שאלה "מפגרת" למה בכלל שמשהו ירצה מכשיר אנדרואידי היום? יש סיבה מנצחת?

אפליקציות, מערכות הפעלה של גוגל אנדרויד - ginger bread, ice cream sandwich, froyo, jelly bean
shoki222 (פותח השרשור)
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 135 פעמים
קיבל תודות: 39 פעמים

שאלה "מפגרת" למה בכלל שמשהו ירצה מכשיר אנדרואידי היום? יש סיבה מנצחת?

נושא שלא נקרא #1 

רבים מתעניינים על אנדרואיד מעולה לרכישה. האם יש באמת סיבה לקנות מכשיר אנדרואידי? כבעלים של נקסוס 6, מכשיר עילית נקי ומעולה אני לא רואה שום סיבה מנצחת שאדם יחליט לקנות מכשיר אנדרואיד.

מאוד מעוצב ויפה, תמיד מעודכן, חווית ממשק משתמש נהדרת, מהיר וחלקלק....ובעל חומרה בקו הראשון, יש רק מכשיר אחד כזה - אייפון +6 (6S+). צר לי להגיד אבל זו המסקנה שלי משנים של שימוש באנדרואיד- שאף פעם לא מעודכן (מליוני פוסטים בעולם עם השאלה הנצחית "האים מכשיר XXX יקבל עדכון XXX ומתי", וזה הרי אף לא קורה ואתה תקוע באותה גירסה לנצח- ולך תחליף לאיזה רום מקוסטם מצ'וקמק) אינספור באגים, תקיעות ואיטיות, יבואנים ויצרנים שמלבישים את הרום שלהם ללא דיבאגינג והשקעה,אלף ממשקי משתמש מבית היוצר הקודח של החבר'ה בסמסונג\LG\ASUS והאמת, כל הסבל הזה בשביל "שיהיה פתוח" "שאפשר יהיה לשים רינגטון פעם בשנה בקלות".שיא ההפקרות, אתה לא יכול לקנות מכשיר אנדרואידי במקום אחר בעולם לשימוש בישראל בלי שיהיה דפוק בהסתרת העברית או בנעילה איזורית או בתאימות החומרה. הספקים והיבואנים מקמבנים ומשנים את התכונות האינהרנטיות של האנדרואיד כדי לחסום קניה בחו"ל ולרבים מאתנו יש "הבנה" לכך. לא לחינם החבר'ה באפל מוכרים את המכשיר כמו לחמניות החוויה היא נעימה וטוטאלית. אפילו המחיר של מכשיר אנדרואידי טוב כבר לא מהווה ייתרון. בכלל מזמן כבר האייטיונס הפך לנורמלי שלא לדבר על מליון תוכנות צד ג' לאייפון.

אתם רואים סיבה מנצחת למה לקנות סלולרי אנדרואידי? למה לסבול?

vic1234
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 32 פעמים
קיבל תודות: 178 פעמים

נושא שלא נקרא #2 

אז תקנה אייפון לא מבין לשם מה הפוסט? נושא שכבר ניתחן רבות
יש בכל מכשיר ובכל OS את היתרונות שלו ואת החסרונות של מכשיר אחר
יש אנשים שנהנים מאנדרויד ולא יתקרבו לאייפון
יש אנשים שבכלל נהנים מ WINDOWS PHONE
כל אחד קונה למה שהוא רגיל ומה שנוח לו
נערך לאחרונה על ידי vic1234 ב 29/09/2015 18:29, נערך פעם 1 בסך הכל.

toxin
סמל אישי של משתמש
חבר שלא מהעולם הזה
חבר שלא מהעולם הזה
נתן תודות: 47 פעמים
קיבל תודות: 688 פעמים

נושא שלא נקרא #3 

לא הבנתי מה רצית להגיד בפוסט הזה. אתה שואל למה לקנות מכשיר סלולרי עם אנדרואיד כשאתה בעצמך בעלים של נקסוס 6?

of1978
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 130 פעמים
קיבל תודות: 222 פעמים

נושא שלא נקרא #4 

תתחיל מזה שלא כולם יכולים להרשות לעצמם מחיר של אייפון ותתסיים עם זה שאנשים רואים הרבה יותר יתרונות באנדרואיד מאשר באייפון.

גם אני לא הבנתי את הקטע הזה שיש לך נקסוס 6 ואתה בכלל ממליץ על אייפון
"Losers always whine about their best. Winners go home and f**k the prom queen"
John Patrick Mason

shoki222 (פותח השרשור)
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

יש לי נקסוס 6 וחוויתי הארה

נושא שלא נקרא #5 

קניתי אותו לפני 3 חודשים ושחפשתי מכשיר לפני הקניה שלו לא הצלחתי בשום אופן להתביית על מכשיר אנדרואידי, ובכל מחיר, שיתן חווית משתמש הגייונית בו. התפשרתי על הנקסוס 6, בגלל שהיה דיל טוב באמאזון וההתפשרות היא במערכת ההפעלה הנקיה. בכנותאני לא רואה מכשיר אנדרואידי היום שיתן לך חוויה מסלולרי כפי שפרטתי.

shoki222 (פותח השרשור)
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

יש משהו שנהנה בכלל ממכשיר אנדוראיד ולא סובל מכל "הקקה" האנדרואידי שפרט

נושא שלא נקרא #6 

@vic1234
·

vic1234
חבר ותיק
חבר ותיק

נושא שלא נקרא #7 

אז תמכור אותו ותקנה אייפון 6+
גם אייפון לא משולם גם IOS עם הזמן נהיית יותר כבדה
מה הבעיות שהיו לך עם ה NEXUS 6.

מכיר הרבה אנשים שנהנים מאנדרויד ועוד של סמסונג וממשיכים לקנות אותם
ומכיר גם אנשים שנהנים מהאייפון
אבל התלוננו בזמנו על דברים קטנים כמו חוסר אפשרות להעביר דברים דרך WIFI או BT
והצורך ב ITUNES בשביל לעשות משהו עם המכשיר
זכור לי מימי הצבא אנשים עם אייפון מחפשים אנשים שיש להם מחשב נייד כדי להוריחד אייטונס ולסדר משהו במכשיר

vic1234
חבר ותיק
חבר ותיק

נושא שלא נקרא #8 

+ יש לך מכשירי אנדרוייד בפחות מ אלף שקל שפועלים אחלה לצרכים של אותם אנשים
אין אייפון במחיר הגיוני לאנשים שלא צריכים את קדמת הטכנולוגיה

psibeast
חבר במועדון HT
חבר במועדון HT
נתן תודות: 52 פעמים
קיבל תודות: 162 פעמים

Re: יש משהו שנהנה בכלל ממכשיר אנדוראיד ולא סובל מכל "הקקה" האנדרואידי

נושא שלא נקרא #9 

shoki222 כתב:@vic1234
·
...
·

כן. תגיד לי היום להחליף את האנדרואיד שלי באייפון חדש בלי כסף אני לא לוקח.
מבחינתי, ההכרח להשתמש ב ITunes זה כבר פגיעה קריטית בחווית השימוש במכשיר. זה שאני לא יכול להתחבר למחשב עם USB רגיל, או לתקשר עם שום דבר אחר שלא דרך הפרוטוקולים של אפל זה מבחינתי show stopper. אני לא סובל, לא מרגיש צורך לעדכן כל הזמן את המכשיר, הוא הגיע מהחנות עם כל מה שאני צריך ואין לי צורך לעדכן אותו. אין לי באגים ותקיעות, שום בעיות. בעיות היו לי רק עם ה ITunes עם השטויות שלו של הסנכרון עם מחשבים. יש לי אייפד בבית שקיבלתי מתנה וזנחתי אותו רק בגלל חווית המשתמש עם ITunes.

istarmini
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון ה-15K
חבר במועדון ה-15K
נתן תודות: 1001 פעמים
קיבל תודות: 2180 פעמים

Re: יש משהו שנהנה בכלל ממכשיר אנדוראיד ולא סובל מכל "הקקה" האנדרואידי

נושא שלא נקרא #10 

psibeast כתב:
...
...
·

כן. תגיד לי היום להחליף את האנדרואיד שלי באייפון חדש בלי כסף אני לא לוקח.
מבחינתי, ההכרח להשתמש ב ITunes זה כבר פגיעה קריטית בחווית השימוש במכשיר. זה שאני לא יכול להתחבר למחשב עם USB רגיל, או לתקשר עם שום דבר אחר שלא דרך הפרוטוקולים של אפל זה מבחינתי show stopper. אני לא סובל, לא מרגיש צורך לעדכן כל הזמן את המכשיר, הוא הגיע מהחנות עם כל מה שאני צריך ואין לי צורך לעדכן אותו. אין לי באגים ותקיעות, שום בעיות. בעיות היו לי רק עם ה ITunes עם השטויות שלו של הסנכרון עם מחשבים. יש לי אייפד בבית שקיבלתי מתנה וזנחתי אותו רק בגלל חווית המשתמש עם ITunes.
...
·

מסכים עם כל מילה.
אייפוניסטים לדעתי הם שבויי מערכת השיווק המדהימה של אפל.

b2k
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 234 פעמים
קיבל תודות: 856 פעמים

Re: שאלה "מפגרת" למה בכלל שמשהו ירצה מכשיר אנדרואידי היום? יש סיבה מנצ

נושא שלא נקרא #11 

shoki222 כתב:רבים מתעניינים על אנדרואיד מעולה לרכישה. האם יש באמת סיבה לקנות מכשיר אנדרואידי? כבעלים של נקסוס 6, מכשיר עילית נקי ומעולה אני לא רואה שום סיבה מנצחת שאדם יחליט לקנות מכשיר אנדרואיד.

מאוד מעוצב ויפה, תמיד מעודכן, חווית ממשק משתמש נהדרת, מהיר וחלקלק....ובעל חומרה בקו הראשון, יש רק מכשיר אחד כזה - אייפון +6 (6S+). צר לי להגיד אבל זו המסקנה שלי משנים של שימוש באנדרואיד- שאף פעם לא מעודכן (מליוני פוסטים בעולם עם השאלה הנצחית "האים מכשיר XXX יקבל עדכון XXX ומתי", וזה הרי אף לא קורה ואתה תקוע באותה גירסה לנצח- ולך תחליף לאיזה רום מקוסטם מצ'וקמק) אינספור באגים, תקיעות ואיטיות, יבואנים ויצרנים שמלבישים את הרום שלהם ללא דיבאגינג והשקעה,אלף ממשקי משתמש מבית היוצר הקודח של החבר'ה בסמסונג\LG\ASUS והאמת, כל הסבל הזה בשביל "שיהיה פתוח" "שאפשר יהיה לשים רינגטון פעם בשנה בקלות".שיא ההפקרות, אתה לא יכול לקנות מכשיר אנדרואידי במקום אחר בעולם לשימוש בישראל בלי שיהיה דפוק בהסתרת העברית או בנעילה איזורית או בתאימות החומרה. הספקים והיבואנים מקמבנים ומשנים את התכונות האינהרנטיות של האנדרואיד כדי לחסום קניה בחו"ל ולרבים מאתנו יש "הבנה" לכך. לא לחינם החבר'ה באפל מוכרים את המכשיר כמו לחמניות החוויה היא נעימה וטוטאלית. אפילו המחיר של מכשיר אנדרואידי טוב כבר לא מהווה ייתרון. בכלל מזמן כבר האייטיונס הפך לנורמלי שלא לדבר על מליון תוכנות צד ג' לאייפון.

אתם רואים סיבה מנצחת למה לקנות סלולרי אנדרואידי? למה לסבול?
...
·יש לך קודי באייפון? לא. למה? כי אפל החליטו שלא יהיה לך...
עכשיו תבין למה קונים אנדרואיד... כי לא צריך לפרוץ ולא צריך להיות מוגבלים בגן סגור.

molvy
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון HT
חבר במועדון HT
נתן תודות: 1245 פעמים
קיבל תודות: 1309 פעמים

Re: שאלה "מפגרת" למה בכלל שמשהו ירצה מכשיר אנדרואידי היום? יש סיבה מנצ

נושא שלא נקרא #12 

@shoki222
·
אכן שאלה מפגרת

mp3lll
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון ה-20K
חבר במועדון ה-20K
נתן תודות: 134 פעמים
קיבל תודות: 1006 פעמים

נושא שלא נקרא #13 

מעבר לזה שהיא מפגרת, זה פוסט טיפשי.
תהנה מאייפון, לא צריך פוסט על זה.
"הציבור מטומטם ולכן הציבור משלם" - אין יותר אקטואלי מזה.

wallalon
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 48 פעמים
קיבל תודות: 190 פעמים

נושא שלא נקרא #14 

סיבה מנצחת?

כי יש מכשירי אנדרואיד ב-200$, שעושים את רוב העבודה כמו אייפון ב700$

אני מניח שאתה לא נוהג בפרארי, כאילו למה שמישהו ירצה בכלל טויוטה קורולה?

shoki222 (פותח השרשור)
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

כמה תגובות לעונים לי- אני לא אייפוניסט אבל נדפקתי עם האנדרואיד.

נושא שלא נקרא #15 

1. שימוש באייטיונס ורק בו ללא חופשיות- אכן זה מחיר אבל האם מחיר זה הוא בר השוואה להתעסקות אינסופית ברומים מקוסטמים כדי לפתור באגים למשל ולא רק לפתור באגים אלה לקבלתפקוד מינימלי הוגן? ההתעסקות עם התכנות של האנדרואיד דרך ADB למשל קשה פי מאה מאייטיונס. וחוץ מזה מה כלכך עקרוני במערכת סגורה כמו איפון לרובינו המכריע זה מעניין ת'סבתא. יש כאלו משתמשים בעלי רוח אוניברסלית "פתוחה" שנלחמים "שיהיה פתוח" וסובלים מכל הקקה האחר מסביב. מזכיר לי שנסתי לא מזמן להתקין קודי על מחשב לינוקס. סיוט בהתגלמותו, התעסקות אינסופית של ימים. עברתי לווינדוס "הסגור" "ימח שמו" ונהנה מכל רגע בקלילות.
2. קודי באנדרואיד- סבבה, אז יש קודי באנדרואיד. בטח באייפון יש אפקלקציה דומה אחרת.
3. אין מכשיר ב 200$ שמתפקד כמו אייפון ונותן חוויה הוגנת של סמארטפון. זה אגדות אורבניות. תמיד יש סיפורים על דמויות הסטוריות כאלה שהפיאט 127 שלהם לוקחת את המרצדסים בעליה לירושלים.
4. לחיות בגן סגור זה די סבבה, יש קונטרול על מערכת ההפעלה, אין ממשקי משתמש הזויים- סמסונג אסוס LG חוואווי וכו...,שיש באג יש גוף גדול ומרכזי שמתקן את הבאג מה שלא קורה לעולם במכשירי האנדרואיד...אתה עם הבאג לנצח...עד שתלמד תכנות אנדרואיד ותוציא ת'נשמה על מציאת רום מקוסטם עם מינימום באגים. זה כולו סמארטפון- פלטפורמה לאפליקציות ולא פיקוח על הילודה או משטר קיצוב מזון.
5. המלך הוא ערום תודו....

שלח תגובה

חזור אל “Android - אנדרויד”