האתר להורדת כתוביות סבסנטר לא נפתח

מחשבים, חומרה, KODI, NUC, Raspberry pi
FastandFurious (פותח השרשור)
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 899 פעמים
קיבל תודות: 550 פעמים

נושא שלא נקרא #31 

@istarmini
16:9 אבחר לראות במסך טלויזיה מין הסתם

istarmini
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון ה-15K
חבר במועדון ה-15K
נתן תודות: 1001 פעמים
קיבל תודות: 2180 פעמים

נושא שלא נקרא #32 

האיטלקי כתב:@istarmini
16:9 אבחר לראות במסך טלויזיה מין הסתם
...
·

חוץ מזה שתקבל תמונה בגודל של בול דואר הכל דבש.(כשמתרגלים לתמונה גדולה במקרן קשה לחזור ל 16x9 קטנה)

חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

נושא שלא נקרא #33 

@istarmini
תראה כל העניין עם המקרן מהדהד לי בראש כבר שנה, ורק בשבועיים האחרונים התחלתי להפנים אותו ובאמת לחשוב לכיוון, אין לי כוח להתחיל לחפש מקרנים כרגע ולבדוק מפרטים, כמה בכלל עולה מקרן 4k דיי איכותי לא חייב להיות הצעקה האחרונה חחחחח כולל המסך עצמו?
אז כבר שבועיים יש לי התלבטות מה לעשות לאיזה כיוון ללכת? כרגע אני עם טלויזיה פלזמה 720, אפילו לא full hd, מסך נורמלי לסלון בבית אני כבר חייב, הדילמה היא מה לעשות? לקנות טלויזחה full hd ספינת דגל משהו טוב, היום זה ממש יוצא זול אתה כבר יודע, ואז עוד כמה חודשים להביא מקרן טוב? או
לשבת על הגדר לחכות שמחירי הoled ירדו ולרכוש מסך 4k מהטובים של lg למשל.ואז לרכוש מקרן ?

istarmini
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון ה-15K
חבר במועדון ה-15K

נושא שלא נקרא #34 

האיטלקי כתב:@istarmini
תראה כל העניין עם המקרן מהדהד לי בראש כבר שנה, ורק בשבועיים האחרונים התחלתי להפנים אותו ובאמת לחשוב לכיוון, אין לי כוח להתחיל לחפש מקרנים כרגע ולבדוק מפרטים, כמה בכלל עולה מקרן 4k דיי איכותי לא חייב להיות הצעקה האחרונה חחחחח כולל המסך עצמו?
אז כבר שבועיים יש לי התלבטות מה לעשות לאיזה כיוון ללכת? כרגע אני עם טלויזיה פלזמה 720, אפילו לא full hd, מסך נורמלי לסלון בבית אני כבר חייב, הדילמה היא מה לעשות? לקנות טלויזחה full hd ספינת דגל משהו טוב, היום זה ממש יוצא זול אתה כבר יודע, ואז עוד כמה חודשים להביא מקרן טוב? או
לשבת על הגדר לחכות שמחירי הoled ירדו ולרכוש מסך 4k מהטובים של lg למשל.ואז לרכוש מקרן ?
...
·

מסכים זה לא התחום שלי . לי יש בבית בחדר משפחה פלזמה בת 10 של סמסונג גודל 42 ועבור יונית לוי המרוץ למליון ו X פאקטור לי זה מספיק ועד שמבמסך לא ימות אני לא אחליף אותו.
קולנוע ביתי מורכב מסאונד ותמונה . תמונה כמה שיותר גדולה ככה עדיף כי רק אז אתה מקבל חוויה אמיתית.
מקרן 4K נייטיב עולה כרגע הון תועפות .
יש מקרני JVC ואפסון החדשים שתומכים בקומבינת ה 4K כלומר יודעים לקבל 4K אבל מציגים קומבינה של הגדלת מספר הפיקסלים ,כל חברה והקומבינה שלה. ממרחק של כ 4 מטר יש האומרים שעל המסך בגודל של כ 100 אינץ תתקשה לראות הבדל בין 4K נייטיב לקומבינת ה 4K ועיקר השוס אמור להגיע מה HDR אבל כרגע אין תכנים זמינים ב 4K ולא ב HDR הרוב זה קטעי הדגמות או שימוש בנטפליקס ,מי שצופה בסדרות.

אז מה עושים?
1. מוותרים כרגע וממתינים לירידת מחירי המקרנים שהם נייטיב 4K ולפריצת ה UHD ,כדי שנוכל להשיג תכני 4K .
2.רוכשים את אחד מדגמי הקומבינה ונהנים מאוד .
כמה עולה? ה 9300 החדש של אפסון מתומחר בארץ בכ 25000. לא יודע כמה ניתן להשיגו בארץ / חו"ל.
ה 5000 של JVC מתומחר בארץ בכ 28000 ש"ח ניתן להשיגו מאמזון בכ 19200 . מנסיון אישי ,מדובר במקרן מדהים תמונה מטורפת.

לגבי מסך.
עבור מסכים גדולים נדרש מנגנון מתיחה כדי למנוע גלים. מסך חשמלי כזה יעלה לך כ 6000 ש"ח ברכישה בארץ של גראנדויו או בפחות במידה ותזמין מחו"ל.

זה בגדול , בקיצור סדרי גודל של כ 25-30K ש"ח לכל החבילה.

כמובן שניתן גם בפחות אבל תאלץ "להתפשר" על FHD רגיל (שזה לא רע בכלל) ואז תוכל לרכוש מקרן משמעותית זול יותר .

בהצלחה

razserv2010
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 114 פעמים
קיבל תודות: 66 פעמים

נושא שלא נקרא #35 

תשובה לפותח השרשור:

big007
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
שם מלא: חיים
נתן תודות: 631 פעמים
קיבל תודות: 192 פעמים

נושא שלא נקרא #36 

istarmini כתב:
...
...
·

החלטה נבונה אבל במקרה הזה כשיגיע סרט 16x9 תאלץ לשנות הזום במקרן.
...
·יואב
כל נושא פתיחת תמונה על מסך 1:2.35 והקטנת הזום במקרן אם מדובר בתמונה 16:9 ,אפשרי גם במקרני כניסה כמו אופטומה או שזה מצריך עדשה אנפורמית או מקרן עם זיכרון עדשה כמו במקרנים המתקדמים יותר?
לא הצלחתי להבין איך זה עובד?

idan309
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 298 פעמים
קיבל תודות: 321 פעמים

נושא שלא נקרא #37 

אכן מצריך מקרן עם זכרון עדשה או עדשה אנמורפית.
כמובן שגם בשביל להשתמש בעדשה אתה צריך מקרן שמסוגל לקבל אותה ולדעתי לא כל מקרן ברמה בסיסית מסוגל לקבל אותה.
במקביל כמובן לוודא שלמקרן המדובר יש מספיק זום בכדי שמאותו מרחק הקרנה יוכל למלא את המסך ב-2 הפורמטים.

istarmini
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון ה-15K
חבר במועדון ה-15K

נושא שלא נקרא #38 

big007 כתב:
...
...
·יואב
כל נושא פתיחת תמונה על מסך 1:2.35 והקטנת הזום במקרן אם מדובר בתמונה 16:9 ,אפשרי גם במקרני כניסה כמו אופטומה או שזה מצריך עדשה אנפורמית או מקרן עם זיכרון עדשה כמו במקרנים המתקדמים יותר?
לא הצלחתי להבין איך זה עובד?
...
·

זה מצריך משחק בזום אין הכרח לזכרון עדשה כשיש זכרון עדשה זה מבוצע בלחיצת כפתור ללא זכרון יש צורך לשנות הזום ידני.
במידה והמקרן כולל אופציה של שימוש בעדשה אנמורפית אז גם זו אפשרות ואז במקום לשחק עם הזום משחקים עם העדשה האנמורפית (מזיזים אותה הצידה במידה ומותקנת על מסילה או משנים את המצב שלה ל 16x9 באופן ידני/חשמלי תלוי בעדשה.)
עדשה אנמורפית זה סיפור לא זול ענין של כ 8000-10000 ש״ח בתור התחלה.

b2k
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 234 פעמים
קיבל תודות: 856 פעמים

נושא שלא נקרא #39 

הכותרת של הפוסט הראשי "האתר להורדת כתוביות סבסנטר לא נפתח"

ו 97% מההודעות פה לא קשורות לנושא.
מוזר...

חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

נושא שלא נקרא #40 

@b2k
הכל בסדר, היית שיחה שזזה למקומות קצת אחרים.

חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

נושא שלא נקרא #41 

@razserv2010
·רק בשורות טובות והרבה הצלחה

שלח תגובה

חזור אל “חומרה PC + סטרימרים”