האתר שלנו מבוסס על פרסומות. ללא פרסומות לא נוכל להתקיים כלכלית.
כנראה שנעשה שימוש בדפדפן שלך בחוסם פרסומות אשר פוגע בנו כלכלית
אנחנו מבקשים שתוסיף אותנו לרשימה הלבנה Whitelist בתוסף חוסם הפרסומות שלך

תודה והמשך גלישה נעימה באתר!
מאמרים אחרונים

שתף בפייסבוק שיתוף בפייסבוק
RSS - מאמריםמאמרים
RSS - פורומיםפורומים
דווח למנהל דיווח למנהל
קישור לעמוד זה קישור לעמוד זה
עוד בקבוצת HT

TP-Link Archer C7 AC1750 Dual Band Gigabit 1750Mbps

עמוד 2 מתוך 2
עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2 
   פורומים > HTPC ומחשוב > רשתות, IT ומחשוב
מחבר הודעה
dgeffen
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל

הצטרף בתאריך:
  Aug 23, 2009
מספר הודעות: 41

#16  נשלח: ד' 03/01/2018 16:53

שלום, אשמח לעזרתכם. אני עובר לפרטנר, תשתית בזק, ורוצה לקנות ראוטר באמזון או BH ארה"ב (יביאו לי).
צרכים: שיתמוך AC ו- 5G- אך גם שיהיה פשוט לתפעול/התקנה (אני ממש פחות מבין מכם ). דירה לא גדולה.
האם הדגמים שפרטתם בשרשור מתאים לפרטנר עם תשתית בזק (VDSL?) כדי שלא אצטרך גם מודם בנוסף? (כלומר אותו ראוטר משמש גם כמודם)
מה מומלץ וקל להתקנה במחיר של כעד $100 בין ה:
1. Tenda AC18
2. https://www.amazon.com/TP-Link-Qualcomm-Processor-Archer-C7/dp/B00BUSDVBQ?tag=h0dab-20&
3. https://www.amazon.com/NETGEAR-Smart-Router-Gigabit-Amazon/dp/B00Z0V2NQ8?tag=h0dab-20&
4. https://www.amazon.com/TP-Link-Qualcomm-Processor-Archer-C7/dp/B00PDLRHFW?tag=h0dab-20&

תודה )
| פרופיל | שלח הודעה | חפש
useru
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל

הצטרף בתאריך:
  Dec 30, 2015
הבעות תודה: 1

#17  נשלח: ה' 04/01/2018 8:49

dgeffen
·
על פניו כל אחד מהדגמים שהבאת יתאימו רק שכולם הם ראוטר בלבד ללא מודם. עקרונית זו הדרך המומלצת (אולי מעט יקרה יותר) מכמה סיבות עיקריות: גמישות (במידה ומדובר רק בראוטר את המודם ניתן לשנות בהתאם לסוג התשתית, בזק/הוט), וכעיקרון במקרה של ראוטר מול מודם/ראוטר משולב, ברב המקרים ראוטר בלבד יהיה איכותי יותר ועם אפשרויות נוספות מאשר מכשיר משולב.
לגבי מודם (במקרה שלך לבזק), עומדות בפניך בגדןל 2 אפשרויות:1 מה שהספק (תשתית או אינטרנט בהתאם למסלול שלך) נותן ולשונות אותו למצב ברידג' (בד"כ עניין של כמה דקות של הגדרות) או 2. לרכוש בשוק החופשי מודם בהתאם למהירות וטכנולוגיית החיבור שלך (עד 40 ומעל 40, עם ווקטורינג או בלי) עניין של כ200 ש"ח לערך.
לכל אחת מהאפשרויות יתרונות וחסרונות כגון איכות הקליטה והמהירות, גמישות בתכנון הרשת ומי אחראי במקרה בעיה ואו תקלה.
במקרה הפרטי שלי, הייתי בשנתיים האחרונות עם בזק/בינלאומי והיה לי מודם/ראוטר שלהם, בהתחלה של די לינק ואח"כ הוחלף (עקב בעיות סינכרון) ב Vtech. שניהם היו בסדר ונתנו ביצועים שעברו את הסף שנדרש (לא מבריקים אבל חינמיים) וכעת שעעברתי להוט אז המודם הוא של הוט (אין דרך אחרת) והראוטר שהזמנתי אמור להגיע...(בינתיים הגדרתי את המודם/ראוטר בזק כברידג'...)
בנוסף, אצלי כל החיבורים הם אלחוטיים ללא אף חיבור קווי (dual band AC, 10-15 devices, וצריכת נתונים ברמה של כמה עשרות ג'יגה ביום-טלפונים, מחשבים, קודים וכו').
לסיכום, הקונפיגורציה שלך היא בהתאם לרצון ולכיס שלך, אין נכון ולא נכון גורף.
dgeffen
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל

הצטרף בתאריך:
  Aug 23, 2009

#18  נשלח: ה' 04/01/2018 12:12

תודה על התשובה המפורטת. הבנתי שעדיף להפריד. העניין הוא שבפרטנר, אליהם עברתי לא מספקים רק מודם. יש להם רק ראוטר משולב שעולה כסף ואני כמובן לא רוצה לשלם כפול. איזה מודם אני צריך לקנות? האם יש הבדלים משמעותיים בין המודמים לצרכים ביתיים? (אני כלל לא מחובר בכבל, רק wireless). והאם גם מודם כדאי לקנות בחול או שאפשר אחד פשוט בארץ ב KSP או דומה?
האם במקרה זה לא עדיף לחפש ראוטר משולב מודם המתאים ל VDSL של בזק (להוט לא אעבור בכל מקרה)?
תודה
useru
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל

הצטרף בתאריך:
  Dec 30, 2015
הבעות תודה: 1

#19  נשלח: ה' 04/01/2018 14:38

dgeffen
·
מכיוון שאני משתדל לייעץ רק במה שיש לי נסיון אז אין לי דגם ספציפי של מודם לתת לך. תעבור על הפוסטים בפורומים הרלוונטיים ותראה, נדמה לי (בלי התחייבות) שיש דגם של TP-Link משהו 9960 או 9970 (לא זוכר) שהוא מודם/ראוטר מאוד זול (כ200 ש"ח) ובו תשתמש כמודם (קשה להשיג כיום מודם בלבד והמחיר לא ישתנה בהרבה). בכל מקרה תוודא שהמודם מתאים לבזק ותומך ווקטורינג כדי שלא יהיו לך בעיות מול התשתית. לגבי היכן לקנות, נראה לי שעדיף בארץ משתי סיבות: מחיר-כמה כבר תוכל לחסוך מ200 ש"ח..., ויותר חשוב, אם יהיו לך בעיות מול התשתית, יש לך למי לפנות (תאורטית...).

אתה תמיד יכול ללכת על דגם משולב, יש אפילו כמה מומלצים אבל לדעתי ההפרש בחיר לטובת המשולב לעומת הגמישות והאיכות הגבוהה יותר בפתרון מבוזר, נוטה לטעמי למבוזר, אבל שוב, צה שמתאים לך טכנית וכספית (אין נכון ולא נכון, יש מתאים ומתאים יותר לכל אחד).

האם מה שפרטנר מציעה הוא בתשלום חודשי או קניה חד פעמית?

דרך אגב, אני הזמנתי את הAC18 שהגיע לארץ אבל עוד לא אלי ואמור להיות תואם לU68AC, אותו אחבר למודם של הוט.
כל הזמנים הם שעון קיץ - ישראל (GMT+3) הצג הודעות קודמות:    
פורומים > רשתות, IT ומחשוב עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2 

שם משתמש:
נתוני כניסה לכל אתרי HT:

סיסמא:

| 

קפוץ אל: 
לא ניתן לשלוח הודעות בפורום זה
לא ניתן להגיב להודעות בפורום זה
לא ניתן לערוך את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן למחוק את הודעותיך בפורום זה