עוד אפשרויות

Google translateGoogle translate
RSSמאמרים וחדשות RSS
קישור לעמוד זהLinkback
גרסא להדפסהגרסא להדפסה
del.icio.usשמירה ב del.icio.us
DIGGהמלצה ב-DIGG
google bookmarkסימניית גוגל

מאמרים מהקבוצה

לוגיטק מפסיקה את התמיכה במכשירי Harmony Link

מאת: Deanna2688
10/11/2017 - 15:55



 
 
 

עדכון קושחה יזום מלוג'יטק יביא להשבתת המכשיר מהאביב הקרוב

הרמוני לינק, הוא גאדג'ט חביב במיוחד המאפשר שליטה מהסמארטפון על מכשירי אינפרא אדום (טלווזיות, שלטי מזגנים, מערכות סטריאו, וכ'ו). הסמארטפון שולט על ההארמוני, ומשם על שאר מכשירי הבית. ההרמוני זכה לעדנה מחודשת, כש- ALEXA של אמזון יצאה לשוק. הלינק אפשר התקנת "skill" על הalexa ואיפשר שליטה בעזרת קוליות על שלל מכשירי תומכי אינפרא אדום.

בימים האחרונים פורסם שהחל ממרץ 2018 לוג'יטק מפסיקה את התמיכה בהרמוני לינק. החל מהאביב הקרוב, לוגי'טק יורידה עדכון קושחה, שיוציא את ההארמוני לינק מכל שימוש, ויותיר את קהל הלקוחות שלה עם קופסת פלסטיק חסרת תועלת. הסיבה לביצוע הצעד הפתאומי הוא סיום תקופת תעודת האבטחה המוטמעת במכשיר.
בעת פרסום ההצהרה ראש מחלקת הפיתוח של הארמוני, רורי דולי, הודיע שמוצרים שנמצאים עדיין בתקופת האחריות, יזכו להחלפה במוצר חדש יותר, ושאר המשתמשים במכשיר יהנו מ35 אחוז הנחה, עבור הדור הבא ה-Harmony Hub.
המשתמשים לא נשארו חייבים, ופורומי משתמשי ה"הארמוני" והרשתות החברתיות של חובבי הג'אגדט הוצפו בהודעות של לקוחות נזעמים על ההצהרה שפורסמה,כולל איומי תביעה על לא רק חוסר התמיכה אלא על השבתה מוחלטת של המכשיר. מה שהביא לשחרור הצהרה נוספת מבית לוגי'טק בשעות האחרונות בהם, כל אדם האוחז במכשיר, בכל העולם, יוכל לשלוח את המכשיר ולקבל מכשיר חדש במקומו. גם אם אינו נמצא בתקופת האחריות.



לוגיטק מפסיקה את התמיכה במכשירי Harmony Link

 

החסרון הגדול של גאדג'טים ביתיים מבוססי ענן

האירוע הזה הביא לויכוחים ערים בקרב קהילת משתמשי הגאדג'טים הבייתיים המבוססי ענן. המחלוקת טמונה על היכולת של חברה מסוימת לקבוע עבור המשתמשים מתי היא מפסיקה לתמוך במכשיר, באיזה התראה ובעיקר להשאיר אותם ללא תמיכה במוצר שנקנה כמו במקרה הזה, שנתיים קודם לכן.
עד היום, במוצרים שלא מבוססי ענן, חברות אלקטרוניקה (כמו אפל עם האייפוד לדוגמא) הפסיקו לתמוך ולייצר מכשירים חדשים, אך המשתמש עדיין יכל להשתמש בהם. כאן לא רק שהחברה מפסיקה לתמוך במכשיר אלא גם בעזרת עדכון קושחתי, גם הופכת אותו לחסר שימוש עבור המשתמש, וכפי שכמעט קרה, ללא תחליף הולם או אחריות כלשהיא כלפי קהל המשתמשים שלהם.

בהודעה שפירסמה לוג'יטק בבלוג שלה נכתב: "אם רכשת הרמוני לינק, החברה תיצור קשר עד מרץ 2018 והמכשיר יוחלף בהרמוני האב, שהוא מוצר דומה עם שליטה באפליקציה."


לדיון בנושא: לוגיטק מפסיקה את התמיכה במכשירי Harmony Link



עוד מ: Deanna2688
תגיות


דרגת קושי: 1
דירוג הכתבה

דירוג ממוצע:

5.0

בהקשר זה

 לפרסום באתר
 תקנון וחוקי האתר
 אודות האתר
 עוד על כללי - Hometheater


המאמר הפופולרי ביותר בתחום כללי - Hometheater:
פרסום ברשת אתרי HT Israel !
תקנון / תנאי השימוש באתר צור קשר / contact us כל הזכויות שמורות לקבוצת ht