואר שליחים (אחרי בירור פיזי בסניף הדואר שלי) - מסתבר שדואר שליחים לא יודעים להתנהל ללא מספר טלפון של הלקוח ולכן זה פשוט חיכה שאני אזום פנייה. כמובן שמספר הטלפון שלי מעודכן באמזון אבל למרות זאת משום מה הוא לא נכלל בכתובת שמופיעה על האריזה.

מה שהייתי מצפה מ i-parcel (אין לי שום ציפיות מהדואר..) הוא שיודיעו לי במייל, כמו שהם יודעים לבקש ממני ת.ז, שהחבילה נמצאת בטיפול של דואר שליחים ושישלחו לי גם מספר מעקב של הדואר.

Nemesis
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

נושא שלא נקרא #13 

אין ספק, זה חסרון של I-Parcel. צריך ליזום פנייה אליהם ברגע שרואים שהחבילה בארץ כדי לקבל מספר מעקב של הדואר.

offerbk1
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 81 פעמים
קיבל תודות: 183 פעמים

נושא שלא נקרא #14 

מוזר, לי לא היו בעיות איתם, בפעם הראשונה רצו ת.ז. וזהו...תמיד הגיע עד הבית.

embedded
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 39 פעמים
קיבל תודות: 15 פעמים

נושא שלא נקרא #15 

ניתן להזמין מוצרים ישירות מאמזון ארה"ב ישירות לישראל?

שלח תגובה

חזור אל “ייבוא, תמחור ושירות”