שרשור תגובות: Sennheiser HD800s + HDVD 800 – דיוק גרמני במיטבו

כל מה שאי פעם רציתם לדעת על אוזניות, מגברי אוזניות ומה שבינהם.
לירן_ב
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 96 פעמים
קיבל תודות: 68 פעמים

נושא שלא נקרא #16 

היה לי את המגבר הזה עם hd800 כמגבר אוזניות הוא מצויין אבל ה DAC שלו ברמה מאד נמוכה יחסית למחיר. יש את המגבר הזה ללא DAC בחצי מחיר. עדיף בהרבה

bar333
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 3 פעמים
קיבל תודות: 13 פעמים

נושא שלא נקרא #17 

בסכום הזה אפשר לקנות אוטו...

IamEzio
סמל אישי של משתמש
גורו מחשוב/לינוקס
גורו מחשוב/לינוקס
נתן תודות: 114 פעמים
קיבל תודות: 517 פעמים

נושא שלא נקרא #18 

וסכום של אוטו אפשר להשקיע בחסכון לילדים ולנסוע על גרוטאה (לא נכנס עכשיו לנושא הבטיחות של אוטו ישן מול חדש, אבל כל אחד עושה את השיקולים שלו), בסכום של מקרר טוב אפשר לקנות מקרר זול ומכונת כביסה ומייבש יחד. כל אחד קונה ומתאבזר לכיס שלו, זה שאני לא יכול להרשות לעצמי כרגע אוזניות ב-2000$ לא אומר שאני לא רוצה שאחרים יקנו ויהנו מהמוצרים האלו.

לאנשים יש את האופציה להשקיע ב-High End לא גורע ממי שאין לו, להפך, חלק גדול מהיופי באודיופילים זה שהם משדרגים כל כך הרבה והרבה פעמים מוכרים מוצרים במחיר מציאה כדי לעזור לממן את הדבר החדש הבא. מי שמרוויח זה האודיופילים התקצייבים שלפעמים נופלים על מציאות בסכומים מצחיקים יחסית לכשהיה חדש.

מה גם, הרבה מהפיתוחים בקטגוריות הזולות יותר זולגים עם הזמן מתוך הדגמים הבכרים, שמביאים לחברה לא מעט כסף (במיוחד לאוזניה סופר פופולארית כמו ה-HD800) ומאפשרים הצדקה לסכומי R&D גבוהים יותר.
JBL LSR305| IsoAcoustics Aperta Stands | Audio-GD NFB-11.28 | Beyerdynamic T1.2
| sennheiser hd58x jubilee |
Galaxy Note 9 | Gear S3 |

bar333
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 3 פעמים
קיבל תודות: 13 פעמים

נושא שלא נקרא #19 

להערכתי יש פה איזה אפקט PLACEBO לא מבוטל - לא חושב שיש הבדל משמעותי או כזה שאוזן אנושית מסוגלת להבחין בהבדל בין אוזניה של 50 דולר ל500 דולר...אנשים משקיעים יותר כסף ומאמינים אולי - כנראה שחייב להיות הבדל משמעותי שיצדיק את ההשקעה...ואז פסיכולוגית אולי מרגישים במשהו...אני אומר שוב שיהיה לכולם לבריאות בעניין הזה ולרגע לא מבטל את התחביב של אנשים בעניין הזה...אבל הסכומים שמגיעים אליהם...

Multimediaman
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 55 פעמים
קיבל תודות: 48 פעמים

נושא שלא נקרא #20 

תודה על הסקירה (Y)
"מי שנדפק פעם אחת כבר לא יכול להיגמל מזה"

IamEzio
סמל אישי של משתמש
גורו מחשוב/לינוקס
גורו מחשוב/לינוקס
נתן תודות: 114 פעמים
קיבל תודות: 517 פעמים

נושא שלא נקרא #21 

bar333 כתב:להערכתי יש פה איזה אפקט PLACEBO לא מבוטל - לא חושב שיש הבדל משמעותי או כזה שאוזן אנושית מסוגלת להבחין בהבדל בין אוזניה של 50 דולר ל500 דולר...אנשים משקיעים יותר כסף ומאמינים אולי - כנראה שחייב להיות הבדל משמעותי שיצדיק את ההשקעה...ואז פסיכולוגית אולי מרגישים במשהו...אני אומר שוב שיהיה לכולם לבריאות בעניין הזה ולרגע לא מבטל את התחביב של אנשים בעניין הזה...אבל הסכומים שמגיעים אליהם...
...
זה מה שכולם אומרים לפני שהם מנסים אוזניות יקרות.. אין פה וודו, כל אוזניה מפיקה צליל אחר עם חתימה אחרת, יש כאלו שיהיו חזקות במשהו אחד, יש כאלו שהיו Jack of all trades, זה הכל עניין של מה אתה מעדיף, אבל אתה יכול להשוות גראפים ולראות, האוזן האנושית "הממוצעת מינוס" בהחלט שמה לב לזה, זה כמו שתכנס לאוטו תעלה את הרמה של ה-BASS ב-EQ ל8+ ולא תשים לב להבדל בסאונד שאתה מקבל (אם כי במקרה הספציפי הזה הוא יהיה זוועתי).

GilSt
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 31 פעמים
קיבל תודות: 17 פעמים

נושא שלא נקרא #22 

mikel1999 כתב:עכשיו רואה, ואני לא מבין גדול באלקטרוניקה אבל אני מנסה להבין איך יש על זה:
[img2=600x699]http://cdn.stereophile.com/images/616pa ... inside.jpg[/img2]

יש תג מחיר של 3500$
...
·

תגגל Ray Samuels Dark Star.

mikel1999
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 223 פעמים
קיבל תודות: 128 פעמים

נושא שלא נקרא #23 

טוב יאללה השתכנעתי שלא צריך סלט של רכיבים כדי לייצר מגבר אוזניות היי אנד:)

שלח תגובה

חזור אל “אוזניות ומגברי אוזניות”