עוד אפשרויות

Google translateGoogle translate
RSSמאמרים וחדשות RSS
קישור לעמוד זהLinkback
גרסא להדפסהגרסא להדפסה
del.icio.usשמירה ב del.icio.us
DIGGהמלצה ב-DIGG

מאמרים מהקבוצה

 סמסונג תציע שירות תשלומים ורכישות בטלוויזיות החכמות

10/10/2017 - 21:00 
 
 

טלוויזיות חכמות כיום זה סטנדרט. בין אם זה מבוסס על מערכת הפעלה פרטית של היצרן (טייזן של סמסונג, webOS של LG לדוגמא) או משהו יותר גנרי כמו Android TV, דבר שמאפשר גישה לאינטרנט ולשירותים רבים כמו משחקים, מדיה, רשתות חברתיות וכו'.

יש שאומרים שהטלוויזיה הפכה לגירסה גדולה של סמארטפון או טאבלט רק עם ממשק שלטי, אבל משהו אחד לא היה מאוד מפותח וזה נושא התשלומים דרך הטלוויזיה. בהרבה מקרים את ה"חשבון" היה צורך להקים בממשק אחר (ב-PC או במכשיר הנייד) ואז בעזרת לוגאין בעצם לקבל את מה שמדיע לך.

חברת Vonetize, שבה אני עובד, פיתחה ב-2011 אפליקציה להשכרת סרטים, רק שהבעיה בשיטה שתיארתי מעלה, היא שאנשים לא באמת השלימו את הפעולה, רק 1.4% ליתר דיוק, הסכימו לעשות את התהליך הזה כל פעם שרצו לשכור סרט. החברה חיפשה בזמנו מערכת לבצע In App Payment, ומכשכזו לא נמצאה (לא אכנס פה לסיבות למה זה בעייתי או לפחות, היה בעייתי בזמנו), החברה פיתחה פתרון עצמאי שהצליח להעלות את יחס ההמרה ביותר מפי 8 בשיא. הפתרון היה כל כך מוצלח, שהחברה פיצלה את הטכנולוגיה לחברה חיצונית בשם SmartPay ונתנו את היכולת הזו כ-SDK לחברות שמפתחות אפליקציות לטלוויזיות החכמות.

לקח כמה שנים והנה סמסונג, מציגה סוף סוף מערכת תשלומים משלה - Samsung Checkout אשר באמת יכולה להפוך את הטלוויזיה החכמה למשהו שגם יודע לייצר כסף למפתחי האפליקציות והשירותים. למעשה החברה פיתחה לא רק את הממשק הטכנולוגי והמאובטח, אלא מערכת Gateway שעובדת מול הסולקים על מנת לקבל מגוון גדול של אמצעי תשלום, תלוי בטריטוריה, החל מכרטיסי אשראי, כרטיסי DEBIT, תשלומים דרך מפעילים סלולאריים, Paypal ועוד.

התשלומים יכולים להיות על אפליקציה, על משהו בתוך אפליקציה (In App Purchase) אבל גם תשלומים שהם חוזרים, כמו מנוי HBO NOW ו-STARZ כבר זמינים בארה"ב וכמובן שירות המשחקים של GameFly שקיים בהרבה מדינות, כולל ישראל.

הרעיון הוא שמכנים את פרטי אמצעי התשלום פעם אחת ואז מייצרים קוד בן 4 ספרות ע"מ לאשר רכישות ותשלומים עתידיים (ממש כמו SmartPay).

 

בפורטוגל, סמסונג מקדמת, מה שהיא קוראית לו T-Commerce שהוא קיצור של TV-e-commerce שמאפשר הזמנה של פיצה, סושי ועוד מוצרים ישירות מהטלוויזיה.

הפרויקט בפורטוגל נעשה הודות לשיתוף פעולה עם שירות yubuy אשר מאפשר רכישות מקוונות ממגוון גדול של ספקים וחנויות.

עוד בסרטון:


לדיון בנושא: סמסונג תציע שירות תשלומים ורכישות בטלוויזיות החכמות


עוד מ: MartinHSabag
תגיות

דירוג הכתבה

דירוג ממוצע:

5.0

בהקשר זה

 עוד על טלויזיה מחוברת


המאמר הפופולרי ביותר בתחום טלויזיה מחוברת:
HOT Fiber - הממיר שעושה כמעט הכל
תקנון / תנאי השימוש באתר צור קשר / contact us כל הזכויות שמורות לקבוצת ht