מאמרים אחרונים

שתף בפייסבוק שיתוף בפייסבוק
RSS - מאמריםמאמרים
RSS - פורומיםפורומים
דווח למנהל דיווח למנהל
קישור לעמוד זה קישור לעמוד זה
עוד בקבוצת HT

Dali Epicon 6 או B&W 804D3 ,לגבי במה השילוב של HEGEL H360 יהיה טוב יותר?

עמוד 1 מתוך 2
עבור לעמוד  1  |  2  |  הבא 
   פורומים > אודיו > אודיו יוקרתי
מחבר הודעה
DreamTheater
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל

הצטרף בתאריך:
  Sep 10, 2017
הבעות תודה: 2
מספר הודעות: 30

#1  נשלח: ו' 26/10/2018 12:42
Dali Epicon 6 או B&W 804D3 ,לגבי במה השילוב של HEGEL H360 יהיה טוב יותר?

התלבטות בין 2 הרמקולים האלה
איזה רמקול עדיף יותר
והאם המגבר ידגיש היתרונות ברמקול מסויים בינהם
| פרופיל | שלח הודעה | חפש
genvirt
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Mar 25, 2010
הבעות תודה: 88
מספר הודעות: 1415

#2  נשלח: ו' 26/10/2018 20:24

אם ברשותך 360 - דבר הכי טוב, נכון ובריא - זה לגשת לאחת מהחנויות שבו רמקול מוצג ולשמוע, כמובן אם סוג מוזיקה שאתה אוהב.
אוזן שלך יגיד הכי טוב מה נכון .
אישית (לא היה לי ניסיון של אף רמקול וחברה שציננתה) היתי מעדיף את דאלי, אך שוב - רק לשמוע אם ניתן

genvirt
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Mar 25, 2010

#3  נשלח: ו' 26/10/2018 20:29

אגב, נזכרתי - כן שמעתי את דאלי (מכווה שאני לא טועה - לפי תמונה - זה הם) אצל ליאור (אודיוקלאב - ודי אהבתי, יש באס עסיסי וצליל מפורט, בקיצור רמקול עם "נוחכות".
אך אם יש תקציב כזה - יש עוד אופציות - למשל פוקאל סופרה 2 - סאונד סוף הדרך (לטעמי כמובן)

נ.ב
האם קראתה תגובות באינטרנט? כדאי...

genvirt
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Mar 25, 2010

#4  נשלח: ו' 26/10/2018 21:55

יש עדכון קטן (תודה לחבר בפורום) - אצל ליאור מוצג אפיקון 8.
מאמין שגם 6 נשמעה מאולה

DreamTheater
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל

הצטרף בתאריך:
  Sep 10, 2017

#5  נשלח: ו' 26/10/2018 22:00

בהחלט האפיקון 8 רמקול מעולה ,עולה כפול באזור ה80 אלף...
רמקול שעושה תעבודה...

נערך בפעם אחרונה על-ידי DreamTheater בתאריך ה' 01/11/2018 1:13, נערך בסך הכל 2 פעמים
DreamTheater
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל

הצטרף בתאריך:
  Sep 10, 2017

#6  נשלח: ו' 26/10/2018 22:05

genvirt כתב:
יש עדכון קטן (תודה לחבר בפורום) - אצל ליאור מוצג אפיקון 8.
מאמין שגם 6 נשמעה מאולה

כן כן,שמעתי את האפיקון 8 אצל ליאור ברור איזה שאלה,רמקול מעולה!! פשוט אין מה לומר!
אחד היתרונות של 8 שיש לו עוד יחידת מיד למעלה שאין ב6,
אבל מעניין לשמוע את ה6 לעומת ה804 אנחנו ניקח תרמקולים לחנות כאשר יגיע להם הרמקול המדובר ונבדוק d3804 מול Epicon 6
genvirt
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Mar 25, 2010

#7  נשלח: ו' 26/10/2018 22:07

סבבה! בהצלחה ותהנה!
DreamTheater
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל

הצטרף בתאריך:
  Sep 10, 2017

#8  נשלח: ו' 26/10/2018 22:09

genvirt
·תודה ידידי
VolkanDARK
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל

הצטרף בתאריך:
  Oct 26, 2018

הבעות תודה: 3
מספר הודעות: 24

#9  נשלח: ד' 31/10/2018 14:07

לא זה ולא זה,הדאלי רמקול נחמד וה804 רמקול נחמד שדורש משקל כבד של הגברה כדי להפעיל אותו,לHEGEL שזה שוב הגברה בנונית יעבוד יותר הדאלי טוב מאשר ה804 אבל שוב ,הם רמקולים ממוצעים ולא יותר,היי הנד אמיתי רמקולים כאלו לא נכללים ,זה רמת אמצע עד בנונית
אם זהו רף התקציב שבו אתה עומד במחירים הללו ניתן להביא רמקולים בעדיפות גבוה בהרבה
כמובן ביד שנייה ,או רמקולים שאין להם יבואן בארץ

VITUS MP-P201 mk.II Phono Stage
MP-D201 DAC/Preamp
MP-S201 Stereo Power Amplifier
MP-D201 DAC
(1) הבעות תודה: DreamTheater
DreamTheater
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל

הצטרף בתאריך:
  Sep 10, 2017

#10  נשלח: ד' 31/10/2018 15:28

VolkanDARK כתב:
לא זה ולא זה,הדאלי רמקול נחמד וה804 רמקול נחמד שדורש משקל כבד של הגברה כדי להפעיל אותו,לHEGEL שזה שוב הגברה בנונית יעבוד יותר הדאלי טוב מאשר ה804 אבל שוב ,הם רמקולים ממוצעים ולא יותר,היי הנד אמיתי רמקולים כאלו לא נכללים ,זה רמת אמצע עד בנונית
אם זהו רף התקציב שבו אתה עומד במחירים הללו ניתן להביא רמקולים בעדיפות גבוה בהרבה
כמובן ביד שנייה ,או רמקולים שאין להם יבואן בארץ

תודה על המענה תסביר למה אתה מתכוון שאתה אומר שיש משהו יותר טוב מהם אתה מתכוון לרמקולים שאין בישראל זה פחות רלוונטי כי צריך לשמוע את השילוב המגבר הנוכחי עם הרמקול
דאלי לא היי הנד? אוקי יש מצב שכול אחד לפי מה שהוא משקיע מגדיר היי הנד אני חושב שהם רמקולים סבבה למחיר שלהם
אם יש משהו טוב מהם זה יהיה בטח לא בטעם ולא בסטייל שלי עיצוב הרמקול או ההתאמה עם המגבר הנוכחי תיהיה פחות טובה
לך בטח יש ציוד יקר מאוד ברור שאתה לא תעריך רמקולים שבגזרת מחיר הזאת
VolkanDARK
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל

הצטרף בתאריך:
  Oct 26, 2018

#11  נשלח: ד' 31/10/2018 15:56

DreamTheater כתב:

ציטוט:
...

תודה על המענה תסביר למה אתה מתכוון שאתה אומר שיש משהו יותר טוב מהם אתה מתכוון לרמקולים שאין בישראל זה פחות רלוונטי כי צריך לשמוע את השילוב המגבר הנוכחי עם הרמקול
דאלי לא היי הנד? אוקי יש מצב שכול אחד לפי מה שהוא משקיע מגדיר היי הנד אני חושב שהם רמקולים סבבה למחיר שלהם
אם יש משהו טוב מהם זה יהיה בטח לא בטעם ולא בסטייל שלי עיצוב הרמקול או ההתאמה עם המגבר הנוכחי תיהיה פחות טובה
לך בטח יש ציוד יקר מאוד ברור שאתה לא תעריך רמקולים שבגזרת מחיר הזאת

החברות שאתה מציין כאן אני קורה להם חברות "מכובסות" אלו חברות ממוסחרות מאוד,שמי שחושב ששמע את הטופ שבטופ רק חושב שהוא הגיע לנחלה,התחום מורחב ומורכב מאוד,המחירים של הרמקולים שאתה מציין זה בדיוק הסכום שהוא נקודת המפנה שאומרת לך אם אתה מעונין להישאר ברמה הבנונית (לרכוש)או שאתה אומר לעצמך "STOP" אני עוצר את עצמי חוסך למשהו יותר רציני.
סט מערכת מתבסס בהרבה הביטים,
ברצוני לשאול אותך ראשית
מהו מקור השמיעה אצלך?
לאיזו מוסיקה אתה מאזין?זאנ'ר?ומהו חלל האזנה שבשבילו אתה מעונין ברמקולים המדוברים
עיצוב רמקול יכול להיות הרבה ויכוחים,לי אישית עיצוב הוא דבר שולי מאוד,רמקול יכול לקנות אותך בגלל שהוא יפה? או בגלל שהוא ישמע מעולה? יש הרבה שקונים לפי העין ,(לפי המראה) ופחות מתמקדמים במה שהוא יודע להוציא ומסוגל להוציא. וזוהי טעות מוכרת של כאלה שרק התחילו עם התחום...
·
DreamTheater
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל

הצטרף בתאריך:
  Sep 10, 2017

#12  נשלח: ד' 31/10/2018 16:52

VolkanDARK כתב:

ציטוט:
...

החברות שאתה מציין כאן אני קורה להם חברות "מכובסות" אלו חברות ממוסחרות מאוד,שמי שחושב ששמע את הטופ שבטופ רק חושב שהוא הגיע לנחלה,התחום מורחב ומורכב מאוד,המחירים של הרמקולים שאתה מציין זה בדיוק הסכום שהוא נקודת המפנה שאומרת לך אם אתה מעונין להישאר ברמה הבנונית (לרכוש)או שאתה אומר לעצמך "STOP" אני עוצר את עצמי חוסך למשהו יותר רציני.
סט מערכת מתבסס בהרבה הביטים,
ברצוני לשאול אותך ראשית
מהו מקור השמיעה אצלך?
לאיזו מוסיקה אתה מאזין?זאנ'ר?ומהו חלל האזנה שבשבילו אתה מעונין ברמקולים המדוברים
עיצוב רמקול יכול להיות הרבה ויכוחים,לי אישית עיצוב הוא דבר שולי מאוד,רמקול יכול לקנות אותך בגלל שהוא יפה? או בגלל שהוא ישמע מעולה? יש הרבה שקונים לפי העין ,(לפי המראה) ופחות מתמקדמים במה שהוא יודע להוציא ומסוגל להוציא. וזוהי טעות מוכרת של כאלה שרק התחילו עם התחום...
·

אני מסכים חלקי עם הדברים שאתה אומר ,מצד אחד לא לכול אחד יש תקציב גם להגברה וגם לרמקולים יקרים צריך להתפשר ולשמוע אולי ברמה הבנונית ,,,,בגדול אני בכלל עם רמקולים של CABASSE בבית/ והפוסט שנפתח כאן הוא למטרת עזרה לגיסי בנושא הרמקולים המדוברים באשכול כאן ,יש אצלו חלל של סלון ,הסלון אצלו פתוח למדרגות ולקומה שנייה החלל גדול מרחק האזנה מהרמקול באזור ה3 וחצי מטרים בערך ורוחב הסלון פתוח מאוד יכול להגיע ל14 מטר רוחב או 12,השמיעה שלנו זה רוב המוסיקות ,חוץ מדיכאון שזה לא מוסיקה בעינינו...אבל בעיקר פופ ,האוס, דאנס ,ישראלי, ראפ, קלאסית פה ושם,מוסיקת וואקל ,רוק עדין, לא שומע מטאל.
המקור זה מAIRPLAY (סטרימר) המובנה שיש בפנים מגבר האגל..
בקשר לעיצוב לנו זה חשוב ,לא הינו רוצים רמקול שלא יפה.ה DALI ו 804 לטעמו של גיסי הוא יכול להיות עם אחד מהם
VolkanDARK
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל

הצטרף בתאריך:
  Oct 26, 2018

#13  נשלח: ד' 31/10/2018 18:03

DreamTheater כתב:

ציטוט:
...

אני מסכים חלקי עם הדברים שאתה אומר ,מצד אחד לא לכול אחד יש תקציב גם להגברה וגם לרמקולים יקרים צריך להתפשר ולשמוע אולי ברמה הבנונית ,,,,בגדול אני בכלל עם רמקולים של CABASSE בבית/ והפוסט שנפתח כאן הוא למטרת עזרה לגיסי בנושא הרמקולים המדוברים באשכול כאן ,יש אצלו חלל של סלון ,הסלון אצלו פתוח למדרגות ולקומה שנייה החלל גדול מרחק האזנה מהרמקול באזור ה3 וחצי מטרים בערך ורוחב הסלון פתוח מאוד יכול להגיע ל14 מטר רוחב או 12,השמיעה שלנו זה רוב המוסיקות ,חוץ מדיכאון שזה לא מוסיקה בעינינו...אבל בעיקר פופ ,האוס, דאנס ,ישראלי, ראפ, קלאסית פה ושם,מוסיקת וואקל ,רוק עדין, לא שומע מטאל.
המקור זה מAIRPLAY (סטרימר) המובנה שיש בפנים מגבר האגל..
בקשר לעיצוב לנו זה חשוב ,לא הינו רוצים רמקול שלא יפה.ה DALI ו 804 לטעמו של גיסי הוא יכול להיות עם אחד מהם

·הבנתי OK ,תראה אם עדיין אתה מעוניין ומתלבט רק בין הרמקולים שציינת, ענית על בחירת הרמקול בעצמך [כמובן שאין כמו לשמוע לפני רכישה],לפיכך:לפי הסגנונות מוסיקה שציינת וגודל החלל שציינת היתי בוחר בEPICON 6( לא שאני מתלהב מחברת DALI),עכשיו אתה תשאל למה?!
אני יאמר לך..... ה804 הוא רמקול שמבחינת פרטים וסאונד פתוח ועשיר יותר מ6 EPICON אבל??ואבל גדול.. הבעיה מתחילה למה בכלל אנחנו צריכים את כול הרזלוצייה וכול הפרטים באופן מודגש מידי במוסיקה שציינת? כמובן זה לא רע שזה מודגש אבל לא לכול אחד ולא לכול מוסיקה שים לב!
אז ככה... לטעמי ולפי החוש מוסיקלי שלי והנסיון ה804 רמקול שנבנה לא למוסיקה שתיארת,הוא ינגן אותה באופן טוב, אבל זה לא היעוד שלשם כך הוא נוצר, הוא יותר מתאים לגא'ז ,בלוז, קלאסית ,וואקל, ופסנתר ,ששם אנחנו רוצים יותר "הדגשות והבלטות של פרטים",האפיקון הוא יותר מתאים לפופ ולראפ ולמוסיקות דאנס הוא מתגלה יותר דינאמי מה804 הוא רמקול יותר למוסיקות קיצביות (נקרא לזה ככה?!) ,בוא נגיד הוא פחות מתובל מה804 ,אני לא התחברתי לB&W הם נשמעים טוב אבל לא הטעם שלי שמעתי אותם בתערוכות את חלק מסדרת 800 החדשה תמיד אבל תמיד היה משהו בצליל שלהם שהיה בשבילי מתובל מידי ,הכוונה שהם לוקחים תסאונד כמה רמות מעל המקור ולטעמי זה נשמע עשוי מידי לפעמים אתה מחפש משהו יותר מקורי ומשהו שיותר קרוב למקור היצירה,ציינת קודם לכן שאתה מחזיק ברמקול של קאבסה לא הרבה יודעים אבל השם שלהם זה קאבסה האמיתי ולא קאבס, בטח אתה מחזיק בדגם לא גבוה ורציני שלהם,אבל עדיין יש משהו שמזכיר את החברה ואת הכוונה הנכונה בפנים הרמקול שיש לך אני מאמין בזה..אתה מחזיר אותי אחורה בזמן ,למשל שמעתי בתערוכה את L'ocean שלהם וזה בהחלט רמקול ראוי ,אגב זאת היתה אחת ההחלטות בחירה מול הרמקול שיש לי עכשיו. L'ocean היה גדול מידי עבורי לסלון, לא הלכתי עליו בסוף אבל הוא נשמע נהדר מאוד טבעי וצלול,אגב מבחינת חברה אני יותר אוהב את הכיוון שקאבסה עושה אהבתי את L'ocean וגם ה L'spare,מאשר סדרת ה800 של B&W,אישית לטעמי קאבסה יותר נאמנת למקור(יותר ריאליסטיות וטבעיות) ופחות מתבלת את הצליל
לסיכום תבדוק את הדאלי עם האגל ותעדכן מה אתה חושב
המשך ערב טוב
דוד

VITUS MP-P201 mk.II Phono Stage
MP-D201 DAC/Preamp
MP-S201 Stereo Power Amplifier
MP-D201 DAC
(1) הבעות תודה: DreamTheater
DreamTheater
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל

הצטרף בתאריך:
  Sep 10, 2017

#14  נשלח: ה' 01/11/2018 0:49

VolkanDARK כתב:

ציטוט:
...

·הבנתי OK ,תראה אם עדיין אתה מעוניין ומתלבט רק בין הרמקולים שציינת, ענית על בחירת הרמקול בעצמך [כמובן שאין כמו לשמוע לפני רכישה],לפיכך:לפי הסגנונות מוסיקה שציינת וגודל החלל שציינת היתי בוחר בEPICON 6( לא שאני מתלהב מחברת DALI),עכשיו אתה תשאל למה?!
אני יאמר לך..... ה804 הוא רמקול שמבחינת פרטים וסאונד פתוח ועשיר יותר מ6 EPICON אבל??ואבל גדול.. הבעיה מתחילה למה בכלל אנחנו צריכים את כול הרזלוצייה וכול הפרטים באופן מודגש מידי במוסיקה שציינת? כמובן זה לא רע שזה מודגש אבל לא לכול אחד ולא לכול מוסיקה שים לב!
אז ככה... לטעמי ולפי החוש מוסיקלי שלי והנסיון ה804 רמקול שנבנה לא למוסיקה שתיארת,הוא ינגן אותה באופן טוב, אבל זה לא היעוד שלשם כך הוא נוצר, הוא יותר מתאים לגא'ז ,בלוז, קלאסית ,וואקל, ופסנתר ,ששם אנחנו רוצים יותר "הדגשות והבלטות של פרטים",האפיקון הוא יותר מתאים לפופ ולראפ ולמוסיקות דאנס הוא מתגלה יותר דינאמי מה804 הוא רמקול יותר למוסיקות קיצביות (נקרא לזה ככה?!) ,בוא נגיד הוא פחות מתובל מה804 ,אני לא התחברתי לB&W הם נשמעים טוב אבל לא הטעם שלי שמעתי אותם בתערוכות את חלק מסדרת 800 החדשה תמיד אבל תמיד היה משהו בצליל שלהם שהיה בשבילי מתובל מידי ,הכוונה שהם לוקחים תסאונד כמה רמות מעל המקור ולטעמי זה נשמע עשוי מידי לפעמים אתה מחפש משהו יותר מקורי ומשהו שיותר קרוב למקור היצירה,ציינת קודם לכן שאתה מחזיק ברמקול של קאבסה לא הרבה יודעים אבל השם שלהם זה קאבסה האמיתי ולא קאבס, בטח אתה מחזיק בדגם לא גבוה ורציני שלהם,אבל עדיין יש משהו שמזכיר את החברה ואת הכוונה הנכונה בפנים הרמקול שיש לך אני מאמין בזה..אתה מחזיר אותי אחורה בזמן ,למשל שמעתי בתערוכה את L'ocean שלהם וזה בהחלט רמקול ראוי ,אגב זאת היתה אחת ההחלטות בחירה מול הרמקול שיש לי עכשיו. L'ocean היה גדול מידי עבורי לסלון, לא הלכתי עליו בסוף אבל הוא נשמע נהדר מאוד טבעי וצלול,אגב מבחינת חברה אני יותר אוהב את הכיוון שקאבסה עושה אהבתי את L'ocean וגם ה L'spare,מאשר סדרת ה800 של B&W,אישית לטעמי קאבסה יותר נאמנת למקור(יותר ריאליסטיות וטבעיות) ופחות מתבלת את הצליל
לסיכום תבדוק את הדאלי עם האגל ותעדכן מה אתה חושב
המשך ערב טוב
דוד

·ואוו תודה רבה על הסבר ותשובה ברורה ומפורטטת ..רואים שאתה באמת מבין בתחום באופן עמוק ,כול הכבוד!! והפתיע אותי שאתה שמעת את הרמקול הגבוה של החברה ושאפילו אתה מתחבר אליהם..חח כן יש לי CABASSE IROISE 3 דגם שבעיניך הוא יחשב לצעצוע אני מניך לרמות שאתה מתעסק,בספק אם בכלל אתה מכיר אותו,אבל אני מחובר אליו ואני יודע שיש רמות מעבר, אבל אין לי משיכה לבדוק משהו מעבר כי אני מסתפק...אני גם אוהב שהצליל הוא טבעי וקרוב להקלטה אבל זה לא קשור יותר לאופי של ההגברה/מקור גם כאן?!
אקח את הדברים שאמרת,ואבדוק בע"ה לגבי הדגמה לדאלי המדובר עם שילוב מגבר הHEGEL
המשך לילה טוב
ושוב תודה לך דוד =.)
VolkanDARK
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל

הצטרף בתאריך:
  Oct 26, 2018

#15  נשלח: ה' 01/11/2018 13:26

DreamTheater
·לא מכיר את הדגם שציינת,לא. יש אופי ניגון ושיטה שהרמקול מנגן
ההגברה היא המכלול של כמה הרמקול ישמע טביעי
יש אופן ניגון שהרמקול לוקח את מה שההגברה נותנת לו,לכן מה שאמרתי לך קשור באופי של הרמקול
ההגברה אמורה לדחוף את הרמקולים ולהשמיע אותם הכי קרוב לצליל הנאמן שלהם.

ובכיף המשך לעדכן בהחלטתך ..המשך יום טוב לך
כל הזמנים הם שעון חורף - ישראל (GMT+2) הצג הודעות קודמות:    
פורומים > אודיו יוקרתי עבור לעמוד  1  |  2  |  הבא 

שם משתמש:
נתוני כניסה לכל אתרי HT:

סיסמא:

| 

קפוץ אל: 
לא ניתן לשלוח הודעות בפורום זה
לא ניתן להגיב להודעות בפורום זה
לא ניתן לערוך את הודעותיך בפורום זה