בעיה עם מאוורר קירור בסמסונג JS9000

טלוויזיות ומסכים LED, QD, UHD, 4K
KingRN (פותח השרשור)
חבר פעיל
חבר פעיל
נתן תודות: 50 פעמים
קיבל תודות: 3 פעמים

בעיה עם מאוורר קירור בסמסונג JS9000

נושא שלא נקרא #1 

מישהו יש לו מושג עם הודעה על מסך הטיוי מהסוג הבא:

"ישנה בעיה עם מאוורר הקירור. הטלויזיה תיכבה בקרוב כדי למנוע התחממות יתר".

מלחיץ משהו. קניתי אותה לפני שבוע סך הכל. שאני נוגע בטיוי היא לא חמה בכלל אבל קופסת החיבורים שלה לוהטת. מעניין אם מדובר על מאוורר במסך עצמו או בקופסת חיבורים ??

מישהו יודע משהו בנושא הזה ? סמליין כבר לא עובדים עכשיו ואין את מי לשאול..... :(

SONYES
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 574 פעמים
קיבל תודות: 269 פעמים

נושא שלא נקרא #2 

צילום ???? שנראה מה קורה כאן

תדליק מזגן

וקריאת שירות *5000000

jacko-il
סמל אישי של משתמש
חבר שלא מהעולם הזה
חבר שלא מהעולם הזה
נתן תודות: 783 פעמים
קיבל תודות: 1182 פעמים

נושא שלא נקרא #3 

זו ככל הנראה התחממות בקוסאת החיבורים ולא במסך עצמו. למעשה זו לא סתם קופסאת חיבורים, שם גם נמצא כל "המוח" של המסך ולכן ברור שזה יתחמם. זה חייב להיות ממוקם במקום פתוח ומאוורר אחרת זה מתכון לצרות.
אין צורך לצטט כדי להגיב. בשביל זה יש "הגב".

SONYES
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 574 פעמים
קיבל תודות: 269 פעמים

נושא שלא נקרא #4 

jacko-il כתב:זו ככל הנראה התחממות בקוסאת החיבורים ולא במסך עצמו. למעשה זו לא סתם קופסאת חיבורים, שם גם נמצא כל "המוח" של המסך ולכן ברור שזה יתחמם. זה חייב להיות ממוקם במקום פתוח ומאוורר אחרת זה מתכון לצרות.
...
·כן מאד הגיוני עכשו ראיתי כי מדובר בקופסא נפרדת

משהו מתחמם שם. וגם חם היום

KingRN (פותח השרשור)
חבר פעיל
חבר פעיל

נושא שלא נקרא #5 

שלום חברים,

קופסת החיבורים נמצאת אצלי בתוך המזנון עם הממיר של הוט וסטרימר ואכן היה שם לוהט.

אבל הוצאתי את הקופסה כבר יותר משעתיים והיא בחוץ על המזנון בבית ממוזג כל היום. למעשה הקופסה עכשיו אפילו קרה !!

לצערי עדיין איך שאני מדליק את הטיוי אחרי דקה קופצת לי התראה על המסך שיש בעיה עם מאוורר הקירור ותיכף הטלויזיה תיכבה מעצמה על מנת שלא יהיה חימום יתר.

עצביייםםםםם !!

jtk
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 454 פעמים
קיבל תודות: 533 פעמים

נושא שלא נקרא #6 

מאוורר בטלוויזיה! מצער. נשמע כמו סיבה להמנע מהדגם. מזל שלא צריך גם להחליף לדים כל 3000 שעות. :)

אתה שומע את המאוורר פועל? אולי הוא באמת הפסיק לתפקד.

Alon_Solo
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 71 פעמים
קיבל תודות: 443 פעמים

נושא שלא נקרא #7 

jtk שים לב שכנראה מדובר בקופסה שכל העיבוד יושב שם (למדו מהקל״ב ופירקו את זה לשני יחידות שונות - פרוססור ומסך לתצוגה 1:1 של האות בכניסה) ואולי היא לא מאווררת מספיק. בהחלט נקודה למחשבה. גם JEXY העלה נקודה טובה שקשה להשחיל את הכבל שיוצא מהקופסה החכמה.

KingRN (פותח השרשור)
חבר פעיל
חבר פעיל

נושא שלא נקרא #8 

Alon_Solo כתב:jtk שים לב שכנראה מדובר בקופסה שכל העיבוד יושב שם (למדו מהקל״ב ופירקו את זה לשני יחידות שונות - פרוססור ומסך לתצוגה 1:1 של האות בכניסה) ואולי היא לא מאווררת מספיק. בהחלט נקודה למחשבה. גם JEXY העלה נקודה טובה שקשה להשחיל את הכבל שיוצא מהקופסה החכמה.
...
מה שמוזר אבל שקופסת החיבורים שלי עכשיו נמצאת באזור פתוח על המזנון בבית ממוזג לחלוטין והגוף שלה דיי קר מהמיזוג.

עוד יותר מעצבן שההתראה הזו באה והולכת.

אין לי מושג מה לעשות עד יום ראשון בבוקר. ומה שעוד יותר מטריד אותי שסך הכל יש לי את הטיוי שבוע וכבר יש בעיות.

כמו שאני מכיר אותם בטח ירצו עכשיו לקחת אותה למעבדה.

KingRN (פותח השרשור)
חבר פעיל
חבר פעיל

נושא שלא נקרא #9 

זו ההודעה.

Alon_Solo
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

נושא שלא נקרא #10 

אין מה לאמר חוץ ממבאס. אולי יש בעיה במאוורר באמת או בחיישן טמפרטורה. מקווה שהשירות יהיה יעיל ומהיר. היתרון זה שאפשר אולי לבקש קופסה חלופית אם הבעיה בקופסה. רק שלא יבוא טכנאי שלא מבין כלום מהחיים שלו ונגיד יתעקש להוריד את הטלוויזיה שלא לצורך. כמובן שאולי הבעיה כן במסך. בקיצור אולי כדאי לשנות את שפת המערכת לאנגלית ולהריץ חיפוש על ההודעה. אולי תמצא מידע מועיל. רק שלא יגידו שזה בגלל הממיר של הוט :-) ואגב, עם עוד שנה נשרפת הקופסא - קנה EVOLUTION KIT

KingRN (פותח השרשור)
חבר פעיל
חבר פעיל

נושא שלא נקרא #11 

אתה מלחיץ אותי !!

מה ז"א בעיה בממיר של הוט ?? אני חווה את אותה בעיה גם שאני מנגן דרך הסטרימר או דרך USB מחובר לקופסת חיבורים.

מה זה evolution kit ??

אגב, מאחר ועבר רק שבוע מאז שקיבלתי אותה אני לא יכול להתעקש ולדרוש חדשה ????? אפילו לא עברו עדיין 14 ימים.

lasik
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 19 פעמים
קיבל תודות: 265 פעמים

נושא שלא נקרא #12 

נסה להנמיך את הבהירות של המסך. יתכן שיקטין את אפקט החימום שלו.
הוראות ההפעלה מציינות:
You can adjust the brightness level of the TV and prevent overheating to reduce overall power
consumption.
כמו כן המסך אמור לכבות עצמו אחרי מספר שעות למניעת חימום יתר
Automatically turns off the TV to prevent overheating when the TV remains on for four hours
without any user input

זאת כמובן עד ליום א' בו תפנה לשירות לבדיקה.
מוצרים חדשים בהזדמנות!
https://cutt.ly/xl459TY

KingRN (פותח השרשור)
חבר פעיל
חבר פעיל

נושא שלא נקרא #13 

נראה לי שאני פשוט אשאיר אותה כבויה עד ליום ראשון. וגם אז נראה כמה מהיר ויעיל יהיה השרות שלהם

jtk
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 454 פעמים
קיבל תודות: 533 פעמים

נושא שלא נקרא #14 

Alon_Solo כתב:jtk שים לב שכנראה מדובר בקופסה שכל העיבוד יושב שם
...
כן. אני מתייחס לחבילה השלמה כטלוויזיה. למרות שמאוורר בתוך הקופסא החיצונית הוא דבר שקל יותר לטפל בו כשצריך, עדיין זה דבר לא רצוי. גם מקור רעש, וגם חלק מכני שנשחק וידרוש החלפה (ועוד לפני זה ייתכן שילך ויעשה רועש יותר ככל שעובר הזמן).

קל"ב?

Alon_Solo
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

נושא שלא נקרא #15 

KingRN כתב:אתה מלחיץ אותי !!

מה ז"א בעיה בממיר של הוט ?? אני חווה את אותה בעיה גם שאני מנגן דרך הסטרימר או דרך USB מחובר לקופסת חיבורים.

מה זה evolution kit ??

אגב, מאחר ועבר רק שבוע מאז שקיבלתי אותה אני לא יכול להתעקש ולדרוש חדשה ????? אפילו לא עברו עדיין 14 ימים.
...
·אין מה להילחץ. סתם אני מכין אותך לאחת ההתנערויות הכי פופולאריות של נותני האחריות. במקרה שלך זה בלתי סביר כמובן.
הevolution kit זאת בעצם ״קופסה״ כמו שכבר יש לך שאליה הכל מתחבר ובה נמצא המעבד. ההבדל הוא שמדובר בקופסה של דגם חדש יותר (ייתכן ובדיוק אותה קופסה ואולי עם שינויים קלים). כלומר אם שנה הבאה סמסונג יוציאו טלוויזיה עם חיבור עתידי ויכולות פיענוח של HDR בשלוש שיטות שונות, תוכל לקנות רק קופסא חדשה שתדע לעשות את כל זה ותכלול את החיבור החדש מבלי להחליף את המסך עצמו.

שלח תגובה

חזור אל “טלוויזיות LCD,LED”