מעוניין לקנות סטרימר חדש --- על מה ממליצים?

מחשבים, חומרה, KODI, NUC, Raspberry pi
royla
חבר ותיק
חבר ותיק
שם מלא: רועי
נתן תודות: 599 פעמים
קיבל תודות: 303 פעמים

נושא שלא נקרא #46 

Dannino כתב:@royla
·
תודה תודה רבה!! אכן נרגש ומתרגש :)

איכות התמונה מדהימה!! גם 4K וגם ב- REMUX. אני כרגע מנגן דרך ה- VLC אז כנראה שגם לא מפיק את המיטב חח

לגבי סאונד, גם לגמרי! סוף סוף האונקיו שלי מקבל פורמטיים רציניים באמת.
דבר קטן ששמתי לב אליו - אם מנגנים סרט ועשית פאוז לכמה שניות\דקות, מתחיל להיות הבדל בין השמע לוידאו. כמו דיליי כזה.
אני לא יודע אם זה עניין של הנגן שזה שכאילו הקובץ מכביד עליו בגלל העצירה.

השילד פרו כרגע מחובר לי לרסיבר ולא לטלווזיה. בטלווזיה אין לי תמיכה של DTS ולכן קניתי אותו ולכן הוא מחובר לרסיבר.
אנסה לחבר אותו לטלוויזיה ולראות אם ה"לגים" האלה יקרו גם במצב הזה...שמתי לב לזה די הרבה האמת.

אבל בטוטאל, מכשיר מטורף! עוצמתי מאד עם מלא הגדרות מלא אפשרויות לכוון להגדרה...השקעה שווה לטווח ארוך.
...
·
למה אתה מנגן דרך VLC? אין נגן אחר על בשילד?

המכשיר חזק מאווד,אמור בקלות להחזיק כל קובץ,הלגים לא אמורים לבוא משם,אולי מהנגן עצמו-לדעתי.

גם לי יש אונקיו(818) והכל אצלי מחובר אליו,השימוש היחיד שיש לי בסטרימר כזה הוא לשמוע שירם ולראות הופעות-מה שמדליק אותי כרגע-שיש לשילד -אפסקייל לוידיאו-לדעתי זה יכול להיות ממש משמעותי,אגב האונקיו שלי לא מעביר 4K הוא בן 7 שנים,ולצערי אני לא ממהר להחליף אותו כי אונקיו הפסיקו להשתמש במערכת כיול הסאונד של אודסי-שהיא מערכת מצויינת לטעמי.
כיף חיים.

Dannino (פותח השרשור)
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 188 פעמים
קיבל תודות: 78 פעמים

נושא שלא נקרא #47 

@royla
·
זהו שאני מאד את VLC והוא עושה תאכלס אחלה של עבודה. גם ברמת הכתוביות וההצגה שלהן וגם ברמת התמונה בווידאו.
אני חושב שאני אוריד מחדש את הקודי הנקי מהחנות ואנסה איתו...אני ממש חדש בעולם הזה של הקודי.

בקשר לאפסקייל, הפעלתי אבל לא ממש בדקתי את ההבדלים האמת - עם ובלי. יש לי סרטים באיכות FHD שניגנתי כמה אבל לא ממש בדקתי את זה עם הפיצ'ר ובלי.
וואו זה ממש "אובר-קיל" לדעתי אבל אם אתה ממש אוהב הופעות אז לך על זה, תמקסם את ההנאה! :) לדעתי השילד טיוי יספיק לך אם אתה מנגן הכל מהרשת.
באיזה נגן אתה משתמש?

לגבי האונקיו - אני ממש חדש איתו (חודשיים בערך :)) לפני כן היה לי דנון הכי פשוט שיש.
ממש מרגישים בהדל אתה ב להגיד לי בין מערכת הכיול הקיימת לבין אודיסי? מה כל כך מיוחד בה? איך אני יודע שהכיול שאני עשיתי תקין...?

שלח תגובה

חזור אל “חומרה PC + סטרימרים”