עוד אפשרויות

Google translateGoogle translate
RSSמאמרים וחדשות RSS
קישור לעמוד זהLinkback
גרסא להדפסהגרסא להדפסה
del.icio.usשמירה ב del.icio.us
DIGGהמלצה ב-DIGG

מאמרים מהקבוצה

ht School - קורסים ובית ספר לאודיו וקולנוע-ביתי !

20/06/2008 - 07:00


הקורסים | המאמר המלא | עמוד הבא: כללי >

 
 
 

לקריאה אודות בית הספר לקולנוע ביתי - HT School - הקש כאן.

לא מסתפקים בתאוריה של מאמרים ופורומים?
רוצים לחוש במו ידיכם, לראות במו עיניכם, לשמוע במו אוזניכם?
רוצים ללמוד מהמומחים בתחום איך מחברים, איך מכוונים, אך בוחרים?
רוצים להפסיק להסתובב באפלה הטכנולוגית, לשאול את כל השאלות במקום ולקבל הסברים ותשובות המקצועיות והחותכות ביותר?

HT School נותן לכם את ההזדמנות לעשות זאת!!!

 הקורסים

כללי

1. מבוא לאודיו וקולנוע-ביתי:
 קורס זה הוא הבסיס ושער הכניסה לתחביב המרתק והחוויתי, בו אנו עוסקים. הקורס נותן את הכלים הבסיסיים אשר יסייעו ללקוחות לבחור את המערכת האידיאלית עבורם, תוך הבנה של ההבדלים בין הטכנולוגיות השונות והתצורות השונות של המערכות.

2. אודיו וקולנוע-ביתי למתקדמים:
קורס זה בא להרחיב את הידע הבסיסי והכללי אשר קיים אצל אנשים שכבר רכשו מערכת ומעוניינים לדעת יותר על איך עובדת המערכת שלהם, הבנת הטכנולוגיות השונות, מבנה הרכיבים, חיבור, מיקום וכיוון המערכת בצורה אופטימלית כולל עבודה מעשית.

3. מקורות לתכני HD
בקורס נלמד על מגוון המקורות הקיימים כיום להשגת תכני HD. בינהם: YES-HD ו-HOT-HD וההבדלים בינהם, פורמט ה-Bluray, צלחות לויין פרטיות ותוכן אינטרנטי.

4. קונסולות משחק
במסגרת קורס זה יוצגו בפניכם שלושת הקונסלות של הדור הנוכחי, יוסברו ההבדלים השונים בינהן והדגמה של השימוש בהם, והעיקר, זמן למשחק ובדיקת הקונסולות ויכולתיהן.

אודיו

5. מבוא למערכות סטריאו
בקורס הזה נעסוק במערכות סטריאו בלבד, החל ממבנה הרמקול, טכנולוגיות ותצורות שונות של רמקולים, הגברות ומקורות סטריאו. נעבור דרך מיקום נכון של המערכת ונחווה את כל המושגים אשר ניתן לקרוא בכל ביקורת ומאמר כגון, סאונד-סטייג´, אימאג´ינג וכו´.

6. כיול וכיוון פטיפון
הפטיפון לא עושה קמבק, הוא אף לא עזב אותנו, אולם, למרות היותו אחד הרכיבים המהנים, ללא הידע הדרוש הוא יכול להיות גם עינוי לא קטן. בקורס נלמד לכוון פטיפון, החל מהרכבת ראש דרך כיול ANTI-SKATING וגם בניקוי תקליטים.

וידאו

7. כיול בסיסי
קורס זה מיועד לאנשים פרטיים כמו גם עוסקים בתחום אשר מעוניינים להוציא את המיטב מאמצעי התצוגה (מסך דק או מקרן) וכל זה באמצעים הזמינים לכולם.

8. כיול למתקדמים
אחרי שהבאנו את המסך לאופטימום שלו, עכשיו אנו צריכים להביא אותו לתקן. קורס זה מיועד בעיקר לעוסקים בתחום או לפרפקציוניסטים שבינכם. בקורס נלמד לכייל את אמצעי התצוגה בעזרת ציוד כיול מהמתקדם והמקצועי בארץ.

9. מקרנים
קורס זה מיועד לעומדים לפני רכישה של מקרן קידמי לקולנוע-ביתי. בקורס נסקור את הטכנולוגיות השונות, יתרונות וחסרונות, בחירת מסך מתאים, חיבורים וכיוון.

HTPC ומזרימדיה (סטרימר)

10. תוכנות ומערכות הפעלה
בקורס זה יוצגו בפניכם מספר תוכנות HTPC מבוססות WINDOWS ולינוקס, הסבר והשוואה בין המערכות ולבסוף, ינתן זמן לכל אחד לבדוק את המערכות השונות ולהתרשם מהן בעצמו. בנוסף גם נבצע השוואה למזרימדיה בכדי לעמוד על ההבדלים בינהם.

11. Install Party
החלטתם על התקנת תוכנת HTPC אבל לא מסתדרים עם התקנות? זה המקום בשבילכם, ב"מסיבה" זו כל אחד יגיע עם מחשבו האישי, המדריך יבצע את ההתקנה על מחשב ראשי המחובר למקרן, אתם תעכבו אחריו ובסוף המסיבה - תצאו עם מערכת מותקנת ועובדת. במידה ותתקעו יעזור המדריך בפתרון הבעייה.

12. מזרימדיה (סטרימר)
הקורס מיועד לאלו המעוניינים ללמוד מהו מזרימדיה, אילו מזרימדיות קיימים וההבדלים בין המזרימדיות הנפוצים. בקורס נלמד לקנפג ולחבר את המזרימדיה לרשת הביתית ול-NAS.

תוכן

13. מוסיקה קלאסית - לא לפחד כלל
הקורס מיועד למתחילים ומתקדמים כאחד המעוניינים להעמיק את הידע במוסיקה קלאסית והבנתה. בקורס נלמד על ההיסטוריה של המוסיקה הקלאסית, מרכיבי המוסיקה הבסיסיים, תקשורת המוסיקה, טקסטורה, האזנה מושכלת ונקנח בהאזנה לרשימת היצירות ששום ספריית מוסיקה אינה שלמה בלעדיה.

14. קולנוע - גירסת הבמאי (מבוא לקולנוע)
הקורס מיועד לתת לסטודנטים הבנה עמוקה יותר לעולם הקולנוע. בקורס נלמד על מושגים כמו צילום, מיזנסצנה, עריכה וסאונד כולל צפייה וניתוח קטעים מסרטים.

בית חכם ושליטה

15. מבוא למערכות בית-חכם

מטרת ההרצאה היא היכרות ראשונית עם תחום הבית החכם והיא תיתן מענה לשאלות שונות שעולות ביחס לתחום זה.

16. בנייה ירוקה

 

17. שלטים חכמים

 

ייעוץ אישי, ימי העשרה, ומערכים למוכרים וטכנאים

18. ייעוץ אישי

ניתן לקבל בכל אחד מנושאי הבי"ס או האתר, ייעוץ אישי ופרטני.

19. ימי העשרה

מעוניינים כי לארגן למשרד יום העשרה בנושאי ביה"ס או האתר. פנו אלינו ונוכל לתפור בעבורכם יום שכזה. באם היום יתקיים במקום העבודה נעשה מאמצים רבים בכדי להביא הדגמות כאלה ואחרות למקום העבודה.

20. מערכים למוכרים וטכנאים

עומדים לפתוח חנות מתמחה חדשה? בעלים של חנות ישנה אבל עובדים חדשים? העובדים צריכים רענון בתחום? הגיע מוצר חדש וצריך להעביר עליו השתלמות? צרו עמנו קשר ונדאג לתפור לכם את ההשתלמות המתאימה ביותר.


הקורסים  המאמר המלא עמוד הבא: כללי >


נושאים מקושרים

בית חכם
בית חכם
אודיו
אודיו
4K ו-UHD
4K ו-UHD
HTPC
HTPC
שליטה ובקרה
שליטה ובקרה
וידאו
וידאו


תגיות

דירוג הכתבה

דירוג ממוצע:

4.1
(36) הצבעות

בהקשר זה

 לפרסום באתר
 תקנון וחוקי האתר
 אודות האתר
 עוד על כללי - Hometheater


המאמר הפופולרי ביותר בתחום כללי - Hometheater:
פרסום ברשת אתרי HT Israel !
תקנון / תנאי השימוש באתר צור קשר / contact us כל הזכויות שמורות לקבוצת ht