עוד אפשרויות

Google translateGoogle translate
RSSמאמרים וחדשות RSS
קישור לעמוד זהLinkback
גרסא להדפסהגרסא להדפסה
del.icio.usשמירה ב del.icio.us
DIGGהמלצה ב-DIGG

מאמרים מהקבוצה

 רדיו אינטרנט אלחוטי, במרחק נגיעה PURE SENSIA

27/06/2010 - 07:00


חפיץ לשנת 2010  - Pure sensia | המאמר המלא | עמוד הבא: רומנטיקה ואפליקציות, Pure Sensia >

 
 
 

חפיץ ביותר, Pure Sensia 


חפיץ, כפי שהוסבר בעבר על גבי עמודים אלו, הוא בעצם חפץ שאין לנו צורך בו אלא בעיקר רצון. כנאמר, ´הריני חפצה´. וזו בדיוק ההגדרה ל-Pure Sensia. חפצתי בו מהרגע שראיתי אותו שוכב לו בענווה בין הקלקרים בקופסא הגדולה והמכילה שלו. היה לי ברור שהרומן ביננו יתחיל ברגל ימין. עגלגל, שמנמן ואדמומי. מתאים לי בדיוק לשולחן שליד המיטה. בנוסף לכל זה, הוא אוהב שנוגעים בו, או יותר נכון, זו הדרך היחידה שלי לתקשר איתו. בקיצור, החפיץ המושלם בשבילי. 

טהור, שרמנטי רגיש, ועוד הרבה דברים טובים

Pure Sensia בתרגום חופשי ביותר לעברית הוא ´טוהר חושים´. טוהר, כשם החברה PURE, וחושים - בשל עירוב שלושה חושים מרכזיים במוצר. חוש המישוש, מסך המגע המרהיב שניצב בחזיתו; שמיעה, כי אחרי הכל מדובר ברדיו ונגן מוסיקה; וכמובן ראייה, מכיוון שמלבד לעיצוב החיצוני, מסך המגע מתהדר גם בצבעוניות מלבבת ובממשק מעוגל ותואם לעיצוב הכללי. חוש הריח והטעם יכולים רק לקנא באחיהם שהצליחו להשתחל לסיטואציה. אל דאגה, אני בטוחה שיומם יבוא.

אחרי פירגון כזה כבר בתחילת הכתבה, אני אקח צעד אחורה ואסביר במה בדיוק מדובר. נתחיל, בכתבת וידאו קצרה, ואחריה ההסבר המלא בכתב, למהדרין.

 

עיצוב וממשקים

רושם ראשוני הוא 90% מהעניין 


מבט ראשון מגלה שמלבד היותו עגלגל ויפהפה, הצבעים בהם בחרה החברה לעטר את ´טוהר החושים´ מרשימים לא פחות. הוא מגיע בצבעים אדום, שחור, לבן וצהוב. ואי אפשר שלא להתעלם מההקבלה למכוניות הספורט בימינו שמתהדרות באותם הצבעים. מדובר אם כן בביצה ספורטיבית למדי. 

הבחירה בשחור או לבן היא כמובן הבחירה הסולידית, שמתאימה לכל חדר שינה או סלון באשר הוא. אני דווקא קיבלתי את האדום. זה שקשה להתעלם ממנו ודורש את תשומת לבך המלאה כבר מהרגע שבו העיניים נפקחות בבוקר. אבל, ותמיד יש אבל, מפצה על זה באלגנטיות בעיצוב המעוגל והמתכדרר. והרי ממילא יש לי חולשה לג´ינג´ים, כך שמהר מאוד התרגלתי לאדום החדש. זה שניצב לו בצידו של החדר אבל התייחס לחלל כאילו הוא במרכזו. ככה זה כשאתה אדום (ויסלחו לי אוהדות מכבי או בית"ר). 

בנוסף, יושב הסנסיה-פיור על מעמד פלסטיק שמאפשר שינוי זווית, כך שאפשר יהיה לצפות במסך מכל גובה (ישיבה, עמידה, שכיבה). בפועל, לא באמת היה לי צורך לשנות את הזווית כי אפשר היה לראות טוב מכל מקום. אבל הרשות ניתנה.

תפריטים וממשקים

במסך של הפלא החדש תמצאו תפריטים מעוגלים כיאה לג´ינג´י אמיתי ואפילו השלט מעוגל ותואם. בדמיוני, נראה היה שחתכו את הביצה העגולה כדי שיהיה מקום למסך, ומקצהו של החלק שנחתך הכינו לי שלט. בנקודה הזו הרומן התחזק. כל לחיצה הובילה לעולם חדש ומצאתי את עצמי מלחצצת (לוחצת+מזפזפת) שעות על גבי שעות. אינספור תחנות רדיו אינטרנטיות מכל העולם הצליחו להרחיב את הטעם המוסיקלי שלי ביממות ספורות והקלות שבה ניתן למצוא אותן רק הפכה את זה למעניין יותר. השלט מצא את עצמו שוכב מוכן ומזומן לכל גחמה שלי ליד שלט הטלוויזיה. זה אולי לא ברור מאליו, אבל מדובר על כבוד גדול בחדר שלי. 

 


חפיץ לשנת 2010  - Pure sensia המאמר המלא עמוד הבא: רומנטיקה ואפליקציות, Pure Sensia >


נושאים מקושרים

יוזרית - תחשבי טכנולוגית
יוזרית - תחשבי טכנולוגית


תגיות


דרגת קושי: 2
בהקשר זה

 עוד על בשיתוף עם יוזרית


המאמר הפופולרי ביותר בתחום בשיתוף עם יוזרית:
מחשבים: כלבו טאץ´ מבית HP
תקנון / תנאי השימוש באתר צור קשר / contact us כל הזכויות שמורות לקבוצת ht