עוד אפשרויות

Google translateGoogle translate
RSSמאמרים וחדשות RSS
קישור לעמוד זהLinkback
גרסא להדפסהגרסא להדפסה
del.icio.usשמירה ב del.icio.us
DIGGהמלצה ב-DIGG

מאמרים מהקבוצה

HOT מכפילה את מהירות הגלישה ל-200 מגה!

הודעה לעיתונות: HOT
12/05/2014 - 13:00 
 
 

אילן צחי, מנכ"ל HOT: "HOT  גאה להמשיך ולהאיץ את מהירות האינטרנט בישראל ומבטיחה לא לעצור כאן, מתכוונים להציג כבר במהלך שנת 2014 מהירות גלישה של 500 מגה. HOT תמשיך להציב סטנדרט גבוה בשוק ותוסיף ותביא חדשנות ללקוחותיה בשירותים ובמוצרים"

HOT מכפילה את מהירות הגלישה ל-200 מגה!

אילן צחי, מנכ"ל HOT

חברת HOT  קיימה הבוקר מסיבת עיתונאים, במסגרתה הודיעה על הכפלת מהירות הגלישה המקסימלית ללקוחותיה ל-200 מגה. המהירות החדשה מביאה עימה גם בשורה בקצב העלאת הנתונים (Upload), לקוחות שיתחברו למהירות ייהנו מקצב העלאה של 5 מגה. מהירות ההעלאה הגבוה ביותר המוצעת בישראל.

נכון להיום, נהנים 30%  מלקוחות החברה מחוויית גלישה של 100 מגה. מעל 60% מלקוחותHOT , גולשים במהירויות של 30 מגה ומעלה. במהלך 2013 הכפילה HOT את מהירות הגלישה הממוצעת של לקוחותיה, עד ל-37.4 מגה. במהלך 3 שנים קפצה המהירות הממוצעת של לקוחות החברה פי 10. העלייה החדה במהירות הגלישה באה בעקבות מהלכים שהובילה החברה בתחום האינטרנט בשנים האחרונות, ובראשם הוזלה משמעותית של האינטרנט המהיר, גם ברכיב הספק וגם ברכיב התשתית.

על פי מחקר שערך מכון סאפיו בעבור HOT, לרגל השקת 200 מגה, נמצא כי, ישראלי מבלה בממוצע כ-5.5 שעות ביום בגלישה באינטרנט (18+, ללא נוער). 95% מהמשיבים העידו כי שימושי האינטרנט שלהם גדלו ב-3 השנים האחרונות. 71% העידו כי שימושיהם גדלו במידה רבה.

עוד נמצא, כי שיעור הצופים בוידאו מהרשת כמעט הוכפל בשלוש השנים האחרונות. 3 מכל 4 צופים היום, והתופעה חוצה גילאים. גם משך הצפייה היומית מהרשת עלה באופן משמעותי, והגיע למעל 3.5 שעות בממוצע. לצד זאת, מספר המכשירים המחוברים לאינטרנט מתקרב ל-8 בממוצע במשק בית, ובכשלושת רבעי מבתי האב מתבצעת גלישה בכמה מכשירים במקביל, לפחות פעם ביום. השימוש בגיבוי בענן יותר מהושלש ב-3 שנים – 35% מגבים היום מדיה בענן. זאת, בנוסף לעדכונים אוטומטיים, שפועלים באופן פאסיבי ברקע, ומנצלים גם הם את רוחב הפס.

סביון בר סבר, סמנכ"ל השיווק ב-HOT: " האינטרנט הפך להיות מוצר קיומי, שאי אפשר בלעדיו. שימושי האינטרנט כל הזמן מתגברים, ודורשים עוד רוחב פס. בשנת 2013 הכפלנו את המהירות הגלישה הממוצעת של לקוחותינו. היום, 60% מהם גולשים במהירות 30 מגה ומעלה. מצאנו במחקר, שכ-70% מעוניינים בשדרוג המהירות. ראינו, שגם במהירויות הגבוהות, "הרעב" לשדרוג המהירות קיים, לאור הגברת השימושים.  המהירות צריכה כל הזמן להדביק את הצורך בשימושים המתגברים, ואנחנו שמחים להביא לשוק הישראלי את המענה המיטבי לצרכי הגלישה המתקדמים."

 

HOT מכפילה את מהירות הגלישה ל-200 מגה!

סביון בר סבר, סמנכ"ל השיווק ב-HOT

לרגל ההשקה יוצע טריפל 200 מגה ב- 200₪ בלבד ל- 3 חודשים, עבור מצטרפים חדשים. לקוחות קיימים יוכלו ליהנות מטריפל Platinum אטרקטיבי, שיכלול מהירות גלישה של 200 מגה, חבילת "הכל כלול" של כל ערוצי הטלוויזיה[1], שיחות בארץ ללא הגבלה ואת קופסת התקשורת החכמה HOT Fiber Box ב-399  ₪ בלבד. מנויי אינטרנט בלבד יוכלו ליהנות מ-200 מגה ב-169 ₪ לרגל ההשקה.

[1] למעט ספורט 1, 2

 


לדיון בנושא: HOT מכפילה את מהירות הגלישה ל-200 מגה!


תגיות

דירוג הכתבה

דירוג ממוצע:

5.0

בהקשר זה

 עוד על הודעה


המאמר הפופולרי ביותר בתחום הודעה:
HT Bids - זירת המסחר החדשה שלכם!
תקנון / תנאי השימוש באתר צור קשר / contact us כל הזכויות שמורות לקבוצת ht