עוד אפשרויות

Google translateGoogle translate
RSSמאמרים וחדשות RSS
קישור לעמוד זהLinkback
גרסא להדפסהגרסא להדפסה
del.icio.usשמירה ב del.icio.us
DIGGהמלצה ב-DIGG

מאמרים מהקבוצה

שינויים ביורוקום - גרינבוים מונה למנכל קבוצת יורוקום

הודעה לעיתונות: יורוקום תקשורת דיגיטלית בע"מ
11/05/2014 - 21:00 
 
 

מוטי אלמליח מונה למנכ"ל בזק בינלאומי

שינויים בצמרת קבוצת יורוקוםדירקטוריון חברת בזק וחברת בזק בינלאומי אישרו את מינויו של מוטי אלמליח למנכ"ל בזק בינלאומי. אלמליח יחליף בתפקידו את איציק בנבנישתי, אשר שימש כמנכ"ל בזק בינלאומי בשבע השנים האחרונות.

אלמליח, 55, בעל תואר שני במנהל עסקים (M.B.A) מאוניברסיטת תל אביב, כיהן בשמונה השנים האחרונות כמנכ"ל יורוקום תקשורת דיגיטלית; המובילה את מותג "פנסוניק" בישראל ובעל היכרות מעמיקה וניסיון רב בעולמות הטלקום ופתרונות התקשורת למגזר הפרטי והעסקי.

אלמליח שהחל את דרכו המקצועית במכללת בזק ובאגף ההנדסה בבזק, שימש במשך כ-10 שנים בתפקידי הנדסה ושיווק בחברה והיה ממקימי חברת בזקכל שמוזגה לתוך בזק בינלאומי- אוחז ב-18 שנות ניסיון כמנכ"ל חברות בארץ ובחו"ל. קודם להיותו מנכ"ל יורוקום, כיהן אלמליח כמנכ"ל Telit וכמנכ"ל חברת אלגדקום, אשר התמחו בעולמות הסלולר והאינטגרציה של מערכות תקשורת וליווה את הנפקתן בחו"ל. לאלמליח ניסיון כדירקטור בחברת יס וכיום משמש כדירקטור בחברת סאטקום. בשנים האחרונות, מכהן אלמליח גם כיו"ר דירקטוריון חברת DM engineering  העוסקת בפתרון ובאינטגרציה של מערכות מולטימדיה ותקשורת ויו"ר חברת תפנית דיסקונט, המנהלת תיקי נכסים.

שאול אלוביץ, יו"ר קבוצת בזק איחל לאלמליח הצלחה בתפקידו החדש והביע את בטחונו כי לאלמליח תהיה תרומה משמעותית בהמשך מובילותה של בזק בינלאומי והצעדתה קדימה להישגים חדשים. "ניסיונו המקצועי הרב של מוטי והיכרותו המעמיקה עם השווקים בהם בזק בינלאומי פועלת, יסייעו לו להתמודד בהצלחה עם אתגריה העכשוויים והעתידיים של החברה".

אלוביץ הביע שוב את הערכתו הגדולה לאיציק בנבנישתי והודה לו על תרומתו הרבה להצלחתה של בזק בינלאומי ולביסוס מובילותה של החברה במהלך כהונתו ואיחל לו הצלחה בדרכו המקצועית החדשה. 

אילן גרינבוים מונה למנכ"ל כל חברות קבוצת יורוקום

שינויים בצמרת קבוצת יורוקוםאילן גרינבוים, מותיקי המנהלים של שאול אלוביץ',ינהל את כל החברות העוסקות בייצוג ובשיווק של המותגים הבינלאומיים - כולל כל פעילות הסחר הבינלאומי בקבוצה

אילן גרינבוים מונה למנכ"ל חברת יורוקום תקשורת דיגיטאלית וליו"ר חברת האינטגרציה DM - בנוסף לתפקידו כמנכ"ל יורוקום תקשורת סלולרית, נציגת Nokia ו-ZTE בישראל. זאת, במסגרת שינוי ארגוני בקבוצה שבבעלות שאול אלוביץ', המחזיקה בשליטה בחברת בזק.

במסגרת תפקידו ינהל גרינבוים את כל החברות בקבוצת יורוקום שעוסקות בייצוג של מותגים בינלאומיים,שיווקם והפצתם בארץ וכן את פעילות הסחר הבינלאומי של הקבוצה.

מטרת המהלך היא ריכוז כל החברות תחת קורת גג אחת ומיקסום היתרונות בתחומי השיווק, ההפצה, ניהול הקשר עם מותגים בינלאומיים מובילים ועבודה עם שותפים עסקיים. גורמים בקבוצה ציינו כי המהלך יאפשר את הרחבת קווי המוצרים ואף כניסה לתחומי פעילות חדשים כגון ייבוא, שיווק ואינטגרציה של מזגני אוויר מסוג VRF יצוג חברות נוספות ועוד.

החברות בקבוצה המאוחדת מייצגות כיום מגוון מותגים בולטים וביניהם נוקיה, פנסוניק, ZTE, ענק התקשורת VTEC וחברת DM עוסקת בפעילות אינטגרציה של קווי המוצרים הללו במגזר העיסקי, מוסדות, משרדי ממשלה ופרויקטים מיוחדים.

בין לקוחותיה של הקבוצה ניתן למנות ,רשתות שיווק, רשתות קמעונאיות בתחום החשמל והתקשורת, חנויות מוצרי חשמל, מפעילי תקשורת ומדיה האלקטרונית, חברות במגזר העסקי וגופי אינטגרציה.

גרינבוים בן 54, בעל תואר שני במנהל עסקים ותואר ראשון בכלכלה, שניהם מאוניברסיטת ת"א. מזה 9 שנים מכהן בתפקיד מנכ"ל יורוקום תקשורת סלולרית. לפני כן כיהן גרינבוים כ-5 שנים כמנכל קבוצת ישפאר, נציגת סוני וג'נרל אלקטריק בישראל.

"אני שמח לקבל על עצמי את האחריות על קבוצת החברות, אני רואה במהלך זה הזדמנות בעיקר בעידן מאתגר זה בו מיטשטשים הגבולות בין מוצרי הצריכה האלקטרונים, מוצרי התקשורת בכלל והתקשורת הסלולרית בפרט לבין ערוצי ההפצה", אמר גרינבוים. "אני מאמין כי הניסיון הרב שצברתי בעולם מוצרי הצריכה ועולם הסלולר והתקשורת, יעניקו יתרון וערך מוסף בהתרחבות ובצמיחה העיסקית של הקבוצה החדשה".

שאול אלוביץ', יו"ר ובעלים קבוצת יורוקום מסר: " אני עובד עם אילן גרינבוים שנים רבות ואין לי ספק כי הוא האיש המתאים להובלת המהלך ולניהול כל קבוצת החברות בתקופה מאתגרת זו. אני מודה לו על ההישגים בתפקידו הקודם כמנכ"ל יורוקום תקשורת סלולרית ומאחל לו הצלחה בתפקידו החדש" .

 

לדיון בנושא: שינויים ביורוקום - גרינבוים מונה למנכ"ל קבוצת יורוקום


תגיות

בהקשר זה

 עוד על הודעה


המאמר הפופולרי ביותר בתחום הודעה:
HT Bids - זירת המסחר החדשה שלכם!
תקנון / תנאי השימוש באתר צור קשר / contact us כל הזכויות שמורות לקבוצת ht