עוד אפשרויות

Google translateGoogle translate
RSSמאמרים וחדשות RSS
קישור לעמוד זהLinkback
גרסא להדפסהגרסא להדפסה
del.icio.usשמירה ב del.icio.us
DIGGהמלצה ב-DIGG

מאמרים מהקבוצה

קניות: שוקופון, יד שניה חברתית

14/09/2011 - 13:00 
 
 

קופונים להמונים

כהרגלי בקודש שוטטתי באינטרנט לתומי בזמן שהייתי אמורה לעבוד או ללמוד ונתקלתי, כרגיל, באתר קופונים. אבל לא היה מדובר באתר קופונים רגיל, אלא באתר יד שניה לקופונים: שוקופון!

הרי ידוע שקופונים לרוב נקנים באימפולסיביות, "יא!! איך תמיד רציתי סמטוט רצפה מנגן!"... אז מה תעשי אם 'נתקעת' עם קופון שאין לך בעצם אפשרות לממש? פה נכנסים לתמונה עדי ותובל ברנע, צמד אחים שהקימו בתחילת ספטמבר את שוקופון, זירה אינטרנטית למכירה וקניה של קופונים יד שניה.

 

עדי הוא  עו"ד בתחום המסחרי ומתמחה בהייטק ותובל, האח הגדול, מהנדס אלקטרוניקה וחשמל באמדוקס. על הרעיון חשב עדי כשלא הצליח לנצל קופון של מסעדה והקופון פשוט 'התבזבז'. יש שיגידו 'כפרות', אבל לא עדי, הו לא. ברוח העשייה החברתית השוררת בארצנו, עדי החליט לעשות מעשה והקים פלטפורמה אינטרנטית שבאמצעותה מוכרות יוכלו להשיב את כספן חזרה (וגם מוכרים), וקונות (וגם קונים) יוכלו לקנות קופונים שפספסו אם תמה המכירה באתר הקנייה החברתית. 

 אז נכון, הם לא לבד וכבר צצו 'פטריות' כאלו ברשת כך שאני אפילו לא בטוחה אם הם הסנונית הראשונה ובכל זאת, הקונספט פשוט וגאוני. מיחזור תמיד מבורך בעיניי, גם אם הוא ברשת. 

איך זה עובד?

באתר עצמו יש בסיס נתונים מתעדכן שמכיל את כל הקופונים שנמכרו בישראל ועודם בתוקף, את יכולה לחפש את הקופון שאת רוצה למכור ולבקש עליו את המחיר הרצוי מבחינתך. מהצד השני, אפשר לחפש קופונים למכירה לפי קטגוריה או אזור ולבסוף לרכוש אותו באמצעות חשבון PayPal. 

 

מכירה של קופון שלא נוצל מתבצעת לפי חיפוש קופונים קיימים ברשת 

 מה בעתיד?

לטענתו של עדי, כיום, רק כשבוע וחצי לאחר ההשקה, יש באתר כבר כמה מאות משתמשים ייחודיים וזו רק ההתחלה. בעתיד הם שוקלים להיכנס לתחום הקופונים, בעיקר של 'כאן ועכשיו' להגדרתו. אחרי הכל, ב'קניינים-אימפולסיביים' עסקינן, לא?

קישורים:

 לדיון בנושא: קניות: שוקופון, יד שניה חברתית


נושאים מקושרים

יוזרית - תחשבי טכנולוגית
יוזרית - תחשבי טכנולוגית


תגיות

בהקשר זה

 עוד על יוזרית - תחשבי טכנולוגית


המאמר הפופולרי ביותר בתחום יוזרית - תחשבי טכנולוגית:
תל אביב, הנה אני באה (עם הזנב בין הרגליים)
תקנון / תנאי השימוש באתר צור קשר / contact us כל הזכויות שמורות לקבוצת ht