מחפש אוזניות טובות באיזור ה $150-200 למוזיקה וגיימינג ב- PC

כל מה שאי פעם רציתם לדעת על אוזניות, מגברי אוזניות ומה שבינהם.
Ilyan
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 133 פעמים
קיבל תודות: 155 פעמים

נושא שלא נקרא #31 

אמנם אפשרות סבירה שהנוחות תהיה לא אידיאלית עם העיצוב קשת המיושן הזה של הייפימן אבל למה סתם לבאס מבלי שהתנסית באוזניות? לא לעניין.

JDx
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 81 פעמים
קיבל תודות: 48 פעמים

נושא שלא נקרא #32 

דווקא הבקורות ברשת אומרות שה4xx קלות יחסית לפלאנר אחרות (370גרם) ולא קראתי שמישהו התלונן על הנוחות.

prolol
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 36 פעמים
קיבל תודות: 59 פעמים

נושא שלא נקרא #33 

Ilyan כתב:אמנם אפשרות סבירה שהנוחות תהיה לא אידיאלית עם העיצוב קשת המיושן הזה של הייפימן אבל למה סתם לבאס מבלי שהתנסית באוזניות? לא לעניין.
...
·יש לי את הHE500, כבדות.. בספק כמה ה4XX יהיו פחות. אבל הכל שטויות, בסופו של דבר, לפחות בעיניי, הסאונד יותר חשוב.

JDx
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 81 פעמים
קיבל תודות: 48 פעמים

נושא שלא נקרא #34 

prolol כתב:
...
...
·יש לי את הHE500, כבדות.. בספק כמה ה4XX יהיו פחות. אבל הכל שטויות, בסופו של דבר, לפחות בעיניי, הסאונד יותר חשוב.
...
לפי המפרט של המוצר הhe-500 הן אוזניות ששוקלות 500 גרם ואילו ה4xx שוקלות 370 גרם. זה הבדל משמעותי.

vickie
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 4 פעמים
קיבל תודות: 8 פעמים

נושא שלא נקרא #35 

תראה לגיימינג אני הכל ממליץ על הgame one בגלל שהם גם מציעות מיקרופון עם סאונד מעולה (הם פתוחות) וגם בנויות טוב.
בגלל שאתה לובש אותם שעות רבות לדעתי הם יהיו מתאימות.
בהצלחה.

Roy.T
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 33 פעמים
קיבל תודות: 166 פעמים

נושא שלא נקרא #36 

ה-4XX שוקלות בדיוק כמו ה-400I, וטיפה פחות מה-HE560. זה ממש לא ה-HE6 או ה-HE-500 ששוקלות חצי
קילו למרות העיצוב הדומה. עם הפוקוס PADS הן יהיו נוחות מאוד. עם ה-HM5 הן יהיו נוחות ביותר.

הן יהיו מעולות לגיימינג, אין לי ספק בזה בכלל, הן מבחינת נוחות והן מבחינת חתימת הסאונד.

אם היה מדובר בגיימינג נטו אוזניה כמו ה-SHP9500 או איזו AD700X היו מעל ומעבר, אבל כשמדובר
גם באוזניה למוזיקה ועוד בעיקר אלקטרונית, טראנס וכ', הן לא ממש יתאימו. ה-4XX שנכנסה בדיוק בתקציב
תדע לתת מענה לשני המצבים.

Yoshiro (פותח השרשור)
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
נתן תודות: 3 פעמים
קיבל תודות: 0

נושא שלא נקרא #37 

קודם כל זה נכון שאני רוצה גיימינג סביר אבל אני בעיקר שומע מוזיקה ואני כן רוצה בס עם נוכחות ובגלל שאני רגיש לתדרים גבוהים אני מעדיף אוזניות פחות צווחניות ולכן החלטתי לקחת את ה 4xx כפי שרועי הציע.
לגבי המשקל אני מניח ש- 370 גרם זה בהחלט לא מבוטל אני מקווה שעם מודינג אפשר להפחית את המשקל לכיוון ה 300 גר' שזה כבר סביר (כמה דגמי אוזניות גיימינג מגיעות למשקל הזה).

שלח תגובה

חזור אל “אוזניות ומגברי אוזניות”