עוד אפשרויות

Google translateGoogle translate
RSSמאמרים וחדשות RSS
קישור לעמוד זהLinkback
גרסא להדפסהגרסא להדפסה
del.icio.usשמירה ב del.icio.us
DIGGהמלצה ב-DIGG

מאמרים מהקבוצה

קייטנת אנדרואיד לנוער בחסות ironSource - בחינם!

ידיעה שיווקית
14/06/2017 - 15:00 
 
 

קייטנת אנדרואיד לנוער בחסות ironSource - בחינם!

חברת ironSource, חברת האינטרנט הגדולה בישראל שמחה להכריז על ironSource Android Summer Camp, מיזם ממומן שבו בו יוכלו כל בני הנוער בישראל ללמוד לתכנת *בחינם*.


חברת ironSource מכריזה על הקמה של קייטנת קיץ וירטואלית ייחודית ללא עלות לבני נוער, בסבסוד מלא שתאפשר ללמוד את יסודות התכנות ושפת האנדרואידעל מנת לאפשר לכל אחת ואחד בישראל, מדן ועד אילת להשתתף בקייטנה - תקיים החברה את הקייטנה כשידורים חיים באינטרנט, בשילוב מצגות ושיעורי בית אינטרקטיביים

הקורסים יועברו במשך שלושה וחצי שבועות ויהיו זמינים לצפייה בכל זמן נתון לנוחות התלמידים. במהלך כל תקופת הקייטנה, עובדי החברה ומנטורים של קהילת "Android Academy" יסייעו לבני הנוער בהבנת החומר, שיעורי תרגול ובפתרון שאלות. בסוף הקורס יבצעו המשתתפים תרגיל סיום שיכלול פיתוח של אפליקציית אנדרואיד והפצה לקהל הרחב באמצעות חנות האפליקציות Google Play.

מדובר על קורס בשווי של כ-10,000 ש"ח לתלמיד הכולל לימודי בסיס, Java, תכנות מונחה עצמים (Object Oriented) וכל הכלים ליצירת אפליקציות Android למערכת ההפעלה של Googleתוכנית הקורס נבנתה ע"י מכללת Syntax המכשירה מפתחים בכל רחבי הארץ בניהולו של ערן קצב, מורה ומפתח ותיק שאחראי למספר אפליקציות שזכו למיליוני הורדות

בנוסף, תארח החברה במשרדיה החדשים במהלך הקייטנה קבוצות של ילדים מהפריפריה שיהיו נוכחים בשידור הקייטנה וכן יזכו ליהנות מהחוויה של עולם הסטארטאפים וההייטק.

ארנון חריש, נשיא חברת ironSource: "אנו רואים בפעילות הזו זכות גדולה וכפולה - מצד אחד לחנוך את הדור הבא של בני הנוער בישראל ולחשוף אותם לעולם הטכנולוגי, ללא כל ידע מוקדם או אמצעים, ובנוסף - להקל על ההורים בתקופת החופש הגדול."

****

הקייטנה מיועדת לבני נוער בכיתות ט'-יב', ומצריכה אנגלית בסיסית ומתמטיקה ברמה טובה.

הקייטנה תחל ב 16.7 ולמשך כשלושה וחצי שבועות.

ניתן להירשם לקורס ללא עלות בכתובתbit.ly/android-summercamp

תגיות

דירוג הכתבה

דירוג ממוצע:

5.0

בהקשר זה

 מבצעי האתר
 לוחות יד שניה
 עוד על מבצע/פרסומת


המאמר הפופולרי ביותר בתחום מבצע/פרסומת:
ניופאן AV Direct - מחירי חו''ל ישירות מהיבואן - חוזר!
תקנון / תנאי השימוש באתר צור קשר / contact us כל הזכויות שמורות לקבוצת ht