האתר שלנו מבוסס על פרסומות. ללא פרסומות לא נוכל להתקיים כלכלית.
כנראה שנעשה שימוש בדפדפן שלך בחוסם פרסומות אשר פוגע בנו כלכלית
אנחנו מבקשים שתוסיף אותנו לרשימה הלבנה Whitelist בתוסף חוסם הפרסומות שלך

תודה והמשך גלישה נעימה באתר!


עוד אפשרויות

Google translateGoogle translate
RSSמאמרים וחדשות RSS
קישור לעמוד זהLinkback
גרסא להדפסהגרסא להדפסה
del.icio.usשמירה ב del.icio.us
DIGGהמלצה ב-DIGG
google bookmarkסימניית גוגל

מאמרים מהקבוצה

וונטייז נכנסת לתחום שירותי טלוויזיה רב ערוצית במסגרת השת'פ עם טריפל סי

הודעה לעיתונות
20/04/2017 - 12:00 
 
 

שירות הטלוויזיה החדש ימותג בשם smart וישווק על ידי שתי החברות
וונטייז חושפת לראשונה את פלטפורמת הדור הבא שלה הכוללת ערוצים חיים עד 4K, הקלטות בענן, ממיר טלוויזיה אינטרנטי ואפליקציות טלוויזיה
הפלטפורמה החדשה שפותחה תתווסף למערכת הכוללת של החברה בחו"ל


הודעה לעיתונות - הועברה כלשונה

נועם יוספידיס, מנכ"ל וונטייז: "אנו משוכנעים שמהפכת הטלוויזיה החכמה של smart תגיע לכל כיס ולכל מסך ישראלי, ומברכים על שיתוף הפעולה החדש שיוצא לדרך עם טריפל סי. השקת שירות טלוויזיה חדש בישראל, המבוסס על המומחיות והניסיון בתחום התוכן והטכנולוגיה של וונטייז, ויכולות התשתית והזרמת הוידאו המשובחות של טריפל סי יאפשרו להציע לצרכן הישראלי חוויית טלוויזיה חסרת תקדים, עשירה ובתנאים המשתלמים ביותר בישראל. הממיר החדשני שפיתחנו יאפשר לנו להרחיב את השירותים שלנו ברחבי העולם ולהציע ללקוחות שירות כולל ואיכותי".

וונטייז מתכבדת לעדכן, בהמשך לדיווחים קודמים בדבר שיתוף הפעולה בישראל עם טריפל סי מחשוב ענן בע"מ ("טריפל סי") ובדבר הרחבת חבילת התכנים של החברה בישראל, כי במסגרת שיתוף הפעולה האסטרטגי עם טריפל סי בישראל, תוסיף החברה לשירותיה את תחום אספקת שירותי טלוויזיה רב ערוצית על גבי תשתית אינטרנט. בשבועות הקרובים תשיק החברה בישראל מוצר טכנולוגי מעודכן התומך בשידורי ערוצים חיים עד איכות 4K, יכולת הקלטות תכניות בענן וצפייה ישירה בתכנים ששודרו בלוח השידורים בעבר. במסגרת זאת יושק גם ממיר טלוויזיה חכם ההופך כל טלוויזיה לטלוויזיה חכמה, וכן פלטפורמה המאפשרת צפייה בכל תכני השירות לרבות ערוצים חיים, הקלטות ו-VOD מדפדפני מחשב. הדור החדש של פלטפורמת Vonetize יתווסף למערכת הכוללת המפעילה את כלל שירותי החברה בעולם, ובכך גדל סל השירותים שמציעה וונטייז ללקוחות ברחבי העולם ומתרחב משירות VOD בלבד לשירות טלוויזיה רב ערוצית.

שירות התוכן של החברה בישראל ("SmartVOD"), אשר צבר עד כה מעל 2 מיליון משתמשים ייחודיים, ימותג מחדש לשם "smart". שירות smart הינו שירות וידאו OTT, אשר מבוסס על טכנולוגיה בשלה ומוכחת של החברה והיא טכנולוגיה המאפשרת להציג כל תוכן על כל מסך בכל מקום ובכל זמן. במסגרת הרחבת חבילת התכנים של השירות החדש של החברה והוספת תחומי התוכן והמכשירים החדשים יעודכן המחיר לצרכן של השירות smart ל-49.90 ש״ח לחודש, וכן תוצע (ביחד עם טריפל סי) חבילה הכוללת תשתית וספק אינטרנט ומנוי לשירות הטלוויזיה בעלות נוספת. בכוונת החברות להתחיל את מכירות השירות החדש בישראל בשבועות הקרובים.
כזכור חתמה וונטייז בתחילת השנה על הסכם הפצה אסטרטגי עם טריפל סי ובמסגרתו התחייבה טריפל סי לשווק ללקוחותיה שירותי SmartVOD של החברה כחלק אינטגרלי מחבילת האינטרנט שטריפל סי מוכרת ללקוחותיה. כמו כן התחייבה טריפל לתשלום עבור התחייבות מינימלית להפצת שירותי התוכן של החברה למשך 2-3 שנים, בסכומים של כ-12-17 מיליון ש״ח (בהתאמה, כולל מע"מ) על-פני תקופת ההסכם, וכן סכומים נוספים ככל שכמות הלקוחות תעלה מעל כמות מינימלית שנקבעה בין הצדדים או שינבעו מהשכרת ומכירת סרטים.

אודות וונטייז

Vonetize הינה חברת טכנולוגיה ותוכן המפתחת פלטפורמות ושירותי טלוויזיה אינטרנטית לטלוויזיות חכמות ומכשירים חכמים, ואשר מנהלת שירותי תוכן בכל העולם. החברה מספקת שירותי תוכן מגוונים: ספריה עשירה של אלפי פרטי תוכן הכוללים סרטים ממיטב אולפני הוליווד, סדרות טלוויזיה פופולריות, תכני ילדים ותכנים אתניים, ומחזיקה בחוזי תוכן עם האולפנים ההוליוודיים הגדולים בעולם. הפלטפורמה הטכנולוגית שפיתחה החברה מהווה בסיס לשירותי תוכן חכמים במדינות רבות ובשווקים מתעוררים. השירותים זמינים בפלטפורמות מגוונות כגון מכשירים מבוססי מערכת ההפעלה iOS ומערכות ההפעלה של אנדרואיד, כרומקאסט, טלוויזיות חכמות, סמארטפונים, טאבלטים, ממירים חכמים ועוד. שירות SmartVOD הינו שירות הדגל של החברה והוא פעיל כיום בכ-35 מדינות וביניהן ישראל, ברזיל, מקסיקו ואף בחלק ממדינות אפריקה.


לדיון בנושא: וונטייז נכנסת לתחום שירותי טלוויזיה רב ערוצית במסגרת השת'פ עם טריפל סי


עוד מ: HTmag
תגיות


דרגת קושי: 1
דירוג הכתבה

דירוג ממוצע:

5.0

בהקשר זה

 עוד על


המאמר הפופולרי ביותר בתחום :
נבחרי השנה של HT לשנת 2015
תקנון / תנאי השימוש באתר צור קשר / contact us כל הזכויות שמורות לקבוצת ht