עוד אפשרויות

Google translateGoogle translate
RSSמאמרים וחדשות RSS
קישור לעמוד זהLinkback
גרסא להדפסהגרסא להדפסה
del.icio.usשמירה ב del.icio.us
DIGGהמלצה ב-DIGG
google bookmarkסימניית גוגל

מאמרים מהקבוצה

 סרט לסופשבוע: מר שטיין און (Un profil pour deux)

21/09/2017 - 09:20 
 
 

סרט לסופשבוע: מר שטיין און (UN PROFIL POUR DEUX)

מר שטיין הוא פנסיונר, אלמן מבוגר מדוכא שאינו יוצא מביתו ומטופל על ידי הבת המודאגת שלו. אשתו נפטרה זה מכבר והוא אינו מוצא עוד טעם בחיים.

 כפיתרון מוצא אחרון, ביתו המודאגת רוכשת לו לפטופ כי שמעה שהתחברות לאינטרנט יכולה לעודד מבוגרים בסיטואציות דומות, אך מר שטיין לא מבין דבר במחשבים ולכן נדרש מורה שיכול לסייע לו להתחבר ולהשתמש במחשב. הפיתרון? החבר הלא יוצלח והמובטל של נכדתו מגוייס למשימה.

סרט לסופשבוע: מר שטיין און (UN PROFIL POUR DEUX)

הבעיה? מר שטיין תופס את העניינים מהר מדי ומתברר שיש לו הרבה מאוד עניין, בעיקר בכל תחום הדייטינג הממוחשב. ככל שהוא מעמיק בנושא, כך מתברר שמדובר באיש מתוחכם שחוזר ומקבל את הטעם של החיים שלו בחזרה. הבעיה היא שככל שהוא מתקדם, כך הוא מסבך את עצמו וגם את ה "מורה" הצעיר שלו שאת תמונתו הוא הכניס לאתרי הדייטינג, שנכלא לרעיונות והתוכניות שמר שטיין מהנדס לו דרך המחשב...

סרט לסופשבוע: מר שטיין און (UN PROFIL POUR DEUX)

אם בהתחלה נראה שמדובר בסרט בנאלי, ככל שהעלילה מתקדמת כך מתברר שהעלילה כאן מתוחכמת. הסרט מוגדר כקומדיה, אבל לא כדאי לצפות לבדיחות מצד הדמויות... ההומור מצוי בסיטוצאיות שהדמויות מוצאות את עצמן והן מסתבכות בתוך מגבלות האישיות שלהן יותר ויותר. כדאי לשים לב לקטע הפתיחה של הסרט שבו החבר והנכדה מכירים באופן מקורי והקטע המקסים נותן את הטון לכל הסרט ומסביר הרבה ממרכיבי האישיות של שתיים מהדמויות הראשיות.

הסרט מקסים הודות לבימוי מדוייק, משחק מעולה של כל הדמויות הראשיות, אבל בעיקר כתיבה הדוקה חדה במיוחד. הסרט באורך 99 דקות שיעברו לכם במהירות רבה מדי...

הסרט מתחיל באיטיות, ומאפשר בניית הדמויות והבנתם, אך מהרגע שהסרט תופס תאוצה קשה שלא לתפוס את הראש ולהתפקע מצחוק...

סרט לסופשבוע: מר שטיין און (UN PROFIL POUR DEUX)

מדובר בסרט שככל שהוא מתקדם, כך הוא מצחיק יותר. סרטים רבים מאבדים בשלב מסויים את המומנטום ודועכים לקראת הסוף. כאן זה ממש לא המצב - הסרט מתרומם לאט לאט אך מצליח להבריק ממש לא רק במרכזו אלא עד לסופו המושלם. זו לא מלאכה פשוטה להנדס סרט שמצליח לעורר צחוק עז בקהל בהקרנה שבה צפיתי. 

הסרט מושלם לזוגות, יתאים גם לצעירים (לא ילדים) ומבוגרים שמחפשים קומדיה רומנטית מהסוג המוצלח שאנחנו בקושי רואים במחוזותניו בשנים האחרונות.

מומלץ בחום.

"מר שטיין און ליין": צרפת, בלגיה, גרמניה, 99 דקות (דובר צרפתית). במאי ותסריטאי: סטפאן רובלין, צילום: פרסילה גודס. שחקנים: פייר רישאר, יאניס לספר, פאני ואלט, סטפן ביסו, סטפני קריינקור, גוסטב קרברן. הפצה: קולנוע חדש


לדיון בנושא: סרט לסופשבוע: מר שטיין און (Un profil pour deux)עוד מ: oferlaor
תגיות

דירוג הכתבה

דירוג ממוצע:

5.0

בהקשר זה

 פורום ביקורות סרטים
 עוד על סרטים ומוזיקה


המאמר הפופולרי ביותר בתחום סרטים ומוזיקה:
חיפוש תכנים ברשת והגדרת השימוש ב Watchdog ( כלב השמירה )
תקנון / תנאי השימוש באתר צור קשר / contact us כל הזכויות שמורות לקבוצת ht