חבילת גיימרים - בזק בלאומי

פורום רשתות, IT ומחשוב כללי - רשתות, ראוטרים, מחשבים ניידים, אביזרים וכו'.
ZvikaNadav (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
נתן תודות: 5 פעמים
קיבל תודות: 0

נושא שלא נקרא #16 

רוצה לעדכן כאן שמאז שפתחתי את הפוסט עד לאתמול, בדיקות טרייסים מעמיקות בכל צורה שהיא (שעות עומס עם/בלי גיימרים) והעברה עד לNETWORKING של 014 הם טוענים שהכל בסדר ותקין למרות שבפועל רואים שאין שום הבדל עם החבילת גיימרים ובלי.
אני כרגע ביקשתי לפנות למנהל בכיר יותר ,עד כה דיברתי כל התקופה עם המנהלים הטכניים שלהם ולצערי הם חסרי ידע ומנסים רק לשווק את עצמם..התשובה שקיבלתי היום מאחד המנהלים הוא "זה המוצר וזה מה יש".
אני אישית עבדתי עם הגיימרים בעבר עוד לפני התשתית NGN ובהחלט היה אפשרי לראות ניתוב שונה, פינגים נמוכים יותר וכמובן קבלת כתובת אייפי מפול ספציפי המעיד על כך שאתה תחת חבילת גיימרים...היום שום דבר מהאפשרויות האלה לא ניתן ולצערי אני מנוי משנת 2013 עם חבילת גיימרים ומרגיש מופסד.
אשמח שתשתפו אותי באולי פרטים שאני לא רואה, אולי החבילת גיימרים מבחינת המבנה שלה השתנתה,אולי יש חברה אחרת שבאמת מציעה חבילה שבהחלט עושה את העבודה?
רוצה לציין שבשיחה של 014 האחרונה כשנאמר לי "זה המוצר של בזק בנלאומי וזה מה יש" ולאחר שביקשתי הסבר מעמיק מצוות הNETWORKING שיתנו הסבר מאחורי הקלעים איך הם טוענים שהכל תקין למרות שרואים בבירור שאין הבדלים כלל וכלל עם החבילת גיימרים וללא.
זה ביזיון לדעתי...עובדים פה על אנשים בעיניים.

שלח תגובה

חזור אל “רשתות, אינטרנט ו- Fiber”