Tidal Master audio

כל מה שקשור לאודיו בסטריאו, פטיפונים, נגני CD, קדם מגברים, מגברי כח, כבלים וכמובן רמקולים - רכיבים עד 3000$ בלבד.
shay820 (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 231 פעמים
קיבל תודות: 75 פעמים

נושא שלא נקרא #16 

BUBBLEUPNP לא מאפשר 24bit רק 16bit.
אותו שיר שנוגן באמצעות MCONNECT מאפשר 24bit
מוזר..

BARBIE
טרול
טרול
נתן תודות: 18 פעמים
קיבל תודות: 135 פעמים

נושא שלא נקרא #17 

shay820 כתב:BUBBLEUPNP לא מאפשר 24bit רק 16bit.
אותו שיר שנוגן באמצעות MCONNECT מאפשר 24bit
מוזר..
...
·

אתה מגדיר שם משהו לא נכון כי אצלי הוא תומך ב 24 ביט מכל שרת כולל TIDAL ואפילו תומך ב DSD. יש לו הגדרות של RENDERING שצריך לבטל כדי שהוא לא יקודד מחדש.

shay820 (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק

נושא שלא נקרא #18 

אתה מתכון בהגדרות של local renderer

חיים
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון HT
חבר במועדון HT
שם מלא: חיים לגו
נתן תודות: 1169 פעמים
קיבל תודות: 298 פעמים

נושא שלא נקרא #19 

או אחלה שרשור
אולי יכולים לעזור לי פה :)

המערכת שלי ברכב תומכת (בבלוטוס)APTX HD
את רוב המוזיקה שלי ספוטיפי ושות אני שומע דרך הטבלט שהוא מן הסתם ארבע שנים די ישן.
על איזה טבלט אני יכול ללכת בהנחה שאין בעיה של מחיר שיתמוך ברזולוציה הזו?
כמובן שעדיפות היא אנדרואיד.

תודה לעונים.
נפט וסולר לחימום ביתי,ולתעשיה.
חיים-0532253784

Mad-Dog
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 112 פעמים
קיבל תודות: 519 פעמים

נושא שלא נקרא #20 

עדכון : כיום ניתן לאכול MQA מכל אנדרואיד ! עובד לי ב One Plus 6. כבר לא רק דרך המחשב כמו שהיה

BARBIE
טרול
טרול
נתן תודות: 18 פעמים
קיבל תודות: 135 פעמים

נושא שלא נקרא #21 

Mad-Dog כתב:עדכון : כיום ניתן לאכול MQA מכל אנדרואיד ! עובד לי ב One Plus 6. כבר לא רק דרך המחשב כמו שהיה
...
·
מה זה עבד? זה שהנגן רושם שהקובץ המנוגן הוא MQA זה לא אומר שהטלפון מפענח לך MQA, המידע על ה MQA נמצא ב METADATA של הקובץ.

לא הגיוני שטלפון סיני יכלול רשיון ל MQA אם בסמסונג זה לא זמין עדיין. ה MQA נתמך בטלפונים של סוני, לא זוכר איזה דגם.

Mad-Dog
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

נושא שלא נקרא #22 

@BARBIE
·
גם אני שאלתי את אותה השאלה, שלחו לי את התשובה :

In case of Tidal on iPhone and Android, the app itself handles the decoding so the device doesn't need to be compatible. You can, however, connect an external DAC and bypass the decoding to that.

Catskinner
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון HT
חבר במועדון HT
נתן תודות: 123 פעמים
קיבל תודות: 940 פעמים

נושא שלא נקרא #23 

@Mad-Dog
·אם זה נכון אז מדובר רק בשלב הראשון של הפענוח ופריסת ה origami (מינוח של MQA, לא שלי). השלב השני והסופי דורש DAC עם חומרה הכוללת את המפענח והפילטרים הייעודיים ל MQA.

MQA כפורמט אודיו שייך למשפחת הפורמטים עם דחיסה אובדנית והטענה השיווקית של חברת MQA שהם מצליחים לשחזר מידע שהועלם במהלך הדחיסה היא מגוחכת ונלעגתברמה כזו שגם הם נסוגו ממנה בשנים האחרונות. היום הם טוענים שהפורמט שלהם משחזר בנאמנות את ה"איכות" (הגדרה סובייקטיבית לחלוטין שאינה ניתנת לאימות או הפרכה) של המאסטר בהקלטה המקורית אך הם אינם מוכנים לגלות באיזה מקורות (מאסטר) הם השתמשו ומה תהליך המאשר את ההתאמה למקור. לפי המידע המסתובב בפורומים שונים זה כנראה תהליך ממוכן אוטומטי ללא התערבות אדם ויש כבר לא מעט טענות של יוצרים ומהנדסי הקלטות הטוענים שגם טענה זו של התאמה למקור ריקה מתוכן ורחוקה מהמציאות.

Mad-Dog
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

נושא שלא נקרא #24 

אז עדיף דיזר ? (Flac)

Catskinner
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון HT
חבר במועדון HT
נתן תודות: 123 פעמים
קיבל תודות: 940 פעמים

נושא שלא נקרא #25 

@Mad-Dog
·מבחינה טכנית בלבד, פורמט עם דחיסה ללא איבוד מידע עדיף תמיד על פורמט עם איבוד מידע.

האם זה יישמע טוב יותר? זו כבר שאלה אחרת לחלוטין. מה שקובע בראש וראשונה את איכות הקובץ זו איכות ההקלטה המקורית, עבודת מהנדס הקול שעיבד את המקור ורק לאחר מכן ומאוד מאוד רחוק יש את המדיה והפורמט.

shay820 (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק

נושא שלא נקרא #26 

Hello,

Thank you for reaching back out.

I'm happy to explain further.

The Android version of MQA is basically the same as the Desktop, in order to take full advantage of the MQA content, a DAC is needed (unless the device has one integrated), otherwise the Application can only unfold MQA content 1x at 24bit / 88.2khz.

The Masters symbol will only be lit if the sample rate is equal to that of Master Quality.

However, the phone's hardware will determine what level of stream will be available via the Tidal app. For instance, if the device doesn't support 16 bit / 44.1 khz, then the user will not have access to MQA or HiFi, they'll need to connect a DAC to the device for full functionality. The application will determine if the internal DAC (if present) is capable of playing MQA content as well.

Hopefully I have answered any questions that you had, if not, please let me know.

Enjoy your day!
Best Regards,

Ashely

תושבה שקבלתי מtidal

Mad-Dog
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

נושא שלא נקרא #27 

אבל ב Tifal זה lossless 24bit/192khz...

Mad-Dog
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

נושא שלא נקרא #28 

אני משתמש ב DAC מדגם Fiio e10k לדעתי הוא לא יודע ללעוס MQA אבל שוב, שומעים ממש ממש טוב יחסית לכל דבר אחר שניסיתי .
אגב, דווקא קבצים 24bit / 192kHz / Hi-Res שהורדתי שומעים קצת מאכזב משום מה . אוזניות Beyerdynamic-DT-770-pro

Mad-Dog
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

נושא שלא נקרא #29 

התחקיר הסתיים, איכות הסאונד הטובה ביותר התקבלה בשירות Qobuz
[img2=100x100]https://mozos.pl/wp-content/uploads/201 ... oWeb-1.jpg[/img2] אמיתי

evgenetic
חבר ותיק
חבר ותיק
קיבל תודות: 305 פעמים

נושא שלא נקרא #30 

hi res audio אמיתי יכולים לשמוע רק אנשים שחיו כמה שנים בסביבת צ'רנוביל/דימונה ועברו איזושהי מוטציה בחוש השמיעה שלהם שמאפשרת להם לשמוע מעבר ל20khz, אבל לפחות נגמלת מMQA, גם משהו.

שלח תגובה

חזור אל “אודיו דו-ערוצי (סטריאו)”