עוד אפשרויות

Google translateGoogle translate
RSSמאמרים וחדשות RSS
קישור לעמוד זהLinkback
גרסא להדפסהגרסא להדפסה
del.icio.usשמירה ב del.icio.us
DIGGהמלצה ב-DIGG

מאמרים מהקבוצה

חזיית הגנה מפני קרינה

02/06/2014 - 07:00 
 
 

חברת Radiation Shield Technologies, המתמחה בפיתוח טכנולוגיות חדשניות, פיתחה את אריג ה- Demron, שהינו הבד הראשון והיחיד מסוגו שהוכח מדעית שהוא מסוגל לספק הגנה מוחלטת מפני רוב סוגי הקרינה. הבד הוכיח את עצמו כיכול לחסום קרני גמא, קרני X וגם פליטה גרעינית. המחקרים נעשו במעבדת Lawrence Livermore National, שהינה חלק מהמינהל הלאומי לביטחון גרעיני במשרד אנרגיה של ארה"ב, במכון הטכנולוגי של ג'ורג'יה ובאוניברסיטת קולומביה בקולג' של רופאים ומנתחים.

 

עם הגידול בשכיחות של סרטן השד באמריקה, פיתחה חברת Radiation Shield Technologies את חזיית Demron Bra, החזייה הראשונה בעולם העמידה בפני קרינה ומיועדת לפעילות היום יומית של הנשים ומיועדת בעיקר לאחיות, טכנאיות, ונשות עסקים, הטסות בתדירות גבוהה, מה שגורם להן להיחשף לבדיקות שיקוף וביטחון בשדה התעופה.

 

חזיית הגנה מפני קרינה

 

חזיית Demron Bra עוצבה כך שתהייה אטרקטיבית, קלה לשימוש, נוחה ועמידה כשצורתה דומה לזו חזיות הרגילות. חזיית Demron Bra מציעה יתרון משמעותי על פני חזיות רגילות וזאת על ידי מתן ההגנה הנדרשת מפני קרינה מזיקה. חזייה זו, מאפשרת לנשים להרגיש בטוחות ואטרקטיביות בו זמנית, כלומר שומרת על הגזרה תוך כדי נקיטת צעד נוסף למיזעור סיכון התחלואה בסרטן השד.

המבנה ואריג החזיה הוא קל משקל, בטוח וידידותי לסביבה, נועד להשתלב בצורה חלקה ולא להפריע בשימוש עם הבגד. פנים החזיה ניתן להסרה בקלות ויכול להיות בשימוש גם בגוזיה או בגד ים, שיש להם פתחים נשלפים לרפידות. החזיה עשויה גם להיות תפורה באופן קבוע בתוך הבגד.

מחיר חזיית Demron Bra באתר החברה הוא 69.99$ - מחיר סביר יחסית לתמורה.
ישנם כמובן גם תחתונים תואמים במחיר של 15$ 


לדיון בנושא: חזיית הגנה מפני קרינה


עוד מ: zviwr
תגיות

דירוג הכתבה

דירוג ממוצע:

5.0

בהקשר זה

 עוד על יוזרית - תחשבי טכנולוגית


המאמר הפופולרי ביותר בתחום יוזרית - תחשבי טכנולוגית:
תל אביב, הנה אני באה (עם הזנב בין הרגליים)
תקנון / תנאי השימוש באתר צור קשר / contact us כל הזכויות שמורות לקבוצת ht