עוד אפשרויות

Google translateGoogle translate
RSSמאמרים וחדשות RSS
קישור לעמוד זהLinkback
גרסא להדפסהגרסא להדפסה
del.icio.usשמירה ב del.icio.us
DIGGהמלצה ב-DIGG

מאמרים מהקבוצה

אנשי בוקסי כבר לא חלק מסמסונג

06/08/2015 - 23:11 
 
 

כזכור, חברת בוקסי הישראלית הצליחה במהלך שנים להפתיע תחילה עם תוכנה שהיא גרסא נוחה ושימושית ל-XBMC (כיום KODI) בימים שצריך היה דוקטורט בשביל להשתמש ב-XBMC... ב-pivot המשמעותי ביותר של החברה, שיתוף פעולה עם DLINK הביאה לייצירת ה-Boxee box, קופסא בעיצוב ייחודי שהצליחה להפוך לקופסאת ה-BOXEE הראשונה שהקדימה את זמנה (כיום קופסאות KODI מציפות את השוק). 

לאחר שגם D-Link ואינטל (יצרנית הצ'יפים) הפסיקו לתמוך בה, החברה עשתה שינוי מהותי וניסתה מספר מודלים, ולא הצליחה לגייס מספיק מנויים או הון בכדי להמשיך. בשלב הזה החברה נמכרה בהפסד לסמסונג וחלק גדול מעובדיה עברו לעבוד עבור סמסונג, בעיקר בארה"ב.

לדברי דיווח באתר the verge הפרוייקט שלטובתו גוייסו חברי Boxee היה PX - או The perfect TV Experience. המטרה היתה לבנות את מודל ממשק המשתמש האולטימטיבי כולל שלט מבוסס טאבלט. אבנר רונן, המנכ"ל המיתולוגי של בוקסי הפך ל-VP product בחברה ולצורך נושא זה גוייסו עוד אנשים והצוות גדל מ-40 איש ל-100 איש בשלב מסויים.

לפי The verge, כעת התוכניות הללו נגנזו והפרוייקט פוזר. לא נודע האם הגיעו לתובנות כלשהן או האם יש פרוייקטים דומים במקומות אחרים. בכל אופן, אנחנו עדיין אוהבים את ה-Boxee box שלנו ומאמינים שעוד נראה הפתעות רבות מהצוות של בוקסי, שהם עדיין מהאנשים המוכשרים שפגשנו בתעשיה.


לדיון בנושא: בוקסי כבר לא חלק מסמסונג


עוד מ: oferlaor
תגיות

בהקשר זה

 עוד על טלויזיה מחוברת


המאמר הפופולרי ביותר בתחום טלויזיה מחוברת:
HOT Fiber - הממיר שעושה כמעט הכל
תקנון / תנאי השימוש באתר צור קשר / contact us כל הזכויות שמורות לקבוצת ht