עוד אפשרויות

Google translateGoogle translate
RSSמאמרים וחדשות RSS
קישור לעמוד זהLinkback
גרסא להדפסהגרסא להדפסה
del.icio.usשמירה ב del.icio.us
DIGGהמלצה ב-DIGG

מאמרים מהקבוצה

אירוע DELL-EMC FORUM 2017 בגני התערוכה

02/07/2017 - 17:00 
 
 

סיור עיתונאים מוקדם

כמו בשנה שעברה באותה תקופה, גם השנה אבל בגדול יותר, חברת המיחשוב הגדולה בעולם DELL-EMC (לאחר המיזוג ביניהם) יצאה בהכרזות חדשות לעולם המיחשוב העיסקי, הביתי, וגם לאנטרפרייז. גם הפעם הוביל אורן לוי את סיור העיתונאים הקצר בין דוכני המוצגים השונים והתמקד בציוד המחשוב העסקי, הביתי, וגם לחינוך. כמוכן הציג אורן את סדרת המחשבים המוקשחים, ועל כך בהמשך. מעל אלף איש ביקרו ב-Dell-EMC Forum 2017 בגני התערוכה בתל-אביב ביום עמוס הרצאות אורח, פאנלים מיקצועיים ותערוכה מושקעת.אירוע DELL-EMC FORUM 2017 בגני התערוכה

אורן לוי נציג דל, מסביר לקהל על מוצרי DELL (צילום: דניאל מטלון)

בתחילת דבריו אמר אורן לוי, מנהל מיחשוב אישי ועיסקי ש-DELL ימשיכו לספק מחשבים עם חלונות 7 וכמובן הדגיש את המעבר לחלונות 10 בפלטפורמות חדשות. דל מתבססת בעיקר על מחקר, והדגיש שב-DELL לא מייצרים חומרה ועושים התאמות אלא עוסקים בייצור מבוסס מחקר ושיחות עם מנהל IT ולהתאמת הצרכים שלהם למערך הייצור. כמוכן אמר שהייצור ב-DELL מבוסס "פרסונות" – התאמה אישית בייצור לפי הצורך של אנשים במרחבי העבודה האישיים שלהם.אירוע DELL-EMC FORUM 2017 בגני התערוכה

דלפק הניידים באירוע 2017 DELL-EMC (צילום: דניאל מטלון)

קו מוצרי ה-XPS

קו מוצרי ה-XPS, ובמיוחד המחשבים הניידים, נחשבים למחשבי ה-Windows הטובים מסוגם בשוק. המוצרים החדשים בסדרה מחזיקים ביכולות שאין למוצרים מתחרים, בעיקר בקטגוריות של חיסכון בסוללה, תצוגה מתקדמת ומאפיינים נוספים שממצבים את מוצרי ה-XPS כמאפשרי חווית המחשוב הטובים בעולם.

הגישה החדשנית של דל באה לידי ביטוי במוצרי החברה: בדור השלישי שלו, Dell XPS 13 הוא המחשב הנייד היחידי בעולם עם תצוגת InfinityEdge. ה-2-in-1 XPS 13 הוא המחשב הקטן ביותר בעולם עם מסך 13 אינץ' בתצורת "שניים באחד" ועם אורך חיי הסוללה הארוך ביותר.

הנה דבריו של אורן לוי בתחילת הסיור:

XPS 13 הוא הלפטופ הראשון בעולם עם מסך InfinityEdge בעל שוליים דקיקים המאפשר תצוגה חדה מכל זווית בגודל 13 אינצ', על גוף מסך בגודל 11 אינצ'. המחשב, שתוכנן להיות הטוב מסוגו בגודל מסך זה, כולל סוללה המאפשרת עבודה של 15 שעות בטעינה אחת ומעבד אינטל i7 החדיש. XPS 15 רוענן עם מעבד ה-i7 של אינטל להגדלת הביצועים, ועם רזולוציה של 4K בתצוגה הקטנה ביותר הקיימת כיום בשוק במחשבי 15 אינצ'.

XPS 2-in-1, אשר זכה השנה בלא פחות מ-26 פרסים בתערוכת CES, תוכנן בדומה ל-XPS 13 אך בעל יכולות משודרגות בהרבה, עם עיצוב מתקדם של עבודה ב-360 מעלות והראשון בתצורת 2-in-1 בעל תצוגת QHD+ InfinityEdge. הוא כולל אותן אפשרויות SSD וזיכרון, אך הינו דק וקטן יותר ומסוגל להשתנות לתצורת טאבלט. שימוש בארכיטקטורת אינטל החדשה פותח אפשרויות מחשוב מתקדמות למשתמשים בכל תצורת עבודה - פרטית או עסקית. לשיפור נוסף של הביצועים, ניתן להשתמש ב-Dynamic Power Mode, המאפשר מעין "לחיצה על הגז". כל זאת עם 15 שעות שימוש בסוללה אחרי טעינה מלאה אחת.

סדרת ה-XPS זכתה ביותר מ-300 פרסים בינלאומיים, כשה-XPS 13 זכה ביותר פרסים מכל מוצר אחר של דל אי פעם. האחרונים שבהם: "לפטופ השנה" ל-2016 של WIRED, Laptop Magazine, Computer Shopper ו-Reviewed.אירוע DELL-EMC FORUM 2017 בגני התערוכה

ה- XPS 13 2-IN-1 בתצוגה (צילום: דניאל מטלון)

הסיור ממשיך ואורן לוי מסביר על סדרות ה-DELL LATITUDE 5000 ו-7000 שהן פרימיום לעסקים מצויידים במסך עם זכוכית קורנינג ואף מחבר USB TYPE C. קו המוצרים החדש Dell Latitude 2-in-1 מאפשר ללקוחות עסקיים ניידות וגמישות, תוך שמירה על רמות אבטחה וניהול נדרשות.

דל מאיצה את קצב החדשנות על ידי הגדלת ההשקעות במחקר ופיתוח ב-17 המרכזים שלה, הפרוסים ברחבי העולם. היקף ההשקעה השנתי הממוצע של דל טכנולוגיות במו"פ מסתכם בכ-4.5 מיליארד דולר. השקעה זו מאפשרת חדשנות מתמדת בכל קווי המוצרים של החברה.

הנה המשך דבריו של אורן לוי בסיור:

מחשבים בחינוך

אורן ממשיך בסיור ומספר שחברת DELL היא מספר אחד במסכי מחשב, ומציג את מסך ה-43 אינץ החדש, ועל כך בוידאו המצורף בהמשך. ומכאן לוקח אותנו אורן לנושא המחשבים המיועדים למיגזר החינוך. סדרת מכשירי ה-Latitude לתחום הלימודים והחינוך, משרתת כ-10,500 בתי ספר, 295 אלף כיתות וכמעט 6.8 מיליון תלמידים וסטודנטים ברחבי העולם. דל משתפת פעולה עם בתי ספר ומוסדות להשכלה גבוהה במטרה להמשיך ולפתח טכנולוגיות שיחסכו זמן וכסף, יובילו לתוצאות חינוכיות טובות יותר, ובסופו של דבר ישפרו את איכות הלימוד והעברת התכנים.אירוע DELL-EMC FORUM 2017 בגני התערוכה

מסך DELL 43 אינץ - 4 מסכים בתוך אחד, או אחד גדול (צילום: דניאל מטלון)

בין הפתרונות שדל מציגה, יש טכנולוגיות ניהול מידע המאפשרות למורים גישה מהירה לאנליטיקה חזויה שמסייעת לעקוב אחר הישגי התלמידים ולהתערב בתהליך החינוכי כשצריך. כמו כן, טכנולוגיות לימוד מקצועיות המשתמשות בכמויות מידע גדולות, כלים ומקורות מגוונים, על מנת לסייע בהעברת חומרי הלימוד, כיתות מותאמות אישית-טכנולוגית לנושא מסוים, או בעלות תשתיות IT מתאימות.


הנה הוידאו בו מסביר אורן לוי נציג חברת DELL על במסך החדש 43 אינץ ומחשבי החינוך:
מחשבים שולחניים/All-in-One

לפי סקר גרטנר, עד 2019, יותר מ-1.1 מיליארד איש, עדיין ישתמשו במחשבים שולחנים וניידים המחוברים למסכים גדולים, כדי לתמוך בדרישות הגבוהות ליצירתיות ו-ורסטיליות בסביבת העבודה. אולם כדי לייצר סביבת עבודה נוחה וחסכונית במקום, פותחו מחשבי ה-AIO. בארץ סגמנט זה עדין נמוך בגלל מחירו. על פי אורן, לחברת DELL נתח שוק של 78 אחוז בסגמנט ה- ALL IN ONE.
DELL מאמינה במושג FREE DESK שפרושו שטח עבודה נקי לעובד. פחות חוטים, ללא מארז ורמקולים נפרדים, ושולחן עבודה ללא הפרעות. בהמשך הדברים מתייחס אורן לוי גם לתפנית שעוברים המחשבים הניידים בכל הקשור לאחסון, מדיסקים SATA רגילים ו-SSD, למערכות מחשבים מבוססי m2 ו- NVMe. לקראת סוף קטע הוידאו מציג אורן את מחשב ה- XPS 7760, תחנת עבודה AIO בגודל 27 אינץ.

עבודה עם שני מסכים במקביל

בקטע הוידאו הבא, מדבר אורן על עבודה עם שני מסכים ועל האתגרים הארגוניים בהקצבת שיטה כזו לעובד, בין היתר בגלל שיקולים כלכליים. על פי תחקירים שערכה חברת DELL, היא גילתה שהפרודקטיביות עלתה ב-21 אחוז בעבודה עם שני מסכים המחוברים למחשב אחד. בדוגמא שלפנינו רואים מחשב נייד מחובר לשני מסכים על רגלית מיוחדת למטרה זו, ומסביב אקוסיסטם שלם של אביזרים מיוחדים שחלקם מוצג בהדגמה. מעניין לשים להסבר שאורן נותן על שמירת איכות הסביבה כירוקה ע"י שימוש במיקלדת/עכבר חוטיים (ללא סוללות).אירוע DELL-EMC FORUM 2017 בגני התערוכה

רגלית המסך המיוחדת של DELL נמכרת גם בנפרד (צילום: דניאל מטלון)

הנה קטע הוידאו שעוסק באקוסיסטם של DELL:אירוע DELL-EMC FORUM 2017 בגני התערוכה

POWERPACK - סוללה תוצרת דל, חזקה במיוחד (צילום: דניאל מטלון)

המחשבים הנייחים החדשים של דל

גם בנושא המחשבים הנייחים DESKTOP יש תהליך של REFRESH שהתחיל בשנה שעברה, כשהמטרה של דל זה לצמצם את גודל המיחשוב השולחני למינימום. וזאת ע"י הקטנת המחשב ב-43 אחוז לעומת השנה שעברה. מחשבים אלה יעבדו גם עם חלונות 7 וגם עם חלונות 10 עם מעבדי אינטל מהדור ה-6 וה-7.

בנוסף דל מתמקדת עכשיו במה שהם קוראים לו ה"מיקרו פי.סי" מחשב קטן (בדומה ל-NUC של אינטל):

חבורת "הקשוחים" של DELL לעמידה בתנאי קיצון

סגמנט חשוב עבור DELL הוא חבורת "הקשוחים", סדרת מחשבים עמידה במיוחד מפני נפילות ופגעי טבע. לקראת סוף הסיור הגענו לעמדת סדרת המחשבים המוקשחים (RUGGED) של דל שנמכרת דרך חטיבת ה- OEM. על פי אורן, המתחרים הישירים של דל בסגמנט זה היא חברת פאנסוניק, אולם המארקט שר של דל הולך וגדל גם בנושא זה.

הדרישה למכשירים מוקשחים (Rugged) גדולה כיום מאי פעם. בכל פעילות מחוץ למשרד, הצורך בכוח מחשוב חזק בדומה למה שקיים במשרד, בעל עמידות ושרידות בתנאי שטח, הוא הכרחי. בין השווקים המרכזיים שמעלים דרישה למכשירים מוקשחים, ניתן למנות חברות בשוק הצבאי-בטחוני, כוחות הצלה, תעשייה ועוד. ככל שהתעשייה גדלה, הדרישה עולה, במיוחד בשווקים מתפתחים כמו סין (9%) והודו (17%).

משלוחי המכשירים המוקשחים של דל גדלו ב-33% בשנה החולפת. המכשירים החדשים מגיעים עם מעבדי הדור השישי של אינטל ומביאים יכולות מחשוב עוצמתיות ש"הושאלו" מקווי המוצרים העסקיים/ביתיים לצרכים מגוונים, עם יכולות שרידות, קשיחות ועמידה בתנאי קיצון.

הנה דבריו של אורן לוי לגבי חטיבת ה- OEM והמוקשחים כולל הדגמה קלה:אירוע DELL-EMC FORUM 2017 בגני התערוכה

שניים מסדרת הקשוחים של DELL (צילום: דניאל מטלון)

כדי להבין איזה "עינויים" עוברת סדרת המוקשחים, הפיקה חברת DELL סרטון וידאו, כולל ביקור במעבדה ובשטח מושלג ורטוב. בואו נראה מה עבר על המחשבים:

לוח הקנבס לעבודות גרפיות בצמוד למחשב ה- XPS AIO 27 INCH

בסוף הסיור נעצרנו ליד נועה שהציגה לנו את לוח הקנבס - לוח גרפי (לא מחשב) המתחבר למחשב לצורך עבודות גרפיות מורכבות. עם ה- Dell Canvas נוצרה קטגוריה חדשה של טכנולוגיה לסביבת העבודה חכמה, אשר מאפשרת להגדיל את התפוקה והיצירתיות בקרב מפתחי תוכן ומעצבים.

XPS 27 All-in-One זוכה שלושה פרסי CES, משלב בין מסך מגע חד ברזולוציית 4K Ultra HD, האודיו הטוב מסוגו במחשב AIO, עם עשרה רמקולים בעלי 50W, מעבד i7 של אינטל, זיכרונות ואחסון חזקים ובקרוב - יכולות VR.אירוע DELL-EMC FORUM 2017 בגני התערוכה

סיור העיתונאים ליד נועה בהדגמה של לוח הקנבס (צילום: תומר פולטין)

הנה ההסבר של נועה לעיתונאים על הקנבס:

הפרזנטצייה של עופר ועקנין על המוקשחים

במסגרת האירוע DELL-EMC, התקיימו מספר הרצאות והדגמות בנושאים השונים. הנה דבריו של עופר ועקנין בנושא המוקשחים, כולל הדגמה חייה עם מים ובדיקת עמידות המחשב לנפילות.

VR לשוק העסקי-מסחרי

דל מובילה בפיתוח מוצרי VR מזה שנים רבות, ומסתמכת על הידע והניסיון שרכשה מתחום הגיימינג והבידור הביתי, בפיתוח מוצרי VR לשוק המסחרי הדורש זריזות, חיסכון בעלויות ודרכים חדשות ללימוד וגיימיפיקציה. זו גם הסיבה שאנו משקיעים בצורה משמעותית בחדשנות בהיבטי ייצור התוכן (Precision), צריכת התוכן (Alienware), שירות ותמיכה (Dell-EMC).

יישומים מסחריים של VR/AR משקפים הזדמנות בשוק צומח. 11% משוק זה מתמקד במדיה/בידור/משחקים, 35% - מסחרי, 18% - בריאות ו-10% בתחום החינוך. עם ירידת מחירי מכשירי ה-VR והגדלת ההיצע והדגמים עבור הצרכנים, יגדלו במקביל הרזולוציות, הביצועים והאופטיקה. המסחור של מכשירי ה-VR יתרחש, אולם המרוץ אחר VR זול, אינו המקום בו טמונה ההזדמנות. מערכות VR עוצמתיות, בעלות ביצועים מצוינים, הן בתחומים המסחריים והן לשוק הגיימרים, הן המיקוד של דל. VR הוא השער ל-AR: הנחת שכבה של מידע וירטואלי על גבי משטח פיזי, תשנה את הדרך בה אנו לומדים ועובדים.

נועה, נציגת דל מסבירה על מחשב ה- VR

לפנינו וידאו קצר של מתנסה בוירטואל ריאליטי של DELL בנסיון להציל חתול או לעמוד על רגל אחת (במציאות על הקרקע) ובתוך הוידאו על איזה גג בניין עם מעקה צר.....

קהל רב גדש את גני התערוכה בשבוע שעבר בניסיון ללמוד משהו על המוצרים והשירותים של חברת DELL-EMC. בקהל נראו גם חיילי היחידות השונות בצה"ל שקבלו הסברים מקיפים על המוצרים השונים.אירוע DELL-EMC FORUM 2017 בגני התערוכה

נציג חברת דל תוך כדי הסברים (צילום: דניאל מטלון)


לדיון בנושא: אירוע DELL-EMC FORUM 2017 בגני התערוכה


עוד מ: idm
תגיות


דרגת קושי: 1
דירוג הכתבה

דירוג ממוצע:

5.0

בהקשר זה

 לפרסום באתר
 תקנון וחוקי האתר
 אודות האתר
 עוד על כללי - Hometheater


המאמר הפופולרי ביותר בתחום כללי - Hometheater:
פרסום ברשת אתרי HT Israel !
תקנון / תנאי השימוש באתר צור קשר / contact us כל הזכויות שמורות לקבוצת ht