מתלבט אם לקנות PCH C-300

מחשבים, חומרה, KODI, NUC, Raspberry pi
RoeyTNT (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
שם מלא: RoeyTNT
נתן תודות: 64 פעמים
קיבל תודות: 22 פעמים

נושא שלא נקרא #16 

@ziv_r @istarmini @bariko

טוב, אז לא לקנות C-300. אז בתכלס אם לא אשתמש בו כנגן בלו-ריי אין לי מה לקנות מסדרת C, אז אקנה פשוט סטרימר מסדרת ה-A וזהו, לא צריך יותר מזה.

אך הבעיה שלי היא כמו שציינתי בהתחלה, הסיבה שמלכתחילה רציתי לקנות C-300 ולהשתמש בו כנגן בלו-ריי היא כי במשך 5 השנים שהיה לי A-200 היו לי גם 3 מכשירי בלו-ריי (2 מהם של LG) וכן, הם היו די זולים... ואיכות התמונה שלהם נפלה משמעותית מאיכות התמונה של ה-A-200. שזה נראה לי אבסורד לחלוטין. הייתי מוריד לצורך בדיקה סרט X בגודל 8-10 ג'יגה לסטרימר ומשווה אותו לעותק מקורי של אותו סרט בנגן בלו-ריי וקיבלתי איכות תמונה משמעותית פחות טובה בבלו-ריי מאשר בסטרימר.
לכן, חשבתי שהפיתרון לבעיה שלי היא סטרימר של PCH שהוא גם נגן בלו-ריי. אז אם גם זה לא פיתרון... אשמח להמלצה לנגן בלו-ריי שנותן איכות תמונה לא פחות טובה מהסטרימרים של PCH...
ובנוסף, מישהו מכם מכיר באמת את התופעה הזו של נגני בלו-ריי מסוימים שנותנים איכות תמונה פחות טובה מסטרימרים מסוימים?

http://www.hometheater.co.il/vt193039.html

istarmini
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון ה-15K
חבר במועדון ה-15K
נתן תודות: 1001 פעמים
קיבל תודות: 2180 פעמים

נושא שלא נקרא #17 

כמו שהוסבר לך בשרשור שצרפת במידה ואתה נותן לנגן לבצע עיבוד על אות הוידאו יתכן ותרגיש הבדלים במידה ולא אתה לא אמור להרגיש שום הבדל .

השאלה הנשאלת היא כמה? כמה כסף אתה מוכן להשקיע.

בעלויות הגיוניות ניתן לרכוש מאמזון אנגליה למשל נגני בלוריי של פנסוניק(תמיד נחשבו ליגה מבחינת איכות עוד מתקופת ה DVD ז"ל) או של סוני.

במידה ואתה רוצה להשתגע ניתן לרכוש נגן בלוריי של אופו דגם 103 שיש האומרים (וכנראה צודקים) נותן איכות תמונה מדהימה

ziv_r
סמל אישי של משתמש
עורך ראשי HTmag
עורך ראשי HTmag
נתן תודות: 2084 פעמים
קיבל תודות: 4725 פעמים

נושא שלא נקרא #18 

RoeyTNT,
הוספתי עוד הודעה בשרשור ההשוואה שצירפת, אני מאמין שההשוואה לא נעשתה בצורה נכונה.

bariko
סמל אישי של משתמש
חבר שלא מהעולם הזה
חבר שלא מהעולם הזה
נתן תודות: 1449 פעמים
קיבל תודות: 347 פעמים

נושא שלא נקרא #19 

RoeyTNT

אני סבור שההשוואה שלך לא מדויקת.
אתה מדבר על קבצים בנפח 8-10 ג'יגה שעברו דחיסה.
אם כבר, אז צריך להשוות בין BD מלא בנפח 30 ג'יגה צפונה, לבין דיסקים מקוריים שמופעלים בנגן בלוריי .
יש משתמשים רבים שיגידו שהם לא רואים שום הבדל בין קבצי ה-MKV האלה בנפח 8GB (שאני בכלל לא טורח להכניס לסטרימר ) לבין BD מלא.
אני לעומת זאת, שייך לקבוצה שכן רואה הבדלים, וכך גם יואב, אם יורשה לי לדבר בשמו...

אגב, בעבר כאשר רשת בלוקבסטר עדיין פעלה בארץ, הייתי משכיר שם בכמויות, והרצתי את הדיסקים על נגן הבלוריי של SONY . .
לא ראיתי הבדל באיכות מול ה-BD המלא שנוגן בפופקורן...

שי-כ
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
שם מלא: שי כהן
נתן תודות: 928 פעמים
קיבל תודות: 283 פעמים

נושא שלא נקרא #20 

אני חושב שזה קשור לאיכות הנגן בלו-ריי. ראיתי נגני בלו-ריי של LG ב700-800 ₪ (היום בטח עולים פחות), ואיכות התמונה שם הייתה ירודה ביחס לסטרימר.
אם תשווה מול נגנים של פיוניר או אופו, לדעתי ההבדל לא יהיה באיכות התמונה.

RoeyTNT (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
שם מלא: RoeyTNT
נתן תודות: 64 פעמים
קיבל תודות: 22 פעמים

נושא שלא נקרא #21 

@istarmini @ziv_r @bariko
קודם כל תודה לכולכם על העזרה :)

אני חושב שישנה אי-הבנה לגבי ההשוואה שעשיתי אז.
לא אמרתי שבנגן בלו-ריי שהריץ דיסק בלו-ריי מקורי מלא (בגודל של 30 ג'יגה לערך) הייתה איכות טובה יותר מקובץ מכווץ של 8-10 ג'יגה בסטרימר.
אמרתי שאיכות התמונה בנגן הבלו-ריי הייתה כ"כ מאכזבת שאפילו קובץ של 8-10 ג'יגה מכווץ בסטרימר נראה יותר טוב מדיסק בלו-ריי מקורי בנגן.
וכן, עשיתי את ההשוואה הזו גם עם קובץ בלו-ריי מלא לחלוטין שניגנתי דרך הסטרימר מול אותו סרט בדיוק שנוגן בבלו-ריי דרך דיסק מקורי.
והכיול היה זהה ב-2 היציאות והגדרתי את הנגנים על 24HZ כפי שנאמר לי. עדיין, שום דבר לא השתנה, הסטרימר תמיד ניצח ובגדול לא משנה מה עשיתי.
אני די בטוח שאני ו @שי-כ מדברים על אותו סוג של נגנים. היה לי נגן LG BD550 ועוד נגן LG BD370.

בכל מקרה, אז שורה תחתונה, אני צריך המלצה לנגן בלוריי עם איכות תמונה טובה :)
אני לא יודע מה טווח המחירים כיום ולמה לצפות. להגיד שאני מוכן להשקיע 500 ש"ח זה מעט מדי?

דבר ראשון שעשיתי זה בדקתי באמזון UK על האופו 103 שיואב המליץ לי עליו וישר ויתרתי על זה חחח 500 ליש"ט זה לחלוטין יקר מדי.
אז חיפשתי שם גם נגנים של סוני, פנסוניק ושל פיוניר כפי שהמלצתם לי וראיתי שהמחירים שם מתחילים מ45 ליש"ט בערך. שזה סבבה לגמרי. אבל אני לא יודע באיזה דגם לבחור מכל האופציות שמונחות מולי שם. תוכלו לעזור לי לבחור דגם?
(אני אגב מעולם לא הזמנתי מאמזון ולא יודע איך עובד שם כל הקטע של המשלוחים ואיך עובד על העניין עם המכס וכ'ו)

http://www.amazon.co.uk/s/ref=sr_in_-2_ ... 1632651031

שי-כ
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
שם מלא: שי כהן
נתן תודות: 928 פעמים
קיבל תודות: 283 פעמים

נושא שלא נקרא #22 

בעבר הומלץ כאן על דגם של פיוניר, אם אני לא טועה, נקרא BD450. עם קינפוגים מסויימים הוא יכול לתפקד גם כסטרימר שמריץ בלו ריי מלא עם תרגום חיצוני.
בזמן שהוא היה מדובר, הוא עלה 1200 ש"ח באמזון גרמניה.
כדאי שתחפש כי המידע שלי מבוסס על זיכרון...

bariko
סמל אישי של משתמש
חבר שלא מהעולם הזה
חבר שלא מהעולם הזה
נתן תודות: 1449 פעמים
קיבל תודות: 347 פעמים

נושא שלא נקרא #23 

RoeyTNT

אם אתה נחוש בדעתך ללכת על נגן בלוריי, הטיפ היחיד שאוכל עוד לתת מכאן, זה לבקש המלצות בפורום המיועד לכך, נגני DVD/בלוריי.

למעשה, הנגן היחיד שרכשתי היה S350 של SONY ,עדיין אצלי, מעלה אבק, עקב חוסר שימוש בדיסקים מקוריים.
מעולם לא טרחתי לבדוק מולו נגן אחר, יקר יותר...

בכל אופן, שיהיה בהצלחה (Y)

istarmini
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון ה-15K
חבר במועדון ה-15K
נתן תודות: 1001 פעמים
קיבל תודות: 2180 פעמים

נושא שלא נקרא #24 

ה 350 וה 550 של סוני מעולים אבל ישנים.
נסה לחפש 4100/4200 של סוני.

בנוסף חפש מה ששי הציע.

יש בלוחות נגן בלוריי של פיוניר בדוק אולי זה הדגם המדובר