עוד אפשרויות

Google translateGoogle translate
RSSמאמרים וחדשות RSS
קישור לעמוד זהLinkback
גרסא להדפסהגרסא להדפסה
del.icio.usשמירה ב del.icio.us
DIGGהמלצה ב-DIGG
google bookmarkסימניית גוגל

מאמרים מהקבוצה

תביא 2 מרלבורו לייט וגם fit-PC קטן

כתב: קלוד בן שאול
07/12/2008 - 08:00


מבוא | המאמר המלא | עמוד הבא: מפרט >

 
 
 

מבוא

אתם מכירים את הסיפור על בן הכפר שביקר בפעם ראשונה בגן החיות? הוא תקוע עד היום מול המתחם של הפיל והג´ירף כשהוא מלמל לעצמו "שאין דבר כזה". כזו הייתה פחות או יותר התגובה שלי כשמסרו לי את האריזה של ה fit-PC Slim ויש לכך כמה סיבות טובות, אבל כבר נאמר שתמונה אחת שווה אלף מילים:

 

 

 

אין כאן שום אחיזת עיניים והטריק פה הוא שאין שום טריק: ה fit-PC Slim באמת מותח (או בעצם מצמק) את הגדרות המחשב השולחני לאביזר שהיה מרגיש ממש בנוח על שולחן בבית בובות.

מה שמחמם את הלב היא הידיעה שמחזיק התואר הנוכחי למחשב השולחני הקטן ביותר בעולם מיוצר על ידי חברה ישראלית היושבת בחיפה. הצצה מהירה באתר החברה מגלה לנו שחברת קומפיולאב יודעת דבר אחד או שניים על פתוח פתרונות מחשוב ממוזער ומוטמע, כך שהצלחתם לייצר משהו כל כך פצפון כבר לא כל כך מפתיעה.

ה fit-PC נמכר במספר גרסאות. החל מגרסת Barebones שלה רק 256MB זכרון ואינה כוללת דיסק ותקשורת Wi-Fi, דרך גרסה ללא דיסק המתאימה למי שאולי ירצה להחליף את דיסק ה 60GB בגודל 2.5 אינטש בדיסק SSD ועד לגרסה שקיבלנו לבחינה, אותה ניתן להזמין עם Windows XP Home Edition או עם Linux Ubuntu 8.04. אנו קיבלנו דווקא את זו עם ה XP.

לא יכולתי להתאפק ולהסתפק בתמונות הרשמיות של היצרן והוספתי כאן גלריה משלי הכוללת תמונות של ה fit-PC Slim, כשלצידו מספר חפצים מוכרים המדגישים את ממדיו המיקרוסקופיים.

 

 


מבוא המאמר המלא עמוד הבא: מפרט >


נושאים מקושרים

HTPC
HTPCעוד מ: Catskinner

דרגת קושי: 1
דירוג הכתבה

דירוג ממוצע:

5.0
(2) הצבעות

בהקשר זה

 איך להפוך מחשב חלש ל-HTPC
 מדריך חומרה
 ביקורות HTPC
 עוד על HTPC


המאמר הפופולרי ביותר בתחום HTPC:
Kodi / XBMC - המדריך השלם
תקנון / תנאי השימוש באתר צור קשר / contact us כל הזכויות שמורות לקבוצת ht