עוד אפשרויות

Google translateGoogle translate
RSSמאמרים וחדשות RSS
קישור לעמוד זהLinkback
גרסא להדפסהגרסא להדפסה
del.icio.usשמירה ב del.icio.us
DIGGהמלצה ב-DIGG

מאמרים מהקבוצה

נבחרי השנה של HT לשנת 2015

מאת: צוות האתר
30/12/2015 - 11:00


הקדמה | המאמר המלא | עמוד הבא: וידאו >

 
 
 

נבחרי השנה של HT לשנת 2015

לא הייתי רוצה לומר כי זוהי שנה של "קלישאה כלשהי", פשוט מכיוון שהיו יותר מידי דברים בשנה החולפת. הטלפונים שהוצגו השנה מאוד חזקים, עם מצלמות טובות, מעבדים זריזים וקשה לומר שניתן ליפול אם הולכים על אחד מדגמי הדגל של היצרנים המובילים. 

כל שנה שעוברת בתחום האלקטרוניקה הבידורית מביאה עימה בשורה של מוצרים חדשים וטכנולוגיות מתקדמות. תכני UHD למרות הבטחה מהמון אולפנים בשנתיים האחרונות, עדיין לא הגיעו אלינו הביתה. אומנם יש מעט גדילה של התחום מעבר לים, אבל בארצנו הקטנטונת נדמה שזה לא הולך לקרות בקרוב. מה שכן, מחירי מסכי ה- 4K כבר ממש לא ברמה כפי שהם היו לפני שנתיים והיום נדמה שכמעט כל מסך חדש שאנחנו קונים, כבר מגיע עם פאנל 4K.

VR מתקדם בצעדים קטנים כל שנה, כאשר בשנה החולפת היחידות העצמאיות שלא זקוקות לטלפון שלנו עבור תצוגה, התקדמו בצורה משמעותית, אם זה ה- Oculus Rift אשר מוכן לשיווק ויגיע לידיים שלנו במהלך הרבעון הראשון של 2016, פרוייקט ה- Morpheus המסקרן של Sony PlayStation VR, או ה HTC Vive.

נבחרי השנה של HT לשנת 2015


Wearables זוהי מילה חזקה השנה, יש לנו צמיגים ליד, עגילים, טבעות, שעונים כמובן, נעלים, ביגוד - הכל טכנולוגי ונועד להרחיב את הפונקציונאליות שאנחנו יכולים לקבל מהטלפון שלנו. למעשה, הדור הנוכחי של ה- Wearables הוא אביזר נילווה לטלפון ולא כזה שעומד בפני עצמו - וזה בסדר גמור. ניתן בסבירות גבוהה מאוד לתאר כיצד 2016 הולכת להתגבר מאוד מבחינה זו.

USB Type-C - הגיח בשנה החולפת ונדמה ש- 2016 תהיה השנה בה יותר לא נראה מחברי Micro USB "מיושנים" בטלפונים שלנו ומסיבה טובה, USB Type-C מביא איתו מחבר חסר כיווניות, מסוגל להעביר ערכי מתח וזרם גבוהים יותר.

נבחרי השנה של HT לשנת 2015

פורמטי האודיו החדשים Dolby Atmos & DTS:X מסתמנים כדבר הגדול ביותר בקולנוע ביתי בשנים האחרונות. כל הדגמה של הפורמטים הללו משאירה אותנו פעורי פה וריצה זריזה לאתרים של יצרני הרסיברים השונים, גם מראה כי רוב הדגמים כיום כבר מגיעים מצויידים בטכנולוגיות מבטיחות אלו ואחרים פשוט יקבלו בקרוב עדכון קושחה.

האתר שלנו בשנה האחרונה שקק חיים וכל שנה אנחנו מנסים להגיע לרמה הבאה מבחינת סיקור אירועים חדשותים מסביב לעולם ורמת המאמרים אשר מתפרסמים. ביצענו מספר רב של כתבות על אוזניות, החל מתקציביות למדי, דרך מבחן קבוצתי לאוזניות Bluetooth עם סינון רעשים ועד לבחינה של סט אוזניות ב- 5 ספרות שהשאיר אותנו המומים. תחום ה- HTPC גם כן קיבל הרבה במה השנה, עם אינספור מחשבים קטנים תקציבים אשר נדמה שחדרו לכל חדר אצלנו בסלון ודחקו החוצה את הסטרימרים המתיישנים.

האתר שלנו מעולם לא התמקד רק בארץ ושלח נציגויות לרוב התערוכות המרכזיות בעולם בתחום. צוות גדול נשלח לסקר את תערוכת CES, תערוכת האלקטרוניקה הבידורית הגדולה בעולם אשר מתקיימת בארה"ב, לאחר מכן הבאנו לכם מבט מקרוב על מפעל המחשבים של Dell בפולין, הגענו גם ל- IFA GPC 2015 שבמלטה, לאחר מכן גם ל- IFA 2015 שבברלין.

בנושאי האתר עצמו, זו הייתה אחת השנים הכי עמוסות מבחינת כתבות, עם יותר מ- 770 כתבות תוכן, חדשות, מבצעים ומבצעים שהעלנו לטובת הקהילה. ה- Newletter שלנו זוכה להצלחה בקרב הקוראים וברקע אנחנו שוקדים על השקעה משמעותית במבנה האתר והפורומים, דבר אשר יצעיד אותנו לחזית מבחינת תאימות לטלפונים, ניווט באתר וחזות.

אז כפי שהבנתם, השנה האחרונה הייתה עמוסה במיוחד - השנה הבאה, עוד יותר.

נודה בהזדמנות זו לכל חברי האתר החדשים שהצטרפו אלינו בשנה האחרונה והותיקים יותר שנמצאים איתנו שנים, חלקם אפילו מהיום הראשון להקמת האתר. רק בזכותכם יש לנו קהילה משגשגת, פוריה וכזאת שעוזרת להפוך את דפי האתר לבית שני.

אז לאחר ההקדמה המעט ארוכה מידי, נעבור למוצרי השנה שלנו לשנת 2015! 


בחירות המוצרים שלנו נעשו לפי החלטות צוות HT, אשר הוצגו במהלך השנה החולפת ואותם ראינו, שמענו, הרגשנו והשתמשנו בהם במהלך השנה. הקטגוריות והמוצרים אינם מסודרים לפי סדר כלשהו. קדימה ונתחיל בהצגת המוצרים.


 נבחרי השנה של HT לשנת 2015


הקדמה המאמר המלא עמוד הבא: וידאו >


תגיות

דירוג הכתבה

דירוג ממוצע:

5.0

בהקשר זה

 עוד על


המאמר הפופולרי ביותר בתחום :
נבחרי השנה של HT לשנת 2015
תקנון / תנאי השימוש באתר צור קשר / contact us כל הזכויות שמורות לקבוצת ht