עוד אפשרויות

Google translateGoogle translate
RSSמאמרים וחדשות RSS
קישור לעמוד זהLinkback
גרסא להדפסהגרסא להדפסה
del.icio.usשמירה ב del.icio.us
DIGGהמלצה ב-DIGG

מאמרים מהקבוצה

Cloud Media משיקה ב- Kickstarter קמפיין ל- Popcorn Hour A-500 Pro

24/08/2015 - 09:00 
 
 

הרבה זמן שלא שמענו מ- Cloud Media, החברה עברה לאחרונה מקצה שיפורים מבחינת כח אדם וזאת על מנת לשמור על יכולתה בעולם סופר תחרותי בשוק הסטרימרים. אחד מצעדי הייעול שהחברה עשתה עם השקת הסטרימר הבא מתוצרתה, זה שימוש בפלטפורמת Kickstarter על מנת לגייס ממון מהקהילה לפני שהיא מתחייבת עם כסף עצמאי שלה על ייצור סטרימר חדש.

ובכן, הסטרימר החדש קיבל את הדגם המצופה Popcorn Hour A-500 Pro, כאשר ה- Pro מציין יכולות מתקדמות אשר לא היו בדגמים קודמים, כגון זוג יציאות XLR עבור סטריאו איכותי באמצעות ממיר ESS Technology 32 bit Sabre DAC ES9018K2M והגברת אוזניות איכותית כאשר המחבר הוא 1/4". יכולות נוספות של הסטרימר כוללות שימוש במעבד חדש של Sigma Designs מדגם SMP8758 בעל תמיכה ב- HEVC עם 4K כמובן. מעבד זה מצוייד בעיבוד תמונה VXP, בעל זוג ליבות 1.2GHz ARM Cortex-A9

החברה מבצעת הכרזה עם ה- A-500 Pro ומתמקדת באיכות האודיו שהסטרימר מביא ומצמצמת מילים בנוגע לוידאו, למרות שאין ספק שהוא אמור להיות טוב עם מעבד ה- SMP8758. 

Cloud Media משיקה ב- Kickstarter קמפיין ל- Popcorn Hour A-500 Pro

 

עבור ניהול המדיה, אם זה תמונות, וידאו או מוזיקה, החברה מציעה את פתרון ה- NMJ שלה, אשר מהווה אלטרנטיבה דומה ל- Kodi, מעט פשוטה יותר וייתכן ומספיק טובה עבור הרבה מהמשתמשים.

 

Cloud Media משיקה ב- Kickstarter קמפיין ל- Popcorn Hour A-500 Pro

כפי שניתן לראות בתמונות למעלה, קיימת תצוגה מסודרת לאלבומי מוזיקה עם הצגת נתוני המדיה כפי שהתקבלו מהרשת.

Cloud Media משיקה ב- Kickstarter קמפיין ל- Popcorn Hour A-500 Pro

Cloud Media משיקה ב- Kickstarter קמפיין ל- Popcorn Hour A-500 Proניתן יהיה להפעיל ולנגן מדיה דרך אפליקציה תואמת ללא צורך בהפעלת המסך, חשוב במיוחד עבור מוזיקה.

 

Cloud Media משיקה ב- Kickstarter קמפיין ל- Popcorn Hour A-500 Proהקירור ב- A-500 Pro הינו פסיבי, כאשר המעבד צמוד למארז האלומיניום ובכך האחרון מהווה למעשה רכיב גדול לפיזור החום

 

Cloud Media משיקה ב- Kickstarter קמפיין ל- Popcorn Hour A-500 Proאם לא הצטיידתם עדיין ברשת ביתית עדיין, תשמחו לגלות כי ניתן להטעין אל תוך ה- A-500 Pro כונן קשיח. כמובן שתמיכה מהרשת קיימת.

 ה- A-500 Pro איננו אמור להיות סטרימר להמונים, אלא רק לכאלו אשר נוהגים לשמוע מוזיקה רבות וחשוב להם סטרימר אשר יוכל להיות המילה האחרונה בניגון וידאו וגם כזה בעל יכולות פענוח אודיו אנלוגי מהשורה הראשונה, אך האם תג מחיר של $399 יצליח לשכנע אתכם ועוד סטרימר ללא Kodi?

מי ששואל אם מתוכנן דגם שאיננו Pro בעלות נמוכה יותר, החברה מסרה כי היא תבחון את ההצלחה של הקמפיין הנוכחי ולפי זה תקבע את הבאות.

Cloud Media מתכוונת לגייס $50,000 כאשר בתום הפרוייקט, מחיר ה- A-500 Pro יעלה ל- $599 והיחידות ישלחו במהלך נובמבר הקרוב.
נותר לנו רק לאחל בהצלחה.

לעמוד הפרוייקט: Kickstarter - Popcorn Hour A-500 PRO


לדיון בנושא: Cloud Media משיקה ב- Kickstarter קמפיין ל- Popcorn Hour A-500 Pro


עוד מ: ziv_r
תגיות

דירוג הכתבה

דירוג ממוצע:

5.0

בהקשר זה

 הסבר על 3D/תלת מימד
 עוד על תלת מימד + VR


המאמר הפופולרי ביותר בתחום תלת מימד + VR:
ביקורת מסך פלזמה 3D תלת מימד - Panasonic 50VT20
תקנון / תנאי השימוש באתר צור קשר / contact us כל הזכויות שמורות לקבוצת ht