מאמרים אחרונים

שתף בפייסבוק שיתוף בפייסבוק
RSS - מאמריםמאמרים
RSS - פורומיםפורומים
דווח למנהל דיווח למנהל
קישור לעמוד זה קישור לעמוד זה
עוד בקבוצת HT

הוחלט על nu 8000 65 של סמסונג שאלה לגבי השלט

עמוד 2 מתוך 3
עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  |  הבא 
   פורומים > וידאו > טלוויזיות LCD,LED
מחבר הודעה
mdk_25
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Aug 29, 2012
הבעות תודה: 326
מספר הודעות: 2149

#16  נשלח: ד' 27/03/2019 10:50

se1
·
לא רציתי להגיב לפוסט שלך, אבל אחרי שראיתי את התגובות שבאו אחריך, החלטתי להגיב בכל זאת, כדי שלא יראה כאילו יש לי מה להסתיר.
א. פוסטים כמו זה שכתבת, רק גורמים לי לא לרצות להגיב פה בפורום ולעזור.

ב. זה פשוט לא נכון ״לאחרונה היה יותר גיוון בהמלצותך״, תקרא את היסטוריית התגובות שלי, תראה שהם היו קונסיסטנטיות לאורך זמן. אם כבר, לאחרונה יצא לי להמליץ יותר על NU8000 בגלל השיווק האגרסיבי של סמסונג שהפך אותה לאטרקטיבית יותר, ומצד שני rtings העלו את הדירוג שלה מ-8.0 ל-8.1
כששואלים אותי על בלוטות או חיבורים של טלויזיה, אני עונה על בלוטות ועל חיבורי טלויזיה.
כשאנשים רוצים מסך HD, אני עונה להם על HD.
כשאנשים נעולים על LG, אני עונה להם על LG.
למשל, לדגמי Q7/Q6 אני תמיד נותן המלצת-נגד (כל אחד מסיבה אחרת), למרות שהם גם דגמים של סמסונג.

ג. אני מעולם לא הצגתי את עצמי כמומחה בתחום. כשמישהו שמבין יותר ממני (יש פה הרבה כאלה), לדוגמא ארתור, כותב משהו שאני לא ידעתי, או מתקן טעות שלי, אני מודה לו על זה ומשתדל פעם הבאה לרשום מידע נכון. תאמין לי שיש פה מספיק אנשים שלא מתביישים לתקן ולהעיר כשאתה כותב משהו לא נכון או לא מדויק.

ד. אני תמיד רושם על מה אני מבסס את דעתי, כששואלים אותי. ולפעמים בלי ששואלים אותי. כנ״ל גם לגבי זה שאין לי שום קשר לתעשיית המסכים בארץ. לא למכירות ולא לשיווק ולא לפרסום. אני יותר איש של טכנולוגיה, פחות של אנשים. ומי שזה ממש מעניין אותו, אז גם רשמתי פעם במה אני עובד - רק צריך לחפש.

ה. אני משתדל לעזור לאנשים ששואלים פה, לא כדי שאחרים לא יעזרו, או להפריע למישהו.
אני משתדל לעזור, כי לפעמים אני חוזר ביום ראשון אחרי סוף שבוע שלא נכנסתי בכלל, ורואה מישהו ששאל שאלה ביום חמישי
ואף אחד לא טרח לענות לו. ולא בגלל שהוא שאל שאלה מסובכת שאף אחד לא יודע את התשובה עליה, פשוט כי אף אחד לא טרח.

eldan
אתה טרול.
https://en.wikipedia.org/wiki/MDK_(series)
https://en.wikipedia.org/wiki/MDK_(video_game)
(2) הבעות תודה: dingodog , shmizan
| פרופיל | שלח הודעה | חפש
ahersko (אבי)
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Oct 01, 2006

הבעות תודה: 206
מספר הודעות: 2148

#17  נשלח: ד' 27/03/2019 12:19

יאלללה סולחה

כולם חברים

שלום עולמי

חיבוק של חד-קרן

אגב, אנשים שואלים ולא עונים להם כי השאלה כבר יצאה מהת#ת... בדר"כ שאלה שנשאלה עשרות פעמים.
Chernobog
חבר פעיל
חבר פעיל

הצטרף בתאריך:
  Dec 23, 2009
הבעות תודה: 14
מספר הודעות: 55

#18  נשלח: ד' 27/03/2019 13:18

ahersko כתב:
ציטוט:
...

אני רק אוסיף שלרוב האנשים שלא רגישים לאיכות התמונה יגלו שהתמונה של ה LG והסוני בסדרות הנמוכות משביעת רצון קל וחומר שהמכשיר עומד בפני עצמו בבית ולא בהשוואה למכשירים אחרים בחנות.
·

ב 100%. אבל זה פורום של משוגעים-לדבר אז אנחנו נוטים לפצל את האטום...
(1) הבעות תודה: ahersko
se1
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Jul 25, 2009
הבעות תודה: 187
מספר הודעות: 1278

#19  נשלח: ד' 27/03/2019 16:02

mdk_25
אני מאד מצטער שנעלבת ידידי.
כתבתי שנמנעתי עד כה לכתוב הדברים הללו כדי לא לפגוע.

ציינתי גם את תרומתך הרבה לפורום הזה.

כנראה שכל אחד רואה מה שהוא רוצה לראות (זה בולט בפוליטיקה גם)
לגביך, ראיתי שוב ושוב בחודשים האחרונים את ההמלצות החוזרות ונשנות והחד משמעותיות שלך
זה הפך למשהו צפוי ומתסכל קצת.

אני אישית נמנעתי להמליץ על מסך באותו ביטחון כפי שאתה הפגנת. לכל היותר הייתי מציין יתרונות או חסרונות, מבקש פרטים על תנאי הצפיה ומציע לחבר ללכת ולהתרשם במו עיניו.

כל שנה מופיע בפורום מסך תורן של אחד היצרנים והוא מלווה בבאזז שנמשך כמה חודשים
הבאזז נרגע אחרי שאנשים שרכשו אותו בגלל ההמלצות החוזרות מתחילים לפרסם תלונות אודותיו.

הכי חשוב זה שתמשיך לענות ולתרום לקהילה.
(2) הבעות תודה: ahersko , dingodog
Chernobog
חבר פעיל
חבר פעיל

הצטרף בתאריך:
  Dec 23, 2009

#20  נשלח: ד' 27/03/2019 18:11

אגב, למי שחושב שהסוני xf90 היא מוצר מושלם - יש הרבה תלונות על blooming גם שם, סביב אובייקטים בהירים וכולל כתוביות. נראה ש-FALD ללא מספיק אזורים (מאות? אלפים? יותר?) סובל מבעיות כמו edge lit.
rannyz (רני)
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

הצטרף בתאריך:
  Jul 17, 2005
הבעות תודה: 30
מספר הודעות: 523

#21  נשלח: א' 31/03/2019 1:35

Chernobog כתב:
לא מבין למה השירשור הזה צריך להתדרדר להאשמות. mdk_25 לא כתב סתם "יש לי nu8000, אני מרוצה ולכן אתה צריך לקנות אותה" אלא דיבר על יתרונות וחסרונות ידועים שנסקרו כבר בעבר. ייתכן וצורת ההתבטאות שלו נראית מדי פסקנית או לא הוגנת לחלק מהאנשים.

כל העסק כבר נטחן בהרבה דיונים. לסיכום, לא כולל OLED:

סוני XF9: הכי טובה, FALD לא רע, ללא חסרונות טכניים מהותיים או בעיות ידועות (פרט אולי לממשק איטי), חסרונות: יקרה בארץ, שירות של א"פ.
סמסונג NU8000: איכות תמונה הכי טובה אחרי סוני. חסרונות: תלונות על רעשי תיקתוק(*), הבהרה של כלל המסך בסצנות חשוכות עם כתוביות כאשר הbrightness גבוה (HDR לדוגמא), שירות של א"פ.
LG SK8500: אין בעיות פיזיות ידועות. שירות ואחריות טובים. חסרונות: יחס ניגודיות נמוך משמעותית משתי הקודמות, אחידות שחורים\אפורים גרועה, blooming סביב אובייקטים בהירים.

XF7596, SK8000: לא חושב שהן באותה קטגוריה כמו האחרות. מקבילות לסדרות נמוכות יותר.

(*) אצל משתמשים מסויימים. לא ברור עד כמה התופעה נפוצה (https://www.hometheater.co.il/vt310874.html )

גילוי נאות: הכותב הוא בעל NU8000...

·התעלמת בכוונה מסדרת הQLED של סמסונג?
הרי הQ9F עדיפה על הסוני XF9 והQ7F על הNU8000. כמובן שהמחיר בהתאם.

לגבי mdk_25, אינני עורך דינו, איני מכירו אישית ואפילו אין לי NU8000 אבל ניכר שהבחור משקיע לא מעט זמן ועונה פה כמעט לכל שאלה בצורה די נרחבת ומנומקת בעוד אחרים עם ידע נמנעים מלענות.
אז במקום לקטר שהוא עונה ככה וככה אולי תתחילו לענות גם אתם ואז יהיה גם מגוון יותר רחב של דעות?

Chernobog
חבר פעיל
חבר פעיל

הצטרף בתאריך:
  Dec 23, 2009

#22  נשלח: א' 31/03/2019 11:03

rannyz
ה-Q9 כמובן שטובה יותר אבל כתבתי על סדרות הביניים שכן משם התחיל השירשור (VFM וכל זה...)

ללא קשר, לדעתי האישית ה QLEDs עד Q8 (דגם ה F, רק עם FALD) לא שוות את הפרש המחירים לרוב האנשים.
rannyz (רני)
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

הצטרף בתאריך:
  Jul 17, 2005

#23  נשלח: א' 07/04/2019 1:03

Chernobog כתב:
@rannyz
ה-Q9 כמובן שטובה יותר אבל כתבתי על סדרות הביניים שכן משם התחיל השירשור (VFM וכל זה...)

ללא קשר, לדעתי האישית ה QLEDs עד Q8 (דגם ה F, רק עם FALD) לא שוות את הפרש המחירים לרוב האנשים.

·סליחה על התשובה המאוד מאוחרת:
אני לא חושב שהסוני XF9 היא דגם ביניים ואתה הזכרת אותו אז אני חושב שסדרות הQ הנמוכות רלוונטיות לדיון.
אני כן מסכים איתך שההפרש במחיר של למשל הQ7 לעומת הNU8000 לא בהכרח כדאי.

עם זאת יש לזכור שהמחירים ירדו משמעותית בחצי שנה האחרונה (של 2 הדגמים כמובן) והפערים הצטמצמו וכעת ניתן לרכוש את הQ7 במחיר של הNU8000 של לפני חצי שנה (6200 ש"ח).
במצב הנוכחי למי שיש תקציב של 6200 אני דווקא הייתי ממליץ ללכת על הQ7 כי בכל זאת היא טובה ב0.2 נקודות באיכות הכללית מהNU8000. בשחורים היא טובה ב0.2 ובאיכות התמונה שזה הכי חשוב הפער עולה ל0.3 נקודות.
נכון שמדובר פה בעשיריות אבל בציונים כל כך גבוהים כל עשירית לדעתי קובעת.

אגב, שים לב שלמי שהעדר השתקפויות חשוב לו כי למשל המסך שלו מול חלון או מול מנורה אז הפער הוא 1.6 נקודה שזה כבר פער עצום. במסך כזה ניתן לראות טלוויזיה עם חלון פתוח באור יום שזה לחלק יכול להיות שיקול משמעותי מאוד.

ahersko (אבי)
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Oct 01, 2006

הבעות תודה: 206
מספר הודעות: 2148

#24  נשלח: א' 07/04/2019 8:22

לא קם האדם שמסוגל בעיין אנושית לראות הבדלים של 0.2 נקודות בשחורים.
mdk_25
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Aug 29, 2012

#25  נשלח: א' 07/04/2019 11:19

rannyz
·
היו פה בפורום דיונים מאוד סוערים על בעיות עמעום בטלויזיה הנ״ל.
עד לרמה שאנשים החזירו אותן, כי אמרו שבלתי אפשרי לצפות בזה.
אני אישית הייתי מאוד נזהר לפני שהייתי קונה Q7.
rannyz (רני)
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

הצטרף בתאריך:
  Jul 17, 2005

#26  נשלח: שבת 13/04/2019 17:42

mdk_25
·הבעיות הללו קיימות בכל המסכים של סמסונג עם local dimming. אני מכיר חבר עם המסך הנ"ל שלא רואה נטפליקס עם הכיתוביות הבעייתיות ולכן התופעה אצלו כמעט ולא מורגשת. לא חושב שהבעיה שם יותר חמורה מאשר ה8000.

הנקודה שלי היא שאם בעבר היינו ממליצים אוטומטית על ה8000 בטווח מסכים של אזור ה6000 ש"ח אז כיום בגלל ירידת המחירים למי ששוקל מסך בתקציב הזה ראוי לשקול ברצינות את הQ7 כי היא טובה יותר מ8000 באיכות התמונה, השחורים, הבהירות וההשתקפויות. ממש אפשר לפתוח מולה חלון באור יום ולראות בצורה תקינה למי שזה חשוב לו.
כמו כן שם לב שבספורט היא מובילה בחצי נקודה על ה8000 שלדעתי זה פער משמעותי ויש פה ביננו הרבה חובבי ספורט.

mdk_25
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Aug 29, 2012

#27  נשלח: שבת 13/04/2019 19:48

rannyz
·
ה-Q7 היא יותר בהירה מ-NU8000, לכן בעיית העמעום של חמורה בהרבה.
ב-NU8000 הבעיה נותנת אותותיה רק בתכני HDR כהים בנטפליקס, וב-Q7 בכל התכנים.
ב-NU8000 אפשר להקטין את הבעיה (או להעלים) עם משחק קטן בהגדרת כתוביות בנטפליקס, ב-Q7 משחק עם הגדרת הכתוביות לא עוזר.

עשינו פה השוואה פעם בפורום - אין מה לעשות, הבעיה הרבה יותר חמורה ב-Q7.
rannyz (רני)
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

הצטרף בתאריך:
  Jul 17, 2005

#28  נשלח: שבת 13/04/2019 21:18

mdk_25
·אני מעוניין לראות את הדיון הנ"ל. אתה יכול לשלוח לי בקשה את הלינק לפוסט הנ"ל?
אני לא ראיתי את הבעיות הללו אצל החבר. אם היתה בעיה כזו חמורה בכל התכנים בכל המקורות אז המסך הזה לא היה נמכר לא בארץ ולא בחו"ל. גם לא נתקלתי בבעיות כאלו חמורות בפורומים אחרים.

mdk_25
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Aug 29, 2012

#29  נשלח: א' 14/04/2019 9:18

rannyz
·
קודם כל אציין שאני לא בעל Q7, אז אני לא הייתי מאלה שטענו את זה. הטענות האלו עלו ממספר חברים בפורום שכן קנו Q7.
שנית, עברו כבר משהו כמו חצי שנה מאז, אז אני לא בטוח ב-100%, אבל נראה לי שזה היה פה:
https://www.hometheater.co.il/vt315172.html
rannyz (רני)
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

הצטרף בתאריך:
  Jul 17, 2005

#30  נשלח: ב' 15/04/2019 13:04

mdk_25
·תודה.
קראתי את הפוסט. הבעייה קורת בנטפליקס במקור כהה וללא ספק חמורה. עם זאת יש כאן בפורום לא מעט פוסטים עם אותה רמת חומרה של הבעיה גם ב8000.
סה"כ זה אותו מנגנוון Local Dimming ואותן הגדרות בשתיהן ולכן לא חושב שניתן לקבוע בצורה נחרצת שהבעיה היא יותר חמורה באחת מהן כי היא כנראה באותן דרגת חומרה.

נסכם שמי שרואה הרבה סדרות אפלות בנטפליקס כנראה שכדאי לו לוותר על שתיהן אבל מי שלא, בתקציב של מעל ה6000 ש"ח (מזכיר שרוב האנשים פה שקנו את ה8000 שילמו עליה מחיר כזה) יקבל מסך QLED שהוא ללא ספק יותר טוב מה8000. זה מסך שרק לפני 6-7 חודשים עלה קרוב ל10,000 ש"ח וכעת בגלל מחירו החדש לדעתי הוא מסך ביניים הכי טוב בתקציב הנ"ל.

כל הזמנים הם שעון קיץ - ישראל (GMT+3) הצג הודעות קודמות:    
פורומים > טלוויזיות LCD,LED עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  |  הבא 

שם משתמש:
נתוני כניסה לכל אתרי HT:

סיסמא:

| 

קפוץ אל: 
לא ניתן לשלוח הודעות בפורום זה
לא ניתן להגיב להודעות בפורום זה
לא ניתן לערוך את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן למחוק את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן להצביע לסקרים בפורום זה