סנהייזר HD58X Jubilee או HD6XX?

כל מה שאי פעם רציתם לדעת על אוזניות, מגברי אוזניות ומה שבינהם.
Jonny123 (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 12 פעמים
קיבל תודות: 19 פעמים

סנהייזר HD58X Jubilee או HD6XX?

נושא שלא נקרא #1 

אהלן חברים,

בעבר ערכתי השוואה בין HD650 ל- HD600.
לא מצאתי ביניהן הבדל מאוד גדול.
אולי טיפה יותר בס ב-650 אבל זה כבר היה מזמן אז לא זוכר.
המסקנה העיקרית שלי הייתה ששתיהן אוזניות מעולות.

אגב, שמעתי גם אוזניות מסדרת HD598 וכדו' אבל פחות אהבתי.

הבנתי שה-HD6XX הן בעצם HD650 בעיצוב אחר.
אבל אני ממש לא בטוח שהבנתילמה ה-HD58X Jubilee (שעכשיו בדרופ) אמורות להיות דומות.
לכן אני מתלבט אם כדאי להזמין אותן או לא...

מישהו הבין את הסיפור של האוזניות האלו?
ואיך הן בהשוואה ל-HD650 או HD6XX או HD600?

תודות!

legopart
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 942 פעמים
קיבל תודות: 421 פעמים

נושא שלא נקרא #2 

האמת שכל סיפור ה HD58X עשה לי סלט מוחלט בין
HD580 HD600 HD650
לפי תאור ציר הזמן שלהם הדרייברים שלהם לא קשורים לאף אחד מהם.
אבל מסבירים שהדגם HD580 Jubilee היה פריצת דרך בסדרת ה HD600 שאחר כך גם שומשו בשנים מסויימות בתור הדרייברים של HD600 והייתה גם שנה שהיו בתוך HD650
בפועל הם לא נתנו השוואה מה בפועל מקבלים מה HD58X
לדעתי לקחו חתך רב מדי של שנים והציגו את זה ש SENNHEISER לא היו עקביים במספר הדגם באזניות שלהם... וזה ממש עצוב!! - אני פעם ראשונה רואה דבר כזה.

מכאן שההשוואה היחידה שקיימת היא בין HD6XX ל HD58X שהלכה מראש לטובת ה HD6XX שהראו התאמה של "95%" ל HD650

לדעתי בשורה התחתונה, לא שווה לקנות את ה HD58X אלא אם באמת אתה רוצה שיהיה לך שעיר לעזלל מסדרת ה 600 בשביל לעשות עליו נסיונות ומודינג
נערך לאחרונה על ידי legopart ב 27/01/2018 12:55, נערך פעם 1 בסך הכל.

Roy.T
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 33 פעמים
קיבל תודות: 166 פעמים

נושא שלא נקרא #3 

זה לא ממש מסובך.. ואין לזה בכלל קשר ל-HD598.

ה-HD580 זה פשוט הדגם שקדם ל-HD600, שהחליף אותו במהלך השנים, שלאחר מכן עבר ריענון נוסף
בדמות ה-HD650, אם כי לא ירד מפס הייצור כמו ה-HD580.

שלושת הדגמים דומים גם ברמת העיצוב וגם בחתימת הסאונד, אך עם שינויים מסויימים.

ה-Jubilee 58X של מאסדרופ זה פשוט סוג של רימייק ל-HD580 הישנות והטובות, עם שינויים בעיצוב ובסאונד.

לא שווה לקנות? שעיר לעזעזל? לא ברור איך הגעת למסקנות הללו. ב-150 דולרים, שזה זול יותר מ-M50X, זה
דיל עם תמורה נהדרת. אחלה VFM לאוזנייה אודיופילית מצויינת. שוב, ביחס למחיר, כי הכל יחסי.

זה שיש כרגע את ה-6XX שהן למעשה בדיוק HD650 בצבע אחר, במחיר זול ומשתלם גם כן, זה לא משנה את
העובדה שה-58X זה דיל מעולה בפני עצמו.

legopart
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

נושא שלא נקרא #4 

התבלבלתי ורשמתי 598 במקום 580

מה שבטוח, בהפרש של 50$ אפשר היה לרכוש את HD6XX שכך עשיתי.
כל מה שעלה לי בראש זה ההשוואה בין ה HD58X ל HD6XX.

היה ווידאו ביוטיוב שאמר שאם רוצים לבזבז כסף על מודינג אז זה פתרון טוב למרות שלדעתי אם כבר משקיעים בזה אז שווה להנות מזה.
יש לי את ה M50 שקניתי במחיר מלא והשקעתי בהן רבות בגלל החסרונות הרבים בהן.

אז מה אתה אומר לגבי ה HD58X ? האם הן טובות? והאם בדיל הנוכחי שווה ללכת על ה HD6XX במקומן ...?

אתה מתכנן לקנות בנוסף ל HD650 את ה HD58X בשביל האוסף?

הערה כרגע ברשותי ה ATH-M50 H579 DT880 ועכשיו מחכה גם ל HD6XX אבל אין לי מגבר טוב. לצערי המחיר על האזניות הטובות היה הרבה יותר כדאי לרגע זה מאשר להשקיע על מגבר.

קיימת אפשרות ב MASSDROP לצרף הזמנות?
הייתי רוצה לקנות את הפאדים עבור ה M50 אבל זה יקר בצורה מטורפת (כרגע משתמש בזוג וולור סיניים)
יש גם דיל של פאדים עבור ה HD58X ו HD6XX אבל גם הם יקרים ברמות.

Ilyan
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 133 פעמים
קיבל תודות: 155 פעמים

נושא שלא נקרא #5 

ממה שהבנתי מהתיאור ומביקורת אחת אלה בעצם הHD660S עם כיול עוד יותר בהיר, כלומר אפשר לשכוח מסאב-באס אבל מצד שני- במה קצת יותר גדולה. אין קשר ל580 הקלאסיות, סתם בחירה לא הגיונית מבחינת השם.

Roy.T
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק

נושא שלא נקרא #6 

ל-HD660S יש דרייברים של HD700, כנראה רחוקות בלא מעט מה-HD6XX/5XX על כל דגמיהן.

התיאור במסדרופ מדבר בדיוק על -HD580, שכאשר לרגל 25 שנה סנהייזר השיקו את ה-HD580 Jubilee כמהדורה מוגבלת. משם היה הרעיון של מאסדרופ להחזיר את הדגם מהמתים עם גרסה "משופרת" שתקרא - HD58X Jubilee.

Ilyan
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק

נושא שלא נקרא #7 

גם ה58X האלה עם דרייברים של 150ohm אם לא שמת לב. כשרשמתי "תיאור" התכוונתי "מפרט". תיאור המלל לא ממש מעניין, המרקטינג שלהם מאוד מהוקצע כמובן אבל בשום אופן לא ניתן להסתמך עליו FWIW.

תחשוב הגיוני, יש להם דרייברים של HD700 שהם משתמשים בהם לHD660S, למה שהם לא ייקחו את זה גם לספין אוף של מסדרופ?

legopart
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

נושא שלא נקרא #8 

בגלל זה אני לא קונה MASDROP בגלל שכל מוצר שם הוא כמו חתול בשק

קיצור אתה אומר שה HD58X Jubilee הם ה HD700
יתכן גם יותר טובים מה HD6XX ?

Roy.T
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק

נושא שלא נקרא #9 

Ilyan כתב:גם ה58X האלה עם דרייברים של 150ohm אם לא שמת לב. כשרשמתי "תיאור" התכוונתי "מפרט". תיאור המלל לא ממש מעניין, המרקטינג שלהם מאוד מהוקצע כמובן אבל בשום אופן לא ניתן להסתמך עליו FWIW.

תחשוב הגיוני, יש להם דרייברים של HD700 שהם משתמשים בהם לHD660S, למה שהם לא ייקחו את זה גם לספין אוף של מסדרופ?
...
·
זה לא נשמע הגיוני.. (בעיני לפחות)
אם זה היה נכון הם היו מציינים את זה בגאווה כבר בשורה הראשונה. אתה מדבר על אוזניה שעולה
150 דולרים שמורכבת מאותם הדרייברים של אוזניה שעולה פי 3, ובכלל שמדובר באוזניה שממוקמת
מאוד גבוה בליין של סנהייזר.

ואפילו יותר מזה - ה-HD700 זו לפחות אוזניה שבנוייה בצורה שונה לחלוטין מה-6XX, רק עכשיו
סנהייזר הוציאה את ה-660 S שעולה לא פחות מ-500 דולרים, אז אתה רוצה לומר לי, שהם הסכימו
שאותו הדרייבר שב-660S, יורכב באוזניה שעולה 150 דולרים שניראת כמעט אותו הדבר?

אני מתקשה מאוד להאמין. ואשמח לאכול את הכובע, כי באותו הרגע אצטרף לדרופ.

Rodness
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 113 פעמים
קיבל תודות: 67 פעמים

נושא שלא נקרא #10 

ממה שהבנתי זה דרייבר שמשתמש באותה טכנולוגיה של ה-HD660S, אבל זה דרייבר שונה. שימו לב שזמן האספקה הוא מתישהו בסביבות יולי 8O

Ilyan
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק

נושא שלא נקרא #11 

או שזה בדיוק אותו הדרייבר או שהם מאוד קרובים אחד לשני, לדעתי הקודם אבל זה לא ממש משנה. אם אין להם בעיה לשים את הדרייבר של הHD700 (או נגזרת מאוד קרובה שלו) בHD660S ולהנדס את כל האקוסטיקה סביבו כך שיישמע כבן בסדרה 6 אז אפשר לעשות זאת גם עם כמעט אותה אוזניה בתכנון אקוסטי שונה מעט (או קצת יותר ממעט, כאמור היא עוד רחוקה מלהיות in the wild) ובמקום לשים על האוזניות פרמיה של מספר תלת ספרתי של אחוזים (העלות של האקוסטיקה לא משמעותית לעומת הדרייבר וההשקעה עליו כבר מזמן החזירה את עצמה אני מאמין), מאיזושהיא סיבה מוזרה זה נראה להם בסנהייזר צעד נכון למכור אותה בפיחות דרסטי של שולי הרווח, ובלבד שלא יהיה קשר רשמי לHD660S כי אז הם באמת חותרים תחת עצמם. רק מראה בפעם האינסוף ואחת את ההשפעה של המיצוב והמרקטינג על כל זה.

אז למה בכל זאת הלכו לHD58X? לא יודע. תכלס, לקרוא להן HD60X היה יותר הגיוני לדעתי.

legopart
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

נושא שלא נקרא #12 

נותרו 13 שעות למכירה
https://www.massdrop.com/buy/massdrop-x ... headphones

קנו כבר 1600 שזה משמעותית פחות מה 6XX אז על מה מדובר? יש משהו נסתר שאנחנו לא יודעים?
כי עד היום החתול בשק שהם מכרו היה טיפה יותר גרוע מהמקור, כי הם מכרו או מיקס לא ידוע או הגרסה הכי חלשה במותג.

הבהרה הזמנתי את ה 6XX וכנראה אחכה כך אחרי מרץ שיגיע אלי, אבל שוב פעם מדובר במחיר משתלם ובמוצר שסוקר כוודאי תואם וכדאי לרכישה, יותר מה HD650

האם ה 58X הוא כדאי ומשתלם כמו קודמיו? ובתור אחד שהזמין את ה 6XX אז נראה לי שהוא יהיה כבר מיותר עבורי.
אם היה את 7XX אז כנראה שהוא היה משתלם יותר.

Roy.T
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק

נושא שלא נקרא #13 

אם זה המצב (שזו החלטה תמוהה בעיני) אפילו גם אם לקחו את הדרייבר של ה-HD700 ושינו אותו בצורה מסויימת, הריי שמדובר בדרייבר יותר חדיש מזה שב-HD6XX, בעלות נמוכה יותר. ממש מוזר בעיני.

המחשבה הרציונלית הראשונה שעברה בראשי זה שמדובר באיזה דרייבר מיושן (סטוקים שנשארו) שעבר רענון\שינוי מסיבי, היו לסנהייזר בעבר דרייברים 150 אום.
וכאילו מכאן הגיע הרעיון של להחיות איזה דגם וינטג' ולקרוא לו 58X.

[size= 12px]לא חשבתי לרגע על האפשרות שהם ישתמשו בדרייבר של אחד מדגמי הקצה שלהם בשביל אוזניה בעלות זולה כ"כ, ועוד באותו הזמן שהם משיקים אוזנייה במחיר פרימיום שנראת זהה כמעט לחלוטין.

בכל מקרה עדיין לא ראיתי מקור רשמי\אמין שמאמת את זה בצורה וודאית, שכן אין שום איזכור לזה גם במאסדרופ, וזה לא ממש משהו שאפשר להסתיר לאורך זמן.. ככה שאני די שולל את האפשרות שמנסים בכוונה להסתיר זאת.

legopart
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

נושא שלא נקרא #14 

זה מה שמופיע בדף עצמו של MASSDROP
אני לא מבין בגראפים בכלל
[imgbig]https://i.imgur.com/fH7wapv.png[/imgbig]
[imgbig]https://i.imgur.com/o0mcZFN.jpg[/imgbig]
[imgbig]https://i.imgur.com/2fYHrzJ.jpg[/imgbig]

Jonny123 (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 12 פעמים
קיבל תודות: 19 פעמים

נושא שלא נקרא #15 

רק לוודא שאני מבין נכון....
HD6XX זהות לגמרי מבחינת רכיבי סאונד ל-HD650?

ומה שופר ב-HD660S ביחס ל-HD650?
מישהו ניסה אותן ויודע להצביע על ההבדל והאם שווה לשדרג מ-HD650?

שלח תגובה

חזור אל “אוזניות ומגברי אוזניות”