עוד אפשרויות

Google translateGoogle translate
RSSמאמרים וחדשות RSS
קישור לעמוד זהLinkback
גרסא להדפסהגרסא להדפסה
del.icio.usשמירה ב del.icio.us
DIGGהמלצה ב-DIGG

מאמרים מהקבוצה

הודעה לעיתונות: המקרן TW9200W של אפסון נבחר למקרן הקולנוע הביתי המוביל באירופה

הודעה לעיתונות: אפסון ישראל
18/08/2014 - 10:45 
 
 

מקרן ה-EH-TW9200W של חברת אפסון, יצרנית המקרנים הגדולה בעולם מזה עשור, זכה בתואר "מקרן השנה בתחום הקולנוע הביתי באירופה ל-2014-2015".

התואר הוענק על ידי EISA, ההתאחדות האירופאית להדמיה, אחד הגופים הנחשבים בתעשייה. מדי שנה מוענקים פרסי EISA למוצרים החדשים שמשלבים את הטכנולוגיה המתקדמת ביותר, עם התכונות הנחשקות ביותר, עיצוב מושלם, מפרט ארגונומי והחזר על השקעה.

 EH-TW9200W של אפסון נבחר למקרן הקולנוע הביתי המוביל באירופה לשנת 2014-2015

ה- EH-TW9200W, הוא דגם Full HD ואלחוטי המאפשר למשתמשים לחבר למקרן את התקני ה- Full HD שלהם, ללא צורך להתקינם באותו החדר. המקרן אידיאלי לצפייה בשוברי הקופות האחרונים עם סצנות כהות ומלאות צללים, הודות ליחס הניגודיות הגבוה המבטיח צבעי שחור עמוקים וחדים יותר: למקרן יש יחס ניגודיות גבוה מאוד של 600,000:1. הוא גם אחד ממקרני הקולנוע הביתי הראשונים של Epson המאפשר למשתמשים להפעיל תוכן ישירות מסמארטפונים או ממחשבי טבלט - לרבות תמונות, וידיאו ומוזיקה - הודות ליציאת MHL. יתרון נוסף: המקרן כולל גם אינטרפולציה של פריימים הן בדו-ממד והן בתלת-ממד. 

 EH-TW9200W של אפסון נבחר למקרן הקולנוע הביתי המוביל באירופה לשנת 2014-2015

המקרן תואם למשקפי תלת-ממד עם תריס אקטיבי המופעלים בתדר רדיו (RF) ונטענים דרך USB (כלולים וגם נמכרים בנפרד). באמצעות קישוריות RF, ניתן להשתמש במשקפים קלי משקל אלה למרחק של עד 10 מטרים מהמקרן ולקבל בידור פנטסטי וסוחף בתלת-ממד.

לדברי אורן פליישר, מנכ"ל אפסון ישראל, כיצרנית המקרנים מספר אחת בעולם במשך יותר מעשור, באפסון תמיד דוחפים את הטכנולוגיה קדימה כדי להציע למשתמשים ביתיים את החוויה הקולנועית הטובה ביותר שאפשר. הכרה בינלאומית מגוף בלתי תלוי וכל כך מוכר מחזק את מיצובנו בחזית טכנולוגיית ההקרנה הביתית".


לדיון בנושא: הודעה לעיתונות: המקרן TW9200W של אפסון נבחר למקרן הקולנוע הביתי המוביל באירופה

תגיות

דירוג הכתבה

דירוג ממוצע:

5.0

בהקשר זה

 עוד על הודעה


המאמר הפופולרי ביותר בתחום הודעה:
HT Bids - זירת המסחר החדשה שלכם!
תקנון / תנאי השימוש באתר צור קשר / contact us כל הזכויות שמורות לקבוצת ht